uh, neeeeeeeeeeeeext!!!! tega pa res nism pričakovala . je pa pogumna, da ga je udarla. sam itak so takrt sam suml, da ga je ubil Julij in tut če bi ona opozorila Majo, ne bi mogla nč pomagat. res pa je, da Mateja tut ne bi blo konc, če bi ji povedal za Julija. tko, da si je Matej po eni strani to zaslužu, po drugi pa ne. ampak še zmeri mam občutek, da bosta bla na konc skupi. in upam, da bo z Majo vse v redu. pa upam tut, d bosta Maja pa Peter pol skupi. ta zgodbica je perfekcija!!!!!!
21. december 2016
Next
21. december 2016
oooo končno se je razjezila!
neeeext!
21. december 2016
Next
Grrrr še bolj ga sovražim
Je pa zato Peter toliko boljši...
21. december 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. december 2016
hvala punce jutri nadaljevanje : )
hvala tudi ker berete https://www.igre123.com/forum/tema/story-/190738/1

22. december 2016
Zdravo punce
hvala lepa za nexte in komentarčke
summer night13 hvala za dolgi komentarček : )
Mirjana Mutvar Liškica☺ hvala za Next *
Nives malo pa se je morala je že bil čas a ne : ) hvala
✲BeVampire✲ hvala hehe : )
evo novi del...

Plastični lonček s čajem mu pade na tla. »Presneto« reče in začne iskati v žepu jakne iskati robček. »Zaboga Kaja. Matej ničesar ni kriv« reče Benjamin in me povleče stran od njega. »Besna sem na njega. Kje dobijo takšni idoti službo« govorim na glas, vem da me Matej sliši. »Jaz sem kriv da je Maja ranjena. Nisem dovolj hitro reagiral. Mislil sem da je Julij še v tujini. Niti sanjalo se mi ni da se bo kot druga oseba prikradel v Slovenijo z lasuljo na glavi in masko obraza« govori in me gleda v oči. »Če bi mi Matej včeraj povedal se to ne bi zgodilo« še vedno vztrajam pri svoji teoriji. S pogledom ošinem prostor kjer je pred minuto stal. Ni ga več bilo!

BENJAMIN

»Najlažje je pobegniti pred resnico« sikam besno in stečem proti izhodu. Upam da se še ni odpeljal, nisem se še končala pogovora z njim. »Res si navadni kreten« zavpijem, ko ga končno najdem. Stal pred policijskim avtom in ga odklepal. Obrne se proti meni »kaj bi rada Kaja« reče in odpre vrata. »Če bi mi včeraj povedal…« »Utihni, naredil sem napako da sem se sploh pogovarjal s tabo. Nič ti ne bi smel omeniti« me prekine in sede v avto. »Navadna mevža si« ne popustim. »Mogoče sem res toda ne bom prenašal tvojega žaljenja« odvrne popolnoma mirno. V njegovih očeh opazim razočaranje. »Besna sem ker je Maja v bolnišnici…« »Tudi jaz sem bil jezen na ves svet pa nisem moral ničesar spremeniti« me prekine. »Maja se bo pozdravila, Lucija pa je umrla« doda, ko ničesar ne rečem ampak rahlo grizem spodnjo ustnico. »Midva sva zaključila pogovor. Žal mi je da sem te napačno ocenil kar mi ni v navadi. Smilila si se mi ko sem te videl jokati. Niti ne vem zakaj sem te tolažil« Slišim tresk vrat, presenečeno strmim kako se avto zgublja v daljavi. Čez dve minuti stopim nazaj v bolnišnico. »Si v redu« vpraša Benjamin in mi namigne naj sedem zraven njega. Brez besed prikimam. »Maji bomo plačali odškodnino zaradi moje neodgovornosti…« le na pol slišim njegove besede saj sem z mislimi povsem drugje. »Zakaj je Lucija umrla« vprašam po tihem. »Nimam pravice govoriti o tem, to ti lahko pove samo Matej.« »Je bila njegova punca« nimam namena odnehati. »Ne« odkima in se nasloni nazaj. »Matej bi lahko bil zaradi vsega kar ti je povedal o Juliju suspendiran iz svojega delovnega mesta.« Požrem slino, tega mu vseeno nisem privoščila. »Od tebe je odvisno če boš povedala direktorju. Jaz mu ničesar ne bom omenil. Po vsej bolečini, ki jo je preživel mu stojim ob strani čeprav vem da mi ne zaupa. Matej nikomur ne zaupa« »Ne bom« ga prekinem. K nama stopi zdravnik »Maja se je zbudila veliko prej kot smo mislili. Lahko jo že obiščete.« »S veseljem, v kateri sobi je« odvrnem. »205.« Stopim skozi vrata, ležala je na postelji bleda v obraz, njene oči so bile čisto krvavo rdeče. »Vse bo v redu, samo da si se zbudila« rečem in se dotaknem njene roke. Stisne me za njo »sploh ne vem kdo je tisti moški. Kar naenkrat me je zabodel« odvrne obupano. »Vse ti bom razložila sedaj pa počivaj.« Usedla sem se na stol ob postelji»hvala ker si tukaj« reče. »Vedno bom, saj pa sem tvoja prijateljica« odvrnem. »Po vsem tem kar se je zgodilo Nejcu nisem nikoli pričakovala da boš ob meni. Mislila sem da me boš sovražila.« »Nehaj govoriti bedarije« odvrnem in globoko vdihnem. V sobo stopi zdravnik »lahko govorim s vami gospodična Kaja« reče, ko preveri Majino stanje. »Prav« se strinjam in odidem z njim iz sobe. »Maja bo potrebovala oskrbo, saj dva tedna se ne sme premikati zaradi rane da se ne bo kaj zakompliciralo« razlaga. Prikimam »pomagala ji bom.« »Čez štiri dni bo odpuščena iz bolnišnice. Benjamin mi je povedal da nima staršev ali sorodnikov ki bi ji pomagali.« »Res je, poskrbela bom da bo vse v redu« odvrnem odločno. »Prav, se še bova pogovorila« prikima in odide. Nekaj sekund strmim za njim. Šment, pozabila sem na službo. Kako naj bom 24 ur ob Maji?

SOBA V BOLNIŠNICI

se nadaljuje...
bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj, kritik...
Sploh nadaljujem... ?
23. december 2016
Neeeeeeext
23. december 2016
Next
Ha! Nisem se zmotila-Matej je idiot (vsaj obnaša se tako...)
Upam, da bo Maja v redu
23. december 2016
oh bo peter pomagal
drgač pa je matej še vedno kreteen, ampak mi je še vedno všeč
neeeeeeeext!
23. december 2016
Next
23. december 2016
u198831
u198831
Neeeeeeeext!
24. december 2016
Neeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt
ttga mateja bi najrajš čez steno vrgla.
Maja bo pa zihr vredi(vsaj upam)
24. december 2016
Zdravo punce
hvala lepa za nexte in komentarčke
Liškica☺ Mirjana Mutvar *insane_woman* hvala za Next*
Be Vampire hvala za komentarček ne bit jezna na Mateja : )
Nives hehe izveš v tem delu, no lepo da ti je še vedno všeč saj eni : )
love650 hehe nooo saj tak nesramen pa tudi ni : ) hvala za komentarček *
evo novi del...

Zvečer se utrujena vrnem proti svojemu stanovanju. Čeprav sem hotela vso noč ostati ob Maji me je zdravnik prepričal da to ni potrebno saj bodo za njo poskrbele medicinske sestre. »Kaja, takoj ko sem dobil tvojo sporočilo sem prišel« zaslišim Petrov glas za sabo. Bila sem tako raztresena da nisem slišala niti njegovih korakov. Brez besed se mu vržem v objem. »Hej vse bo v redu« me skuša pomiriti. »Maja je v bolnišnici, na srečo so ji rešili življenje« mu razlagam vso zgodbo, ko sediva v dnevni sobi na zofi. »Hočeš reči da jo je hotel ubiti« odvrne presenečeno. »Ja. In sedaj imam problem, zdravniku sem obljubila da bom skrbela za njo. Ob vsem tem pa čisto pozabila na svojo službo« odvrnem žalostno. »Ti lahko kako pomagam?« »Ne vem če bi hotel toda vseeno te bom prosila.« Globoko vdihnem, ni mi bilo lahko kaj takšnega prositi Petra toda na nikogar drugega se nisem mogla bolj zanesti. »Bi lahko ti skrbel za Majo ko bom v službi. Osem ur bo minilo kot bi mignil. Sama ne more biti…« »Misliš resno« me prekine. Brez besed prikimam, še vedno imam občutek da bo rekel ne. »Prav, Maja je itak simpatično dekle ob njej mi že ne bo dolgčas« odvrne in se namuzne. Objamem ga »hvala, za to ti bom zmeraj hvaležna« govorim navdušeno. »Ko boš vse to prebolela bo čas da se znova zaljubiš« odvrne resno. »Ne« odkimam trmasto. »Nimam se namena zaljubiti, če so vsi tipi takšni bedaki kot so Matej sem raje zmeraj sama« dodam in se rahlo ugriznem v ustnico. Ne vem zakaj sem svoje razmišljanje o moških primerjala ravno z njim!

ŠTIRI DNI KASNEJE

Štirje dnevi so minili kot bi mignil saj sem vsaki dan po službi tekla delat družbo Maji v bolnišnico. »Končno sem tukaj« reče malo boljše, ko jo Peter položi na mojo posteljo in pokrije z odejo. Nežno jo poboža po laseh in se ji nasmehne. Občutek imam da se v njem prebujajo skrita čustva. »Boš kaj pojedla« jo vprašam in položim veliko športno torbo njenih oblačil na tla. »Tako zelo sem se veselila domače hrane. Toda trenutno si najbolj želim juhe« odvrne in si popravi vzglavnik. »Prav, v kuhinji bom« odvrnem. Medtem, ko čakam da bo juha zavrela si mrmram pesem iz radia. Naenkrat po stanovanju zadoni zvonec. Prepričana sem da je mami. Čeprav sem ji obljubila da bom prišla pogled fitnes sploh nisem uspela ona pa je to kot zmeraj razumela. Odprem vrata, od presenečenja razširim oči njega pač nisem pričakovala tukaj. »Nisi rekel da sva midva zaključila s pogovori?«

se nadaljuje...
25. december 2016
Želim vam vesele in predvsem mirne božične praznike. Preživite jih v objemu najdražjih *

Hvala vsem ki berete moje zgodbice. Vem da sem napisala veliko končanih in ne dokončanih. Včasih imam občutek da so skoraj vse zelo podobne toda zelo rada pišem. In to kar radi počnemo s srcem nikoli ne odnehajmo*
25. december 2016
Next Supeeer je
Napeto
Hvala enako-tudi ti lepo praznuj
25. december 2016
Hvala vesel božič tudi tebi.
Matej je zagotovo Res ne vem zakaj je prišeu
25. december 2016
Neeeeeext, hvala enako
Haha, mogoče je pa pršu izprašat Majo, kaj se je zgodilo. Upam pa, da se bosta pobotala. Pa Peter se je očitno že zaljubu v Majo
Res pišeš perfektno!
25. december 2016
u198831
u198831
Neeeeeeeeeeext!
25. december 2016
Next zagotovo je Matej prišel upam da se pobotata
Vesele praznike tudi tebi
25. december 2016
oh matej je spet v akciji
neeeeeeext!
25. december 2016
Nexxxxttttttttttttttt
25. december 2016
Zdravo punce
uhu hvala lepa za lepe komentarčke : )
no ja saj so prazniki : ) je čas da Matej in Kaja končno sprejmeta kompromis ?
✲BeVampire✲ hvala * se bom potrudila da še ti bo všeč naprej : )
Liškica hvala za komentarček : )
summer night hvala za komentarček *
insane_ woman, love650 hvala za Next *
Mirjana hvala za komentarček: )
Nives haha super si povedla sem se kar nasmejala : )
evo novi del...

»Prišel sem k Maji, podati more izjavo. Zdravnik mi je povedal da je pri tebi« pojasni svoj prihod Matej in me premeri s pogledom. »Ne more malo počakati, Maja je še zmeraj čustveno nestabilna« odvrnem in globoko vdihnem. Nisem želela da jo pogovor z Matejem vznemiri. »Na žalost moremo stvari urediti čim prej drugače Julija več ne moremo pridržati« pojasni. »O moj bog, samo to še manjka da ga izpustite iz zapora. Samo malo počakaj najprej bom jaz govorila z Majo« mu namignem naj stopi v stanovanje. »Policist Matej bi rad govoril s tabo« ji pojasnim ko stopim v sobo. Povesi pogled v modro odejo in si obriše solzo ko ji zdrsne po licu. »Rekel je da ne morejo več čakati saj je v priporu« dodam. »Prav« zamrmra in močno stisne Petera za roko. »Vse bo v redu Maja« reče Peter in jo poboža po laseh. Brez besed prikima. »Boga Maja« reče Peter, ko stopiva iz sobe. V kuhinji ugasnem ploščo, juha je že vroča. »Res je, tega ji res ne privoščim. Zanima me kaj se dogaja med vama« odvrnem in se rahlo nasmehnem. Petra sem zelo dobro poznala in vedela sem da vsako dekle se ne dotakne za roko če mu res nič ne pomeni. »Pač simpatična je in se mi smili« odvrne in vzame kozarec s sokom. »Si mogoče zaljubljen vanjo« podrezam vanj. Na glas se nasmeji »mislim da še nisem prebolel Sare in se sedaj ne bi mogel zaljubiti…« »In potem meni praviš da se morem zaljubiti« ga prekinem. »No ja, tale policist bi bil kar v redu za tebe. Sigurno ti je uspelo to kot zmeraj, zgraditi napačno mnenje o moškem. Se spomniš kolikokrat sva v srednji šoli posedala na klopci, nihče ni bil dovolj dober zate« odvrne v smehu. Zresnim se. »Ni šans, res imam občutek da ima za sabo slabo preteklost. Si že izvedel zakaj je umrla Lucija?« »Joj ob vsem tem kar se je dogajalo sem pozabil poklicati Tima.« Naredim požirek soka »ne bi se zapletala s njim« odvrnem in se obrnem proti oknu. Zagledam se ven. Čeprav je bil tako privlačen moški je bil njegov karakter katastrofa!

Zaslišim odpiranje vrat in Matejev glas »pogovoril sem se z Majo, sedaj še piše izjavo. Hvala lepa.« »Grem k njej« odvrne Peter in že izgine iz kuhinje. »Počakal bom na izjavo« reče, ko se obrnem proti njemu. »Ja. Boš mogoče kaj spil« avtomatsko vprašam. »Ni treba« odvrne in se rahlo nasmehne. »Rad bi se ti zahvalil« doda, ko ničesar ne rečem. »Zakaj« vprašam malo presenečeno. »Benjamin mi je povedal da me nisi prijavila direktorju« pojasni. »Važno da je sedaj Maja v redu. Nočem ti delati škode, vseeno nisem takšna oseba« skomignem s rameni. »Oprosti za vse grde besede. Res te nisem hotel užaliti« naenkrat stopi k meni in me pogleda globoko v oči. »Ni se ti potrebno opravičevati…« »Pač je potrebno. Beseda oprosti ne obstaja na mojem seznamu« me prekine. »No lepo da si jo uporabil. Nimam ti kaj za zameriti.« Najin pogovor zmoti Peter. »Tukaj je Majina izjava« reče. »Sem kaj zmotil« doda, ko si z Matejem še vedno gledava iz oči v oči toda nihče od naju nič ne reče. »Ne« končno spravim iz sebe in se umaknem stran. »Hvala, šel bom. Veselilo me je da sem te spoznal Peter« mu poda roko. »Počakaj Matej« zavpijem in stečem za njim na hodnik. »Kaj pa je« vpraša. »Hvala tudi tebi, mogoče pa sem vse skupaj narobe razumela.« »Jaz sem kriv, veliko stvari v preteklosti me je prizadelo in nekako nočem vsega pozabiti čeprav bi moral.« »Mogoče če potrebuješ pogovor, te bom poslušala in ničesar rekla. Morda ti bo lažje.« »Ne Kaja« odkima in zopet stopi bližje k meni. Občutek imam da bi se me rad dotaknil toda ne upa. »Imaš že dovolj svojih bolečin, sedaj še skrbiš za Majo ni ti potrebno še poslušati mene« razloži. »Ampak vseeno mi je sedaj lažje ko sem se ti opravičil« doda. Za sabo zaslišim tresk vrata. Čez ustnice se mi nariše nasmeh. Občutek imam da se bova še srečala. Če pa ne, pa že vem kje ga najdem!

se nadaljuje...
26. december 2016
Neeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttt
Peter pa Maja bota skupi 100%
isto pa bo z Kajo pa Matejems :12
26. december 2016
u198831
u198831
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. december 2016
Next
26. december 2016
Neeeeeeeex! O kera kjutija!
26. december 2016
Neeext!!!!!
Pa res je super! Zdej si že upam stavit, da bosta Kaja in Matej skupaj, za Majo in Petra je pa itak očitno
In zdej sem malo manj jezna na Mateja, ko je končno našel besedo oprosti
26. december 2016
Neeeext bravo Matej končno si se opravičil Matej in Kaja bosta skupi
26. december 2016
oo zabavno
neeeeeeeext!
26. december 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani