✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
17. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
17. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
17. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
17. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
17. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
17. julij 2017
《 Aʟʟ ʏᴏᴜ ɴᴇᴇᴅ, Aʟʟ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ 》

➵ Helloo spirits! It's your girl Anna again!

➵ Kot že rečeno, pozdravljeni moji duhci, tukaj vaša Anna! To bo od sedaj naprej tudi moj pozdrav z vami. Ta pozdrav sem malo povzela po youtuberjih, ki so moja največja strast, kot mnogi že veste. Nebom veliko nakladala, zato kar gremo k razlagi tej teme.

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

➵ Toraj ta tema ni top model, photo competition, zgodbica ali kaj podobnega. Ta tema bo namenjena:
⍚ reševanju vaših problemov
⍚ pomoč pri čem koli
⍚ dajanju nasvetov
⍚ makeup izgledom & trikcem
⍚ delanju profilov & imen
⍚ iskanju slik po vaši želji
⍚ idejam za zgodbe (forum teme)
⍚ DIY-jem (Do it yourself)
⍚ kakšnim life hackom
⍚ idejam za obroke
⍚ kakšnim receptom
⍚ kakšnim zanimivim frizuram
⍚ lahko me prosite da povem kakšno oceno profila, pevske skupine, pesmi, youtuberja ipd.

➵ Pri vsakem delu bom dodala še outfit dneva in pa dnevno šalo ter quote v angleščini.

➵ Tema bo delovala samo na tem kaj si boste zaželeli in delala bom nexte samo iz vaših želj, ker se mi nezdi smiselno, da blogam o stvareh ki so totalno usmerjeni drugam kot vaše misli.

➵ In ja še nekaj, zelo rada se ukvarjam z organizacijo stvari v sobah, okrasitvijo ipd. sepravi dizajnersko, tako da ja, tudi to pride tukaj v poštev.

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

➵ Takole, začela bom, ko bom imela 4 ideje za nexte, vi pa kar na dan z vsem kar vas muči. Lahko mi kakšno težavo seveda napišete v zs če je bolj zasebna. Drugače pa upam da se bomo zabavali!

➵ Bye spirits! I hope you enjoyed this blog today, an I will se you tomorrow! Mwah!
17. julij 2017

➵ Danes bomo skupaj pogledali, kateri makeup je najbolj primeren za občutljivo kožo.

➵ So let's dive in!

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

MAKE UP - OBČUTLJIVA KOŽA

➵Predem začnem, bi povedala tudi to, da imam jas suho kožo na obrazu, tako da upam da ti bom lahko pomagala.

➵ Najprej bi ti predlagala tole kremico od La Roche Posay. Mislim da jo lahko kupiš v Mülerju in Dmu. Je pa ful fajn kremna, taka vlažilna. Mislim da je okoli 22€ ampak jo lahko uporablaš približno 6 mesecev.

➵ Potem bi ti za dober tekoč puder predlagala tega od Clinique. Ta je predvsem dober za problematično kožo, pomaga tudi pri aknah. Mislim pa da je okoli 25€ in baje res pomaga.

➵ Potem za trd puder bi ti predlagala Lierac Prescription powder. Je res da je malo drag, okoli 24€, vendar je za občutljivo kožo.

➵ Ostalo pa bi ti predlagala vse da normalno uporabljaš, to se mi je zdelo najbolj primerno, pa da res pomaga.

➵ Predlagala pa bi ti tudi pomirjujočo masko od Rilastil Protechnique. To je maska za občutljivo in razdraženo kožo, stane pa približno 15€.

➵ Upam da sem ti kaj pomagala!
17. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

OUTFIT OF THE DAY

➵ Ta outfit vsebuje belo New York majico, kratke raztrgane kavbojke, rdečo črno srajco in seveda bele allstarke.
➵ Ta outfit se mi zdi tako vsakdanji in nič posebnega. Čisti preprost ter čudovit.

JOKE OF THE DAY

"Zakaj si pa tako vesel?"

"Nič več mi ne bo treba odplačevati kredita za hišo, pa sem plačal le en obrok!"

"Kako je pa to mogoče?"

"Prejel sem pismo, v katerem je pisalo, da me opominjajo tretjič in zadnjič."

Be a pineapple:
Stand tall, wear a crown and be sweet on the inside.

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

➵ Bye spirits! I hope you enjoyed this blog today, an I will see you all tomorrow! Mwah!
17. julij 2017
21. julij 2017

➵ Danes bomo skupaj izdelovi, si pogledali kako izdelat dober video ter naredili naraven make up.

➵ So let's dive in!
21. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

IZDELUJMO!

➵ Potrebujemo: prazno plastenko, nogavico, milo, vodo, posodico, žlico ter škarje.

➵ Najprej vzamemo plastenko ter škarje, ter plastenki odrežemo dno. Nato na to dno oblečemo nogavico, da naredimo novo dno. Nato v posodici zmešamo milo ter vodo in nato dno plastenke 'namočimo' v zmes. Potem pa samo pihamo in ven bo prišla pena.

➵ Potrebujemo: staro žarnico, škarje, vodo, bleščice, rožo, lonček.

➵ Najprej spodaj odrežemo lonček da dobimo podstavek. Po želji ga lahko pobarvamo ali pa ne. Potem vzamemo žarnico in ji previdno odvzamemo vse kar ima znotraj (odrežemo samo črno stvar na koncu žarnice). Nato v to stekleno posodico (kar ostane od žarnice) vlijemo bodo z bleščicami in vanjo damo rožo. Ko smo tako daleč, damo bučko od žarnice v podstavek in imamo nekakšen okrasek za v sobo.

21. julij 2017

➵ Potrebujemo: čajno svečko, belo in črno barvo, 5 majhnih ploščatih kamnov, en velik ploščat kamen ter lepilo.

➵ Najprej vzamemo majhne ploščate kamne in jim na eno stran narišemo oči. Potem jih zalepimo ob rob velikega ploščatega kamna ter dodamo še čajno svečko.

21. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

VIDEO

1. Dobra kamera.

➵ Lahko snemaš z telefonom ali kamero. Naj ima nekje približno 8 megapixlov ali več, ker bo tako dobra ločljivost.

2. Lokacija.

➵ Poišči mesto, kjer bo dobra osvetljava. Lahko si zunaj, v sobi z veliko okni ali pa z veliko lučmi. Nikakor pa ne izberi prostora z enim samim svetilom ali temnim sobam.

3. Odličen kot.

➵ Večina videov se snema tako, da namestimo kamero malo pod ramena ali pa postavimo točno na ramena. Če pa snemamo kakšen vlog pa pazimo da kamere ne premikamo prehitro. Vedno pa naredite poskusen video preden začnete z vsebino.

4. Govori razločno.

➵ Če govorite o določeni stvari si naredite scenarij. Lahko je besedilo ali pa samo glavne točke. Vadite govorjenje že prej da bo šlo lažje.

5. Bodi aktiven.

➵ Deluj kot da se z nekom pogovarjaš. Nikoli ne zrecitirajte skripta ampak ga doživeto pripovedujte. Dodajte tudi kakšne šale in nikakor ne zrite cel čas v kamero.

6. Urejanje.

➵ Jas predvsem predlaga youtube. Tam lahko vse lepo uredite, pazite da ne dodaste preveč efektov. Nato lahko shranite kot privatno ali pa daste na youtube. Če ste na telefonu je malce lažje. Vendar z kamere prenesite na računalnik.
21. julij 2017

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
21. julij 2017
NARAVEN MAKE UP

Eye Shadow

➵ Kot nujno boste potrebovali Arrowroot powder, ki je glavna sestavina.

➵ Predlagam vam da si na Amazonu kupite takšne majhne posodice. Spodaj bom dala linke do teh stvari ki jih omenjam.

➵ Potem pa enostavno zmešate 1/4 čajne žličke tega arrowroot prahu in za bolj kremni učinek dodate morski masklo (sea butter, 1/8 čajne žličke) in potem dodate različne prahove da dobite želeno barvo. Nekaj barv:
Cocoa powder - rjava
Beet powder - rozana
Spirulina - zelena
Activated Charcoal - črna/siva
Nutmeg - zlata

https://assoc-redirect.amazon.com/g/r/http://www.amazon.com/dp/B01BTNDHUQ/ref=as_at/?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=4&th=1&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=a18d4131ef9737b792d80a838dd4a438

https://www.amazon.com/Plastic-Cosmetic-Containers-Shadow-Container/dp/B00NJZ0I5U/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=3&ie=UTF8&qid=1475560120&sr=8-13&keywords=empty+eye+cream+container&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=7bfb0d6a9929c13b02fa353e49a2d1c0

https://www.amazon.com/dp/B00VUNFLM8/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=10&psc=1&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=b8458a9c84d92e22825c7ea7bcfce90c

https://www.amazon.com/Healthworks-Cacao-Powder-Raw-Organic/dp/B00EKLPLU4/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=5&ie=UTF8&refRID=HWP5RMTCP2CBGNDJQ6PW&th=1&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=0b99bdd6c57d03c2e883affc311a2d5d

https://www.amazon.com/Beet-Root-Powder-4oz-Natural-Coloring/dp/B009UGG388/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=6&ie=UTF8&psc=1&refRID=HWP5RMTCP2CBGNDJQ6PW&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=f20daf93234956430f4342e8847a1f9b

https://www.amazon.com/MAJUs-Spirulina-Powder-California-Non-irradiated/dp/B018S6GVYG/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=7&s=hpc&ie=UTF8&qid=1475559307&sr=1-9&keywords=spirulina&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=8a901b00048d487640b218e6e48cff3b

https://www.amazon.com/Natures-Way-Activated-Charcoal-Capsules/dp/B0006LCQ4Q/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=8&s=hpc&ie=UTF8&qid=1475559464&sr=1-1&keywords=activated+charcoal+capsules+organic&th=1&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=0348d24b3f6a0395d7145c9884a6181e

https://www.amazon.com/Organic-Nutmeg-Powder-Pouch-2-75/dp/B003UYGI6S/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=9&s=hpc&ie=UTF8&qid=1475559706&sr=1-6&keywords=nutmeg+powder&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=64adefaf976643979b2c04ca3782a02b
21. julij 2017
Face powder

➵ Začnemo spet z Arrowroot powder in ga damo eno čajno žličko in potem mešamo z kakavom in muškatnim oreščkom dokler ne dobimo barve naše kože.

Eyeliner and mascara

➵ Pri tem lahko uporabite staro očiščeno embalažo od maskare. Potrebujemi: 3/4 čž (čajna žlička) - beeswax, 1/2 čž coconut oil, 1/2 čž sea butter, 2 čž aloe vera gel in 1 kapsula activated charcoal.

➵ V skledo damo vse sestavine. Nato skledo damo v posodo z vodo in nato prižgemo štedilnik da se voda segreva in posledično zmes ki jo mešamo. Delajte na nizki temparaturi dokler vsega ne premešate. In nato vlijete v embalažo.

https://www.amazon.com/dp/B00GISENQU/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=11&psc=1&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=28b602cef115f283e60506b925741be8

https://www.amazon.com/Nutiva-Coconut-Oil-Refined-Ounce/dp/B00NFJPK5S/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=12&ie=UTF8&qid=1475558583&sr=8-1&keywords=B00NFJPK5S&th=1&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=4a52d318db72b995d793d501230da192

https://www.amazon.com/Organic-Aloe-Vera-Face-Body/dp/B01DWBTITW/ref=as_at?imprToken=wZ56xbg4ZiSiu38crWQn7g&slotNum=14&s=hpc&ie=UTF8&qid=1475559628&sr=1-1-spons&keywords=aloe+vera+gel&psc=1&linkCode=sl1&tag=smalfootfami-20&linkId=89b67b38ac57e111c0ab6e57fe82312d
21. julij 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

OUTFIT OF THE DAY

➵ Ta outfit vsebuje črno kratko majico, kavbojske kratke hlače z naramnicami ter visoke črne škorenčke.
➵ Ta outfit se mi zdi zelo primeren za punce ki nemarajo visokih petk.

JOKE OF THE DAY

Direktor se pred firmo pripelje s popolnoma novim Audijem.
V bližini sreča zaposlenega, kateri mu reče: "Lep avto."
Direktor pogleda zaposlenega in mu reče:
"Delaj trdno, pošteno, naredi veliko nadur in naslednje leto se pripeljem še z boljšim."

Try to be a rainbow in someones cloud.

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

➵ Bye spirits! I hope you enjoyed this blog today, and I will see you all tomorrow! Mwah!
21. julij 2017
░░░░░░░░░░░░☀░░░░░░░░░░░░
OCENE

● Loveanimals - 10/10 & 10/10
~Komentar: Obe sliki sta popolni.
~Točke: 10 + 9 + 9 + 9 + 10 + 20 = 67

● L❤VE4ever
●Peti izziv
~Ocena: 9/10
~Komentar: Lepa slika, vendar izgubiš točko ker nisi nareda v pravem roku.
~Točke? 9 + 8 + 10 + 9 = 36
●Šesti izziv
~Ocena: 10/10 & 10/10
~Komentar: Prva slika je posebna zaradi tega ker se vidi cela lunca. Druga pa je popolna.
~Točke: 9+ 8 + 10 + 9 + 20 = 56

● ➵ι'ѕ тιɢer - ✗
~Točke: 8 + 9 + 10 + 10 + 10 = 47

● WolfQueen258 - ✗
~Točke: 10 + 9 + 10 + 10 = 39

● ✦Ɗιѕηєу✦ - 10/10 & 10/10
~Komentar: Obe sliki sta lepi.
~Točke: 9 + 9 + 10 + 10 + 10 + 20 = 68

● Aмαzıиg. † - ✗
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 = 40

● *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡* - ◔
~Točke: :[/i] 10 + 10 + 10 + 10 + 9 = 49

● Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† [1] - ◔
~Točke: i] 10 + 10 + 10 + 10 + 9 = 49

● Nina Erce - ✗
~Točke: 9 + 8 + 10 = 27

● ℱαıяч. - 10/10 & 10/10
~Komentar: Obe sliki popolni.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 9 + 10 + 20 = 69

➟ Za zmagovalko druge slike sem se odločila za L❤VE4ever

ZMAGOVALNA SLIKA

➟ Za zmagovalko prve slike pa sem izbrala LoveAnimals.

ZMAGOVALNA SLIKA

➟ Če se kateri zdi kaj krivično se lahko pritoži v 2. dneh, torej do srede, 26.7.2017.

➟ Novi izziv pride takoj!
24. julij 2017
➟LESTVICA

☤ Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† ◔
☤ *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡* ◔
I. ℱαıяч.
II. ✦Ɗιѕηєу✦
III. LoveAnimals
IV. L❤VE4ever
V. ➵ι'ѕ тιɢer
VI. Aмαzıиg. †
VII. WolfQueen258
VIII. Nina Ercer

☹ Na vso žalost nas zapušča Nina Ercer. <3

SEDMI IZZIV

➟ Za sedmi izziv boste morale dati dve sliki.

1. SLIKA
➟ Morate najti sliko, miniona ki je narisan. SAMO v barvni obliki! Tukaj se odzadje ne šteje kot pomembna stvar za točke.
Moj primer:

2. SLIKA
➟ Za drugo sliko pa najdite, dežnik ki ga ne drži noben, mora biti samo en in mora bit na trdi podlagi!
Moj primer:

Veliko sreče!
Časa imate 7dni/en teden. Toraj do ponedeljka, 31.7.2017.
24. julij 2017
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
▂3▂

27. julij 2017
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

Chapter 4

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

OPOZORILO

Popolnoma razumljivo mi je da se nekateri neboste strinjali z vsem kar bom pisala, vendar me prosim ne napadajte in ugotovite, da pišem samo teorije in s tem ne mislim nikogar očrnit ali kaj podobnega!
Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
03. avgust 2017
♛ Illuminati

Če bi vam povedala, da svet skrivno nadzoruje nesramna skupnost. Bi mi verjeli? Vsi ne. Vendar nekateri kot jas pa. Nevem kaj me pritegne k tem, vendar se mi zdi "zanimivo" razmišljat da vse dogotke na svetu nadzorujejo in načrtujejo ljudje ki hočejo prevzeti nadvlado nad svetom.
Konec blebetanja, preidimo k stvari. Sepravi, kot sem že prej omenila je Illuminati skupina ljudi, ki hoče kontrorilati svet. Če pogledamo v zgodovino, se ta skupina nanaša na bavarsko skupnost ki je bila ustanovljena 1.maja leta 1776. Njim so pripisovali krivdo za Napoleonov poraz in Francosko revolucijo. In sedaj si mislimo.. Kaj ima to s današjim časom? Res je že preteklo veliko let, a mnogi ki se poglabljamo v zarotne teorije vemo, da je Illuminati kar velika zasedba ljudi ki nadzoruje vse kar se dogaja. Nekateri vrjamejo, da imajo svojo "rezidenco" pod zemljo. In spet drugi mislijo da so v to skupino vključeni tudi znani zvezdniki. Seveda pa jih povezujemo z hudičem in podobnimi rituali. V prihodnosti bom marsikdaj omenila, da so pevci prodali svojo dušo hudiču ali pa se dali klonirat, ker niso želeli govoriti tistega, kar so jih glavni Illuminati ljudje nagovarjali. Toraj, hočejo vspostaviti novi svetovni red. Znano pa je, da najdemo njihove znake v filmih, risankaj in zametke tudi v knjigah.
Sedaj pa vam bi rada predstavila nekaj njihovih simbolov.

Eden najbolj znanih je piramida ki ima na vrhu oko v trikotniku.

Potem jih prepoznano tudi po sovi.

Oko v trikotniku.

Število 666

"The Eternal Fire"

Baphomet

Narobe obrnjen križ.

https://www.quicktoptens.com/wp-content/uploads/2016/10/Distorted-Cross.png
03. avgust 2017
✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

MOJE MNENJE

Nebom tukaj nekaj na dolgo nakladala, vendar bom samo povedala da se mi zdi zanimivo razmišljati o tem, kako nas nekdo nadzoruje in vodi. In kako poskušajo znova prevladati svetu.
Odstotki vrjetnosti: 95%
03. avgust 2017
↝ Sedaj pa me zanimajo vaša mnenja na temo Illuminati. Čim več nas je, več mnenj dobim. Povejte tudi kakšne kritike.
↝ Opravičujem pa se spet Stylesdick. ker nebom morala napisati nexta ki si ga je želela ker najdem res ful premalo podatkov.
↝ Oprostite za kratek Next. Vem da dolgo nisem nextala.
↝ Pa prosim povejte kaj bi radi imeli od spodaj navedenih ker se nemkrem odločit kaj bi.

■ Amelia Earhart
■ Michael Jackson (dead, children)
■ Taylor Swift
■ Marlyn Monroe
■ JFK
■ Kim Kardashian
■ Lady Gaga
■ 27 club
■ Biggie Smals
■ One Direcrion
■ Kurt Cobain
■ Justin Bieber
■ Kanye West
■ Beyonce
■ Fifth Harmony
■ Eminem
■ Christmas conspiracy
■ Katy Perry
■ Tupac Shakur
■ Donald Trump
■ Hillary Clinton

↝ Serije videov:
■ Mandela effect
■ Unsolved murders

↝ Še kaj dodatno
■ Top 10 Simpsons predictions
■ Cartoon conspiracy
■ 9/11
■ Disney conspiracy
■ Hiden messages in songs
03. avgust 2017
➟OCENE

● Loveanimals - 9/10 & 9/10
~Komentar: Pri obeh slikah me nekaj moi. Pri prvi sliki me moti napis ob strani, pri drugi pa premalo zapolnjeno odzadje.
~Točke: 10 + 9 + 9 + 9 + 10 + 20 + 18 = 86

● L❤VE4ever - 9/10 & 10/10
~Komentar: Prva slika je dobila 9 točk zaradi napisa desno spodaj. Druga pa je popolna.
~Točke: 9 + 8 + 10 + 9 + 20 + 19 = 75

● ☆Ƭιgєя cσσƖ<33
● Šesti izziv
~Ocena: 10/10 & 10/10
~Komentar: Obe sliki sta popolni.
~Točke: 8 + 9 + 10 + 10 + 10 + 20 = 67
● Sedmi izziv
~Ocena: 9/10 & 9/10
~Komentar: Na prvi sliki me moti napis nad bananami, na drugi pa odzadje.
~Točke: 8 + 9 + 10 + 10 + 10 + 20 + 18 = 85

● WolfQueen258 - ✗
~Točke: 10 + 9 + 10 + 10 = 39

● ✦Ɗιѕηєу✦ - 10/10 & 10/10
~Komentar: Obe sliki sta prelepi.
~Točke: 9 + 9 + 10 + 10 + 10 + 20 + 20 = 88

● Aмαzıиg. †
● Peti izziv [1]
~Ocena: 9/10
~Komentar: Dala si dve sliki.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 + 9 = 49
● Šesti izziv [2]
~Ocena: 9/10 & 9/10
~Komentar: Pri prvi sliki me moti da si objavila dve sliki, pri drugi pa napis spodaj.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 + 9 + 18 = 67
● Sedmi izziv
~Ocena: 9/10 & 10/10
~Komentar: Pri prvi sliki menoti napis nad roko.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 + 9 + 18 + 19 = 86

● *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡*
● Šesti izziv
~Ocena: 10/10 & 9/10
~Komentar: Pri drugi sliki me moti napis levo spodaj.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 + 9 + 19 = 68
● Sedmi izziv
~Ocena: 9/10 & 10/10
~Komentar: Pri prvi sliki me moti napis levo zgoraj.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 + 9 + 19 + 19 = 87

● Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† [1] - ◔
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 + 9 = 49

● ℱαıяч. - 10/10 & 10/10
~Komentar: Obe sliki popolni.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 9 + 10 + 20 + 20 = 89

➟ Za zmagovalko prve slike sem se odločila za ✦Ɗιѕηєу✦.

ZMAGOVALNA SLIKA

➟ Za zmagovalko druge slike pa sem izbrala ℱαıяч.

ZMAGOVALNA SLIKA

➟ Če se kateri zdi kaj krivično se lahko pritoži v 2. dneh, torej do srede, 9.8.2017.

➟ Novi izziv pride takoj!
07. avgust 2017
LESTVICA

☤ Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† ◔
I. ℱαıяч.
II. ✦Ɗιѕηєу✦
III. *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡*
IV. LoveAnimal
IV. Aмαzıиg. †
V. ☆Ƭιgєя cσσƖ<33
VI. L❤VE4ever
VII. WolfQueen258

☹ Na vso žalost nas zapušča WolfQueen258. <3

PRI VSEH NASLEDNJIH IZZIVIH IZPADETA DVE TEKMOVALKI!

OSMI IZZIV

➟ Za odni izziv boste morale dati dve sliki.

1. SLIKA
➟ Morate najti sliko, na kateri ima punca oblečene fishnet najlonke. Mora pa imet take ki so od pasu dol.
Moj primer:

2. SLIKA
➟ Za drugo sliko pa najdite, Spuži Kvadratnika ki ga punca drži v roki.
Moj primer:

Veliko sreče!
Časa imate SAMO 5 dni. Toraj do sobote, 12.8.2016.
07. avgust 2017

➵ Danes bomo pogledali kakšne knjige so zanimive.

➵ So let's dive in!

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

KNJIGE

E L James - Petdeset odtenkov
➵ Morda ste že pogledale filme, vendar knjige so nekaj popolno drugačnega. Toraj je tridelni set knjig 50 odtenkov sive, 50 odtenkov teme in 50 odtnkov svobode.
➵ Opis: V trenutku ko je Ana Steele srečala ambicioznega in čustveno globoko ranjenega podjetnika Christiana Greya, je med njima preskočila iskrica in zanetila čutno ljubezen, ki je obema za vedno spremenila življenje.

Jay Asher - 13 razlogov
➵ Ta knjiga je moja najljubša in jo trenutno berem. Morda ste že gledale film.
➵ Obnova: Ko se Clay Jensen vrne iz šole, na domači verandi najde nenavadno pošiljko, naslovljeno nanj. Škatlo s kasetami. Posnela jih je Hana Baker, njegova sošolka in simpatija, ki je pred dvema tednoma naredila samomor. Hanin glas na kasetah Clayu razkrije, kaj jo je pripeljalo do usodnega dejanja. Zanj je imela trinajst razlogov, on je eden od njih. Clay vso noč posluša Hanino zgodbo. Njene besede ga vodijo po njunem mestecu. Tisto, kar odkrije, mu za vedno spremeni življenje.

Stephanie Meyer - Somrak
➵ Ta knjiga je prevedena iz angleščine. Je pa seveda roman.
➵ Opis: Ko se Isabella Swan preseli k očetu v mračno mesto Forks, pričakuje, da bo njeno novo življenje prav tako dolgočasno kot mesto samo. Vendar spozna skrivnostnega Edwarda Cullena in vse se postavi na glavo. Čuti, da jo mladenič privlači, in kmalu ugotovi, da tudi on išče njeno bližino. Edward je omamno zapeljiv, a tudi pretresljivo zastrašujoč. Do zdaj je skrival svojo resnično identiteto, a Bella je odločena, da bo odkrila njegovo temno skrivnost. Toda Bella se ne zaveda, da Edwardova bližina pomeni nevarnost zanjo in za njene bližnje. A morda ni več poti nazaj …

Colleen Houck - Tigrovo prekletstvo
➵ Opis: Kelsey Hayes si niti v sanjah ni mislila, da bo to poletje skušala izničiti tristoletno indijsko prekletstvo. In to s skrivnostnim belim tigrom na drugem koncu sveta. Toda zgodi se točno to. Počitniško delo v cirkusu spremeni življenje sedemnajstletnice iz Oregona enkrat za vselej, ko se spoprijatelji z veličastnim tigrom Renom. Ko jo vprašajo, ali bi tigra spremljala v Indijo, kjer ga nameravajo izpustiti na prostost, Kelsey brez odlašanja odpotuje s svojim varovancem. Kmalu po prihodu v tujo deželo pa odkrije, da je Ren uročen indijski princ. Soočena s temačnimi silami, skrivnostnimi uroki in mističnimi besedami, kjer ni nič, kot je videti, Kelsey tvega vse, da bi združila posamezne delčke starodavne prerokbe, ki bi lahko za vedno izničila prekletstvo.

Neli Kodrič Filipič - Solze so za luzerje
➵ To knjigo mi je priporočalo res veliko prijateljev.
➵ Opis: Glavna junakinja romana Ajda je čisto vsakdanja osnovnošolka, ki se ji nekega dne življenje obrne na glavo. Čez noč mora z mamo in bratcem zapustiti svoj dom in vse, kar ji je ljubo. Zatečejo se v varno hišo in se vsak po svoje spoprijemajo z novimi okoliščinami. Ajda se z odhodom od doma in pravili v varni hiši težko sprijazni, pogreša prijatelje, težave pa ima tudi v šoli − nanjo se spravi sošolka s svojimi podaniki. A glavna junakinja se ne da kar tako. Upre se ji in zaveznike najde tudi med sošolci.

Beate Teresa Hanika - Krik rdeče kapice
➵ Opis: Malvini, trinajstletni deklici je nedavno umrla babica in zato mora pogosto sama obiskovati svojega dedka, ki je večkrat »bolan«, predvsem pa nenehno osamljen. Toda Malvina ima strašanski odpor do teh obiskov, kar pa ne zanima nikogar v njeni družini. Malvinina mama, ki jo pestijo stalni glavoboli in je več odsotna kot prisotna, njen oče, ki je precej nepriljubljen učitelj biologije in večino časa slabe volje, njena starejša sestra Anna in brat Paul se vsi strinjajo, da pretirava, da jo dajejo pubertetniške muhe in bi se do dedka ne smela tako obnašati, saj je le star in osamljen in potrebuje sočutje. Nihče je ne jemlje resno. Dejstvo, da Malvina ne želi biti v bližini svojega dedka, pa ima svoj tehten razlog.

Ava Dellaira - Ljubezenska pisma mrtvim
➵ Opis: Laurel mora za domačo nalogo pri angleščini napisati pismo mrtvi znani osebi. Ker ne ve, kako bi pismo začela ali kaj bi povedala, z nalogo zavlačuje, dokler ji učiteljica ne podaljša roka za oddajo. Ko pa Laurel enkrat začne, se ni več sposobna ustaviti, ker iz nje na papir kar vrejo stvari, ki jih mora povedati. Tako svojim mrtvim idolom piše o svojem življenju; o svojem odraščanju v razpadli družini, o prijateljstvu, o svoji prvi ljubezni, predvsem pa o svoji sestri in njunem odnosu. Ganljiva zgodba o odraščanju in težavah, ki jih le-to prinese s seboj.

Elisabeth Kubler - Ross - O smrti in življenju po njej
➵ Opis: Avtorica priročnika je nešteto ur presedela ob posteljah umirajočih in si zapisovala njihov način vedenja, ki ga je nato razdelila na pet stopenj umiranja. Obsmrtne izkušnje je podrobno opisala v številnih knjigah, med katerimi je najbolj znana O smrti in življenju po njej. Z njo in s prizadevanji, da bi rešila poslednjo uganko življenja, se je dr. Elisabeth Kübler - Ross zapisala med največje svetovne avtoritete pri znanstvenikih, ki so preučevali to kočljivo in nerazumljivo področje.

John Green - Krive so zvezde
➵ To knjigo bom prebrala ko preberem 13 razlogov.
➵ Opis: Hazel že od trinajstega leta boleha za neozdravljivo obliko raka. Njen svet je poln bolnišnic, zaščitniških staršev in stalno novih oblik zdravljenja. Toda Hazel si ne želi, da bi bilo njeno življenje v celoti podrejeno bolezni. Hazel hoče vse, kar si želijo druga dekleta njene starosti, in ko v skupini za samopomoč spozna čudovitega fanta s podobno diagnozo kot ona, se ji želja izpolni. Čedni, pametni in zabavni Gus v Hazelin svet prinese smeh in pustolovščine, predvsem pa novo upanje.
07. avgust 2017
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

OUTFIT OF THE DAY

➵ Ta outfit vsebuje črne kratke kavbojek, rdečo majico, srajico, allstarke in gamaše.
➵ Ta outfit se mi zdi popoln za kak rainy day.

JOKE OF THE DAY

Dva policaja sta se sprehajala po cesti... Prvi zagleda na tleh ogledalo, ga pobere, se pogeda vanj in rece:
"Poglej, poglej, tega cloveka pa ze od nekje poznam."
Ogledalo vzame se drugi in odgovori:
"Da, tudi meni se zdi znan! Najbolje, da neseva to sliko komandirju."
In res odneseta "sliko" komandirju. Komandir vzame ogledalo in vzklikne:
"Seveda da poznam tega cloveka, on pri frizerju vedno nasproti mene sedi!"

I do believe something magical can happen when you read a good book.

✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

➵ Bye spirits! I hope you enjoyed this blog today, and I will see you all tomorrow! Mwah!
07. avgust 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani