Ja oglaševanja me motijo!
03. avgust 2011
Lepo pozdravljene mlade fotografinje =)

Že tretja naloga je za vami, sedaj pa si bomo pogledale kako ste se odrezale. Splošni vtis je odličen! Mogoče želim v prihodnjič malo več kreativnosti in tveganja, drugače pa res bravo punce, super ste!

1. nejaa: Slika mi ni všeč, ker ne ustreza kriterijem naloge. Res je, da je na njej dojenček, vendar to še ne pomeni da prikazuje lepe strani starševstva, kot je bilo navodilo. Ni tista fotografija, ko bi mlad par rekel: ''uau, poglej kako so srečni!'' Fotografija je sicer dobre kvalitete.
2. ParizL'amour♥ : Bravo, lepa slika in všeč mi je. Mogoče je malo slabe kvalitete, ampak sama fotografija pa izpolnjuje kriterije naloge. Najbrž me malo moti, da otrok nekako ne zgleda najbolj srečen, vendar vseeno pohvalno.
3. Happy.me: Profesijonalna fotografija. Super! Lepo je, da vsi izgledajo srečni in mislim, da bi ta fotografija mnoge prepričala.
4. vampire_acadamy: Hm... tvoja slika mi ni preveč všeč. Sicer ne vem čisto zakaj. Pogrešam malo več ustvarjalnosti, ker je slika izjemno podobna tisti, ki sem jo ob nalogi dala jaz. Prav tako je slika majhna in slabe kvalitete, sicer pa izpolnjuje temelje naloge.
5. Stella1122: uau, super! Fotografija je lepa, kvalitetna in skratka takšna kot mora biti! Všeč mi je kot, postavitev... Vse. Odlično opravljeno!
6. CraZy.One: Tudi ti si se super odrezala! Slika je izjemna, všeč mi je mama, dojenček... Res prikazuje vesele strani starševstva, kot je bilo v navodilih. Bravo!
7. sмilє.: Hm... Tvoja slika je nekako posebna, drugačna kar mi je všeč. Moti me, da ne vidimo otrokovega obraza, njegovih čustev. Morda pa ravno to sliko dela lepo (:
8. Lucko:$: Opravičena.
9. HannieBuu:3 : Opravičena.
10. Nevcy: Opravičena.
11. _Andreiia_: Ni fotografije.
Odločitev o zmagovalki je bila težka, ker ste bile vse super. Odločila sem se, da si zmago najbolj zasluži:
.
.

.
.
.

.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.
..

.
.
.
.
.

.
.

.
.
.
.

.
.
..

.
.
.

.
.
.

.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.
..

.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.
.
.
Happy.me! Čestitkeee! Tudi CraZy.One in stella1122 si zaslužita še dodatno pohvalo (:

Happy.me, za nagrado dobiš...
.
.
..
.
.

prenosni računalnik apple!

Izpade:
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
..
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
..

..
.
.
.
..
.
.
.
.
seveda tisti, ki ne naredi naloge. Torej _Andreiia_ se vidimo prihodnjič.
03. avgust 2011

Pozdravljena dekleta,

Dani mi ni dala natančnejših navodil (oz. mi jih je pa sem jaz pozabila) tako da ne vem ali lahko dam naslednjo nalogo. Glede na to, da bo še lep čas na morju mislim, da ne bo jezna (:

Ker ste do zdaj morale fotografirati ljudi, sem se odločila, da bomo tokrat fotografirali živali.
Pojdite v gozd, opazujte življenje na vodi, morju, zazrite se v nebo. Kaj vidite? Seveda, ptice! Tudi vaša naloga bo povezana s temi čudovitimi skrivnostnimi bitji.
Vaša naloga je preprosta: Slikajte KATEROKOLI ptico ali več ptic. Tokrat je naloga bolj svobodna, imate izjemno veliko možnosti, zato pričakujem tudi veliko domišljije in veliko različnih fotografij. Pomembno je le, da je na fotografiji ptica. Slika naj prikazuje nekakšen utrinek iz življenja ptic. Presenetite me

Veliko sreče,
smile-girl
03. avgust 2011
u41091
u41091

03. avgust 2011

(:
03. avgust 2011
Uff, hvala za apple.

04. avgust 2011
u23904
u23904

bo ok?
04. avgust 2011
Jaz nisem mogla narediti izziva ker mi ni internet delal od 28. pa do danes- to je sam tok da veste razlog zakaj ni bilo moje fotografije. Ampak poznam pravila tako da je okej. Dani- odlično tekmovanje, se vidi da imaš mnogo zanimivih idej in da si zelo ustvarjalna. Uživajte, in držim presti- naj zmaga najboljša Papa!
04. avgust 2011
Ahaa _Andreiia_ res škoda. No meni je žal, ampak saj veš kako je. Ne vem kaj bi v tem primeru naredila Dani. Me veseli, da nisi jezna. Bila si super
04. avgust 2011

ok ?
04. avgust 2011
u41091
u41091
mam lahko opravičeno od 6.8 pa do 13.8? hvala že u naprej
04. avgust 2011
smile-girl: Nimam razloga biti jezna, saj le le igra, kajne?
04. avgust 2011
Ja ParizL'amour♥ lahko. Kakšen pa je razlog?

_Andreiia_ res je. Saj bo še kakšno tekmovanje
05. avgust 2011
ej a lahko plis menjam? ki se mi ta zdi lepša?

(:
05. avgust 2011
no js sm pršla zdej z dopusta.. bom nardila use izzive (:

upam d je use okej (;
05. avgust 2011
u41091
u41091
razlog: morje ;D
05. avgust 2011
Mene isto nebo kot ParizL'amour od 6. do 13. ~ in seveda tudi morje. (:
05. avgust 2011
u49695
u49695
Hej bila sem na morju in sem se tudi opravičla . No evo slikce :

2.izziv:

3.izziv:

~prosim ignorirejta napis :/
4.izziv:

--------------------------------------------------------------------------
Upam, da je okej ^-^ & tazadni izziv s ptico, nikjer ne piše da ne sme bit slikan tudi človek, ampak če pa ni uredu bom pa zamenala .
05. avgust 2011
sмilє. : lahko zamenjaš, bom upoštevala to sliko.
nevcy : Super opravljeno vse za nazaj.
ParizL'amour♥ & Happy.me: Okej,velja.
Lucko:$ : Vredu je, res je da nikjer ne piše
05. avgust 2011
Hm, torej po mojih podatkih more nardit samo še stella1122, druge imajo opravičeno. Malo počakamo še njo, če ne pa dam ocene.
05. avgust 2011
2.izziv :

3.izziv :

4.izziv :

........................
Sem se opravičla [druga stran] in zdele tud za naazaj opravla. :''D
06. avgust 2011
u49695
u49695
Mene do torka ni. < 3 Mi opravičta?
07. avgust 2011
izziv?ocene???
07. avgust 2011
Okej, Lucko:$ in HannieBuu:3 velja =)
07. avgust 2011

Živjo dekleta!

Moram vas pohvalit da ste bile spet odlične! Res bravo! No, da ne bom preveč nakladala, poglejmo ocene:

1.ParizL'amour♥ : Lepa fotografija, luškan ptiček Všeč mi je, da si zajela nekakšen 'trenutek pred vzletom', kljub temu pa me nekaj moti. Res ne vem kaj ampak manjka še nekaj, da bi bila slika popolna.

2.Happy.me : Bravo, tudi pri tebi mi je všeč, da je zajet kratek trenutek. Vidi se zamah kril in hrana v zraku. Prav tako so mi zelo všeč barve. Slika ni živahna ampak vseeno pritegne pozornost. Dobro opravljeno.

3.vampire_acadamy : Wow, super! Fotografija je res lepa, odlične kakovosti, barve so fenomenalne. Kot je prav tako čudovit, všeč mi je, da se vidi 'od spreda' kako ptič razpre krila.

4.CraZy.One : Slika je lepa, tudi pri tebi je super tema, ujela si lep trenutek vendar se ti je slika malo ponesrečila, ker je 2. ptica nekoliko zamegljena. Drugače pa pohvala za izvirnost.

5.sмilє. : Dobro opravljeno. Fotografija je lepa ob enem pa je tudi nekako... dolgočasna. Pohvalno pa je, da si slikala več ptic.

6.nevcy: Ooo, kako ljubka fotografija =) Ptičke so zelo srčkane in všeč mi je, da tvoja fotografija govori zgodbo. Mogoče nisi opazila, ampak slika prikazuje 3 ptice iz ene 'familije' in pa še eno drugačno ptičko med njimi. Tako je bistvo slike kako lepo je sprejemati drugačne, ker so ptice na njej kot eno. Super! (P.s: tudi slika z otrokom je fantastična!)

7. Lucko:$ : Bravo. Fotografija je zelo lepa, všeč mi je, da si se odločila za črno-belo tehniko. Fotografija je lepa tudi zato, ker prikazuje zaupanje med človekom in ptico, tudi kakovost je dobra. (P.s: Čudovita slika z otrokom!)

8. HannieBuu:3 : Lepa slika, ampak vseeno bi lahko bila boljša. Gledaš v sliko pa iščeč nekaj ampak ne najdeš. (P.S: Slika z otrokom je Waaau! Super!)

9. nejaa: Opravičena.

10. : Nevcy: Ni fotografije.

11. Stella1122: Ni fotografije.

Odločitev o zmagovalki naloge je bila zeloooo težka, ker bi najraje da vse zmagate ampak tako pač ne gre, saj veste. Torej zmagovalka je:

.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
..

..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.

.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.

.
.
..
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.

..

.
.
.
.

.
.

.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
..

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.
vampire_acadamy! Čestitam. Pohvale tudi nevcy za odlično zgodbo in fotografijo ob enem

vampire_acadamy, za nagrado prejmeš...
.
.
.
.
..
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
Papigo Aro, ki zna govoriti! Upam, da ti je všeč

Poleg tega dobiš še kletko, hrano in vse potrebno za njeno skrb.
Hvala Bogu, da dve nista naredili nalogi, da ne bom izločila ene izmed vaju, ker bi bilo to absolutno pretežko.

Izpade:
.
.
.

.
.

.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.

.
.
..
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.

..

.
.
.
.

.
.

.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
..

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.
Nevcy in Stella1122
Žal.
07. avgust 2011
#############################NALOGA 6#################################

Pozdravljene fotografinje!

Že kar daleč ste prišle, pred vami je namreč že šesta naloga!
Ohh ljubezen. Kako lepo je, ko si zaljubljen, ko čutiš metuljčke v trebuhu, ko ti je za vse vseeno in misliš le nanj/o. Ah ja, res lepo je biti zaljubljen. Vaša naslednja naloga je ravno to. Ljubezen. Ujemite najlepšo besedo v vaš fotografski objektiv in nas zasujte s srčki. Na sliki je lahko je kar koli, samo da predstavlja ljubezen. Lahko slikati dekle in fanta ali pa kaj drugega. Presenetite naju

In ne pozabite! Slikajte z ljubeznijo ♥

07. avgust 2011
Aha pa še nekaj... mene tudi do četrtka ni, ker gremo v Moravske toplice in na Dunaj.

Tko da uživajte, kmalu pride tudi Dani in mislim, da vam bo že ona dala naslednji izziv

Čauuu
07. avgust 2011
u49695
u49695
uživej na Dunaju & jes mislim, da me mogoč do četrtka ne bo. Dele sem komi pršla do računalnika pa še to je pr prjatlci pr dediju tkoda mogoč mi bo kdaj uspel prijet. Ampak če lahko prosim mam do čet. opravičn ? : D
07. avgust 2011
Hvala Lucko:$ bom uživala
Ja, seveda maš lahko opravičeno.

Pridno delajte naloge in se vidimo!
08. avgust 2011
am sam neki.. mene si pohvalila za sliko (Pohvale tudi nevcy za odlično zgodbo in fotografijo ob enem) & si me izločla.. ne razumm lih dobr a si se zmotla al kaj? ker js sm nardila 5. izziv.. no zdej ne vem al nardim nasledn izziv al ne..
08. avgust 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani