odšel.Počakaj sem rekla.A na moje vklikanje se ni odzval,obrnil se je, da bi pobral plašč in se mi nasmehnil.Potem je brez besed odšel.Potem sem čutila,da me nekdo drži,za ramo.obrnila em se,bila je mami.Kdo je tisti fant je vprašala?
En prijatelj,sem zinila.
S črnim plačem,prosim ne druži se z njim več!
Ja(kao se lažem,če bi sploh vedela gdo je)!
Sedaj lahko greš pogledat Luisa,ampak pohti,vrniti se moram v službo ti pa v šolo.
Ok.Šla sem v sobo kjer je bil Luis in sedla k njemu.Sedla sem na bližnji stol in ga opazovala.Potem je ngdo potrkal na okno in obrnila sem se.Bil je Hary,nasmehnil se mi je in mi pomahal tako ko sem jas njemu.Potem pa je odšel,in celo popoldne ga nisem videla.
_________________________________nekaj pred šesto_______________________________
še enkrat sem pogledala listek,video bodo posneli na drugem koncu mesta,ob šesti uri.Ojoj bila je že pol estih.Hitro sem vzela mojo najljubšo obleko rumene barve,in poklicala taksi.Pogledala sem uro,kazala je petnajst do šestih.Čes okno sem opazila Harya,ki je hodil peš,po pločniku.
Ustavite kar tu sem rekla taksistu,ta pa me je ubogal.Plačala sem mu in tekla k Haryju.Ko je slišal da tečem se je vesel obrnil prot meni.
Ko sem prišla do njega me je vprašal:
Zakaj ne greš z Taksijem,veliko hitreje boš prišla tja.
Za to imam tri razloge sem rekla,ko sva hodila,raje bi bila s tabo,hoditi je zdravo in nič ti ni treba plačati.
Zasmejal se je.
Bodo vsi tam?Sem vprašala?
Kdo vsi?
Zey,ti,Lui...
Aja,ja vsi bodo,kako bi lahko posneli video spot brez njih?
Ja prav imaš.
Kaj pa je?Me je vprašal ko je videl,da sem zaskrbljena.
Nevem,če spadam v vašo družbo.
Kako to misliš?
Ne vem,če bom drugim všeč.
Naaa,ne misli tako,saj že vejo zate.
Kaj?Kako?
No,jas sem jim povedal,saj nisi jezna ne?
Malo me preseneča ampak nič hudega.
Nasmehnil se je in rekel;Sedaj pa jih boš videla že v živo.
Kaj?Ni se mi odzval,gledal je naprej,pa sem še jas.Tam sva bila,kjer bodo snemali nov video.Vstopila sva.Tam naju je sprejel prijazen gospod,ki nama je pokaza pot in ko je Hary odprl vrata sobe...
27. avgust 2013
u113053
u113053
next
27. avgust 2013
še 1 nexšt pa nextam
27. avgust 2013
u113053
u113053
next next next
27. avgust 2013
negdo drug more nextat
27. avgust 2013
next
27. avgust 2013
nextam...
27. avgust 2013
u113053
u113053
yay luka rešu si me
27. avgust 2013
vrata sobe so že vsi sedeli in čakali naju.Potiho so šepetali o meni.Potem je Luis stopil k meni im me vprašal;
a si ti tista lara?
Ja jas sem.
Nasmehnil se je in vrnila sem mu nasmeh.
Vsi smo odšli,do naslednjih vrat ter jih odprli.Opazila sem velik stroj s polno gumbi samo za vsliševanje zvoka in še ogromno več.Desno,takoj za vrati je bilo veliko okno,skoznjega se je videla majhna sobica z mikrofoni.Vseh pet je šlo v tisto sobo.Prišlo je še nekaj ljudi,ki so bili uglavnem zraven velikih strojev.Ko jim je eden dal znak so začeli peti eno novo pesem,toda ni jih bilo slišati,očitno je bilo okno tako.Slišali so jih le drugi možje,ki so nosili slušalke.Sedla sem na stol in jih opazovala.Edini Haryev gib se ujela,ko mi je pomežiknil,jas pa sem se mu nasmehnila,opazila sem,da so naju opazili tudi Luis,Zeyn...(ne da se mi pisat vsa imena)Skratka usi.Vedno so se nekako popravljali,ni jim vedno uspelo,no tudi zvezde ne znajo vsega.
____________________________________čes 2 uri____________________________________
Ravno so končali je Hary prvi pritekel k meni in me pospremil.Skupaj sva šla proti domu in oblil ma je občutek,da sem mu všeč!
Nimaš nobenega vprašanja več?
Enega.
Potem pa vprašaj,naj pride beseda na dan,n čakaj kot kip,ki hodi.
Ok,emmm,emmm...
No...Nisem mogla izdaviti besede,hotela sem vprašati ali sem mu ušeč,ampak sem hitro spremenila temo.
Kam greva,mislila sem,da me spremljaš domov?
To je vprašanje,ki si mi ga hotela povedati?
Emmm,boš že izvedel.
Ok.
Sedaj pa mi že odgovori.
Prav prav...peljem te na pijačo.
Kaj...
Saj ti je prav...ne,ker če ti ni lahko greva kam drugam ali pa k tebi domov.
Ne,ne seveda mi je prav,kaj pa je to kaj takega...Tak obraz sem mela-->
Tako neumno sem izdavila to besedo,da bi se najraje ubila.Ampak,ker imam prrelepo življenje(še bosebaj zdaj)se ne bom nikoli.
Vstopila sva v bližnjo kavarno...
u117761
next
27. avgust 2013
še vsaj 1 nekšt
27. avgust 2013
u113053
u113053
NEXTTTTTTTTTTTTTTTT
27. avgust 2013
ok nextam
27. avgust 2013
v bližnjo kavarno.Sedla sva za najlepšo mizo kar sem jih vdela.Bila je zlata z belim pogrinjkom in za okras še dve vrtnici.Prišla je gospa,hary je pogledal na tla,da ga ne bi videla(zaradi vsega diredndaja,ki bi ga povzročili,če bi opazili).
Kaj bosta je vprašala?
Sok sem rekla.Prikimala je in si zapisala,pa vi?Je vprašala Haryja.
Enako kot ona je rekel s povesnjeno glavo.
Takoj,je rekla in otročje ter smešnopostopicala proti drugim stranjkam.
Zakaj si rekel,da greva na pijačo?
Kaj,a nočeš?
Hočem,samo morala bi že prej vedeti.
Hočeš reči,da bi ti moral reči to prej?
Ja,kako naj vem kam me pelješ,če grem po popolnoma neznani ulici.
Kako naj te že prej obvestim,če sem se tega spomnil šele potem?
Aja POČUTILA SEM SE NEUMNO.
Nasmejal se mi je in dejal;Nisi neumna.
Kako si...
Oh prosim,kot,da takih pogledov nisemvidel že tisočkrat,nekajkrat na tebi,nekajkrat na sestri.
Nasn mejala sem se mu.Prišla je natakarica in v trenutku,ko se je zazrla v Haryja je a že gledal skozi okno.
Izvolita,kot sta naročila.
Hvala,hotela sem že vzei denar iz torbice a je bil Hary hitrejši.S pogledom v okno je vzel denar in ga ber poglada nanjo dal natakarici.Malo je bila začudena,a je odšla.
Te lahko zdaj nekaj vrašam?
Ravno kar si sem posmehljivo rekla.
Sedaj me pa posnemaš je rekl in s prstom pokazal name.
glasno sem se zasmejala.
No...
Aja,lahko.
Zakaj nisi ponorela ali kaj takega ko si me videla.Je vprašal ko je srknil sok.
Na to vprašanje se nisem nikoli vprašala.
Nevemmm,počutila sem se,kot,da te že pozna,mislim,ja da si slaven in vse to,ampak še zmeraj si navaden človek.
Hvala je rekel in spil sok do konca.Jas sem čisto pozabila na to.Ko sem ga opazila z zadnjim požirkom sem se spomnila.
Ups.Sem rekla.
On se mi je potiho zasmejal.
Z enim požirkom sem spila sok in odšla sva ven na svež zrak.
Osupnila sem ko mi je rekel...
27. avgust 2013
še 1nga
27. avgust 2013
u113053
u113053
next
27. avgust 2013
joj pa komi napisala sm recmo še en next pa nextam
27. avgust 2013
dodala bom še sliko ampak samo lare,ker mi računalnik šteka ko dajem slike gor
27. avgust 2013
LARA:

27. avgust 2013
rabm en next
27. avgust 2013
u117761
u117761
next
27. avgust 2013
nextam...
Iz žepa je vzel listek in napisal številke:
041 666 753
To je moja telefonska je rekel in mi izročil listek(pozor,telefonska je izmišljena).
Hvala sem rekla.Recimo jutri?Je vprašal.
Lahko.
No pokliči me,pa se dogovoriva je reel in že odšel.
Počakaj...
Kaj je?
Sem ti prej omenila,da te ulice ne poznam?
Aja,oprosti je rekel in skupaj sva šla do naše hiše.
Jutri potem sem vprašala?
Da,jutri.
Pomahal mi je in ogšel.
Stekla sem noter,ker se je že mračilo.Ura je bila devet zvečer in mami je že spala,ampak oblečena.Očitno jo je skrbelo kje sem toliko časa in je hotela pome,pa jo je premagal dremež na tleh pred vrati.Začela je smrčati.Stekla sem v svojo sobo se preoblekla in zaspala,še sreča,da je jutri sobota in bom lahko spala do desetih.
_________________________sobotno jutro_______________________________________
Zbudil me je trk na mojem oknu,pomela sem oči in pogledala gdo je,sprva sem mislila,da je kaka veja padla z drevesa nad nšo hišo a opazila sem...
u117761
next
27. avgust 2013
tok hitr dajete nexte šele pol preberete,uf čes dve sekundi pa spet...
27. avgust 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani