░░░░░░░░░░░░☀░░░░░░░░░░░░
TRETJI IZZIV

➟ Za tretji izziv morate poiskati sliko roke (spodnji del, od komolca navzdol) ki ima majhen tattoo. Dajte samo ENO sliko ter na roki naj bosta največ 2 majhna tattooja.
Moj primer:

➟Ta slika prikazuje največji možen tattoo.

Veliko sreče!
Časa imate 7dni/en teden. Torej do 14.5.2017.
07. maj 2017
LESTVICA

I. Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.†
I. *Summer Night*
I. Aмαzıиg. †
II. cereal box
II. WolfQueen258
II. Loveanimals
III. ✦Ɗιѕηєу✦
III. ♥Mysterygirl♥
IV. ➵ι'ѕ тιɢer
IV. Nina Erce
IV. L❤VE4ever
V. ❤ cool You❤
07. maj 2017
➟OCENE

● after laughter - uporabnik je izbrisan

● Loveanimals - 9/10
~Komentar: Vse je vredu, le odzadje je preveč črno.
~Točke: 10 + 9 + 9 = 28

● L❤VE4ever - ✗
~Točke: 9 + 8 = 17

● ➵ι'ѕ тιɢer - 10/10
~Komentar: Tvoja slika je zelo barvna, predvsem je vredu odzadje.
~Točke: 8 + 9 + 10 = 27

● WolfQueen258 - 10/10
~Komentar: Slika je zelo lepa, odzadje se mi zdi zanimivo predvsem zaradi mucke.
~Točke: 10 + 9 + 10 = 29

● ✦Ɗιѕηєу✦ - 10/10
~Komentar: Slika je zelo lepa.
~Točke: 9 + 9 + 10 = 28

● ♥Mysterygirl♥ - ✗
~Točke: 9 + 9 = 18

● Aмαzıиg. † - 10/10
~Komentar: Všeč mi je da si dala matching tattoos.
~Točke:10 + 10 + 10 = 30

● *Love Stitch* - 10/10
~Komentar: Tvoja slika je popolna in všeč mi je zamegljenost ob straneh.
~Točke: 10 + 10 + 10 = 30

● Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† - 10/10
~Komentar: Ta slika je odlična.

● Nina Erce - 10/10
~Komentar: Slika mi je zelo všeč ker je veliko bolša od tvojih prejšnih.
~Točke: 9 + 8 + 10 = 27

● chil777 - uporabnik je izbrisan
26. junij 2017
➟OCENE

● Loveanimals - 9/10

● L❤VE4ever - ✗

● ➵ι'ѕ тιɢer - 10/10

● WolfQueen258 - 10/10
~Komentar: Slika je zelo lepa, odzadje se mi zdi zanimivo predvsem zaradi mucke.

● ✦Ɗιѕηєу✦ - 10/10

● ♥Mysterygirl♥ - ✗

● Aмαzıиg. † - 10/10

● *Love Stitch* - 10/10

● Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† - 10/10

● Nina Erce - 10/10

26. junij 2017
➟OCENE

● Loveanimals - 9/10

● L❤VE4ever - ✗

● ➵ι'ѕ тιɢer - 10/10

● WolfQueen258 - 10/10

● ✦Ɗιѕηєу✦ - 10/10

● ♥Mysterygirl♥ - ✗

● Aмαzıиg. † - 10/10

● *Love Stitch* - 10/10

● Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† - 10/10

● Nina Erce - 10/10

26. junij 2017

➟ Za zmagovalko sem se odločala med *Love Stitch* in WolfQueen258.

➟ Vendar sem se odločila da zmaga WolfQueen258!!!

ZMAGOVALNA SLIKA

➟ Če se kateri zdi kaj krivično se lahko pritoži v 2. dneh, torej do srede 28.6.2017.

➟ Novi izziv pride takoj!
26. junij 2017
LESTVICA

I. Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.†
I. *Love Stitch*
I. Aмαzıиg. †
II. WolfQueen258
III. ✦Ɗιѕηєу✦
III. Loveanimals
IV. ➵ι'ѕ тιɢer
IV. Nina Erce
V. ♥Mysterygirl♥
VI. L❤VE4ever
26. junij 2017
ČETRTI IZZIV

➟ Za četrti izziv morate poiskat sliko pobarvanih las, lasje nesmejo biti kakorkoli speti ter puncin obraz se nesme videt!!
Dajte samoENO sliko ter lasje naj bodo čim lepše obarvani.
Moj primer:

➟Ta slika prikazuje najmanj razločnih barv na laseh!

Veliko sreče!
Čas imate 7dni/en teden. Torej do ponedeljka 3.7.2017!
26. junij 2017
PRIJAVLJENE
● Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† - ✗
● *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡* - ✐
● Aмαzıиg. † - ✐
● WolfQueen258 - ✐
● ✦Ɗιѕηєу✦ - ✗
● Loveanimals - ✐
● ➵ι'ѕ тιɢer - ✗
● Nina Erce - ✗
● ♥Mysterygirl♥ - ✗
● L❤VE4ever - ✐

➟ Opravljeno - ✐
➟ Ni opravljeno - ✗
➟ Opravičeno - ◔

28. junij 2017
✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
02. julij 2017
✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
02. julij 2017
✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
02. julij 2017
♛ ᗯe ∂on't тalk αbout ᴛhat ♛

Alohaaaaa
↝ Pozdravljeni ljudje, z vami sem Anna. ↝ Večino svojega časa posvečam znani aplikaciji, imenovani youtube. To je moja strast, ljubezen in veselje. Ko končam šolanje, bi rada postala youtuberka. Naj vam naštejem nekaj mojih vzornikov: Shane Dawson, Liza Koshy, David Dobrik, Manny mua, Christian DelGrosso, Kristen McGrowan, Michelle Platti, Eva Gutowski, Joey Graceffa ter eden in edini Felix Kjellberg.

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Dovol o moji strasti, na dan z tem, o čem bo ta tema govorila, saj ni top model, ni zgodbica, ni glasovanje za lepši sliko, ali kej koli drugega vendar bom govorila o Conspiracy theory ali po slovensko Zarotne teorije.
↝ Za vse tiste ki ne veste o čem se gre, je nekakšna teorija, ki ponavadi temelji na različnih dolazih. Navezuje se predvsem na znane ljudi in vključuje politiko. Naprimer, glede na dokaze oziroma stvari ki jih najdejo ali izrečejo najbližji pokojnika ali še živečega, ustvarijo teorije, kot so naprimer da so slavni plači in ponaredili svojo smrt, da so se klonirali in nadomestili zaradi previke slave ali pa zaradi tega ker so umrli ali pa samo kakšne govorice.
↝ Vse kar bom napisala v člankih, bom jemala iz spletnih strani in video posnetkov na youtubu. Naj vas obvestim da bom namesto besede youtube uporabila samo yt, ker mi je lažje.
↝ Vsak članek bom podrobno obrazložila, upoštevala bom tudi kakšne želje, ki mi jih lahko napišete v zasebno sporočilo. Naprimer, da želite slišati kakšne teorije od posameznega zvezdnika/politika, ali pa ste celo sami našli kakšno zanimivo.
↝ V vsakem nextu bi uporabila samo eno teorijo, saj ji hočem priti do dna in jo razložiti z dokazi, slikami ali mogoče celo video posnetki.
↝ Upam da vam bo zanimivo!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

OPOZORILO

Popolnoma razumljivo mi je da se nekateri neboste strinjali z vsem kar bom pisala, vendar me prosim ne napadajte in ugotovite, da pišem samo teorije in s tem ne mislim nikogar očrnit ali kaj podobnega!
Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Toraj, najprej potrebujem nekje 5 nextov da začnem.
02. julij 2017
♛ ᗯe ∂on't тalk αbout ᴛhat ♛

Alohaaaaa
↝ Pozdravljeni ljudje, z vami sem Anna.
↝ Večino svojega časa posvečam znani aplikaciji, imenovani youtube. To je moja strast, ljubezen in veselje. Ko končam šolanje, bi rada postala youtuberka. Naj vam naštejem nekaj mojih vzornikov: Shane Dawson, Liza Koshy, David Dobrik, Manny mua, Christian DelGrosso, Kristen McGrowan, Michelle Platti, Eva Gutowski, Joey Graceffa ter eden in edini Felix Kjellberg.

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Dovol o moji strasti, na dan z tem, o čem bo ta tema govorila, saj ni top model, ni zgodbica, ni glasovanje za lepšo sliko, ali kej koli drugega vendar bom govorila o Conspiracy theories ali po slovensko Zarotnih teorijah.
↝ Za vse tiste ki ne veste o čem se gre, je nekakšna teorija, ki ponavadi temelji na različnih dokazih. Navezuje se predvsem na znane ljudi in vključuje politiko. Naprimer, glede na dokaze oziroma stvari ki jih najdejo ali izrečejo najbližji pokojnika ali še živečega, ustvarijo teorije, kot so naprimer da so slavni plačali in ponaredili svojo smrt, da so se klonirali in nadomestili zaradi prevelike slave ali pa zaradi tega ker so umrli ali pa samo kakšne govorice.
↝ Vse kar bom napisala v člankih, bom jemala iz spletnih strani in video posnetkov na youtubu. Naj vas obvestim da bom namesto besede youtube uporabila samo yt, ker mi je lažje.
↝ Vsak članek bom podrobno obrazložila, upoštevala bom tudi kakšne želje, ki mi jih lahko napišete v zasebno sporočilo. Naprimer, da želite slišati kakšne teorije od posameznega zvezdnika/politika, ali pa ste celo sami našli kakšno zanimivo.
↝ V vsakem nextu bi uporabila samo eno teorijo, saj ji hočem priti do dna in jo razložiti z dokazi, slikami ali mogoče celo video posnetki.
↝ Upam da vam bo zanimivo!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

OPOZORILO

Popolnoma razumljivo mi je da se nekateri neboste strinjali z vsem kar bom pisala, vendar me prosim ne napadajte in ugotovite, da pišem samo teorije in s tem ne mislim nikogar očrnit ali kaj podobnega!
Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Toraj, najprej potrebujem nekje 5 nextov da začnem.
02. julij 2017
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

♛ Chapter 1

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

OPOZORILO

Seveda pa nikakor nimam nič proti Avril Lavigne in vsem vključenim! Ravno obratno, tudi sama poslušam njene pesmi.
Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

AVRIL LAVIGNE JE MRTVA IN NADOMEŠČENA

Skoraj vsi poznamo kanadsko pevko po imenu Avril Ramona Lavigne. Avril je bila do leta 2003 znana po zelo intenzivni rock glasbi. Sedaj se sprašujete zakaj do leta 2003? Že kot otrok se je Avril zelo povezala z svojim dedkom, ki pa je nažalost preminil aprila leta 2003. Avril je to zelo potrlo in se je celo zjokala na svojem nastopu.
Sedaj pa k sami teoriji. Veliko ljudi misli, da je Avril ne dolgo za tem naredila samomor. Ker pa je bila v tem času v njeni največji slavi, njeni menedžerji niso hoteli da je konec. Zato so jo nadomestili z podobno izgledajočo Melisso Vandello.
Ljudje so na Avril opazili velike razlike. Najprej po izgledu.
Na levi strani vidimo Avril leta 2003 na levi pa leta 2016:

Vendar potem so ljudje razmišlali, da se človek spreminja. Vendar večina stvari se je spremenilo. Celo pisava. Samo poglejte si razliko v intervjujih. Pred letom 2003 je izjavila: "I'm just a rock chick an I want to rock." Medtem ko je pozneje dejala, da je pela v cerkvenem zboru in podobno. Tudi njen glas se je spremenil. Pred letom 2003 je njen glas bil bolj nizek in malo hripau, po letu 2003 pa je biu njen glas popoln ter malo višji. Poglejmo tudi njeno glasbo. Vzamimo primer njeno pesem Complicated, ki jo je izdala leta 2002. Tema pesmi je vbistvu bolj rokersko navdana. In primerjajmo njeno pesem Hallo Kitty ki jo je izdala nekaj let pozneje. Pesem je zelo elektronsko izpololnjena z čistar bolj 'punčkastim' pridihom. Še ena slika Avril pred 2003 in po tem.
Na levi sliki vidimo Avril sedaj, in na desni sliki prej.

Ljudje so šli tako daleč, da so izmerili nekaj stvari na njenem obrazu in primerjali. Na levi sliki je Avril na desni pa Melissa.

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

MOJE MNENJE

Jaz mislim da je to res, saj glede na vse raziskave ki sem jih videla, so me skoraj prepričale v to. Res je, marsikaj lahko zelo spremeni človeka, alpak tako zelo? Nevem.

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Sedaj bi potrebovala vsaj 8 nextov, da nadaljujem. Prosila bi vas za mnenje.
02. julij 2017
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

Chapter 2

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

OPOZORILO

Seveda pa nimam nikakor nič proti Louisu Tomlinsonu, Harryu Stylesomu, Larryu Stilinsonu in nasplošno skupini One Direction. Osebno sem directionerka že od leta 2013 tako da, nikakor nočem govoriti nič grdega.
Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

LOUIS TOMLINSON NI OČE

Najprej naj začnem z kratkim opisom Louisa. Je sedaj že 25 letni moški in kaj je lepšega kot da bi imel družino? Ali pa je zgodba malo bolj zapletena. Seveda vsi poznamo slavno teorijo o Larry shipu med Harryem in Louisom, ki sta oba člana slavne skupine One Direction. Govorice so se sprožile že na začetku, a o tem v drugem delu. Sedaj se vrnimo nazaj, k Louisovem otroku. Nekateri mislijo da je fake, zaradi tega, da bi prekrili razmerje med njima.
Kot vsi vemo, se je Louisov sin Freddy rodil 21.1.2016. Ali pač? Zelo zanimivo je, da je Briana objavila sliko ter opis, da se je Freddy rodil 21.1.2016, vendar je Louis na twitterju objavil twit, v katerem je napisal, da se je njegov otrok rodil VČERAJ. Twit je bil objauljen 23.1.2016, toraj bi se Freddy rodil 22.1.2016. Njegovi zvesti fani pa so opazili majhno razliko. Louis je zmeraj naredil presledek med textom in klicaji. Vendar v tem twitu ni. Zato mislijo da je bil prisiljen v to, ali pa sploh ni bil on.

Ja, zanimivo kajne?
No začnimo od začetka. Brianin fan profil, je bil na twitterju objavljen le nekaj dni pred tem, ko so Louisa prvič opazili z njo. Vendar najprej en pomemben podatek. Preden je Louis bil razglašen za očeta, je ena od njihovih producerk imela dvojčka. Mnogi mislijo, da so uporabili njenega otroka za to sliko, saj je tudi Louis ob času rojstva dvojčkov preživljal čas v Los Angelsu. To se je začelo razvijati po tem, ko so ljudje opazili, da je slika z otrokom ena edinih, ki jih je Loui objavil kot črno belo sliko, vse ostale so pisane. Ker je črno bele slike lažje urediti z photo shopom, so sliko osvetlili in ugotovili, da se otrok sploh ne sotika njegovih prsi. Zato mislijo, da je slika photoshop z dvojčkom.

Poglejmo si še naslednjo fotografijo Louisa in Freddyja. Ta slika izgleda zelo realno, vendar so spet ugotovili majne razlike. Loui ima znan tattoo na roki, in sicer sabljo, ter na prdih ima številko 78. Vendar tega ni na sliki. Zato nekateri mislijo da je slika spet kak drugega kot, photo shop.

Sedaj smo res že imeli veliko dokazov, vendar jas imam še dva. Vrnimo se nazaj, ko je bila Briana v bolnišnici. Med tem je njena prijateljica vsa presrečna objavila to sliko.

Kako prisrčno kajne? Vendar ljudje so naredili preizkave in našli enako sliko na čisto drugem profilu, objevljeno mnogo prej.

In še nazadnje. Ko normalna mamica zapusti bolnišnico nekaj časa po porodu, skoraj ne mora hoditi. Zato rabi pomoč in ni zmožna nositi ničesar. Zato je veliko mamic na invalidskem vozičku. Vendar Briana je posebna, celo lepo oblečena, in drži otroka ki je težak!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

♛ MOJE MNENJE

Moje mnenje je, da se mi zdi to zanimiva poteza, če bi bilo res. Je pa res da že od začetka shipam Louisa in Harrya. Zato delno verujem v to.
Odstotki verjetnosti: 80%

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Sedaj pa me zanimajo vsa vaša mnenja.
03. julij 2017
➟OCENE

● Loveanimals - 9/10
~Komentar: Vse je vredu, le lasje so speti. V navodilu pišw da nesmejo bit.
~Točke: 10 + 9 + 9 + 9 = 37

● L❤VE4ever - 10/10
~Komentar: Zeloo lepa slika.

● ➵ι'ѕ тιɢer - 10/10
~Komentar: Tvoja slika je odlična še posebaj zaradi odzadja.
~Točke: 8 + 9 + 10 + 10 = 37

● WolfQueen258 - 10/10
~Komentar: Slika je zelo lepa, odzadje se mi zdi prelepo.
~Točke: 10 + 9 + 10 + 10 = 39

● ✦Ɗιѕηєу✦ - 10/10
~Točke: 9 + 9 + 10 + 10 = 39

● ♥Mysterygirl♥ - ✗

● Aмαzıиg. † - 10/10
~Komentar: Slika je popolna!
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 = 40

● *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡* - 10/10
~Komentar: Tvoja slika mi je všeč.

● Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† - 10/10

● Nina Erce - ✗
08. julij 2017

➟ Za zmagovalko sem se odločala med Aмαzıиg. † in WolfQueen258.

➟ Vendar sem se odločila da zmaga Aмαzıиg. †!!!

ZMAGOVALNA SLIKA

➟ Če se kateri zdi kaj krivično se lahko pritoži v 2. dneh, torej do ponedeljka, 10.7.2017.

08. julij 2017
LESTVICA

I. Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.†
I. *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡*
I. Aмαzıиg. †
☤III. WolfQueen258
II. ✦Ɗιѕηєу✦
III. Loveanimals
III. ➵ι'ѕ тιɢer
IV. Nina Erce
IV. L❤VE4ever
V. ♥Mysterygirl♥
08. julij 2017
ČETRTI IZZIV

➟ Za četrri izziv poiščite sliko donuta (ameriški krof), na sliki naj bo samo en donut in to v roki!
Moj primer:

Veliko sreče!
Časa imate 7dni/en teden. Toraj do sobote, 15.7.2017.
08. julij 2017
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

Chapter 3

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

OPOZORILO

Še posebaj pa nimam nič proti skupini The Beatles. Sama obožujem eno izmed njihovih pesmi, z naslovom Yesterday. Nikakor pa ne mislim se norčevat ali kakorkoli zaničevat Paula McCartneya.
Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
15. julij 2017
PAUL MCCARTNEY JE MRTEV

Pa začnimo tako. Skoraj da vsi poznamo slavno pevsko skupino The Beatles. Njeni člani so John Lenon, Paul McCartney, George Harrison in Ringo Starr. Vsi vemo da sta od njih živa še samo Ringl Starr in Paul McCartney. Ali?
Že dolgo časa obstaja teorija ki pravi, da je Paul McCartney umrl leta 1966. No pa gremo na začetek. Danes bom govorila o tako rečenih dokazih, ki nas lahko vodijo do tega. Leta 1966 je bil Paulov avto uničen v prometni nesreči. Vendar vsi trdijo, da je v avtu bil njegov prijatelj, ki se je hotel pripeljati na zabavo, na kateri je bil Paul. Vendar ljudje nebi bili ljudje, če nebi iznašli teorije, da je Paul bil v avtu in je Paula zaradi slave nadomestil zmagovalec tekmovanja, kdo je Paulu najbolj podoben, pod imenom William Campbell.
Spodaj vidite sliko Williama.

Sedaj pa preidimo k tako imenovanim dokazom.
Najprej moramo povedati, da se je Paul v veliko intervjujih pohecal o tej teoriji da on no Paul. Ampak v vsaki šali je nekaj resnice. No pa začnimo.

Zelo zanimivo je, da so o tem pisali celo v časopisih, vendar nikoli ni noben potrdil da je Paulova smrt resnična.
Najprej se dotaknimo njihovih pesmi. Med tem ko lahko v besedilih že razloćno opazimo znake njegove smrti, kot naprimer pojejo, da je življenje izgubil v avtomobilu in podobno, obstajajo deli pesmi, ki jih zavrtimo nazaj, in bodo zvenele zelo zanimivo. Najbolj znani pesmi sta Revolution 9 in Blackbird. V začetku pesmi pojejo "Number nine, number nine, numver nine....." če bi to zavrteli nazaj, bi slišali "Turn me on dead men." In na koncu pesmi Blackbird eden od pevcev reče "I'm tired." in za tem nekakšno mumlanje. Vendar če to mumlanje zavrtimo nazaj, slišimo "Paul is dead. Miss him, miss him, miss him." In še v eni izmed njihovih pesmi, Strawberry fields Forever, John pove "Cranberry sauce" čeprav mnogi slišijo "I buried Paul." V pesmi Glass Onion pojejo "The walrus was Paul.." ampak nazaj zavrteto je "Paul took the wrong road.." In v vsem znani pesmi Let it be, zapojejo "Let it be, let it be, let it bee....." in se sliši kot "He's been dead." Ter v pesmi birthday, "I would liek you to dance, Take a chance..." in nazaj "Paul is dead ...."
Kar sami poslušajte:
https://youtu.be/Rg8gZIcqj9E

No pa gremo naprej, od pesmi do slik. Vsi vemo da so naslovnice normalne. Zato si najprej oglejmo naslovnico albuma The Abbey Road.

Zanimivo je, da je Paul edini ki je bos. To bi naj v Italiji pomenilo, da ljudi sežgejo/pokoplejo bose. Opazili so tudi, da drži cigaret v desni roki, čelrav je levičar. In nato so seveda opazili to, da prečkajo cesto, kjer je na levi strani avtomobil z zanimivo tablico. " LMW 28IF ". Kar bi naj pomenilo , da bi bil Paul star 28, če bi še takrat živel.
Sedaj pa preidimo k naslovnici albuma Sgt Papper.

Tukaj je veliko stvari. Najprej poglejmo kitaro na desni strani. Nekateri mislijo da izpiše paulovo ime in vprašaj na koncu. In sedaj v besedi Heart lahko najdemo here, in nekateri mislijo da je med besedo Beatles med črkama L in E nakazan I. Toraj vse skupaj. Here lies Paul?

In potem so seveda približali sliko in opazili da bi N lahko predstavljal 11 potem IX pomenijo 9 in na koncu se izpiše he die. Sepravi dobimo datum nesreče. "11 9 HE DIE"

In še nazadnje nekdo drži roko nad njim, saj to pomeni smrt.
Sedaj pa gremo z vso hitrostjo naprej še k tem, da nekateri mislijo da zgleda sedaj Paul popolnoma drugače. Nekaj slik.

15. julij 2017
✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

MOJE MNENJE

Moje mnenje je, da je zelo zanimivo, da nikjer nisem našla dokazov, kot so naprimer da v Italiji pokopavajo bose ljudi. In tudi nikjer nisem našla znakov o tem tekmovanju. Zanimivo mi je tudi, da se ni njegov glas spremenil. Verjamem pa da izgleda nekoliko drugače, vendar človek se spremeni, in je to normalno. Še posebej pa mi ni jasno, ko bo William umrl. Bo pogreb za Williama ali Paula? Je pa res da sem prebrala, da so vse to namenoma naredili, ker je The Beatelsom ta ideja bila nora, in so nas želeli imeti v negotivosti. Tako da nevem.. Bol se nagibam da ta teorija ni resnična, vi pa se sami odločite.
Odstotki vrjetnosti: 50%

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
15. julij 2017
➟OCENE

● Loveanimals - 10/10
~Komentar: Slika je popolna.
~Točke: 10 + 9 + 9 + 9 + 10 = 47

● L❤VE4ever - ✗

● ➵ι'ѕ тιɢer - 10/10
~Komentar: Tvoja slika je lepa še posebaj zaradi odzadja ter res je posebna.
~Točke: 8 + 9 + 10 + 10 + 10 = 47

● WolfQueen258 - ✗
~Točke: 10 + 9 + 10 + 10 = 39

● ✦Ɗιѕηєу✦ - 10/10
~Komentar: Slika je lepa.
~Točke: 9 + 9 + 10 + 10 + 10 = 48

● ♥Mysterygirl♥ - ✗

● Aмαzıиg. † - ✗

● *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡* [3] - 9/10
~Komentar: Tvoja slika mi je zelo všeč, vendar si dala več slik.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 + 9 = 49

● Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.† [1] - 9/10
~Komentar: Ta slika je odlična, vendar si dala dve sliki.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 10 + 9 = 49

● Nina Erce - ✗

● ℱαıяч.
Prvi izziv
~Ocena: 10/10
~Komentar: Slika je popolna.
Drugi izziv
~Komentar: Slika je izvirna.
~Točke: 10 + 10 = 20
Tretji izziv
~Komentar: Slika mi je vzela dih.
Četrti izziv
~Ocena: 9/10
~Komentar: Na sliki me moti samo napis.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 9 = 39
Peti izziv
~Komentar: Slika mi je zelo všeč.
~Točke: 10 + 10 + 10 + 9 + 10 = 49
16. julij 2017

➟ Za zmagovalko sem se odločala med LoveAnimals in ➵ι'ѕ тιɢer.

➟ Vendar sem se odločila da zmaga
➵ι'ѕ тιɢer !!!!

ZMAGOVALNA SLIKA

➟ Če se kateri zdi kaj krivično se lahko pritoži v 2. dneh, torej do torka, 18.7.2017.

16. julij 2017
➟LESTVICA

I. Gᴜɴɴᴀʀsᴇɴ.†
I. *♡Tυмвʟя Gıяʟ♡*
I. ℱαıяч.
II. ✦Ɗιѕηєу✦
III. Loveanimals
III. ➵ι'ѕ тιɢer
IV. Aмαzıиg. †
IV. WolfQueen258
V. L❤VE4ever
V. Nina Ercer
VI. ♥Mysterygirl♥

☹ Na vso žalost nas zapušča ♥Mysterygirl♥. <3
16. julij 2017
ŠESTI IZZIV

➟ Za šesti izziv boste morale dari dve sliki.
1.SLIKA
➟ Morate najti sliko, majice ki bo čim bolj barvna ter mora bit oblečena na punci.
Moj primer:

2.SLIKA
➟ Za drugo sliko pa najdite sliko, kjer punca drži v roki kateri koli izdelek znamke HOLLISTER.
Moj primer:

Veliko sreče!
Časa imate 7dni/en teden. Toraj do nedelje, 23.7.2017.
16. julij 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani