neexxxtttttttttt!!!!!!!!! ful dobr
01. november 2012
u109536
u109536
neeext!!!!!!
02. november 2012
next
02. november 2012
next
02. november 2012
next
02. november 2012
u72157
u72157
Vem da sem zelo hitro objavla part 2 ampak so se malo nakopičli na telefonu (pišem v beležkah)
se že v naprej opravičujem zaradi č,ž,š -jev ampak te črke mi na fonu ne delajo
dost nakladanja hope u like it :*

Part 2
#Na jezeru#
"Alex"
"Hahahaha to se pa res lahko zgodi samo tebi. " sem se začel smejati. Lahko bi vedel da tega ne bi smel storiti. Pridrsala je do mene in se začela sukati vse okoli in okoli. Zaradi vseh teh vrtljajejv se mi je zavrtelo in na mojo veliko žalost sem padel. Sedaj se je pa ona smejala na ves glas. "Ko se poberem se ne pazi."" Uuuuu kaj boš storil me povlekel za sabo??" "Hmmm ne. Storil bom tole." sem rekel in pridrsla do nje, jo prijel za pas in vzdignil visoko nad svojo glavo. Začela je vrešćati na ves glas in me tolči po hrbtu. Počasi sem jo spustil na tla prijel za zapestje in jo povlekl proti bregu. Usedel sem se na travo ona pa je le stala pred mano. "Kaj je narobe?" Vzdihnila je:" Nič ni samo vse to se mi zdi čudno." "In zakaj se ti zdi čudno?" "Pač zato, ju3 bom izgubila najboljšega prijatelja in tukaj se obnasam kot da je vse normalno." je se uspela izdaviti preden je padla v jok. Pobral sem se s tal in jo objel :" Ne glede na kaj to kaj se zgodi, kolikšna bo razdalj med nama vedi da me ne boš nikoli izgubila." Tako sva samo stala tam objeta in bil je eden izmed najlepsih trenutkov ki sem jih doživel v vsem svojem življenju. " Veš kaj raje bom odšla že tako je ves to postalo zelo težko." " Ne ne odidi prosim te ostani vsaj še nocoj. "Ne, oprosti in nič kar.....
#J.P.#
"Oprosti ampak nic kar..." niti mi ni uspelo dokoncati stavka ko je naredil nekaj nepricakovanega, nekaj kar si nisem mislila da bi storil v vsem svojem zivljenju. Poljubil me.... Poljubil me je. In to ni bil le prijateljski poljub na lice bil je pravi poljub. " Kaj te bo to prepricalo da ostanes?" "Ka..kaj." sem popolnoma zmedeno vprasala"Kaj naj bi to pomenilo?" "Ahh daj no daj kaj si niti ne mores predstavljati kaj naj bi to pomenilo" mi je pocasi zasepetal na uho. Da vedela sem kaj naj bi to pomenilo ampak v to nisem bila popolnoma prepricana. Tam sem le stala in ga gledala kot najvecji idiot na svetu. "No ce pa sama ne bos ugotovila za kaj se gre ti bom pa kar jaz povedal. Od prvega dne ko sem te spoznal sem nekaj cutil do tebe in z najinim prijateljstvom je vse skupaj le raslo in raslo. Velikokrat sem ti ze poskusal povedati ali pa vsaj pokazati kaj cutim do tebe ampak mi je vsakic spodletelo. Ljubim te." Sledilo je dolgo obdobje tisine in v svoji glavi sem poskusal doumeti vse kar se mi je danes zgodilo. Moj najboljsi prijatelj mi pove da se sli v London za nekaj let in na koncu pa mi se prizna da je zaljubljen vame. " Vem da je to veliko za sprejeti ampak prosim vsaj poskusaj razumeti." " Oh moj bog se sploh zavedas kaj si mi rekel pred nekaj trenutki. Rekel si da me ljubis. Kaj sploh ves kako zelo to spremeni clovekovo zivljenje? Ves osramocen je pogledal v tla in se mi zacel opravicevat. Govoril je da mi tega ne bi smel povedati ces da je sedaj izgubil prijateljico. Priblizala sem se mu in ga utisala s poljubom." Kaj to torej pomeni da nisi jezna name in da bos ostala z menoj dokler ju3 ne odidem?" Zacela sem se smejati:" Da.to pomeni da....da bom ostala s teboj in ne nisem jezna nate zato, ker je to ena izmed najbolj neverjetnih stvari kar jih je kdorkoli bilokdaj storil zame." Prijel me je za roko in me vprasal ce hocem domov. Omahovala sem vendar na koncu je moja zmrznjena rit pocasi odlocila da bo cas da odidem domov. Z roko v roki sva se odpravila nazaj proti njegovemu domu. Z vsakim korakom se mi je bolj priblizal dokler ni bil tako blizu da sem ze cutila njegovo sapo na s ojem vratu. Ko sva prisla do garqze sem iz jopice potegnila kljuce. " Kam si pa ti namenjena." "Ja namenjena sem v garazo po svoj avto da se lahko odpeljem domov." sem sarkasticno odgovorila. Pogledal me je in mi vzel kljuce iz roke:" Ves poznam te ze dolgo casa in se nikoli se mi nisi zlagala." "Pa saj se ti ne lazem" sem zacela ugovarjati in mu vzeti kljuce. "No potem pa ne gres nikamor." " In zakaj ne?" "Zato ker si pred dobrimi petimi minutamo obljubila da danes ostanes z menoj." "Kaj to pomeni da bom morala tukaj tudi prespati?"Bezno me je pogledal in odgovoril z odlocnim ja. "In v cem ter bolj pomenbno kje naj bi spala. Nazadnje ko sem preverila s seboj nisem imela nobenih spalnih oblacil in vasa hisa nima sobe za goste." Zasmejal se je na ves glas in se odpravil v hiso. V popolni tisini sem mu sledila naprej po stopnicah vse do njegove sobe. Zavčel je brskati po predalih. "Za spanje lahko obleces tole"mi je vrgek kratko majico in stare hlace v roko" spala bos pa tukaj z menoj." "Torej ti to resno mislis. Res bom morala ostati...Tukaj s teboj?" "In to bo problem zaradi..." "Zaradi tvojih starsev" "Ki jih ni doma ze cel teden saj sta odpotovala v ameriko za pol leta." "Potem pa ne bo nobenega problema. In kaj naj bi pocela celo noc in cel popoldne." "No za zacetek bi bilo priporocljivo da jaz spakiram, ampak ti lahko pocnes karkoli ti srce pozeli." Za trenutek sem obstala nato pa sem prijela kovcek in zacela vanj metati majice. Tudi on je storil isto v petnajstih minutah sva popolnima spakirala in mene je spet prijelo da bi zajokala. "Ne, ne prosim nehaj jokati." " Ves to je lazje reci kot storiti." " Ahh daj no daj saj se vidiva cez najvmanj pol leta." "Najmanj. Ves to pomeni da te sploh ne bom videla pol leta." sen se razburila. Ravno ko sem hotela oditi me je spet ustavil in poljubil. "Prosim nehaj to poceti, ker me ved zmedec med najbolj pomenbnimi opravili." "Hej ti mi ne das druge izbire. Zdaj pa ko sva spakirala lahko preziviva se zadnjih nekaj ur skupaj."" In pocela bova pa..." "Vse kar bi pocela na normalen dan."Na zacetku nisem vedela kaj naj bi to pomenilo ampak mi je prav kmalu postalo jasno. Cel popoldne sva gledala filme in se zabavala. Ko je pocasi padla noc je nastopil problem. Oblekla sem se v oblacila ki mi jih je posodil in se ulegla na njegovo posteljo. Nisem pa pricakovala da bo on storil isto. Pogledala sem ga in pocasi zacela:" Torej oba bova spala v isti postelji." Na ves glas se je zasmejal." Samo to nisem perverznes,nimam nikakrsnih podlih namenov s teboj in menim da bi mi lahko malo bolj zaupala." Sedaj pa sem se jaz zasmejala."Ahhh saj ti zaupam, ampak kaj takega se mi se ni zgodilo." "Kaj se ti se ni zgodilo. Da se je nekdo zaljubil vate." "Tocno in poleg tega me se zapuscas." In spet sem bila v solzah. Se nikoli v zivljenju nisem bila toliko v solzah. Preden bi zajokala sem zlezla v posteljo in Alex me je objel cez ramen. Tako sem se pocasi vtopila v spanec.
****************************************************************************************************************
Kakšen se vam je zdel del?
Kaj menite da se bo ta zveza odnesla?
Kaj si menite o Alexu?
Mnenje o zgodbi.
Next?
02. november 2012
ful fajni deu
mogoče
men je zlo ušeč
ful carska zgodbica
ja itak neeeeeext!!!!!
02. november 2012
res je bil lep del
hmm ne vem
v redu je
zelo dobra je in ful dobr pišeš
seveda!
P.S. https://www.igre123.com/forum/tema/i-m-not-afraid-of-you-anymore!/44516/1 bi kera brala? ni moja zgodbica in ni ff, sam bi vam prijateljica bla ful hvaležna če bi brale hvala in pa sori za smetenje
02. november 2012
Hei Oprosti za smetenje, ampak bi mi ful pomenlo, če bi si katera rada ogledala. Pa hvalaaa !!
https://www.igre123.com/forum/tema/*love-at-first-sight-ft.1d*/44476/1
+ neeeext
02. november 2012
next
02. november 2012
u109536
u109536
neeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. november 2012
u103092
u103092
Peeerfeeekteen!
Am.... Ne vem... Zveze na daljavo niso lih uspešne Bomo videli....
Da je čist kuul! ;P
ucfnhlčermchsdn I LOVE IT SOOO MUCH! :*
To ni uprašanje, to je trditeu! Zahtevam neeext!
03. november 2012
neeeeext
03. november 2012
u101815
u101815
Kakšen se vam je zdel del?cool
Kaj menite da se bo ta zveza odnesla?nevem
Kaj si menite o Alexu?vredu je
Mnenje o zgodbi.emmm zelo dobra
Next? še vprašaš?? !!
03. november 2012
Kakšen se vam je zdel del?cool
Kaj menite da se bo ta zveza odnesla?nevem
Kaj si menite o Alexu?vredu je
Mnenje o zgodbi.svetouna
Next? itq
03. november 2012
u72157
u72157
oh hvala vam ffuuuulllll
nov next bo prišel v neslednjih dneh
04. november 2012
u80685
u80685
Kakšen se vam je zdel del? supeer
Kaj menite da se bo ta zveza odnesla? nwem
Kaj si menite o Alexu? čist uredu je
Mnenje o zgodbi. super zgodba
Next? jaaaaa ;D
04. november 2012
u109536
u109536
del je svetoven
Mogoče
vredu tip jee
Svetovna je ne svetovna ampak tud v marsu jo poznajo in marsovci jo z veseljem berejo
Takojj Neeext!! ;DD
04. november 2012
next
04. november 2012
u72157
u72157
no ta bo malo krajši ampak še vedno upam da vam bo všeč
se opravičujem zaradi č,ž,š-jev

Part 3
"Dobro jutro zaspanka" me je iz sanj zbudil precudovit glas. Zamomljala sem in pocasi odprla oci. Ob sebi sem zagledala Alex in prav kmalu sem se zavedala kateri dan je danes. Danes je dan ko Alex odpotuje v London. Poskusala sem se.pretvarjati kot da je.vse vredu :"Hmmm dobro jutro."" Poljubil me je in rekel naj pocakam in nqj ne ustajam. Ko je odsel iz sobe sem segla po telefonu. Ura je bila komaj sedem zjutraj njegovo letalo je ob sestih popoldne. Slisala sem pocasno odpiranje vrat in Alexovo glavo kako gleda skozi vrata."Zapri oci." mi je skrivnostno rekel." Zakaj pa?" " Ahh daj no daj stori to zame." Zaprla sem oci. Zaslisala sem skripanje vrat in pocasne korake. Nenadoma pa sem zacutila premikanje na postelji." In odpri jih" sem kar na enkrta zaslisala. Oprla sem oci in pred seboj sem zagleda pladenj poln hrane. Siroko sem odprla oci. "Jutro je in predvidevam da si lacno poleg tega pa si celo noc govorila kako si zelis dobrega zajtrka in tukaj je." "Govorila sem v spqnju in kaj sem se rekla?" "Rekla si da je to bil eden izmed najlepsih dni v tvojem zivljenju in da si do uses zaljubljena vame." "Hmm torej nisem se zlagala." Svojo glavo je sklonili proti meni in me poljubil."Vem da sva skupaj komaj en dan ampak tako zelo te bom pogresala." "Hej ne misli na to. Sedaj misli le na to da pojes zqjtrk." Pocasi zem zacela jesti zajtrk. Bil je odlicem in prav kmalu sem ga pojedla. "In kaj naj bi pocela dane." sem postala radovedna. " No danes je dan mojega odhoda in..." je pocasi utisal glas " in zelo bi bil vesel ce bi me pospremila do letalisca." Zavila sem z ocmi saj sem mu isto stvar obljubila ze vceraj in se enkrat rekla da.
#Na letaliscu#
Alex
Na koncu se je izkazalo da cel popoldne nisva pocela nic. Pocela sva stvari ki bi jih normalno pocela na vsak drugi dan. Apak ta dan ni bil kot vsi drugi. Ko sva prispela na letalisce je bruhnila v solze. Zacel sem jo tolazitia daj no daj saj se bova slisala vsak dan. Vsak dan ti bom pisla najmanj 200X. Tolikokrat se bova slisala da me bos ze sita." "Obljubis?" "Obljubim," sem ji zacel pritrjevati. Kar na enkrat pA se je iz zvocnikov zaslisal zenski glas ki me je spomnila na dejstvo da se moram vkrcati na letalo. Se zadnji sem jo objel in se odpravil proti izhodu. Tam pa sem se ustavil in stekel nazaj proti nje in jo se zadnjic strastno poljubil. Po tem sem odkorakal stran in ona je storila isto.
DECEMBER
JANUAR
FEBRUAR
MAREC
APRIL
Sara:
"Zberi se že enkrat! Ze pol leta se nisi premaknila niti oddala kaksnih znakov zivljenja. In je pac odpotoval v London in kaj saj se slisita." sem zacela kricati na Janet. "Ampak ga ne vidim in poleg tega ni ga vec ob meni." je zacela hlipati. "Veš kaj če se ne misliš zbrat lahko pozabiš na vse. Kaj se ti zavedaš da bo kmalu konec šole, in tebi so ocene drastično padle." "Ok to sploh ni res moje ocene so boljše kot so bile prej. Moje povprečje se je povsod zvišalo razen pri matematiki." Zavzdihnila sem in s solzami v očeh rekla: "Oprosti ampak če bo še tako šlo naprej ne verjamem da bova ostali prijateljici. Z mano in Liso se sploh več ne slišiš." "Oh tako mi je žal obljubim da bom poskušala se urediti." Počasi sem se usela na njeno posteljo in jo objela. "Saj vem da se boš."
Next?
05. november 2012
u103092
u103092
Am... Nekako bo prišla do Alexa
Amm... Ton ni uprasanje, to je trditev
Kaj niti sprašuješ?! Fenomenalna, perfektna naaajbooojša!

Ps.. Sm se namatrala za sliko, tku da mwrš zame nextat
05. november 2012
u72157
u72157
ja je bom čez neki dni dns rabi še use spisat
05. november 2012
nexxxxtttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!
05. november 2012
next
05. november 2012
next! NOva brauka :**
05. november 2012
u72157
u72157
oh kako lepo ♥ινa_๓aℓικ♥ upam da ti je zgodba všeč
06. november 2012
u72157
u72157
ta del je malo bolj tak ( v glavnem meni ni všeč ) ampak bi mi fuull pomenlo če bi si ga še zmerej ogledle
upam da se vam zgodbica dopade
no tuki je
.
.
.
.
.
.
.
.Part 4
J.P.
"Kaj?!Kaj si naredil?" sem začela kričati v telefon. "Ahhhh daj no daj saj si me slišala rezerviral sem ti karte za prvi razred iz Ljubljane v London," je počasi in v dvomi začel "in letalo odide čez dva dni." "Čez dva dni te bom spet videla." nisem več mogla dihati. Ugotovil je za kaj se gre in mi začel govoriti naj diham. "Oh ne. Oprosti ampak moram it moj šef je začel nekaj nakladati."
Hitro sem stekla na internet in začela gledati urnike poletov za v London. V oči mi je padel jutrišnji datum, letalo bi vzletelo ob devetih zjutraj in to pomeni, da bi ob enajstih že bila poleg Alexa. Hmm mogoče pa bi lahko spremenila datum rezervacije na jutri in bi ga tako presenetila. Mogoče bi se o tem morala pogovoriti z mamo.
#Čez pet minut#
"Mama kaj se lahko pogoriva?" sem zelo pazljivo začela. "Janet kaj je je use v redu?" potrdila sem ji da je vse vredu in ji povedala celotno zgodbo. "Pa seveda da ti dovolim, ljubica saj to je odlično, bolje se vse ne bi moglo izteči." "Mama strašiš me kaj se je zgodilo?" "Saj veš da sem si od vedno želela službe v Afriki. No danes zjutraj sem dobila pismo in letalsko vozovnico za tja." Debelo sem jo pogledala in začela vreščati na ves glas: "Pa saj to je neverjetno mami." "Janet Pamela Andrews bi me poslušala do konca." Ponižano sem pogledala v tla in rekla ja . Sovražim ko me mama pokliče po moje celem imenu, to ponavadi pomeni da sem storila nekaj narobe. "In ker sem vedela, da se bo podobna situacija nekoč zgodila sem od tvojega petega leta vlagala v tvoj lastni bančni račun. Na tem računu se je do sedaj nabral približno en miljon. Od majhnega si si želela študirati v Londonu zato ko so te sprejeli v gimnazijo kupila stanovanje v središču Londona. Stanovanje je zelo blizu medicinske fakultete, gimnazije in plesnega studija tako, da lahko nadaljuješ tudi s plesom.In zato ker se mi ne zdi vredno neprestano plačevati za karte menim da bi lahko šolanje končala prav tam. Vse je že dogovorjeno jaz samo pokličem in povcem datum kdaj začneš šolanje in problem rešen. Jezik ti ne bo delal problemov.""O MOJ BOG! Pa saj ne morem verjeti vse to si storila za mojim hrbtom. Ti si najbolj neverjetna mama na svetu in tako zelo te imam rada." Objeli sva se tako močno da sem že pomislila da bo izstisnila ves zrak iz mojega telesa. "Hej kdaj imaš letalo?" "No rezervirala sem nove karte tako da jutri ob devetih zjutaj." "Oh ljubica kaj ne bi bilo priporočlivo da spakiraš." "Oh ne kako mi bo vse to uspelo do jutril." "Saj veš da bi ti pomagala ampak sedaj sem že pozna za službo." Poljubila me je na lice in se odpavila proti avtu. V kuhinji sem stala kot nekakšen bedak in poskušala dojeti vse kar se mi je zgodilo do sedaj. Gume ki so zacvilile na dvorišču so me zbudile iz transa. Stekla sem po stopnicah v svojo sobo in začela pakirati svoja najljubša oblačila.
#Čez tri ure pri Sari#
Lisa
J.P. je pozvonila pri vratih. Sara ji je tekla odpret in jo objela tako močno da sem mislila da se bosta obe prelomili na pol. Potem sem pa opazila da nosi J.P. nekaj v rokah. Prišla je do mene me močno objela in mi v roke potisnila paket. "Vem da kmalu praznuješ rojstni dan ampak mene ravno takrat ne bo tukaj. Zato ti že v naprej voščim vse naj naj in upam da boš ostala takšna kot si in da ti ne bo nihče nikoli zlomil srca ker če ti ga bo mu prebijem lobanjo." Vse tri smo se zasmejale in počasi mi je Sara poskušala vzeti darilo iz rok. Grdo sem jo pogledala in vedela je kaj naj bi to pomenilo. Odprla sem darilo in tam sem zagledala eno izmed najlepših oblek kar so jih kdajkoli naredili na svetu. "Ne morem tega vzeti to je predago. Pogledala sem kakšna je najnižja cena te obleke in še vedno si je ne bi mogla privoščiti." "To je darilo in daril se ne sme odkloniti." "Oh hvala hvala hvala to je najlepše darilo ki mi ga je kdorkoli bilokdaj podaril." sem začela vreščati. Sara se je napol zamišljeno vprašala :"Čakaj kaj sem jaz to prav slišala jutri odpotuješ nekam?" J.P. je oklevala na koncu pa je le izustila :" Punci jutri se selim v London. "Prav seliš seliš ali ga boš samo obiskala" si je Sara drznila reči saj smo vse vedele za kaj se gre. "Prav selim, selim kot se je izkazalo mi je mama kupila stanovanje tami in ker bi bila tukaj sama saj se tudi ona seli se je to izkazalo kot odlična priložnost.Ampak to ne pomeni da ne bom prišla za vse rojstne dneve in večje praznike. Pa verjetno pridem tudi za počitnice. Še vedno si bomo pisale in seveda bosta tudi vidve obiskli mene. Res ne vem kako bom preživela brez mojih frendic. Tako zelo vaju bom pogrešala." je rekla in vse tri smo se začele objemati in jokati na ves glas. Sara je predlagala da preživimo še zadnjo noč skupaj in tako smo na koncu imela pidžama party.
Kaj menite da bo Alex vesel J.P. ?
Kaj menite da je prav da ga bo presenetila?
Kaj si predstavljate kaka bo njena nova hiša?
Kaj ste si mislili o tem delu?
Next?
07. november 2012
u110196
u110196
next
07. november 2012
next!!!!!!!!!!
07. november 2012
u103092
u103092
Kaj menite da bo Alex vesel J.P. ?
Hmm hmm....
Kaj menite da je prav da ga bo presenetila?
Itaak da
Kaj si predstavljate kaka bo njena nova hiša?
Huuuuuuh *-*
Kaj ste si mislili o tem delu? Zaaaakooonski je
Next? To ni uprašanje, to ej trditev!
07. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani