u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeext:3
18. januar 2014
u151441
u151441
Tooo je paa took lepaa zgodbicaa *-* ♥
Suuper da boš looh nadaljevalaa D*
+NOVA BRALKA
18. januar 2014
u157877
u157877
HVALA VAM! ker berete to POLOMIJO in da ste počakali med tem ko me ni bilo RES ste najboljši bralci!
*Broken* (One Direction) part 3

Harry
Zjutraj sem se zbudil in na hodniku se je slišalo kako se nekdo dere "Zbudite se!"Niall je ob kriku padel iz postelje in z glavo se je udaril v nočno omarico. Vse kar je rekel je bilo "Auč!!" Zasmejal sem se in odšel v kopalnico se uredit za zajtrk. Priznam tudi sam če bi lahko izbiral ne bi bil tukaj. Ko sem se uredil je v kopalnico šel Niall jaz pa na zajtrk. Usedel sem se za mizo in čez par minut je prišla Ann. "Jutro" je rekla in zazehala. Usedla se je na prost stol zraven mene nato pa je za njo prišla Grace. Usedla se je na stol zraven Ann. "Dobro jutro" ji reče Niall ki je ravnokar prišel. "To jutro že ne bo dobro" reče Grace in ugrizne v kos kruha nato pa skremži obraz. "Fuj ogaben zajtrk!" se pritoži ostali pa smo jedli. Niall je ogromno pojedel kot vedno. "Ne jej toliko! Takšen boš kot pujs!" mu je rekla Grace. Nialla je zelo potrla. Saj si ni sam kriv da toliko poje! Zdaj mi je pa res prekipelo! Niall je odložil hrano in jo vrgel stran nato pa odšel. "Sploh veš kaj si naredila?! Ni si sam kriv, da toliko poje!" sem se zadrl nanjo. Čeprav nisem želel. Vendar je prizadela mojega najboljšega prijatelja! Grace je kar naenkrat planila v jok nato pa stekla iz jedilnice. Ann je stekla za njo jaz pa sem odšel v sobo k Niallu.

Grace
Bilo mi je žal zato kar sem rekla Niallu. Ampak nihče me ne razume. Še sama ne vem zakaj sem tako zaprta vase samo... saj je minilo že dve leti lahko bi že prebolela. Čez nekaj časa sem začutila na rami roko. Bil je Harry. "Grace oprosti mi samo..."je začel vendar sem ga prekinila. "Nisi ti kriv samo... še sama ne vem zakaj sem mu to rekla." "Am...bi se rada pogovorila?" me je vprašal in pokimala sem. "No...pred dvema letoma nazaj je bilo moje življenje drugačno. Imela sem brata in popolno družino. Bila sem najboljša učenka in imela sem veliko prijateljev kot Ann. No... nekega dne sem prišla domov in starša sta izgledala grozno. Vprašala sem ju kaj je narobe in povedala sta mi, da... je moj...brat...umrl." sem rekla in se zlomila začela sem jokati in Harry me je objel še močneje sem ga objela. Jokala sem mu v ramo nato pa je prišla Ann. "Grace si vredu?" me je vprašala, ko je videla, da jočem. "Ja vredu sem." sem rekla. "Mislim, da bi morala iti do Nialla in se mu opravičiti. Samo pokimala sta in jaz sem šla do Nialleve sobe. Vstopila sem in zagledala Nialla na postelji. Samo sedel je tam in gledal predse. "Niall? Em... Oprosti za prej ne vem kaj mi je bilo vendar sem zelo potrta zaradi mojega življenja." Usedla sem se zraven njega in pogledal me je. "Je že vredu. Ne Niall ni vredu res sem koza!Pojej koliko želiš to je tvoja stvar ne bi se smela vmešavati mi oprostiš?" samo prikimal je in me objel. Nekaj časa sva še se pogovarjala nato pa sta prišla Ann in Harry. Odločili smo se, da se gremo flašo resnice. To igro sovražim ker ko dobiš izziv moraš vedno nekoga poljubiti. Usedli smo se v krog in Niall je zavrtel plastenka se je ustavila na meni in rekla sem resnica. "Imaš fanta? Ne" sem odgovorila in še naprej smo igrali. In igre nisem več spremljala z mislimi sem odtavala k meni in Harryu ko sva bila v objemu. Bilo je tako lepo. O moj bog! Pa ne da se zaljubljaš v Harrya! Ne smeš se! Moje razmišljanje je prekinilo moje ime. Harry je bil malce bled in zardel je. Niall se je smejal prav tako kot Ann. "Kaj?" sem rekla in vse čudno pogledala. "Poljubiti se morata..." je komaj izjavil Niall. Čakaj malo se morava... POLJUBITI?! Pogoltnila sem cmok, ki se mi je naredil v grlu. Harry se mi je približal tako, da sva bila samo centimeter narazen. Najina nosova sta se dotikala in... Poljubila sva se. Moram priznati, da sem uživala in, da se odlično poljublja. Kaj pa govoriš Grace! Hitro sva se odmaknila drug od drugega in pošteno sem zardela. "Nekdo se zaljublja!" je rekel Niall jaz pa sem ga udarila med rebra. Vsi smo se začeli smejati, ko je naš smeh prekinilo grmenje. Kar poskočila sem in zmanjkalo je eletrike. Med tem, ko je Niall iskal telefon sem se jaz stisnila k Harryu. "Ne reči, da te je strah neviht." samo prikimala sem in glavo zarila v njegov vrat in ga močno objela. Ko je Niall našel telefon sta naju z Ann samo čudno pogledala. "Boji se neviht." je rekel Harry jaz pa sem stopila stran od Harrya. Čeprav nisem želela samo nočem, da drugi mislijo, da je kaj med nama saj sva samo prijatelja ali? Z Ann sva odšle v svojo sobo in prižgale sveče. Ann je trdno zaspala jaz pa nisem mogla zato sem se odločila, da grem k Harryu. Vstopila sem v sobo in oba sta spala. Odšla sem do Harryeve postelje in ga nežno stresla. "Grace?" je rekel in me čudno pogledal. "Ne morem spati sem lahko pri tebi?" nasmehnil se je in odprl odejo jaz pa sem zlezla k njemu. Objel me je okrog pasu in nisem se branila samo še močneje sem se stisnila k njemu in tako sem veliko lažje zaspala.

I hope u like it
P.S. zvečer pride še vsaj en next ker se mi tako da pisat in navdušena sem nad pisanje danes
18. januar 2014
u151441
u151441
AAAAAA *-* pikiijaa staa ♥
POLOMIJO? Ti nisi normalna, tole je NEVERJETNO POPOLNO.*OOOOO*
Koomii čakaam neextt *-* ♥♥♥
18. januar 2014
Next!!!!!!!!!!
18. januar 2014
u28319
u28319
Omgg! Super jee:33 Neeeeeeeeeext:$
18. januar 2014
u155895
u155895
neext
18. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext NI POLOMIJA! pikija *___*
18. januar 2014
u157877
u157877
Hvala vam next pride čez pol ure ali eno uro
18. januar 2014
next! ful je super
18. januar 2014
u157877
u157877
*Broken* (One Direction) part 4

Grace
Zjutraj me je zbudil krik. Pogledala sem nad sabo in zagledala paničnega Nialla. "A je vse vredu?" ga vprašam. "Em....kaj delaš tukaj mislim kaj sta pa počela? Bilo me je strah pa sem prišla spat k Harryu. Saj veš spat kot spat ne spat kot... saj veš kaj. Em...mislim da razumem vendar zakaj ima Harry roko na tvoji...zadnjici. Kaj?!" sem kriknila in Harry se je zbudil. Roko je dal dol z moje zadnjice in jo dal okrog mojega pasu in me stisnil k sebi. Spet je zaspal. Nekaj je govoril v spanju in izrekel je...Grace? O... mogoče sanja kaj o meni. Kaj pa ti je Grace zaljubljaš se vanj on pa do tebe verjetno ne čuti ničesar razen prijateljstva. Počasi sem se skušala znebiti njegovega prijema, ko me je še močneje potegnil k sebi. Ni mi preostalo nič drugega kot, da ga zbudim. "Namiguješ, da bi me zbudila kaj ne?" je rekel Harry. "Torej si že ves čas buden?!" Vražje se je nasmehnil in me končno spustil. Dal mi je poljub na lice in odšel v kopalnico. Nekaj časa sem gledala za njim in še vedno sem čutila njegove ustnice na mojem licu. Oh... tako ne gre več naprej ti ga ljubiš on pa te ima samo za prijateljico. Hitro sem odšla v "svojo" sobo in se uredila za zajtrk. Danes gremo na nek brez vezen pohod! Ko sem se uredila sem odšla v jedilnico in vzela pladenj naložila nanj nekaj hrane nato pa odšla do naše mize. Spomnila sem se, da imam rojstni dan. Pravzaprav nihče ne ve, da ga imam nikomur nisem povedala starši pa pozabijo. Ne maram praznovanj. Oče se nikoli ne spomni, da imam rojstni dan. Verjetno bo rekel mami, da mora ostati dlje v službi v resnici pa bo z neko cipo v hotelu kjer bosta delala bog ve kaj. Mama pa bo cela potrta naredila večerjo katero bo pojedla sama potem bo gledala dramo in jokala zraven pa se bo spominjala mojega brata. Potem bo šla spat in drugo leto bo enako nazadnje kar so mi čestitali za rojstni dan je bilo pred dvema letoma. Ostale pa nočem moriti z tem. Počasi sem jedla hrano in ostali so se mi pridružili. "Kaj če bi imeli spoznavni večer samo mi štirje." je predlagala Ann. "A lahko nekoga pripeljem zraven pravzaprav je moja prijateljica. Danes sem jo spoznal lušna punca." Nato pa me je zabolelo v srcu. Počutila sem se kot, da bi mi nekdo porinil nož v srce. Vzela sem pladenj in odšla v sobo. Zaprla sem se v kopalnico in začela jokati. Nato pa sem zaslišala pare nog, ki so prihajali v sobo. "Grace a si vredu?" sem zaslišala Hannin glas. "Ja" sem odgovorila in poskusila zveneti prepričljivo. Obrisala sem si solze par krat vzdihnila in odšla ven. Dan je hitro minil in ko smo hodili na pohod se je Harry družil z tisto punco mislim, da ji je ime Jessica. Jaz sem poskušala se vklopiti v pogovor med Niallom in Ann. Ko sva zvečer z Ann bili v svoji sobi je noter prišel Harry. "Pridita gremo se igre, ki jo je predlagala Ann." je rekel Harry. "Pridem za vami." sem rekla in šla proti oknu. "Vse najboljše Grace!" sem rekla in si nekaj zaželela nato pa mi je po licu spolzela solza. Odšla sem v posteljo in se delala, da spim. Čez nekaj časa so prišli Harry, Ann, Niall in Jess. "Grace?" je vprašal Harry. "Verjetno spi"se je oglasila Jessica. "Em...jaz bom prišel za vami kar pojdite." je rekel Niall in ostali so odšli. Takoj ko so odšli je prišel k meni in se usedel zraven mene. "Em... Grace vem, da ne spiš. In tudi vem, da si potrta zaradi Jess vem kaj čutiš do Harrya. Tudi meni ta Jess ni všeč. No a te lahko nekaj vprašam?" samo pokimala sem. "Začnimo z najbolj osnovnim vprašanjem Kdaj imaš rojstni dan? Em... saj je vseeno." sem mu odgovorila. "Daj povej!" je še naprej tečnaril. "Prav no... danes ga imam. Kaj?! In zakaj nisi nič povedala?" me je vprašal. res ne zna odnehat. "Ker tako ali tako nihče ne ve ali pa pozabijo vsako leto." Stisnil me je v objem in takrat je noter prišel Harry. Pravzaprav je vdrl. "Oh.. oprostita kar vzemita si čas. Je že vredu Harry nič nisva delala takega." je rekel Ni in me izpustil iz objema. "Hej a nisi ti prej spala?" je rekel Harry. "No Niall želel sem ti povedat, da se ne gremo ničesar." in takrat je noter vstopila Ann. "Zakaj pa ne?" je vprašal Niall." Ker se Jess in Ann niti malo ne razumeta pa Jess mi je prekrivala, da ima fanta. "Em kaj pa vidva?" je rekla Ann. "Em...Grace ima rojstni dan!" je Niall hitro povedal jaz pa sem mu namenila grd pogled. "Zakaj nisi povedala?" je vprašal Harry. "Ne vem bili ste prezaposleni." sem rekla. "Vse najboljše!" so rekli vsi naenkrat. Nasmehnila sem se jim in skupinsko smo se objeli. Res jih imam zelo rada. So moji najboljši prijatelji in ne bi si mogla želeti česa bolj kot njih. Niall in Ann sta nekam odšla midva z Harryem pa sva ostala sama. "Niall je Ann zelo všeč." rečem. "Niallu pa je Ann." reče Harry in oba se nasmejiva. "In kdo je pa tebi všeč?" me vpraša Harry. O moj bog kaj naj mu rečem! "Em...nihče." rečem in Harry razočarano pogleda navzdol. "No meni pa se zdi, da ti je nekdo." Reče Harry in na obrazu ima spet ta nasmeh, ki me spravlja ob pamet. Njegove oči me ubijajo in njegove ustnice... tako si jih želim okusiti tako poželjive so...Harry se mi približa in že sva v zeloo nevarni bližini. Pogledam k njegovim očem, ki so tako popolne in njegove ustnice... tako se mi zdi, da kar kličejo moje. Če bo šlo tako naprej bom še umrla od upiranja, da bi ga poljubila. Še malo se mi približa in čutim njegovo sapo. Tako ne gre več naprej!

Harry
Čutim njeno dihanje, ki se z veliko hitrostjo povečuje. Upam, da ve kaj nameravam. Seveda, da je ne nameravam poljubiti samo.... želim si jo poljubiti. Približam se še ji bolj in z hrbtom pritisne ob mrzlo steno. Pogledam njene ustnice in... svoj nos čutim ob njenem. Nato pa stopim stran od nje. "Aha izzivaš me!" reče in se nasmeji. Začne me žgečkati. In naenkrat pristaneva na postelji. Nato pa se preobrneva tako, da sem jaz na njej in jo žgečkam. Čez trenutek se ustavim in svoje ustnice pritisnem ob njene. Čutim, da je presenečena ampak mi vrača poljube. Nekaj časa se poljubljava potem pa se odmakneva drug od drugega in zadihava. Nato pa me potegne k sebi in me začne poljubljati. Kar malo presenečen sem vendar vesel ker sem z najlepšo, najboljšo in najpopolnejšo osebo na svetu. Tako močno jo ljubim, da se ne, da opisati. Vsakič, ko sem z njo imam tisti občutek v trebuhu in vsakič, ko ni z mano dobim občutek praznine v mojem srcu kot, da je vse izginilo in kot, da sem sam na tem svetu. Tega z Jess nisem nikoli čutil in tudi z nobeno drugo ne. Res jo ljubim!
Začel sem jo poljubljat po vratu in od užitka je spustila manjši stok. Poljubil sem jo na lice in ulegla se mi je na prsni koš. "Te lahko nekaj vprašam čeprav je zelo hitro?" samo prikimala je in me poljubila na lice."Grace Emma Winston bi postala moja punca?" nič ni odgovorila samo poljubila me je. "Torej to pomeni ja?" pokimala je. Bil sem tako srečen in noter sta vstopila Ann in Niall. Stekel sem k Niallu in ga močno objel. "Rekla je "ja" sem se zadrl in oba sta me čudno pogledala. "Par sva!" sem se zadrl.

I hope you like it
in pol dobite še en next
18. januar 2014
u28319
u28319
Omgg! Čis happy*o* Koomi čakam na nasledn del<3 Neeeeeeeext:3
18. januar 2014
nextttt
res dobr pišeš!ta zgodba NI polomija
18. januar 2014
Neeeext!!! <33
18. januar 2014
next!!!!!!!
hitr kokr se da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. januar 2014
u157877
u157877
danes žal ne bo več nexta bo pa mogoče jutri
18. januar 2014
u28319
u28319
Ooook<3
18. januar 2014
u151441
u151441
Aaawww *-* ♥ too je toook neverjetnopopolno*OOOOO*