nexttt
17. april 2015
uuu spet novo stran 'krsila'
17. april 2015
to je prfektno
more
nwm
next
17. april 2015
Neeeeextt
17. april 2015
u105006
u105006
1.omg kako napet
2.ne ker je preveč hud mogoče kasnej
3.ali se bo še naprej maščevala in zaynu zagrozila da mora ostati skrivnost
In zdaj bo ali dokonca padla v to ubijanje in ja grozno bo
ali se bo pa zayn nečesa spomnil
NEEEEEEXT!! Perfekcija!!!
17. april 2015
NEEEXT!
Nova bralka
17. april 2015
neext
18. april 2015
heejla girls! <3 next je tu in ga posvečam hemmings.girl, Australgirl in Mrs.Zahović
SO HOPE YOU LIKE IT AND THANKS THAT YOU ARE READING MY STORY!<33:***

(this is my babe no matter what. He is so cute and I like his new hairstyle!)
******CHAPTER 22******
»Doma smo.« se je zadrl Louis, ko so prišli. Ležal sem na kavču in se že skoraj popolnoma umiril. »In kaj ste izvedeli?« sem vprašal. »Da gremo čez 1 mesec na turnejo.« je odgovoril Harry. Pokimal sem. »Kje pa je Becca?« je zdaj vprašal Liam. »Ne vem. Rekla je da ima nujne opravke.« sem dejal. Pokimali so vsi razen Liama. Na obrazu se mu je prikazal čuden izraz. »Ura je že pozno, gremo spat.« je zdaj rekel Niall. Zaželeli smo si lahko noč in se vsi odpravili v svoje sobe. Uredil sem se in se ulegel na posteljo. To kar se je zgodilo z Alison, ne bom povedal nikomur. Zakaj je naredila to? Zakaj je pustila, da umori 'Black' svoja starša in mojega očeta? Zakaj je sprejela to službo? Zakaj je skupaj z Jackom? Zakaj? Toliko vprašanj in nobenega odgovora. Čeprav mi je rekla, da je bila omamljena ji ne verjamem. Sploh pa od kod ji misel, da smo to govorili o njej! S temi mislimi sem zaspal.
»Ljubček, zbudi se.« je rekel nekdo. »Becca, sem že mislil da te ne bo nazaj.« sem rekla. »Dobro jutro ja.« je rekla in odšla iz sobe. Zakaj je na čase tako čudno? Zakaj mi ne pove za svojo službo? Preoblekel sem se in odšel v kuhinjo. Videl sem Liama, ki je pekel palačinke. »Dobro jutro.« sem ga pozdravil. »Jutro.« je pozdravil nazaj. »Kje je Becca?« sem vprašal. »Ven je šla. Verjetno na cigaret.« je rekel in skomignil. Ja kadi in kar priznam res slabo vpliva na mene, glede na to da sem pred kratkim padel v droge in mi jih je Liam pomagal opustiti. Vseeno sem šel ven in na terasi je ni bilo. Šel sem okoli hiše in naenkrat slišal »Ta prasica je prišla k njemu in mu vse povedala. Izvedela je da smo jo omamljali.« je rekla punca in nisem bil prepričan, kdo je. »Bom že nekako uredil stvari. Zaupaj mi in čim prej izvedi kaj od njega.« je rekel zdaj moški glas. Pogledal sem in videl Becco! Pa saj to ni res. Verjetno me samo izkorišča. In omenjala je, da je neka punca izvedela da je bila omamljena in da je prišla k nekomu in mu povedala. Ne za Alison in mene se gre! In prepričan sem, da je tisti moški Black. Hitro sem odšel nazaj v hišo in šele takrat sem se zavedal, da je Becca nevarna. Kaj če je bila ona tista ženska, zraven Alison. Ni je bilo zraven nas in ja prepričan sem, da je bila. Pa saj to ni res! Zakaj moram imeti takšno življenje? »Liam, ne povej Becci da sem šel ven. V redu?« sem ga prosil in Liam me je začudeno pogledal. »Ti potem vse povem.« sem rekel in se usedel na stol. Pokimal je.
**Alison Smith**
»Zayn.« sem rekla in pred vrati mi je zaprl vrata. Ne zakaj sem se mu sploh pokazala? Zakaj sem mu vse povedala? Objokana sem se odpravila domov. Sovraži me, sploh ne ve kako so me besede prizadele! Moram mu nekako dokazati, da nisem bila nič kriva. »Alison, si že doma?« me je vprašal Jack. »Kaj je narobe?« je takoj vprašal in se pokazal pred mano. »Nič, samo pusti me.« sem rekla in stekla v sobo. Zakaj sem naredila to? Zakaj? Ulegla sem se na posteljo in res takoj zaspala.
Zjutraj sem se zbudila in počasi odšla v kuhinjo. »Dobro jutro Alison.« je rekel Black. Jacka ni bilo. »Jutro.« sem rekla in se usedla na stol. »Lahko vprašam, kje si bila včeraj zvečer?« me je vprašal. Pa kaj ga to zanima. »Na sprehod sem šla.« sem mu odgovorila. Ne bo me več omamljal, ampak mu ne smem tega pokazati! »Da bi se malo sprostila.« sem še dodala in pokimal je. »Kdaj pride domov vaša žena?« sem vprašala in prekinila tišino. »Čez dva tedna.« je rekel in pokimala sem. »Alison razmišljal sem, da bi za zdaj opustila to maščevanje in se posvetila mojim nalogam.« je rekel in pogledala sem ga. spet bom mogla ubijati! Spet! »Zakaj« sem vprašala. »Zato, ker so te naloge bolj pomembne kot tvoje maščevanje.« pokimala sem. »Kakšna naloga?« sem ga vprašala. »Danes zvečer ob 9 bo na Londonski ulici sprejem največjega mafijca. Hočem da ga ubiješ.« je rekel in na široko sem ga pogledala. »Največjega mafijca? Pa veste koliko varnostnikov bo imel zraven?« sem vprašala zgroženo. »Ne boš sama. Moji kolegi ti bodo pomagali. Zdaj pa mi oprosti moram iti.« je rekel in odšel. Pa saj to ni res! Raje se maščujem, kot pa da se spravim na mafijca! V teh 2 mescih sem se res veliko naučila o ubijanju in o vsem. Ubil sem že 8 ljudi in res mi jemalo žal. Ampak, največji mafijec? Hvala, ne! Ampak mi drugega ne preostane. Morala se bom podati v to.
1. Mnenja, kritike?
2. Kaj bo naredila Alison glede tega mafijca?
3. Kaj bo naredil Zayn, glede na njegovo situacijo (Becca, Alison..)
4. Nextam?
18. april 2015
1. Mnenja, kritike?waaaaaaaaaaaaw to je prfektno
2. Kaj bo naredila Alison glede tega mafijca?pustila ga po pri življenju
3. Kaj bo naredil Zayn, glede na njegovo situacijo (Becca, Alison..)nwm
4. Nextam?ja itaq
next nujno
18. april 2015
u105006
u105006
1. zayn´s hair!!!! awsome!!!
2. hja zayn to the rescue!!!!!!!!!!! i guess. not that sure
3. šel se b o zadrogirat in bo potem ponesreči cel zadet šel v to ulico in videl kako bo ali ubila tega tipa in bo potem še bolj prizadet pa na skrivaj bo becco imel na sumu
4. še vprašaš!!!!!!!!!

še kje drugje pada sneg? ker pri nas pada :/
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!
18. april 2015
Nneeeeexxxt
18. april 2015
1. Mnenja, kritike? WAAAAW, POPOUNOOO!
2. Kaj bo naredila Alison glede tega mafijca? NE BO GA UBILA...
3. Kaj bo naredil Zayn, glede na njegovo situacijo (Becca, Alison..) VERJEL BO ALI IN JO REŠIL...
4. Nextam? DA, DA, DA!
18. april 2015
hvala za posvečen next<3
prfekcija*O*
NEXT
18. april 2015
evooo next:** posvečam ga °stay in love°, live life:* in ana_styles <3 ter ema11
SO HOPE YOU LIKE IT!<33
******CHAPTER 23******
**Zain Javadd Malik**
»In?« je vprašal Liam, ko sva sama ostala v kuhinji-saj so se ostali že najedli in odšli v sobe. Becca pa je odšla. »Stvar je taka, da ne verjamem Becci.« sem rekel in mu vse povedal. Izpustil sem le del o Alison. »Veš, da nama je z Emmo že od vsega začetka čudna. Sploh ne pove, kam gre.« je rekel Liam in pokimal sem. »S tvojo pomočjo bomo prišli temu do konca.« je rekel. »Veš Liam še nekaj je.« sem dejal. »Kaj?« me je vprašal. »Glede Alison.« sem začel. Liam se je še bolj zresnil. »Živa je.« sem rekel. Liamu so oči skoraj padle ven. »Ampak kako? Kak veš?« me je spraševal. »K meni je prišla včeraj zvečer, ko vas ni bilo.« sem rekel in mu vse povedal. »In ti so jo napodil, namesto da bi ji pomagal?« je ogorčeno vprašal Liam. »V tistem trenutku, sem bil jezen na vse. Zdaj mi je postalo malo žal in Becca… delata skupaj. Prepričan sem.« sem končal. »Pa saj to ni mogoče! Alison nikoli ne bi ubijala!« je rekel Liam. »Kot zgleda je.« sem rekel in se usedel na stol. »Nekaj morava narediti glede tega.« je dejal. »Kaj?« sem ga vprašal. »Torej..«
**Alison Smith**
Vedno bolj se je približeval tisti čas, ko se bom morala spraviti na največjega mafijca. Skoraj cel dan sem preživela v telovadnici in vadila. Eno uro sem si vzela tudi za ples, da sem se malo sprostila. »Alison si prepričana, da hočeš to narediti?« me je vprašal Jack. »Ja moram.« sem rekla in spet udarila v boksarsko vrečo. Če bi mu bilo mar, zato da ne bi bila morilka bi me ustavil. Ampak me ne bo. Skomignil je in odšel iz telovadnice. Zadnje čase nimava več takšnega odnosa, kot sva ga imela. Pogledala sem na uro in videla, da ja že 8. Odšla sem v sobo, kjer sem se stuširala in oblekla v tisto opravo ki jo imam vedno, ko moram ubijati. Globoko sem vdihnila, vzela torbo in odšla. Pred hišo so me že čakali ostali. »Si pripravljena?« me je vprašal Mickey. Pokimala sem. On je bil eden izmed Blackovih privržencev. Usedla sem se v avto in odpravili smo se. Vso pot smo bili tiho. Ko smo prišli na določen kraj, se je vsak postavil v svoje pozicije. Upam, da mi bo uspelo. Točno ob 9 zvečer je prišla velika limuzina. Iz nje je stopil obilen pobrit človek. Nato pa še dobesedno 10 varnostnikov. Res nimam pojma, kako bomo to izpeljali. Vzela sem pištolo z dušilcem in se počasi odpravila do najbližjega in hkrati najbolj oddaljenega varnostnika od drugih. Ustrelila sem ga in res mi je bilo malo hudo. Drugi so ga odnesli jaz pa sem nadaljevala. Ubila sem še 3 varnostnike, nato pa so drugo ugotovili. Začela se je prava krvava bitka. Hotela sem ga samo ubiti in tako končati vse.
Odšla sem v hišo, kjer ni bilo na srečo nobenega varnostnika. Ta mafijec je stal pri oknu in se smejal. »Kaj je tako smešno?« sem vprašala in v trenutku se je obrnil. Res mi ni šlo v glavo, zakaj mu je smešno če ubijajo njegove varnostnike. »Prosim?« je vprašal in se še kar naprej smejal. Res je grozen. Uperila sem pištolo v njega. »Še imaš kakšno sporočilo, preden umreš?« sem vprašala in še bolj se je zasmejal. Ta človek se smeji, pa gleda smrti v oči. »Ti, punca me boš ubila? Pa daj lepo te prosim. Še pištole ne znaš držati.« je rekel in v tistem trenutku mi je nekdo iz roke vzel pištolo. Obrnila sem se in videla »Gabrielle?« sem vprašala začudeno. »Ja draga.« je rekla in se nasmejala. »Ampak kako?« sem vprašala. »Blackova ideja, naj te ubijem.« je rekla in zdaj ona namerila pištolo vame. »Gabrielle, ne delaj tega.« sem rekla. »Zakaj pa ne? Sama si šla k Zaynu in mu vse povedala. Naredila si eno veliko napako.« je dejala. Pa saj to ni mogoče, kako ve? Aja seveda, ona se izdaja da je Becca. »Gospodična imaš kakšno sporočilo, preden umreš?« je rekel mafijec. »Ja, da vas vse vzame vrag. In Zaynu povej, da ga še vedno ljubim.« sem rekla in Gabrielle se je spačila. »On je zdaj moj.« je rekla in se nasmejala. »Poslovi se Alison.« je še dodala in namerila pištolo vame. Zaprla sem oči.
1. Bo Gabrielle ubila Alison?
2. Kaj bo Liam predlagal Zaynu?
3. Mnenja, kritike? moram kaj spremeniti?
4. Nadaljujem?
19. april 2015
1. Bo Gabrielle ubila Alison?ne ne sme
2. Kaj bo Liam predlagal Zaynu?nwm nej jo poišče
3. Mnenja, kritike? moram kaj spremeniti?waaaaaaw to je prfektno in alison ne sme umret
4. Nadaljujem?ja itaq
next nujnooooooooooooo
19. april 2015
1. Bo Gabrielle ubila Alison? NEEEEEEEEE!

2. Kaj bo Liam predlagal Zaynu? DA JO GRETA POISKAT IN BOSTA PRIŠLA V TRENUTKU, KO BO BECCA OZ. GABRIELLE MERILA PIŠTOLO V ALI...RES NIMAM POJMA K BO..

3. Mnenja, kritike? moram kaj spremeniti? NI KRITIK, SAME POHVALE...POPOUNO, PERFEKTNO, BRILIANTNO...NIMAM BESED V GLAVNEM...DA MI NEBI KAJ SPREMINJALA!

4. Nadaljujem? ŠE DANES PROOOOSIM! *puppy eyes*
19. april 2015
P.S:
HWAAALAAAAAA ZA POSVEČEN NEEEXT! s:
FUL SM VESELA, DA SI GA POSVETILA MENI!!
KER SI GA POSVETILA MENI ALI NE SME UMRET IN NEXT MORE PRIT ŠE DANEEES!
19. april 2015
ne ne bo je ubila ne sme je
nwm kaj bo predlagal
prfekcija*O*
NEXT
19. april 2015
u105006
u105006
1. Ja ampak jo bo zgrešila
2. Nevem nekaj?
3. Ne spreminjaj ničesar
4.NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!
19. april 2015
Neeeeeeeeeext
19. april 2015
evo girls<3:* še zadnji next danes, ki je posvečen vsem!:*
SO HOPE YOU LIKE IT!<33

******CHAPTER 24******
»Poslovi se Alison.« je še dodala in namerila pištolo vame. Zaprla sem oči. »Ne Gabrielle, ne boš naredila tega!« se je zadrl Zayn. Kaj hudiča pa on dela tukaj. »Zayn, kaj delaš tu?« je začudeno vprašala. »To bi moral jaz tebe vprašati.« je rekel. Približal se ji je. Naenkrat pa me je moški porinil k Gabriell. Ona me je prijela in namerila pištolo v mojo glavo. »Ne približuj se drugače bo mrtva.« je zagrozila. »Gabrielle oz. Becca ne delaj tega!« je še enkrat glasno rekel Zayn. »Če jo ljubiš jo pusti umreti.« je rekla. Pa kaj je s to žensko mislila sem, da sva prijateljici. »Gabrielle prosim.« sem jo prosila. »Ne prosi mene. Jaz samo naredim to, kar mi Black ukaže.« je rekla in se nesramno nasmejala. V glavi sem si delala načrt, kako bi jo zamotila. »Veš Gabrielle. Nisem si mislila, da si taka! Zakaj ga ubogaš samo izkorišča te! Ko pa mu ne boš več v korist, pa te bo ubil ali pa zavrgel.« sem rekla in ugotovila, da moškega ni več v sobi. Tako kot sem upala sem njeno pozornost malo odvrnila od mene. Z roko sem jo udarila v trebuh, tako da je pristala na tleh. Zayn ji je vzel pištolo in jo nameril v njo. »Zayn?« se je nekdo zadrl. »Tukaj!« se je zadrl nazaj. Čez vrata je prišel Liam, s presekano ustnico. »Liam!« sem zakričala in mu stekla v objem. »Žal mi je res!« sem se mu opravičevala. »Nič ni.« je rekel in me objemal. Začutila sem mokroto v očeh. Naenkrat sem se začela jokati. »O glej jo glej.« je nekdo rekel in obrnila sem se. »Zdaj si že v objemu drugega.« je dejal. »Jack?« sem zgroženo vprašala. »Ja Alison.« je rekel in se nasmejala. »Zakaj?« sem ga vprašala in s pogledom ošinila Zayna, ki še je vedno pištolo meril v Gabrielle. »Zakaj? Ne vem, mogoče zato ker sem ti že od začetka lagal.« je dejal in se spet nasmejal. Le gledala sem ga. Kako mi je lahko to naredil? »In ker mi nisi res ljubila, se ti bom maščeval.« . »Kako?« sem ga vprašala. Vem zelo čudno vprašanje. »Tako.« je rekel, iz žepa potegnil pištolo in ustrelil Zayna. »Neeee!« sem zakričala in oba z Liamom, sva stekla do njega. »Zayn.« sem rekla in ga objemala. »Ne zapusti me! Res mi je žal za vse! Še vedno te ljubim.« sem rekla v joku. »Tudi jaz te ljubim.« je rekel in zaprl oči. »Neeee!« sem še enkrat zakričala. Liam me je objel in tudi on je jokal. »Pokliči rešilce.« sem se zadrla. Pokimal je in vzel v roke telefon. Pogledala sem po sobi in opazila, da Jacka in Gabrielle ni bilo nikjer. 'Če umre, prisežem da bom maščevala njegovo smrt' sem si zaprisegla.
1. Bo Zayn umrl?
2. Mnenja, kritike?
3. Še nadaljujem?
19. april 2015
1. Bo Zayn umrl? ALO...JS TI BOM ZLE NEKI POVEDALA...ČE TT ANGEL UMRE NE...PRISEŽEM, DA TE POIŠČEM Z GOOGLE MAPS PA TE UBIJEM!

2. Mnenja, kritike? SI NORA? TI BI RADA MELA KRITIKE? BUDALA EJ...TO JE POPOUNA ZGODBICA, KI NE VSEBUJE KRITIK!

3. Še nadaljujem? ŠE DANEEEEES! HWALAAAA! *puppy eyes*
19. april 2015
Neeeeeeext
Ne nesme umret
19. april 2015
ne sme
perfektno je tole
jaaaa next nujno še danes
19. april 2015
Omggg js se cist strinjam z ana_styles<3
Neeexxxtttt
19. april 2015
ne sme umreti no-.-"
PRFEKCIJA*O*
NEXTTT<3
19. april 2015
u105006
u105006
Oooooooo f******** ne ne ne ne ne
To se ne dogaja
Ta stavek sem pet-krat prebrala da sem se zavedala!!!!
1. Ne ne bo! Ker mora preživet!!! Mora mora mora mora mora PREŽIVET!!
2.perfekcija?
3.NEEEEEEEEXT!!! Čim prej!!!!!!
19. april 2015
next je tu!<3 posvečam ga °stay in love° in hvala, da berete zgodbo
HOPE YOU LIKE IT!:**
******CHAPTER 25******
**Zain Javadd Malik**
»In ker mi nisi res ljubila, se ti bom maščeval.« . »Kako?« ga je vprašala. »Tako.« je rekel, iz žepa potegnil pištolo, nameril vame in ustrelil. Začutil sem zelo ostro bolečino. »Neeee!« se je zadrla Alison in stekla k meni. »Ne zapusti me! Res mi je žal za vse! Še vedno te ljubim.« je rekla in me objemala. Solze so ji tekle kot v potokih. »Tudi jaz te ljubim.« sem rekel in naenkrat me je zajela tema. Slišal sem še samo nekakšne zvoke, ki jih nisem mogel razumeti.
**Čez 1 leto**
Odprl sem oči on pogledal okoli. Bil sem v nekakšni sobi, verjetno bolnica. »Zayn?« je rekel nek fant. Le čudno sem ga pogledal. »Kdo si?« sem na koncu le vprašal. Res mi ni bil znan. »Ne to ni mogoče.« je rekel in odšel iz sobe. Kaj za vraga pa sem zdaj naredil? »Zayn.« so naenkrat rekli trije fantje, ko so prišli noter. »Ne spomni se nas.« je rekel fant, ki je bil prej že tu in je prišel za njimi. »Ampak kako?« je vprašal nek blondi. »Verjetno je izgubil spomin.« je rekel fant s skodranimi lasmi. 2 sta se začela jokati. »Lou, Niall prosim nehajta.« je rekel tisti fant, ki je bil prvi v sobi. »Lahko stopite malo ven, nekaj se imamo za zmenit. Saj ti je prav ne?« je vprašal fant s skodranimi lasi. »Ja.« sem samo rekel. Kako me oni poznajo jaz pa ne?
**Alison Smith**
**Čez 1 leto**
Zayn še je zdaj v komi in res upam, da se bo zbudil. Še vedno ne morem verjeti, kako sem lahko ubijala za Blacka, morilca mojih staršev. »Miška, Liam kliče.« je rekel Nick. Ja Nick je moj fant že dva mesca in res mi pomaga, ko sem čisto na tleh. Čeprav še vedno ljubim Zayna, nisem vedela ali bo preživel ali ne. Z življenjem sem morala na prej. »Zdravo.« sem rekla. »Hej Alison. Ena dobra in ena slaba novica.« je rekel. »Katero hočeš, da ti najprej povem?« je vprašal. »Slabo.« sem odgovorila. »Veš prvo ti moram povedati dobro. Zayn se je zbudil.« je začel. V meni se je odmaknil velik kamen od srca. »Res?« sem veselo vprašala. »Ja, ampak slaba novica pa je to, da je izgubil spomin in se nobenega ne spomni.« je dejal. Ne to ni mogoče. Zakaj? »Kako?« sem vprašala. »Verjetno takrat ko je padel, saj veš zadel je v nočno omarico.« ja to je bilo res, ampak si nisem mislila, da bodo to tako grozne posledice. No vsaj zbudil se je. »Hvala Liam.« sem rekla. »Ga prideš obiskat?« me je vprašal. V bolnici sem bila vsak dan, ampak zdaj pa res več nima smisla. Saj se me sploh ne spomni. Čeprav bi ga rada videla, ne morem gledati kako se me ne spomni. »Ne, ne morem.« sem rekla in prekinila. »Kaj je bilo?« je vprašal Nick. »Zayn se je zbudil.« sem začela. Nick je ljubosumno pogledal. »Ampak slaba stvar je to, da se ne spomni nobenega.« sem rekla in padla v jok. »Alison ne jokaj. Vse bo še bolje. Mogoče se mu bo spomin sčasoma vrnil.« me je tolažil Nick. »Ljubim te in vem, da me ti ne ljubiš, ampak prosim te ne jokaj. Vse bo v redu.« je rekel in me poljubil.
»Hej stara. Jutri greva na turnejo.« je veselo rekla Emma in skočila na me. »Jaa!« sem vsa srečna zaklicala. Pozabila sem vam povedati, da sem dobila vlogo plesalke, ampak ne na Bieberjevi turneji temveč na turneji Demi Lovato. Ja res krasna priložnost, da se izkažem. »Že imaš vse spakirano?« me je vprašala Emma. »Ja ti?« sem jo vprašala nazaj. Pokimala je. »Kaj pa Nick?« me je vprašala. »Ne gre zraven.« sem dejala in bila malo žalostna. Pokimala je. »Kako je z Zaynom?« sem le vprašala. »Ne spomni se nas in zdaj hodi na neke vrste terapijo.« je odgovorila. »Res me skrbi za njega, ampak ne morem gledati kako se me ne spomni. Za mene bi bil to res pravi šok.« sem rekla in potočila malo solz. Objela me je. »Alison raje razmišljal on turneji.« je spet veselo rekla Emma. Težka bo.
ps.on't kill me!

1. Se bo Zaynu sčasoma vrnil spomin?
2. Mnenja, kritike?
3. next?
20. april 2015
u105006
u105006
i can´t promise you that!!!!!!!!!
neeeeeeeeee
kaj pa če se bi spomnil samo njo
torej ji je emma odpustila in ima fanta?!!!!!!
1.to ne sme biti vprašanje ker se mu bo!!
2.perfekcija!!!!!!!!!!!!!!!
3.se hecaš?!!! seveda da. zdaj je zanimivo. ZELO!!!!
HVALA ZA POSVEČEN NEXT!!!!!!!!!!!!! RESNO!!
LOVE YA

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!
20. april 2015
Omg kk perfektna zgodba *-*
1. Mora se mu!!!!!
2. Peeeeeeeeeeerrrrrrrfffffffeeeeeeekkkkkkktttttttnnnnnnnaaaaaaa zgodba *—*
3. Itak
Next
Nova bralka
20. april 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani