⇻HELLOW, PEOPLE ^^
⇻Tukaj je še ena tema za iskanje slik, ki se pridružuje ostalim :')
⇻Vodili jo bova jaz in moj sonček, Jena, oz. Pαωтεя
⇻Obe *obožujeva* top modele in sva na njih že zmagali oziroma bili drugouvrščeni, prav tako pa izjemno radi iščeva slikice ^^
⇻Ne bova vas žicali za nexte, ker nama je, kot sem že rekla, iskanje slikic hobi, pa tudi drugače bi se zavleklo, preden bi sploh dosegli željeno število nextkov.
⇻Lahko iščeva profilne slikice, slike za profile, ozadja, slike za top modele, čeprav je to malce nefer (heh x')) in slikice kar tako. Tukaj ste tako dobrodošli vsi :')
⇻Naročila bova poskušali opraviti čim prej, naj pa le povem, da ne delava profilov in takih reči.
⇻Slike bova dajali obe, saj imava dokaj različna stila, bodo pa slike iz strani Tumblr, WHI, favim in pinterest.
⇻Zdaj pa, če si res prebral vse tole, te to zanima in kar oddaj naročilo :3

⇻BYE PEOPLE ^^
14. september 2018
wiii, imam čast, da prva oddam prvo željo želim si najbolj kjuut slikiče od Thomasa Brodie-Sangstra, preprosto zato, ker so moje stene pre-prazne
15. september 2018
ŽELJA ENA-THOMAS BRODIE-SANGSTER by Lori Gray
Evo, moja kolekcija, Jenina verjetno še pride, je nekaj slikic black&white, cuz you know, it's *chic* .

To je vse od mene, upam, da so ti všečne :3
15. september 2018
Evo, še moj del... Jaz sem se malo bolj zagnala v kolaže in aesthetice ^^

15. september 2018
Part 2: (ne sme bit več kot 10 slik naenkrat )

15. september 2018
Part 3:

15. september 2018
wiiii, awwwww, kak sta prijazni, tako veliiiiiko lepih slikic še nikjer (poudarjam - nikjer! ) nisem dobila hvalaaaaaaaaaaa <333
16. september 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg