━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━
⤍Da vam nekaj razložim. Če vas slučajno zanima kaj pomeni X17. To je ena izmed izrazov ki sem si jih izmislila za hiše ki so v lasti velikega poslovneža Juraja Camissada. On je tudi voditelj skrivne serije ubijalskih ljudi. Ubijejo večino ljudi ki so bolj osamljeni z namenom da bi potem on kot šef sodišča lahko prejel njihovo ozemlje v last.

⤍Sedaj pa boste na žalost morali spet gledati slike nekaterih ljudi ki so bile omenjene v tem delu. Vem da bi morala vam prepustiti vizualen izgled ljudi, ampak imam točno določeno predstavo kako ti ljudje izgledajo zato prosim ne hejtat.

⤍ Franchesqua (Frančeska) Afia

⤍ Daliah (Dalija) Lee (Li)

⤍ Rose (Rouz) Williams

12. julij 2018
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

Chapter 5.1

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

◆ OPOZORILO ◆

Popolnoma razumljivo mi je da se nekateri neboste strinjali z vsem kar bom pisala, vendar me prosim ne napadajte in ugotovite, da pišem samo teorije in s tem ne mislim nikogar očrnit ali kaj podobnega!
■Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

THE KARDASHIAN FAMILY - OSEBNA IZKAZNICA

- Robert George Kardashian
~Rojen je bil 22.2.1944.
~Bil je ameriški poslovnež.
~Prijatelj O.J. Simpsona.
~Ima štiri otroke.
~30.9.2003 je umrl zaradi raka.

-Kris Mary Hughton (poročena Kardashian/Jenner)
~5.11.1955
~televizijska producentka
~imela dva moža:
~Robert Kardashian (1978-1991)
~Brouce Jenner (1991-2015)
~Šest otrok
26. avgust 2018
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

Chapter 5.1

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

◆ OPOZORILO ◆

Popolnoma razumljivo mi je da se nekateri neboste strinjali z vsem kar bom pisala, vendar me prosim ne napadajte in ugotovite, da pišem samo teorije in s tem ne mislim nikogar očrnit ali kaj podobnega!
■Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

THE KARDASHIAN FAMILY - OSEBNA IZKAZNICA

- Robert George Kardashian
~Rojen je bil 22.2.1944.
~Bil je ameriški poslovnež.
~Prijatelj O.J. Simpsona.
~Ima štiri otroke.
~30.9.2003 je umrl zaradi raka.

-Kris Mary Hughton (poročena Kardashian/Jenner)
~Rodila se je 5.11.1955.
~Je televizijska producentka.
~Imela je dva moža:
~Robert Kardashian (1978-1991)
~Brouce Jenner (1991-2015)
~Ima šest otrok.

- Kourtney Mary Kardashian
~Rodila se je 18.4.1979.
~Je televizijska osebnost in model.
~Imela enega moža:
~Scot Disick (2006-2015)
~Ima tri otroke.
~Njena mati je Kris in oče je Robert.

- Kimberly Noel Kardashian
~Rojena 21.10.1980.
~Je igralka in model.
~Imela je dva moža:
~Damon Thomas (2000-2004)
~Kris Humphrues (2011-2013)
~Njen mož je:
~Kanye West (2014)
~Ima tri otroke.

-Khloé Aleksandra Kardashian
~ Rodila se je 27.6.1984.
~Je televizijska osebnost in model.
~Njeni bivši mož:
~Lamar Odom (2009-3016)
~Sedanji kož:
~Tristan Thompson (2016)
~Ima enega otroka.

-Robert Arthur Kardashian
~Rojen 17.3.1987.
~Je modni oblikovalec.
~Njegova bivša punca:
~Blac Chyna (2016-2017)
~Ima enega otroka.
~Njegova mati je Kris in oče je Robert.

-William Bruce Jenner
~Rojen 28.10.1949.
~Bil je slaven nogometaš.
~Ima dva otroka z Kris Jenner.
~ Je transseksualec (njegovo žensko ime je Caitlyn).

-Kendall Nicole Jenner
~Rojena 3.11.1995.
~Je model.
~Ima mati Kris in očeta Williama.

-Kylie Kristen Jenner
~Rojena je bila 10.8.1997.
~Je samostojna podjetnica in model.
~Njen mož:
~Travis Scott (2017)
~Ima enega otroka.
~Ima svojo kozmetika (Kylie Cosmetics).
~Ima mati Kris in očeta Williama

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝To je prvi del. Danes pride še drugi del v katerem boste izvedeli nekaj teorij zarote. Sem se pa odločil za kratke opise ker je pomembno pri nekaterih teorijah.
26. avgust 2018
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

Chapter 6.2

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

◆ OPOZORILO ◆

■Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

THE KARDASHIAN FAMILY - TEORIJE ZAROTE

1. Illuminati

Teorija govori o tem, da bi naj bili del Iluminatov. Predvsem sta na udaru mlajši sestri Jenner saj sta na določenih slikah prikazani v zanimivih pozah. Na prvi sliki lahko opzimo v odzadju trikotnik. Na drugi sliki pa si pokrivata eno oko toraj preostane samo še eno oko, znak iluminatov.

Pa tudi zato ker imajo dan danes tako velik vpliv na nas preko socialnih omrežij in so tako hitro postale slavne. Dan danes skoraj ni človeka ki ne bi poznal vsaj Kim Kardashian ali pa kakšne punce, ki ne bi vedela za kozmetiko od Kylie Jenner. In seveda.. slavni so za dobesedno nič.

2. Krinka

Določene teorije pravijo, da je bila družina Kardashian/Jenner predstavljena večji javnosti za to, da bi nas zamotila in ne bi opazili kaj se dogaja v svetu. Naprimer ko je oče William povedal javnosti da je tranzvestit (spremenil spol iz moškega v žensko) so v ameriki sprejemali mnoge zakone in zgodilo se je tudi veliko nesreč. In seveda vedno ko bi se kaj pomembnega zgodilo na svetu (dogodek, teroristični napa) bi se naj nekaj pomembnega zgodilo v družini zato, da bi se ves twitter zanimal bolj za njih kot za ostalo kar se dogaja.

3. Oče Chloe Kardashian

Toraj, mnogi oboževalci njihove družine trdijo, da oče Chloe sploh ni Robert Kardashian ampak vbistvu O.J. Simpson.
Teorijo podpira njihova preteklost, saj sta se Kris in Robert veliko družil z Simpsonovimi. Skupaj so hodili na počitnice, imeli piknike in se na sploh veliko družili. Košček dokaza lahko najdemo tudi v tem, da je drugo ime Kendall Jenner enako kot ime Nicole Simpson, ki je bila žena O.J.ja. In ne moremo zatajiti da Chloe izgleda nekoliko drugače kot Kim in Kourtney pa niti ne samo po obraznih potezah tudi zelo visoka je.

In še seveda nazadnje. Primerjali so jo z Simpsonovo hčerko in spet ne moremo zatajiti, izgledata kot sestri. Ampak Chloe je zavrnila DNA test očetovstva. Zakaj?

4. Kylie ima skrit talent za petje

Teorija govori o tem da bi naj Kylie bila glavna pevka skupine Terror Jr.

Govorice so se začele pred devetimi leti ko je prvič izdala svoj set šmink. V kratkem napovedniku za šminke lahko slišimo v odzadju pesem od te skupine in mnogi mislijo da ima glavna pevka enak glas kot Kylie.
Ker so ljudje veliko povpraševali katera pesem je to, je čez nekaj dni povedala naslov in izvajalca. Vendar! Nihče ni vedel za to skupino do tistega trenutka. Kako je možno da jih je našla prav ona? In takoj po izdaji napovednika je skupina ustvarila twitter in followala je samo eno osebo. Kylie Jenner. Morda bi lahko followali tudi svoje osebne profile ali pa ljudi ki jih poznajo ampak ne.. samo njo. In seveda so objavili sliko oziroma cover. In seveda na sliki sta dva fanta in ena punca ki je obrnjena vstran. Punca ima rozane lase. Ena značilnkot Kylie je, da nosi lasulje raznih barv in velikokrat tudi baby roza. Sicer pa je Kylie na snapchatu povedala da ona NI pevka skupine in da je to samo še ena bednih teorij zarot. Ampak nikoli ji ne moremo 100% verjeti ker to ne bi bila prva laž.

5. Kendall je bisexualka

Ta teorija se je začela zato, ker je edina punca v družini ki nima otrok oziroma se še ni poročila. Res je da je mlada ampak tudi Kylie je že poročena in rodila otroka. Polek tega je bila že velikokrat opžena poljubljati/se objemati z puncami. Tudi en tweet je to teorijo podprl saj je en izmed njenih fantov/prijateljev odgovoril na njen tweet z tem da to ni mogoče saj sta oba geja. Ampak se mi zdi da se je bolj hecal kot pa mislil resno. Med drugim je njen fant bil tudi Harry Styles ki je znan po tem da bi naj bil gej ali pa vsaj bisexualec. Vendar to nikoli ni bilo potrjeno ne za Harryja in ne za Kendall.

6. Kim bila nadomeščena z dvojnikom

Ko so vse punce imele photoshoot za znamko Calvin Klein so ljudje opzili da Kim ne izgleda ravno 'normalno'. Zato mnogi mislijo da so jo nadomestili. To ne bi bilo prvič da bi slavni uporabili dvojnika, ki bi se udeležil dogodkov ali česar koli namesto njih. Sami si poglejte slike in presodite ali je to prava Kim ali ne.

7. Poroka samo za slavo.

Leta 2011 se je Kim poročila z slavnim športnikom Krisom Humphriesom. Poroka je bila pravljična in predvajali so jo celo po televiziji in trajala je dolge štiri ure. In živela sta srečno do konca dni. Ampak ne! Njuna pravljica se je končala že po 72tih dneh ko je Kim vložila prošnjo za ločitev. Zato vsi mislijo da sta se poročila samo za to, da bi oba pridobila več sledilcev. Seveda jima je to prineslo ve
eliko denarja. Seveda en detajl je podprl to teorijo in sicer NIKOLI nista živela skupj ali se imela namen seliti. Zmeraj sta bila samo v hotelskih sobah. Morda zato, ker sta oba vedela da ne bosta dolgo poročena. In seveda, ločitev jima je zagotovo prinesla spet enako denarja in še več pozornosti.

8. Načrtovan rop

Tretjega oktobra 2016, ko je bila Kim v Franciji so jo oropali. Pobrali so veliko nakita in najbolj pomemben zaročni prstan. Vsi mislijo da bi jo bilo težko oropati, saj je ona Kim Kardashian in ima veliko varnostnikov. Zato mislijo, da je to bil njihov plan in da je ona to vedela. Tudi nikogar ni bilo v času ropa razen Kim in enega oslužbenca, ki bi lahko pomagal oziroma poklical policijo. In tudi nikogar od varnostnikov ni bilo niti v bližini.

9. Stormi Jenner

Kylie Jenner je rodila svojo prvo hčerko Stormi. In seveda, kdo drug kot njeni sledilci mislijo, da otrok izgleda bol kot njen bodygard Tim Chung. Vendar zaenkrat nimamo nobenega dokaza da je to res, tako da je zaenkrat oče Travis Scott.
Na sliki so Kylie, Stormi in Tim.

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

MOJE MNENJE

1.

Tej teoriji verjamem delno. Predvsem zaradi tega kako hitro so postali slavni in kako nas lahko nadzirajo. Glede slik se ki zdi da bi lahko bile samo kakšne slike ker verjemite, slikajo jih na vsakem koraku in pozirati morajo zmeraj

Odstotki verjetnosti: 50%

2.

Tej teoriji pa ne verjamem, saj se mi zdi zelo bedno da bi postavili nekoga v ospredje samo zato, da bi nas preusmerili. Ampak po drugi strani nikoli ne vemo kaj vse so nam zlagali ali pa niso povedali, zato se ne bi čudila.

Odstotki verjetnosti: 35%

3.

To pa skoraj verjamem. Zdi se mu čudno lako sta si lahko tako zelo podobna in samo poglejte nos. Seveda pa ni nujno da izgleda enako kot njene sestre ker imajo drugačne gene. Se mi pa zdi zanimivo da bi Kris imela afero z O.J. Simpsonom. Tisto glede imena mi je pa zelo zanimivo. Kako to da je dala svoji hčerki enako ime kot je bilo njegovi ženi. Ne vem

Odstotki verjetnosti: 79%

4.

Tej teoriji ne verjamem saj je pevka itak že pokzala svoj pravi obraz in vemo da ni Kylie. Mi je p zanimivo razmišljat da bi bila ona na začetku pevka ampak potem ko so ljudje začeli ugibat bi se raje umaknila.

Odstotki verjetnosti: 20%

5.

Zanimivo bi bilo imeti kakšnega pripadnika lgbtq+ comunity v tej družini. Se mi pa zdi da bi se lahko samo zabavala z prijateljicami in tisto z Harryjem se mi zdi samo nekaj brezveze (čeprav fuuul shipam Larry).

Odstotki verjetnosti: 50%

6.

Temu pa skoraj verjamem, ker zakaj pa Kim ne bi poslala nekoga da opravlja posle namesto nje?

Odstotki verjetnosti: 80%

7.

Ne bi bilo prvič da sem slišala da bi se nekaj dogajalo samo zaradi denarja in pozornosti. Ker pa sta se tako hitro ločil bi rekla da je res. Ampak lahko bi bilo da sta bila res zaljubljena in je Kim ugotovila da on ni pravi zanjo in ni več morala nazaj saj je bla poroka že pripravljena in vse to z live šovom pa to. Ne vem.

Odstotki verjetnosti: 60%

8.

Po mojem mnenju je ona res šla skozi to in je doživela rop. Se mi pa zdi vseeno da jim je to nekdo naročil da naredijo ali kakšen njen sovražnik (slavna oseba) al pa kdor koli pač. Ker se mi zdi res čudno da ni bilo varnostnikov.

Odstotki verjetnosti: 45%

9.

Temu pa kar verjamem. Ker ne bi bilo čudno da bi Kylie mela afero z bodygardom. Je pa res da kot otroci smo vsi bli drugačni kot smo sedaj. Ne vem.

Odstotki verjetnosti: 75%

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Sedaj pa me zanimajo vaša mnenja o vseh teh teorijah. Čim več nas je, več mnenj dobim. Povejte tudi kakšne kritike in a bi kaj spremenila.
↝ Oprostite ker dolgo nisem nextala. Zato sem danes nardila 2 dela in upam da spoštujete trud in reserch ki sem ga mogla naredit na tem.
↝ Pa prosim povejte kaj bi radi imeli od spodaj navedenih ker se nemorem odločit kaj bi.

■ Taylor Swift
■ Marlyn Monroe
■ JFK
■ Lady Gaga
■ 27 club
■ Biggie Smals
■ One Direcrion
■ Kurt Cobain
■ Justin Bieber
■ Kanye West
■ Beyonce
■ Fifth Harmony
■ Eminem
■ Christmas conspiracy
■ Katy Perry
■ Tupac Shakur
■ Donald Trump
■ Hillary Clinton

↝ Serije:
■ Mandela effect
■ Unsolved murders

↝ Še kaj dodatno
■ Top 10 Simpsons predictions
■ Cartoon conspiracy
■ 9/11
■ Disney conspiracy
■ Hiden messages in songs
26. avgust 2018
30. december 2018
30. december 2018
☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾❍☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽
PRIMER

IZZIV
Zgodba:
Še zadnjič sem se ozrla nazaj. Pokimala sem potem pa z lahkotnimi nogami stopila na oder. Sprehodila sem se do konca in se potem zavrtela in se začela postavljat v poze, ki sem se jih naučila v preteklem letu. Noge so se mi rahlo tresle od pritiska, ko sem stala pod žarometi, vsa obsijana z lahko svetlobo. Mojo pozornost je pritegnil samo en fant. Sedel je nekje v predezadnji vrsti. Opazila sem ga, ker je bil drugačen od ostalih. Pa ne po frizuri, čisto navadna frizura za fante je dan danes majhna figica na ob straneh pobriti glavi. Tudi nič na njemu ni bilo posebnega. Zdi se mi, da sem ga kar takoj opazila, ker je cel čas bulil v telefon.
Ko sem končala z pozami, sem se spet obrnila in odšla dol. Vendar nesreča me je komaj doletela. Po nerodnosti sem nerodno stopila, saj kdo pa ne bi v teh špičakih, in padla kot deska po tleh. Kakor hitro sem mogla sem se pobrala in odšla v zaodrje. Ampak to še ni bil konec. V zaodrju me je že čakala kostumografinja, ki je živčno držala nove obleke, ki sem jih kakor hitro sem le zmogla vrgla nase. Obrnila sem se, lase spustila iz čopa in se spet povzpela na oder. Ko sem prišla do roba odra fanta ni bilo več. Na njegovem mestu je sedela neka godpa srednjih let, najverjetneje mamica, ki je opazovala okolico in se ni kaj preveč zmenila za modno revijo. Roke je držala tesno skupaj na svojih modrih kavbojkah. Najverjverjetneje jo je zeblo, saj je na sebi imela polek tega samo še kratko rdečo majico. Zelo rada sem si ogledovala vse te ljudi. Ene bolj, druge manj zainteresirane. Vendar morala sem se obrniti in oditi dol. Čeprav je to komaj moja tretja modna revija, mi bo v spominu ostala zaradi padca.
Izbrana oseba: Fant, ki je sedel v predzadnji vrsti.

POPOLNO OPRAVLJEN IZZIV:

-Majica:

-Hlače:

-Čevlji:

-Jakna:

⇸ Upam, da vam bo to kaj pomagalo pri izzivih. Če pa imate kakšno vprašanje pa bi vas prosila da pišete pod zasebno sporočilo in ne na temo.
⇸ Kriterij ocenjevanja slik pa bom objavila skupaj s prvim izzivom.
⇸ Sedaj pa samo počakamo, da se prijavi še pet oseb.
02. januar 2019
♛PRIJAVLJENI
✧ Aria - astro babe
✧ Claire - .Rᴀᴠᴇɴᴄʟᴀɪʀᴇ.
✧ Lia - weakmoon
✧ Lori - Loro Grey
✧ theboom - theboom
✧ Chloe - ~ChloeTumblr~

☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾☾❍☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽☽
11. julij 2019
PRIJAVLJENI
✧ Aria
✧ Claire
✧ Lia
✧ Lori
✧ theboom
✧ Chloe

⇸ Ko se prijavijo še štiri tekmovalke/tekmovalci bomo začeli!
⇸ Seveda pa lahko koga povabite k sodelovanju.
11. julij 2019

*WARNING*

Zgodba vsebuje grde besede, neprimerne prizore ki so nepriporočljivi za otroke ali pa so enostavno brutalno nesramni in totalno neenaki normalnemu človeštvu.
Vsi tisti ki ste občutljivi na misel o spolnem ali psihičnem nadlegovanju ali o tematiki kot je naprimer umor, homosexualnost ali kaj podobnega, bi vas prosila da zapustite oziroma berete zgodbo z odprtimi mislimi.

━ II. ━
[Ava Vinci]

gif

˝Kaj je moja današnja naloga˝ sem vprašala in odložila torbico na stol. ˝Enostavno. Sploh je ni.˝ je rekel Juraj ko je stopil skozi vrata iz tiste temne sobe. ¨Ampak...˝je dejal. Ta njegov ampak ni nikoli pomenil nič drugega kot spolne usluge. ˝Ne danes Juraj...¨sem rekla in se obrnila stran. ˝Dobro.. potem pa lahko greš... nisi več uporabna.˝
Besede me niso več bolele, saj sem ga že do dobra spoznala. Še zdaj se sprašujem, kaj vidim na njem? Kaj na njem me privlači? Karakter je hujši kot... saj ne vem s čim bi ga sploh lahko primerjala. Ampak te njegove oči.. modre kakor ocean... in ti kodri.. večino časa mastni, ki segajo do njegovih ramen. Včasih se moram prav skoncentrirati, da lahko izgedam vsaj malo profesionalno, ko sem v njegovi bližini. On je kot pozitiv k mojem negativu. Mah. Kaj sploh sanjarim? Oba sva 'srečno' poročena in vsak ima svojo družino. Poleg tega je en velik nesramen konj. On je morilec... prasec... grdavž... sramota človeštvu.
Pobrala sem svojo torbico in se odpravila proti domu. Ko sem se vsedla v avto, je ura kazala sedem zvečer. Toraj, predavanje je potekalo dve uri. V resnici je bilo predavanje zelo kratko saj zaključujemo z študijskim letom in sso lekcije več ali manj samo napotki za nasednje leto, ali pa kako smo se odrezali v preteklem letu. Sedaj mi je žal. Žal mi je, da sem si polek družine, službe in še seveda Juraja izbrala še študij. Moj naziv kriminalistke je čisto dovolj, vendar mi je šerif predlagal nadgrajevalno stopnjo šolanja zastonj pod pogojem, da ob študiju ohranim službo in brez porodniških dopustov v tem času. Kdo pa ne bi sprejel financiranega šoloanja, če bi vedel, da bo z višjim naziom prišla tudi večja plača?
Zaustavila sem se pred lokalnim Burger Kingom, naročila hrano in se do dobrega najedla. To je bil moj edini pošten obrok danes, saj od moje čokoladice naprej nisem dala v usta čisto nič.
čez nekaj dni

gif X17

˝In, če nam v tem času uspe pridobiti še dve manjši posesti v središču mesta, vam vsem dobro poplačam! Namreč stanovanja se lahko prodajo hitreje kot hiše in, če zastaviš dobro ceno lahko kupca zmanipuliraš do kakšne napitnine oziroma zaračunavaš vsako malenkost, ki si jo zamislijo v svojem stanovanju. Kaj menite?˝ nakladanje o 'izplačilu' je bila laž, ki mi jo napihuje že vseh 17let odkar sodelujem z njim. ¨Menim, da bi nam to lahko uspelo, pod pogojem da vsi sodelujemo. Namreč, ne smemo pozabiti, da je umor v bloku težje izvesti, saj je veliko več sosedov in ljudi. Še posebaj sedaj, ko je naša točka glavno središče.¨ je dejal Max. Vsi smo samo kimali z glavami, saj se nam je njegovo mnenje zdelo pametno. ˝Najbolj moramo biti pozorni na predel, v katerem prenavljajo staro knjižnico, tam bodo namreč cel dan mrgoleli delavci in to se morda ne bo dobro izteklo.˝ je podal svojo mnenje Addison, ki je bil skos nekje in je izvedel marsikaj in še več o raznih delih in izvajalnih procesih v Los Angelesu. Spet smo vsi pokimali.
Čez kako uro smo zaključili z sestankom in odšla sem na verando. Tam sta sedela brata Donovan in Dorian. Prisedla sem in skupaj smo pokadili cigareto, nato pa sem se morala posloviti, saj me je čakala služba. Ura se jde namreč bližala osmi zjutraj.
⤍Razlaga: Ava študira kriminalistiko, med tem pa ima službo kot kriminalistka na policijski postaji v Los Angelesu IN seveda na skrivaj sodeluje z Jurajem.
⤍Če koga še kaj zanima mi lahko piše v zasebno sporočilo.

⤍Sedaj pa boste spoznali še moški del tolpe:

⤍Addison Compton (Kemptn)

⤍Donovan Kent

⤍Dorian Kent

⤍Marquis (Markuis) Paxton (Pakston)

⤍Toraj tukaj so sedaj zbrani vsi člani tolpe:
Šef: Juraj Camissado
Ženske:
⋆ Ava Vinci
⋆ Natalie Fox (žena od Juraja, ki po navadi sploh ne sodeluje)
⋆ Mia Camissado (hči od Juraja)
⋆ Franchesqua Afia
⋆ Aria Lee
⋆ Rose Williams
Fantje:
⋆ Max Camissado (sin od Juraja)
⋆ Addison Compton
⋆ Donovan Kent
⋆ Dorian Kent
⋆ Marquis Paxton

⤍ Hejla dragi bralci in bralke! Moja zgodba je malo zastarela, ampak upam da jo bom s tem nextom oživela.

⤍ Nexti? Mnenja?
11. julij 2019
PRIJAVLJENE
● ay_caramba
● Aмαzıиg. †
● gчмиαѕтιcѕ gιяl
● ℒαпdѕcαpe.

➟Še 6 tekmovalcev potrebujemo!
05. avgust 2019
《 Aʟʟ ʏᴏᴜ ɴᴇᴇᴅ, Aʟʟ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ 》

➵ Helloo spirits! It's your girl Anna again!

➵ Danes si bomo pa malo razčistili besedo workout in dodali še nekaj motivacij.

➵ So let's dive in!

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
07. avgust 2019
➵KAJ SPLOH JE WORKOUT?

➵ V angleščini za telovadbo uprabljajo dva izraza: 'workout' in 'exercise'.
➵ 'Exercise' je fizična aktivnost, kot je naprimer daljši sprehod, tek... Med tem ko je 'workout' rutina, ki jo po navadi izvajamo z določenimi pripomočki, bodisi doma ali v fitnesih/športnih dvoranah. Obstajajo različne vrste workouta, kot so naprimer extremni (predvsem pri športnikih), vsakdnji (ki ga po navadi opravljamo doma vsak dan) in občasni (ko se odpravimo v fitnes). Seveda pa se lahko odpravimo v fitnes tudi vsak dan.

DVA WORKOUT PLANA ZA ZAČETNIKE V FITNESU

Plan A

➵ POČEPI
➵ 3x po 8-10 počepov
➵ Med vsakim sklopom približno 2 minuti počitka.
(10 počepov, 2 min počitka, 10 počepov, 2 min počitka, 10 počepov)
➵ DVIGOVANJE UTEŽI LEŽE
➵ 3x po 8-10 dvigov
(10 dvigov, 2 min počitka, 10 dvigov, 2 min počitka, 10 dvigov)
➵ TELOVADBA Z VZMETNO VRVJO

➵ Enak postopek kot prej.

Plan B

➵ DVIG UTEŽI STOJE
➵ 3x po 6-8 dvigov
(8 dvigov, 2 min počitka, 8 dvigov, 2 min počitka, 8 dvigov)
➵ DVIGOVANJE SVOJE TEŽE
➵ 3x po 8-10 dvigov svoje teže višje od svojih rok
(10 dvigov svoje teže višje od svojih rok, 2 min počitka, 10 dvigov svoje teže višje od svojih rok, 2 min počitka, 10 dvigov svoje teže višje od svojih rok)
➵ SKLECI
➵ 3x po 8-10 sklec
(10 sklecov, 2 min počitka, 10 sklecov, 2 min počitka, 10 sklecov)

KAKO SI WORKOUT PORAZDELITI PO TEDNU?
Prvi teden
➵ Ponedeljek - Plan A
➵ Torek - /
➵ Sreda - Plan B
➵ Četrtek - /
➵ Petek - Plan A
➵ Sobota - /
➵ Petek - /

Drugi teden
➵ Ponedeljek - /
➵ Torek - Plan B
➵ Sreda - /
➵ Četrtek - Plan A
➵ Petek - /
➵ Sobota - Plan B
➵ Petek - /

HOME WORKOUT

Prevod/Prikaz:
Jumping jacks - poskoki (narazen in skupaj)
Squats - počepi
Crunches - Trebušnjaki (dvigneš samo lopatice s tal)
Push ups - skleci
Plank:

Walk - hoja
Step ups:

Mountain climbers:

Burpees: GIF je

Wall sit:

Walking lunges - počepi/poskoki z eno nogo naprej (izpadni korak)
Ab bikes - trebušnjaki -> leva roka k desni in obratno
Tricep dips:

Straight leg sit ups - dvig trupa leže (dvigneš se v sedeči položaj)

MOTIVACIJA
➵ Spomni se zakaj si začel/a.
➵ Poslušaj glasbo/internetne knjige.
➵ Zadeni si cilje in jih večkrat ponovi, da boš vedel/a zakaj se trudiš.

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

OUTFIT OF THE DAY

➵ Ta outfit je sestavljen iz črne obleke, črnih škornjev, rožaste jopice in torbice. Kot nakit pa ima dve črni verižici.

JOKE OF THE DAY

Sedi Mujo v avtobusu. Vrata se zaskočijo in ljudje jih hočejo odpreti s silo.
Mujo jih ima dosti, vstane in z glavo udari v vrata. Vrata se odprejo.
Mujo pravi: "Evo, vi Slovenci bi sve samo sa silom, treba je i sa glavom."

“Push yourself because no one else is going to do it for you.”

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

➵ Bye spirits! I hope you enjoyed this blog today, and I will see you all tomorrow! Mwah!
07. avgust 2019
♛PRIJAVLJENI
✧ Aria - astrobabe
✧ Claire - .Rᴀᴠᴇɴᴄʟᴀɪʀᴇ.
✧ Lia - weakmoon
✧ Lori - Lori Grey
✧ Chloe - ~ChloeTumblr~
✧ Zara - ay_caramba
✧ Blaire^^ - Local Blaire
✧ Dada - ℒαпdѕcαpe.

14. avgust 2019
•ᴡʜᴀᴛ ɪs ʙᴇᴛᴛᴇʀ•
14. avgust 2019
14. avgust 2019
↬ Pozdravljeni!
↬ To bo tema, ki jo bom vodila z Lil Girl.
V bistvu bo vsaka dala eno sliko na določeno temo in vi boste izbrali katera je lepša. Tista ki zmaga bo določila temo naslednje slike.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇

PRAVILA!
▹ Slike dajeva na temo samo jaz in sovoditeljica, vi samo glasujete.
▹ Brez oglaševanja.
▹ Brez kreganja in pisanja kletvic.
▹ Brez slabe volje, dobrodošla je samo dobra volja.

↬ Za nadaljevanje pa bi rabile 8 nextov. ツ
19. avgust 2019
↬ Pozdravljeni!
↬ To bo tema, ki jo bom vodila z Lil Girl.
V bistvu bo vsaka dala eno sliko na določeno temo in vi boste izbrali katera je lepša. Tista ki zmaga bo določila temo naslednje slike.

PRAVILA!
▹ Slike dajeva na temo samo jaz in sovoditeljica, vi samo glasujete.
▹ Brez oglaševanja.
▹ Brez kreganja in pisanja kletvic.
▹ Brez slabe volje, dobrodošla je samo dobra volja.

↬ Za nadaljevanje pa bi rabile 8 nextov. ツ
19. avgust 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg