1.ja itak da se mu bo
2.ni kritik zenska to je POPOVNOOOOO
3.itak prosim se dones <3 *.*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. april 2015
Tokrat pa js “krstila“ stran haha
20. april 2015
neeeeext
20. april 2015
Ha more še mu
Popolnoma
Neeeeeeeeeeeeeeext takoj zdaj
20. april 2015
Hejla girls...se opravičujem za zamudo,ampak mi je računalnik crkno, pa še v šoli je 'divje'.. Pišem iz telefona(šumnike bom pisala) zato bo next krajši in vam obljubim, da ko dobim računalnik bom napisala dolg next.. Posvečam ga vsem<33
SO HOPE YOU LIKE IT!:**<33
*******CHAPTER 26*******

**Alison Smith**
"Si pripravljena?" me je vprašala Emma. Pokimala sem. Še zadnjič sem se ozrla po sobi in zaprla vrata. "Si prepričana?" me je žalostno vprašal Nick. Ja odločila sem se, da greva narazen saj se ne bova videla skoraj 1 leto. Ja tako dolgo traja turneja. Poslovila sem se in z Emmo sva se odpeljale z avtom. Ja Emma že ima izpit. Ko sva prispele na letališče, sva se postavile v vrsto."Alison." se je zadrl moški glas. "Louis!" sem se zadrla in mu stekla v objem."Alison pogrešali vaju bomo." je rekel. "Bomo?" sem ga začudeno vprašala. "Ja." je rekel in pomignil s roko. Prikazali so vsi. Vsakemu sem stekla v objem, tako kot Emma. "Lottie rada te imam." sem rekla ko sem jo objemala. "Hvala vam za vse." sem rekla, ko sem končala z objemanjem. "Nisi še konec." je rekel Harry in se namuznil. "Zakaj?" sem ga vprašala in takrat je do nas prišel Zayn. Najraje bi mu stekla v objem in ga poljubila, ampak ne morem. "No!" je nestrpno rekel Niall. "Alison." sem se predstavila in mu podala roko. Vem neumna poteza. "Zayn." se je predstavil tudi on. Pogledala sem ostale in dobila smrtne poglede. Moram ga pozabiti in oditi naprej, saj je že preveč pretrpel zaradi mene. In ne bo prenesla, da bi ga še enkrat strla. "Midve morava iti." je rekla Emma in hvaležno sem jo pogledala. "Adijo." sem rekla in se še enkrat poslovila. Še zadnjič sem ga pogledala, ne ne morem. Stekla sem do njega in ga poljubila. Bog kako sem pogrešala te ustnice. Ko sem se odmaknila, me je začudeno gledal. "Alison." je rekel Louis in se nasmejal. "Adijo." sem še enkrat rekla in z Emmo sva se vkrcale na letalo. "Kaj pa je bilo to?" me je vprašala Emma. "Ne vem." sem rekla, se usedla na sedež in si dala slušalke v ušesa. Takoj sem zaspala z dotikom njegovih ustnic.

**Zain Javadd Malik**
"Zayn mi še greml na letališče in greš zraven." je rekel Louis. Pokimal sem. Doma sem bil že 3 dni in obiskala me je tudi moja mama in sestre. Baje sem izgubil spominbod 16 leta dalje, zato se ne spomnim ničesar, kar se mi je zgodilo po 16 letu. Odpeljali smo se na letališče in res nimam pojma, zakaj. "Tukaj smo." je rekel Liam. Šli smo ven iz avta, a me je Louis ustavil. "Čez deset minut lahko prideš za nami." je rekel in pokima sem. Res nimam pojma, kaj se dogaja. Počakal sem deset minut, nato pa se odpravil v notranjost. Ko sem prišel, sem jih poiskal in se odpravil k njim. Postavil sem se zraven njih in takrat je k meni stopila res lepa, popolna punca. Zelo se mi je zdela znana. "Alison." se mi je predstavila. "Zayn." sem se ji predstavil tudi jaz. Res mi je bila znana. "Midve morava iti." je rekla neka punca in Alison je rekla 'adijo.' A naenkrat se je obrnila, stekla proti meni in me poljubila. Kako dobro se poljubja! In zakaj mi je vse na njej znano. Čakaj ni rekla, da je Alison?! Odmaknila se je. "Alison." je rekel Lou in se nasmejal. "Adijo." je rekla ona in odšla. Zdrznil sem se. "Alison!" sem se zadrl. Ja vsega se spomnim. Zakaj je odšla?
****************************************************************************************************************
1. Mnenja, kritike?
2. Kaj se bo zgodilo?
3. Nadaljujem?
23. april 2015
neeeeeeeeeeeeext
23. april 2015
u105006
u105006
1. Ni kritik, same pohvale!!!!! Perfekcija!!
2. Zayn bo šel za njo pa bo nick lubosumn
SPOMIN SE MU JE VRNIL!!!!! TOOOOOOOOOOO
KONČNO SAMO ZDAJ JE PA ALISON ODŠLA :/
3. Ti me tu resno to sprašuješ. Butasto vprašanje.
NEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!
23. april 2015
Neeext
23. april 2015
prfekcija*O*
Zayn mora iti za Allison no
NEXT
23. april 2015
OMG...človek!
En next sm spustla in bom umrla!
GRRRRRRRR!!!!!!
OMFG, spomno se je, kok lepo!
AAWWWWW..
sam...zdej je pa šla...
Ali! Takoj nazaaj!
Ukazujem, Zayn se te spomne!
Mrš nazaj k njemu!
Zdej je bogi Zayn, ker jo fucking eno leto ne bo videl!
Jooo....
kok neumna je ta ljubezen...aleluja ljudje!
Story je perfect, nimam kej rečt...*O*
D best, resno...komi čakam NNNNNEEEEEEEXXXXXXXXTTTTTTT!!!!!!!
In zdej so POČITNICEEEEE in bo fajnnnnn!
Še jutr u šolo. pa še to dobim matko nazaj in bom umrla...MRAM PISAT 444444!
Pa še fucking fiziko pišemo, tazlaga pa tak, da noben v razredu nič ne zastop!
To morš popizdit, dobesedno!
Dost o mojih problemih...NNNNEEEEEEEXXXXXXXXXTTTTT!!!!!!!
23. april 2015
naša učitlca za fiziko je pa fajna ker nam o eni stvari razlaga pol šolske ure pa si zapounemo
23. april 2015
Next
24. april 2015
Next je tu...:** spet pišem iz telefona, ker še nimam računalnika popravljenega...posvečam ga ema11
SO HOPE YOU LIKE IT!<3

**********CHAPTER 27**********
**Alison Smith**
"Ali, zbudi se! Prispeli sva." se je drla Emma na moje uho. Pokimala sem. Pogledala sem ven iz letala in se nasmehnila. "Pridi greva." me je priganjala Emma. Vstala sem se in se počasi odpravila ven iz letala. Ko sva dobile svojo prtljago, sva poiskale najino ime. Kartico je držal nek pobrit moški, zato sva se odpravile proti njemu. "Zdravo." sem pozdravila. "Sta vidve Alison in Emma?" je vprašal in obe sva pokimale. "Pridita za mano." je rekel in se verjetno odpravil proti avtu. Ustavili smo se pred veliko limuzino. "Vstopita." je rekel in usedle sva se na sedeže. "Živčna sem." je rekla Emma. "Jas nisem nič kaj boljša." sem rekla in Emma se je obrnila tako, da je gledala skozi okno. Vozili smo se dobro uro. "Izstopita." je rekel spet isti moški. Pogledala sem Emmo, katera je spala. "Emma, prišli smo." sem jo budila. Verjetno na letalu ni nič spala. Zbudila se je in izstopile sva iz limuzine. Ko sem pogledala hišo pred sabo, me je skoraj kap. Bila je zelo velika vila, ki je bila res popolna. "Stopita za mano, prosim." je rekel in stopile sva za njim. Prišli smo v nekakšno veliko telovadnico. "Zdravo dekleti, sem Demi." se je predstavila. "Alison in to je Emma." sem naju predstavila. "Lahko se pridružita ostalim." je rekla in izginila. "Wauu kako je lepa." je rekla Emma in pokimala sem. Takrat sem se spomnila na Zayna. Boljše je da ga pozabim. "Alison vaditi bomo začeli." je rekla Emma in me dregnila pod rebra. Zdrznila sem se in videla, da eni že plešejo.
**Zain Javadd Malik**
"Zayn, se nas spomniš?" je hitro vprašal Liam. Pokimal sem in na enkrat so me vsi objeli. "Za njo moram!" sem rekel in vsi so me začudeno pogledali. "Kaj? Ne morem je izgubiti." sem rekel. "Zayn ne vem če je to prav." Je rekel Louis. "Zakaj ne?" Sem vprašal. "Noče te več prizadeti, zato je neke vrste tudi odšla." je zdaj rekel Niall. "Ne moram za njo!" Sem se zadrl.
****************************************************************************************************************
1.What do you think? mnenja, kritike?
+ se opravicujem da so kratki nexti...
2. Nadaljujem?
27. april 2015
The best zgodbica ever
Neeeeeeeeext
27. april 2015
u105006
u105006
1. Perfekcija!!!!!!!! Omg no
2.se hecaš? Seveda!!!
O ne zayn. Zdaj pa je vse bolj zakomplicirano.
Ampak niall ne rekel njen razlog za takrat ko se je še ni spomnil. Zdaj se je pa.
NEEEEEEEEEEEXT!!!!!
27. april 2015
OMG....bogi Zayn!!
Zej je Zayn bogi!
Jooj, komi čakam nexxt!!
Čimprej next, ker je popouno, oz. tooop!
27. april 2015
next )
27. april 2015
bogi Zayn
NEXTTT
27. april 2015
Neeeext
27. april 2015
Hejlaa girls! next je tu in ga posvečam ana_styles <3 , °stay in love° in hemmings.girl + Urša Stoch
SO HOPE YOU LIKE IT!<33:***

*******CHAPTER 28*******
»Zayn umiri se!« me je miril Liam. »Kako se naj umirim, če je odšla!?« sem se zadrl nazaj. »Zdaj pa me poslušaj! Noče te več prizadeti, ne more te gledati kako se je ne spomniš! Vse to je preveč za njo!« se je zdaj zadrl Niall. Začudeno sem ga pogledal. Nikoli in res nikoli se ni zadrl. »Niall si v redu?« ga je vprašal Harry. »Ne nisem! Ne morem je več gledati kako trpi. Najboljše za njo je to, da je odšla!« je rekel zdaj bolj z mirnim glasom. »Zayn pusti jo. Naj si prvo vse uredi v svojem življenju.« je rekel Harry in me objel. »Ljubim jo in ne morem pustiti, da odide!« sem rekel živčno. »Bolje je tako.« je dejal Louis. Vsi so pokimali. »Ne morem verjeti! Prijatelji pa taki!« sem se zadrl in stekel v svojo sobo. 'Zakaj mi ne pustijo oditi za njo? Zakaj?' »Zayn oprosti.« je rekel Liam in se usedel na posteljo. »Vemo, da ti je hudo. Ampak njej bo še bolj, če te bo videla. Šla je na turnejo kot plesalka Demi Lovato, pusti jo naj si zbistri misli.« je rekel in me objel. »Ampak, kaj če jo izgubim?« sem vprašal. »Verjemi ne boš je.« je še dejal in odšel iz sobe. Ulegel sem se na posteljo in zaspal.
**Alison Smith**
»Dobro, zdaj pa še enkrat od začetka! 1,2,3…« je rekel trener in še enkrat smo ponovili vse plese na njene pesmi. V celem dnevu smo se naučili zelo veliko. »Jaz več ne morem.« je rekla Emma in se sesedla na tla. Nasmejala sem se. »Kje pa imaš kondicijo?« sem jo vprašala in se usedla zraven nje. »Ja ti je imaš verjetno več če si že ubijala.« je rekla in postalo mi je slabo. »Oprosti res nisem hotela. Vem, da nočeš več misliti na to. Res mi je žal.« je rekla in me objela. »Prosim te ne omenjaj mi več tega.« sem ji dejala in ji vrnila objem. »Nič objemanja, gremo še enkrat.« naju je priganjal trener. Pokimale sva in se vstale. »Gremo še enkrat!« se je spet zadrl. »Robert.« ja tako mu je ime. »Dovolj imajo.« je rekla Demi in vsi smo jo hvaležno pogledali. »Ampak-« je začel. »Nič ampak, odmor druščina!« se je zadrla in Robert jo je grdo pogledal. Vsi smo se odpravili v slačilnice. »Hej, jaz sem Rosie.« se je predstavilo dekle, ki je prišlo do naju. »Alison, to pa je Emma.« sem predstavila še naju. »Vidve sta tisti, ki se družita z One Direction. Je tako?« naju je vprašala in z Emmo sva se spogledale. Pokimala sem. »Sem vedela! In kako gre Zaynu?« naju je vprašala in v glavi se mi je začelo vrteti. »Alison si v redu? Cela bleda si.« je vprašala Rosie. »Naju lahko pustiš malo samo?« jo je prosila Emma in Rosie je pokimala. »Če bo šlo tako naprej, glede Zayna, ne bo v redu.« je rekla in pokimala sem. »Preobleciva se, potem pa greva na kapučino.« je še rekla in izginila v kopalnico. »Glej jo glej. Kakšno naključje! A si ti tudi Demina plesalka?« ne to ni mogoče! Kako?
1. Kdo mislite je ta oseba?
2. Bo Zayn odšel za Alison, ali ne?
3. Mnenja, kritike? moram kaj popraviti?
4. Nadaljujem?
5. Najboljšee bralke ste!!!<333 love u all:**** :$$
28. april 2015
u105006
u105006
1. nevem kakšna kokoš nevem.....
2. bo ponoči se bo izmuznil vn/bad boy
3.ne popravljaj česar koli. perfekcija!!!!!!
4. jaaaaaaaaa nujno
hvala za posvečen next!!!!!!!!
5.love you too
bogi zayn!!!! pa kaj niall-u dogaja
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!
28. april 2015
AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
Posvečen neeext maaaam!! Hwaalaaa, tišočkraaaat!

1. Kdo mislite je ta oseba? Ti bom js zle povedla, kdo je ta prasica...Gabrielle!

2. Bo Zayn odšel za Alison, ali ne? U bistvu se ne morem odločit...pomojem ja...sam, ko ga je Li pomiru in to ne...tk da ne vem u bistvu...

3. Mnenja, kritike? moram kaj popraviti? Ne drzni siii! To je najboljša zgodbica eveeer!

4. Nadaljujem? Brez bednih vprašanj...ŠE DANEEEEES!!
28. april 2015
1. Kdo mislite je ta oseba?gabriel al kok ji je že ime pač od zayna bivša
2. Bo Zayn odšel za Alison, ali ne?ja sam naskrivaj
3. Mnenja, kritike? moram kaj popraviti?to je prfektno
4. Nadaljujem?ja in še dans
next
28. april 2015
hvala za posvecen next♡
prfekcija*0*
ja zayn bo sel za alison
nextttt
28. april 2015
Next
28. april 2015
u173906
u173906
1. Kdo mislite je ta oseba? becky al gabriela, al ne vem kak ji je ime
2. Bo Zayn odšel za Alison, ali ne? jaa bo, kr jo ljubi
3. Mnenja, kritike? moram kaj popraviti? ne in ne in NE
4. Nadaljujem? itaq pa ne sprašuj več tega ker je trapasto vprašanje

next!!
28. april 2015
hejlaa girls!<33 neext je tu:**
posvečam ga Laura Podbregar
HOPE YOU LIKE IT:**<3
*******CHAPTER 29*******
»Gabrielle, kaj delaš tu?« sem zgroženo vprašala. »Kaj ni očitno? Si že mislila, da se ti bom pozabila maščevati, kaj?« je rekla in se nesramno nasmejala. Ne to ni mogoče! Zakaj moram imeti takšno življenje? »Kaj hočeš? Te je poslal Black!« sem jezno rekla nazaj. »Ne Alison, Black je mrtev. Z Jackom sva ga že zdavnaj ubila. Kaj hočem pa boš kmalu izvedela.« je rekla in odšla. »Alison si v redu? Gledaš tako kot, da bi videla duha.« je rekla Emma in stopila proti meni. »Gabrielle.« sem samo dejala. »Gabrielle, kaj je z njo?« me je vprašala. »Tu je bila.« sem rekla in se začela jokati. »Maščevati se mi hoče.« sem še dodala in Emma me je objela. »Vse bo v redu.« me je mirila. »Pridi, greva na sprehod.« je rekla in me potegnila za sabo.
**Zain Javadd Malik**
»Stari, zbudi se!« »Pa kaj je?« sem nejevoljno vprašal. »Hočeš iti k Alison, ker jaz grem k Emmi.« v trenutku sem bil buden. »Lou se zajebavaš?« sem ga vprašal. »Ne smrtno resno mislim.« je rekel in skočil gor na mene. »Spakiraj, čez dve uri imava let.« je še rekel in odšel. K Alison grem! Povedal ji bom kako jo ljubim in nikoli je ne bom več izpustil. Hitro sem vse spakiral in se odpravil dol. »Si pripravljen?« me je vprašal. Pokimal sem. »No prav pa greva.« je rekel. »Jaz grem zraven.« je rekel Niall in se vstal. »Zakaj?« ga je vprašal Louis. »Zato.« je rekel in se odpravil k vratom. Pa kaj je z njim zadnje čase?! »Mi gremo.« se je zadrl Louis in odpravili smo se. »Lahko izvem zakaj greš zraven?« ga je še enkrat vprašal Louis. »Zato.« je rekel in bil tiho. Obrnil sem se vstran in pogled usmeril ven. »Zayn prispeli smo.« je rekel Niall in pokimal sem. Izstopili smo. »Niso to Niall, Zayn in Louis? Aaaaaaaa!« se je zadrla neka punca. »O šit.« je rekel Louis. 'Zayn te lahko poljubim? Niall ljubim te! Lahko dobim podpise?' in takšna vprašanja so se vrstila. »Zdaj pa prosim oprostite, fantje imajo let.« se je oglasil naš varnostnik in oddahnil sem si. »To pa je bilo napeto.« je rekel Louis in nasmejali smo se.
1. Zakaj je Niall hotel oditi z njima?
2. Mnenja, kritike?
29. april 2015
nwm
prfekcija*o*
nexttt
29. april 2015
u105006
u105006
1. A ni niall mal zatrapan v alison?
Ni mi všeč to da gre Ni zraven
2.prrfekcija ni kritik