nexttttttttttttttttttttttttttttt
22. junij 2012
u92032
u92032
next
27. junij 2012
u68138
u68138
nadaljujem hvala vsem bralkam ki berete mojo zgodbo LOV@M V@S
=====================================================================

Danaja je odšla do zdravnika, da mi pove kdaj bom lahko šla domov, komaj sem že čakala saj sem imela bolnišnice že vrh glave. Seveda sem bila z ene strani zelo vesela ker je pod mojim srcem raslo živo bitje, majhno bitje katero mi bo v veliko veselje in bom imela vsaj komu govorit od svoje ljubljene osebe Damjana kateri je na žalost moral prezgodaj zapustiti naš svet.
Vedno ko sem se spomnila na Damjana sem imela solzne oči, saj sem ga ljubila z vsem srcem, oziroma sploh se ne da opisat kaj mi je pomenil.
Nekdo je potrkal na vrata in me prebudil iz mojega sanjarjenja.
Naprej sem rekla žalostno!
Vstopila je Danaja. Nika kaj je narobe zakaj jokaš? Ah Danaja, saj veš, da Damjana nikakor ne morem preboleti vedno ko se spomnim nanj me močno zaboli.
Saj bo še vse v redu boš videla, ko se bo rodil otročiček bo veliko bolje.
Danaja saj ti verjamem, da otrok od Damjana, ko se bo rodil bo prinesel veliko veselja, ampak misli in tega kar še vedno čutim do svoje ljubezni nebo nič spremenilo ali izbrisalo.
Kaj ti je rekel zdravnik kdaj bom lahko šla domov?
Če se boš lepo obnašala in če boš pridna boš lahko šla domov že jutri.
Hehe Danaja to si mi zdaj rekla, kot da sem majhen otrok kateremu starši obljubijo igračko. Nasmehnila se je, no končno si postala boljše volje.
Dnevi hitro minevajo, kaj hitro bo prišel dan ko bo na svet pokukalo majceno bitje je rekla Danaja. Če verjameš ali ne že komaj čakam na ta dan. Seveda ti verjamem Nina, a bom lahko jaz botra otročičku?
Seveda sestrica, da boš ti krstna botra, le kdo drug bi lahko bil
No zdaj se pa lepo odpočij saj jutri zjutraj ob 9 pridem po tebe in te odpeljem domov.
Danaja hvala ti,... res si naj boljša sestra na svetu.
Nina ti tudi, se vidiva jutri odpočij si adijo.
Adijo Danaja in še enkrat hvala.
========================================================================

upam da vam je ušeč in hvala vsem ki berete mojo zgodbo,...
29. junij 2012
u92032
u92032
next !!!
29. junij 2012
neeeeeeeext

29. junij 2012
neeeeext hitr ker je ful vredu zgodba
29. junij 2012
next
30. junij 2012
u68138
u68138
ta next je za pixi Girl_loveu, nice
30. junij 2012
u68138
u68138
uh vse mi je zbrisalo
bom še 1x napisala
30. junij 2012
u68138
u68138
ta next je za pixi Girl_loveu, nice < 3, Łoove_GIRŁ in Nickyca hvalaaaaaaaa vam ker berete mojo zgodbo
============================================================================

Ko je Danaja odšla, sem malo premišljevala, kaj vse morem kupiti in pripraviti, preden se otročiček rodi. S temi mislimi sem zaspala. Zjutraj me je zbudila Danaja, vstani zaspanka, ker greva domov. Hitro sem vstala in se preoblekla, oblekla sem si:

Danaja pa je med tem časom ko sem se preoblačila pospravila moje stvari in odpravili sva se iz bolnišnice. Vprašala me je kam greva?
V šoping seveda, sem ji odgovorila.
Kupila sem :

Danaja mi je rekla za danes imaš dovolj,.. jaz sem tudi nekaj kupila.
Kupila je:

in:

Vse skupaj sva komaj spravili v avto. Nato sva se odpeljali na kosilo. Po kosilu pa domov, kjer sva začeli pripravljat otroško sobico za dojenčka.
Soba je izgledala nekako takole:

Bila mi je zelo všeč in bila sem kar precej utrujena od vsega napora, ki sem ga danes imela.
===========================================================================
A nextam????
30. junij 2012
neext
30. junij 2012
next!!!
01. julij 2012
u76594
u76594
next
03. julij 2012
u68138
u68138
nextam,... next je namenjen PikaPolonica6, Hana24, pixi Girl_loveu, < 3I love dogs< 3
==========================================================================

Dnevi so zelo hitro minevali,... in prišel je dan ko sem mogla v bolnišnico za sprejem,... saj sem imela rok ravno danes 15.05. Oh, najlepši mesec, mesec ljubezni.
Nekaj časa sem premišljevala o Damjanu, ko mi je odtekla voda. Pozvonila sem in prihitela je sestra in me vprašala kaj je narobe. Povedala sem ji da mi je odtekla voda. Rekla mi je da moram takoj v sobo za porode.Postalo me je strah, sestra me je mirila in vprašala če koga pokliče? Ja lepo bi prosila, če pokličete mojo sestro Danajo? Seveda jo bom poklicala in se mi nasmehne. Začeli so se popadki, ki so bili zelo mučni in boleči,.. porod je trajal nekje 2 uri. Bolečine in trplenje, ki sem ga imela ti dve uri sta bili v trenutku pozabljeni, ko sem zagledala majceno bitje.

Bil je tako sladek, ko sem ga dobila v roke sem ga takoj začela poljubljat. Otroška babica mi je pokazala kako se moram držat za dojko, da ga nahranim. Bil je zdrav fantek. Oh Damjan, da bi bil zdaj ob meni in bi videl svojega prečudovitega sineka.
Prišla je medicinska sestra in me zbudila iz razmišljanja. Kako mu boste dali ime? Ammm,.. naj bo Damjan kot je bil njegov očka. Sestra je zavila z očmi. Rekla sem ja pred 6 meseci je doživel hudo prometno nesrečo in nažalost umrl. Solze so mi spolzele po licu. Sestra se mi je opravičila in izrekla sožalje. Hvala sem izrekla z velikim cmokom v grlu. Ker je bil zdrav fantiček sva lahko šla čez 2 dni domov iz bolnišnice. Doma mi je Danaja pripravila dobrodošlico. Prišli so vsi družinski člani in mi seveda četitali. Moja mama mi je rekla da je čist podoben Damjanu. Spet so me zalile solze, z druge strani sem pa bila zelo vesela, saj bo vsak dan bolj podoben Damjanu in bom vedela kak je bil moj damjan ko je bil otrok in ko je odraščal. Prisegla sem pa tudi da bova z malim Damjanom vsak teden šla na Damjanov grob, da mu prižgeva svečo in ko bo malo večji mu bom povedala čist vse o njegovem očetu.
Slika Damjana ko sva prišla iz bolnišnice:

=====================================================================
A nextam?
Vam je zgodbica všeč?
Mal komentirajte kaj vam ni všeč in kaj naj spremenim.
05. julij 2012
u76594
u76594
next
LOVAM TO ZGODBICO
05. julij 2012
nexti
05. julij 2012
neext
05. julij 2012
next!, men je ful ušeč , nč ni treba spremenit
05. julij 2012
nova bralka sem..zgodbica je odlična.:3
neeeeeext !
10. julij 2012
nextiiii
10. julij 2012
next
10. julij 2012
no si dobila le nekaj idej?zelo mi je všeč...saj veš.če me še rabiš,saj veš kje me najdeš.
next
11. julij 2012
u68138
u68138
Oprostite ker tako dolgo nisem napisala nadaljevanja:

☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻

Sedela sem v sobici ob malem Damjanu in premišljevala, kako bi bilo če bi Damjan bil ob meni. Seveda sem se spomnila tudi na njegove sorodnike,
ko bodo slišali za novico bodo darila kar sama padala z neba. In čestitke... pa vse tiste kuverte in ovijalni papir, pentlje na kartonastih škatlah in še in še in še več vsega...iz sanjarjenja me je prebudilo trkanje po vratih. Bil ni nihče drug kot moja mama.
J---jaz M---mama

J---O mami!
M--- Ja, Nika srček kako sem vesela zate!(veselo sva si padli v objem) Kje je pa tvoj sinček?
J--- V posteljici spi. Bi ga rada videla?
M--- saj veš,da ne morem zavrniti povabila, da bi ga pogledala.

Odpravili sva se do zadnjih vrat, kjer je spal mali Damjan.
Ko ga je zagledala se je nasmehnila in rekla, sedaj razumem zakaj si ga poimenovala po Damjanu.
V očeh so se mi spet nabrale solze, a sem jih hitro odpravila, saj sem vedela, da bom s tem škodovala sebi in malemu Damjanu.
Ponovno je nekdo potrkal na vrata. Le kdo je sem se vprašala in odhitela odpret. Bili so starši od Damjana. Prinesli so:

Najprej sem se jim zahvalila za darila, nato pa sem jih vprašala, če želijo videt malega Damjana? Seveda bi ga rada videla sta rekla v en glas. Zato sem ju povabila v Damjanovo sobo, seveda je še vedno sladko spal. Mi smo stali ob posteljici in se pogovarjali.

a nextam???
14. julij 2012
jaaaaaaaa nexxxxxxt!!!!!!
14. julij 2012
neext
14. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !
14. julij 2012
Next
16. julij 2012
nexttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. julij 2012
u68138
u68138

Mali Damjan se je po debeli uri le zbudil. Hitro sem ga nahranila preoblekla in ga ponosno pokazala vsem prisotnim.
Vsi so ga božali in gledali, poljubljali in mu nekaj šepetali... namreč tako je v družini. Ubogi Damjan je bil tako vesel, da je začel kar kašljati! Kako se je imel lepo! Škoda,da nikoli ne bo poznal svojega očeta sem si tiho rekla in posmrknila.

(J--- jaz M--- mama)
M---kaj pa je narobe Nika

J---(se žalostno nasmehnem) ah veš...... Damjan nikoli ne bo poznal svojega očeta.
M---tudi jaz sem ga kar hitro zgubila. Ko sem bila stara pet let je umrl v požaru. Še vedno se spomnim kako je skozi okno vpil, da je to naredil samo za moje dobro. Vem kako se počutiš ko izgubiš nekaj najdražjega. Poznam ta občutek.
J---hvala mami,ti mi znaš vedno pomagati

Ob teh besedah se nasmehnem do ušes in malega Damjana pobožalo po glavici. Tudi on se nasmehne do ušes, to ima brez dvoma po meni - ali pa po svoji babici.

Nextam???
17. julij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg