u149977
u149977
Next
28. avgust 2013
u149977
u149977
Next
28. avgust 2013
u149977
u149977
Next
28. avgust 2013
oprosti nextat mora neo druk
28. avgust 2013
mislim nextat mora nekdo druk
28. avgust 2013
u149977
u149977
č je pa tok dobra zgodba <3
28. avgust 2013
ok zate bom nexala sam malo počaki k je
28. avgust 2013
ena znanka se briše!!!
28. avgust 2013
nextammmm wheeee ...
28. avgust 2013
NE!!!!!Bil je Harry,ki je sunkovito skočil in mi vzel nož.
Kaj je s tabo?
Planila sem v jok in mu hotela vzeti nož iz rok.(še rima se)
Nebi razumel!!!!!
Seveda bi,če že dosti razumem,da se hočeš ubiti in to zaradi mene!!!
Ni res,ne zaradi tebe!!!Še vedno sem jokala in opletala za nožem.Harry je odprl okno in nož vrgel ven.
Sedaj mi boš razložila vse po vrsti.
Planila sem še bolj v jok in tekla v sobo.Notri sem se zaklenila se vrgla na posteljo in se cmerila.Še dobro,da o harijo ni bilo duha ne sluha tako sem jokala pol ure.
_______________________________čes pol ure_____________________________________
Čez okno opazim Haryja,ki spet sjoji že skoraj na s trehi.
POJDI STRAN SEM KRIČALA!!!!!
Nekaj je govoril a se ga ni slišalo točno,kaj je zakričal.Prišla sem do okna ga odprla in...
28. avgust 2013
u149977
u149977
Next
28. avgust 2013
ok ker ti je tok ušeč bom nextala ampak sam še tokat...
28. avgust 2013
u149977
u149977
Jeej hwalla
28. avgust 2013
ga odprla in zakričala na Harya;SI SLIŠAL PUSTI ME!
Harryju je zdrsnilo in začel je padati.Nisem verjela a nočna mora se je urisničevala!!!Hitro sem se odklenila in stekla ven na dvorišče.Sedaj sem jokala zaradi njega,malo sem ga potresla naj se zbudi,a nič se ni zgodila,ležal je tam kot mrtev.Tako sem jokala,da je bil že čisto moker od mojih solz.Poklicala sem 112.
DRIN.DRIN.
Halo,112 želite.
Prosim pomagajte potrebujem rešilce v središču Losa angelesa hiša 232,pomagajte!!!Sem jokavo kričala!!!
Kakšen je problem?
Moj...moj em moj fant je padel z visoke višine.
Takoj pridemo!
Z visoke višine?Kaj mi je bilo,a drugega se nisem mogla spomniti.Ampak FANT,no saj je v bistvu.......res.
Samo ne vem,če on misli enako!!!Kaj če me sovraži,po vsem tem sem vendar le neumna .Še malo sem ga tresla in solze so mi padale kot deš,vlegla sem se zraven njega in že skoraj jkala tako ,da bi imela skoraj krvave oči.Sedaj semsi še bolj želela UMRETI!!!
WIU WIU WIU WIU,je odmevala sirena,odhiteli so k meni pobrali Harya in ga dali v rešilec,sledila sem jim in se prikradla k Harryju...
28. avgust 2013
u149977
u149977
Next! Ful dobr!!
28. avgust 2013
tnx še en next rabim,a bi lahko mal oglašvala plis?
28. avgust 2013
u149693
u149693
next
28. avgust 2013
u149977
u149977
Seveda yeey next next next
28. avgust 2013
tnx js sem tebi tut nextala Meow.*
nextam...
28. avgust 2013
Harryju,potiho sem jokala ob njem in upala,da bo vse vredu.Sedaj moram poklicat še mami.ČAS JE BIL ZA LAŽ MUMIJI!To sem si samo potiho govorila.No upam,da bo vžgalo;
DRIN,DRIN.
Halo.Reče mami.
Jas sem mami!!
KAKO SI ME DRZNEŠ KLICATI!!!
Nujno je!!
KAJ JE TAKO NUJNO;KOT TO;DA GREŠ NEKAM,PA MI NEPOVEŠ KAM!!!
Gre za sošolca,danes...
JOJ!!!KOLIKOKRAT TI MORAM ŠE REČI.
Prekinila je.No,vse ji bom povedalaoz.se ji zlagala,ko bo izvedela,da sem pri Luisu in Harryju v bolnici.Peljali smo se mimo mami,ko se je vračala domov,sklonila sem glavo,ker je pogledačla noter,potem,pa sem se posvetila hariju še vedno jokava od strahu.Lice sem naslonila ob njegovega in začela še bolj jokati,da je imel glavo čisto mokro od solz.Slonila sem se in ga poljubila na lice ter mu še bolj pomočila glavo s solzami.Potem smo se ustavili in skočila sem ven is se skrila še preden so me opazili.Ko sta rešilca odprla vrata za katerimi je bil Harry sta se čudila,ker so bila že mokra tla.Haha,v mislih sem se smejala same sebi.No še preden sta ga rešilca dala ven......iz rešilca sem že stekla v bolnico.Skozi okno sem ju opazovala kako Harryja pejeta v bolnicico.Sledila sem jima,tako potiho,da bi se skoraj izdala,potem sta odšla in prišel je pomočnik,ki ga je odpeljal v sobo 15 ravno zraven Luisa.Potem je v bolnico prišla skupina ljudi,ki je tekla v tisto sobo.
Kaj se dogaja?Sem vprašala.
Govori se,da je v tej sobi Harry Stayels(če sm prou napisala).
M0gla sem počakati uro,da so odšli potem pa sem planila v sobo 15...
28. avgust 2013
u149977
u149977
Next
28. avgust 2013
še 1
28. avgust 2013
next+nova bralka
28. avgust 2013
nextam...
28. avgust 2013
v sobo 15,še enkrat sem pogledala Harya in videla,da ma na licu napisano: I u Harry,oboževalci pač.Ob njegovem položaju z težkim udarcem sem se spet zjokala.Vstopil je zdranik.Gospa morate ven.
Prosim a lahko ostanem?
Ko je videl,da jokam je izdavil:
Ok,ampak prosim,ne me motit.
Da.
Zdravnik je poslušal utrip srca.
Oprla sem usta in;
Kako vprašanje gospa?
Eee Da.Ali je živ?
Utrip srca je še dober,nedvomno je živ,tu bo ostal za kake dva dni.Smrknila sem in si mislila,kaj sem naredila.Odšla sem ven,nisem ga mogla videti takega.
______________________________naslednji dan_________________________________
Mami je na srečo šla še v restavracijo ob šoli,in ni vedela,da sem bila v blnici.Edina slaba novica je Harry in šola.Kaj grem v šolo ali grem k Harryju.Defenitivo šola,spet bi dobila F.
________________________________v šoli___________________________________________
Dobrojutro g.Miernka,smo rekli,ko je učiteljica pršla v razred.
Odvrnila nam je pozdrav.
Danes se bomo......pogreznila sem se ob misli na Harryja,takoj ko bo malica ga obiščem,ne bom je jedla,mami me je itak naumpala z palačinkami.
Lara ti mi odgovori.Zbudila sem se iz misli in neumno rekla;
Hmmm kaj?!!
Vsi so se mi smejali pa sem postala ko paradajs.
Vidim,da spet premišljuješ Lara,prosim,da se to ne ponovi,ne bom ti dala F-ja ampak vedi,da s takim vedenjem ne boš dobila dobrih ocen.
Da gospodična Mierinka.Najraje bi ji rekla kura Mafijka,pa še nekako spada skupaj,mam pravico do razmišljanja!!!
_____________________________pred malico____________________________________
S kom se videvaš?Me je vprašala sošolka tik pred malico.
Kako veš?
Videla sem te skozi vrata kako se pogovarjaš z nekom.
Ni pomembno.
Ok.
DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNG.To je bil zvonec za malico.
Vsi smo kot formule zdrveli v jedilnico,ker smo že komaj čakali,a jas sem tekla zato,da vidim Harryja.Že cel pouk mislim samo nanj PA NISEM DOBILA NOBENEGA F-ja!!!
Tekla sem v bolnico ko so šli oni,še dolj po stopnicah sem smuknila skozi vrata za požarno nevarnost,ki so vedno odklenjena,še dobro,da me nihče ni videl.Začela sem teči in v petnajstih minutah sem prispela v bolnico in najprej v sobo 15.Harry je še vedno v komi.Nisem si mogla upreti a sklonila sem se in...
28. avgust 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani