nekštej! =)
12. julij 2012
jeeeeej prebrala si
hvala za vse nexte
12. julij 2012
vedno bol šteka..in vedno manj komentarja prikaže -.-

hvala za vse nexte!
12. julij 2012
gdaj bo napisan nasledni next? če slučaj veš ;D prosim čimpreii
12. julij 2012
bi me lahko obvetila ko boš napisala next???? prooosim
12. julij 2012
sem že 2x napisala pa skos zbriše -.-''
next bo jutri zjutraj ko vstanem )
afkoooors
12. julij 2012
jej ok
12. julij 2012
nextt
12. julij 2012
neeext ;D
13. julij 2012
u74377
u74377
nnnnnneeeeeeeexxxxxxtttttttt!!!!!!!!!
13. julij 2012
4.DEL – brez pillow fighta ne gre!

Prišla sem do zaključka, vgasnila ipod, se vstala na posteljo in se zadrla: Ladies night!!!! Pogledale so me kot, če bi bila marsovec in me opazovale 5sekund. Nato so se zadrle: Ouuuuuuuuujeeeeeeaaaah!
Pogovarjale smo se in ugotovile, da se nobeni ne ljubi urejati in da že dolgo nismo gledale kakega filma skupaj. Odločile smo se, da bomo šle k meni saj smo imeli svoj mali kino.

Poklicala sem svojega šoferja, da je prišel po nas. Pri meni smo si pripravile vse potrebno in potem smo izbirale film. Preden smo uskladile svoje želje smo 3x imele pillow fight.

pillow fight

Na koncu smo se odločile za prekrokano noč 2. med filmom smo več kot polovico kokic razmetale po sobi, ki je bila že tako ali tako vsa od perja. Nasmejale smo se do solz.
Filma je bilo konec in nam še se ni ljubilo iti spat. Pižama parrty! ..vrisknile smo in odhitele v mojo sobo. V sobo smo si odnesle nekaj svežih muffinov, čokoladnih žepkov in seveda ne gre brez pijače. Vzele smo steklenico vodke in nekaj redbulov. Navile smo glasbo in se ji popolnoma predale. Skakale smo po sobi in plesale. Parkrat nas je prišel pogledat moj starejši brat Alex. Nič ni rekel, samo čudil se je.
Ni se nam dalo več plesati in ker je bila steklenica vodke prazna, smo se odločile da se gremo resnica, izziv. Prva je vrtela moja najboljša prijateljica Neža. Klicali smo jo Neisha. Bilo mi je ljubše, tudi moji starši so jo klicali tako. Steklenica se je ustavila na Catrice. Izbrala je resnico in Neisha jo je vprašala zakaj kar na lepem tako rada je korenje? Vse smo bruhnile v smeh in ko je Catrice rekla, da zaradi Lousia smo se še bolj smejale. V glavo nam je namreč že malo stopil alkohol, saj nismo navajene piti. Naslednja je vrtela Catrice in steklenica je pokazala name. Izbrala sem izziv. Rekla je, da moram v Alexovo sobo in mu zaplesati. Vsa v zvezdicah sem stekla v bratovo sobo in vdrla noter. Začela sem se zvijati kot nora. Pogledala sem ga, on pa je bil resen kot malokdaj. Čudno ga pogledam in nato pogled usmerim drugam po sobi. Takrat me je skoraj kap. Zasvetilo se mi je pred očmi in od sramu bi se najraje pogreznila v zemljo. Tam je bil on. Alexov prijatelj. Ian. Gledal me je, nato pa se začel smejati, da je lezel po tleh. Alex se je prav tako smejal, jaz pa sem se prijela za glavo in odšla v svojo sobo. Vstopila sem in rekla:''punce najboljše da gremo spat.'' Kar oblečena sem se vlegla in gledala v strop in razmišljala kakšna budala sem. Smeh Alexa in Iana se je slišal v mojo sobo. Tudi punce so smejale kot zmešane kure. Meni pa je bilo nerodno kot še nikoli. Skoraj sem zaspala, ko…

Neisha

Catrice

Brat Alex
u74377
nnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttt nujno!!!!!!!!!!
13. julij 2012
hjeej spet briše -.-''

hvala za vse nexte
13. julij 2012
1x še probam napisati.pol se nem več zaebavala s tem
hvala za vse nexte
13. julij 2012
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiii
13. julij 2012
Neeeeeeext. !
13. julij 2012
neeeeeeeeeeeeext
13. julij 2012
nextt
13. julij 2012
next!!!!!
13. julij 2012
u94182
u94182
next
13. julij 2012
amm plis plis a lahko napišete še kaj ni uredu, kaj vam je, kaj naj spremenim upam, da vam nisem tečna -.-
13. julij 2012
u94098
u94098
TI NISI NIKOLI TEČNA:NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
13. julij 2012
u85994
u85994
next!!!
13. julij 2012
js nimam nobene kritike mam pa sm vprašanje. Kdaj pride 1D notr?
13. julij 2012
nimam še napisano tolko, da bi ti lahko rekla v kerem delu.. am bojo pa 10000%
13. julij 2012
neeeeextt! ;D
ful je svetovno al kaaj!
13. julij 2012
zelo smešno! hahahah
13. julij 2012
ni če pa je res. milsim meni je več zeloooo!
pa mislim da drugim tudi
13. julij 2012
u74377
u74377
jp,jst se strinjam z mürka.LovRo
13. julij 2012
u89717
u89717
neeeeext finta zgodbica
13. julij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani