u76594
u76594
ᴛʜᴇ ʜɪᴅᴇᴏᴜᴛ (ᴀ ʜᴀʀʀʏ sᴛʏʟᴇs ғᴀɴғɪᴄ)

ᴘʀᴏʟᴏɢ

Ko je Harry prisiljen zbežati od nečesa, ga bo kmalu začelo preganjati v prihodnost. Skrivnostni sledilec. Ella mlado dekle mu je bila v trenutku vse, in nihče drug. Ko se ga vsak boji , to nedolžno dekle ga vzame pod svoje okrilje. Nekoliko je vedela, da ji bo ob tem fant spremenil življenje za vedno...Kaj se zgodi, ko slab fant pokvari nedolžno dekle? Ljubezen, konflikti in poželenje.

ᴘʀᴠɪ ᴅᴇʟ

Harry P.O.V
Čutil sem jih, vse bližje in bližje z vsakim korakom. Hladen nočni zrak je šel skozi moja pljuča. Moje srce je bilo tako hitro, kot da bi prišlo iz mojih prsi vendar sem vedel da moram naprej teči. Položil sem roki na svoja kolena, ko sem dvakrat globoko vdihnil. Najti rabim nekaj za se skriti. Obrisal sem si kapljice znoja z čela, med tem ko sem gledal v majhno ulico pred mano. Majhne, ravne, opečnate bloke so ujele moje oči.
Svetlo! Pokukal sem v majhno odprto garažo na vrhu majhnega dovoza.
Stekel sem na dovoz, drsel sem po majhnih odprtinah v asfaltu. Končno sem varen!
Usedel sem se ob zid in z vzdihovanjem in izdihovanjem zraku poskušal umiriti svoje tresoče srce.
Majhna garaža je bila temna in notri ni bilo veliko, le nekaj škatel in prazne posode. Vzel sem si nekaj trenutkov, da sem se navadil na okolico.
Štiri stene sem zbegano gledal več kot 10 minut.
Nenadoma se je tiha garaža in varno zatočišče spremenila v katastrofo. Slišal sem korake, ki so hodili proti sobi. Tiho sem za sabo premaknil veliko posode in se skril pred pogledom. Zagledal sem dva majhna stopala obuta v ugice kako so se sprehodila do posode. Počasi sem se premaknil nazaj. *BAM* prevrnil sem kup škatel za mano.

"Kdo je tukaj!?" je zaklical prestrašen glas.

Neznana oseba se mi je prikazovala v mislih. Majhno, vendar suho dekle, dolgi svetlo rjavi lasje in rjave oči.

"Kdo je tukaj?" je spet zakričala.

Počasi je nadaljevala svojo pot proti škatlam.

Ella P.O.V

"Kdo je tukaj?!?!?" sem zakričal v temni garaži. Počasi sem hodila proti škatlam v sobi. Moje srce je bilo vedno hitreje in hitreje.
Moj obraz je bil napolnjen z paniko.
Videla sem pogled moškega, ki se je skrival za škatlami.

Odprla sem usta, da bi zakričala, vendar preden sem uspela kaj spraviti iz sebe, je velik, hladno roko pritisnil na moja usta in potegnil moje telo k njegovemu.

"Shh, ne bom te ranil." je zašepetal z hripavim glasom.

Počasi je odmaknil njegovo roko.

"Pomiri se, v redu, nisem tukaj da bi te ranil, samo erm potreboval sem skrivališče." je spet izustil.

"Zakaj se skrivaš?" sem odgovorila nazaj. Mrzlica je preletela moje telo in nikoli me ni prevzela.
"tam je veliko fantov erm ok? Poskušajo me uloviti .. jaz ne bi šel nazaj domov .. prosim povej mi lahko nocoj ostanem tukaj in bom erm jutri zelo zgodaj šel domov, in bo videti kot da nisem bil nikoli tukaj." je dejal.

Njegove zelene oči so pozorno gledale v moje rjave. Čutila sem skrb skozi njegove oči.

''V redu, ampak moji starši bodo tu, če bodo menili, da fant spi celo noč v moji garaži." sem rekla.

Samo še strmel je vame. Ampak kaj naj jaz naredim z njim...
Kaj pa če je morilec, ali nekaj??? Nisem se želela vključiti in vprašati zakaj je bežal, saj nisem želela, da bi bila v vsaki ulici drama.

"Ne moraš spati tukaj..." sem izdihnila.

Njegovo telo se je znižalo.

"Mislim, ne moraš spati v garaži, sredi zime je in zunaj zmrzuje. Umm moje podstrešje je skoraj končano in nihče zares ne gre več tja gor in tam je stara postelja, tako da bi jo lahko uporabil za to noč. Vendar moraš biti TIHO, razumeš? Zjutraj ti bom povedala, ko bo varno priti dol v redu?'' sem končala moj govor.

Prikimal je.

Prijela sem ga za roko ter ga skrila za sabo, sprehodila sem se do vhodnih vrat. Moji starši so bili v dnevni sobi na koncu hodnika.

"Grem v posteljo zdaj!" sem zakričala na konec hodnika.

Hitro sva se prebila navzgor po stopnicah v mojo veliko, svetlo roza in zlato spalnico. Hitro sem zaprla vrata.

"Pridi z menoj."

Kretnjo sem rekla proti mojim vratom omare.

"Zakaj si me pripeljala k tvoji omari?" je vprašal.

"To ni samo omara, podstrešna vrata prihajajo od tukaj."

Zgrabila sem dolgo nit in s tem spustila majhno lestev, kot stopnišče za navzgor.

"Torej, pojdi tja gor." sem rekla in pogledala navzgor.

Pomignila sem fantovemu, mišičastemu telesu proti lestvi.

Zgrabil je za lestev ter se potegnil navzgor.

Njegovo telo je zbledelo proti temnemu podstrešju. Polna glava kodrov je dosegla odprtino. "Moje ime je Harry, mimogrede." je rekel.

Mnenje?
26. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
odlično prevajaš
26. junij 2013
u111038
u111038
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext dej naprej
26. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. junij 2013
Neeeext
26. junij 2013
u87504
u87504
next
26. junij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
zakon je :*
26. junij 2013
Next!
26. junij 2013
nnneexxttt
26. junij 2013
next
26. junij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeext
26. junij 2013
Omojboog♥
Najbolše pišeš resno! *.*
NEXT♥
26. junij 2013
u76594
u76594
ᴅʀᴜɢɪ ᴅᴇʟ

Ella P.O.V

V svoji mehki postelji sem strmela v strop. Kaj sem mislila, ne moram skrivati naključnega fanta v moji hiši. Če ugotovijo moji starši, ga lahko ubijejo.
Harry, ki se je skrival v moji hiši mi je dal čuden občutek. Bila sem živčna in prestrašena, a hkrati sem mu zaupala.
Prevrnila sem se in s tem prekrila svojo glavo. Zaprla sem oči, za 'spanje'. Ampak moje oči niso ustavile um-a za razmišljanje o načrtnem scenariju. Moram zaspati, sem si duševno rekla. Odejo sem povlekla navzgor, da bi se malo premaknila. Rahlo sem odprla oči. Zagledala sem Harry-ja ki je sedel na robu moje velike postelje. Zasopla sem v šoku.

"Kaj počneš tukaj?" Sem zašepetala.

"Sem ti rekla, da ne zapuščaj podstrešja dokler te ne pokličem." Sem znova zašepetala.

"Moram se stuširati." Je rekel ko je strmel vame.

Zavila sem z očmi.

"Ti se moraš tuširati zdaj?" Sem tiho zavpila.

Za sekundo sem pomislila, da je to dobra ideja, če se bi zjutraj tuširal bi moji starši slišali vodo. Zdaj pa so verjetno bili v globokem spancu, tako da ne bi slišali.

"V redu, pridi z mano."

Potiho sva hodila iz moje sobe, po temnem hodniku.

"Tam!" sem rekla in pokazala na velika lesena vrata na moji desni.

Harry je počasi odprl vrata in se sprehodil noter.

''Počakala te bom zunaj." Sem rekla.

Naslonila sem svoje telo na lesena vrata, ter po tiho udarjala z nogo ob tla. Slišala sem, kako je pritekla voda.

Obrnila sem glavo proti moji sobi. Bila sem tako utrujena, da sem si dobesedno domišljala občutek svoje tople postelje pod mano.

Nenadoma sem se počutila zaspano, začutila sem dihanje za mojim hrbtom.

Bil je moj oče.

"Ella, kaj počneš, zakaj je tuš odprt?" Je vprašal z zaspanim in zmedenim glasom. Začela sem zganjati paniko, ampak hitro sem našla rešitev. "Oh...Čakam tuš, da se segreje, ker je zelo mrzla voda. In jutri moram zgodaj vstati, zato sem pomislila, zakaj se ne bi stuširala zdaj. Veš?"

"Um, V redu." odgovori oče.

Vedela sem, da mu je bilo malce sumljivo, saj se je slišalo v njegovem glasu.

"Ja, grem zdaj." Sem rekla in pokazala na vrata.

K sebi sem potegnila težka vrata, ter stekla v kopalnico.

Postavila sem svoje roke pred oči.

"Harry, moj oče je zunaj..Grem stati v kot, dokler ne zapusti hodnika." Sem nerodno rekla.

"Ni problema, ljubica." Harry-jev glas je prodrl skozi poživilo vode. Slišala sem kako se je zasmejal.

Naslonila sem se proti bledim kopalniškim stenam, ter čakala na trenutek, ko bom lahko prišla iz kopalnice. Čez nekaj minut, sem mislila, da nikogar več ni. Zgrabila sem za kovinsko kljuko, da bi jo premaknila.

"Ella." Je zavpil glas izza vrat.

Shot, shot (okej, to pomeni streljat, sam ne vem zakaj bi blo tukej to uporabljeno ampak ok... drugega prevoda ne vem hhh) sem si ves čas ponavljala v glavi.

"Rabim, samo nekaj vzeti v kopalnici." Je spet zakričal moj oče.

Zbegano sem začela gledati okrog moje kopalnice. Slišala sem zvok starega kovinskega gumba. Trdno sem zaprla oči ter stekla pod prho.

Še je nadaljevanje tega dela, sam jst vas hočem mal dražit hahha..
Kaj bo zdaj?
Mnenje?
26. junij 2013
Omg *.*
Next no takooj!<3
Res najbolš pišeš !♥
26. junij 2013
u117133
u117133
Kaj bo zdaj? Bo vidla Harrya golega
Mnenje? Zakaj si mogla ravno zdaj končat
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
26. junij 2013
Neeeeeeext!!
ne vem, pa nitti nočm vedet
26. junij 2013
u76594
u76594
Odprla sem oči proti Harry-jevem obrazu. Hotel je nekaj pripomniti na to, a sem z roko zdrsela čez njegova usta.

''Poskušam nekaj najti." je izstrelil oče.

"V redu." sem zakričala nazaj.

Prvih nekaj kapljic vode, je že zadelo mojo kožo. Stala sem tam, brez da bi se premikala. Moja namočena pižama je bila oprijeta tesno okrog mojega telesa.

"Daj no, daj no." Sem psihično ponovila, med tem ko sem držala Harry-jeva usta zaprta.
Počasi sem odprla zaveso in pokukala skozi. Odšel je. Roko sem premaknila iz Harry-jevega obraza. Rahlo vesel nasmešek je imel na obrazu.
"Veš, da lahko ostaneš tukaj če želiš." Je izdihnil Harry.

Nisem se ozirala na Harryjevo pripombo. Skočila sem izpod tuša. Kapljice vode so iz mojega telesa kapljale na keramična tla.

"Mislim, da te bom počakala odzunaj." Sem tiho pripomnila.

Šla sem ven iz kopalnice ter spet čakala pred vrati.

Zvok vode se je ustavil. Nadomestil ga je zvok hoje po ploščicah. Vrata so se odprla in gol Harry je stal med vrati.

Hitro sem zaprla oči.
"Kaj počneš?!? Pojdi nazaj v kopalnico." Sem rekla, med tem ko sem se dotikala njegovih opredeljenih prsi ter ga potiskala nazaj v kopalnico.

Zaslišala sem Harryjev smeh.

"Potrebujem brisačo." Je rekel ko mu je uspelo priti ven.
Moje oči so bile še vedno zaprte, ko sem naključno našla pot iz kopalnice.

"Vrnila se bom OSTANI tukaj." Sem zahtevala.

Harry je nadaljeval s smejanjem.

"In ne bodi tako glasen." Sem tiho zakričala.

Tiho sem stekla k bližnji omari na koncu hodnika, zgrabila sem veliko, belo brisačo nato pa se vrnila v kopalnico.

Vrata sem rahlo odprla ter vrgla brisačo noter.

''Lahko pohitiš, utrujena sem in vzel si si daljši tuš in potem jaz..'' Sem zašepetala skozi vrata.

Harry je končno prišel iz kopalnice z brisačo v roki, tokrat je bil oblečen.

"V redu, pojdiva." Prijela sem Harryjevo roke ter ga hitro peljala v mojo sobo.

Šla sva skozi velika vrata in Harry je vrgel veliko brisačo v koš na koncu moje sobe.

"V redu, to je bil zadnji čas, greva v posteljo zdaj. NE priti dol, prosim ostani zgoraj, dokler te ne pokličem." sem prosila.

"V redu, oprosti." je odgovoril.

Njegove globoke zelene oči so strmele vame. Harry je svoje telo premaknil bliže meni. Z njegovo veliko roko je premaknil pramen mojih dolgih, mokrih las za uho.Sklonil se je in njegovo telo se je dotaknilo mojega. Svoje zalite roza ustnice je premaknil proti mojim. Zaprla sem oči. Preden sem se zavedala so bile njegove ustnice na mojih.

"Lahko noč Harry," sem rekla in ga porinila stran.

Sam tko, jst samo prevajam!
Mnenje?
26. junij 2013
Super prevajaš
Neeext
26. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. junij 2013
u126497
u126497
super prevajaš,resno tole je zakooooon D
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT<3
26. junij 2013
Next
26. junij 2013
NEXT
26. junij 2013
Waaw neext!
26. junij 2013
u130737
u130737
Omg fhoolj zakon! *w*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! :3
26. junij 2013
Neext !!
26. junij 2013
u61292
u61292
a bi kdo bral one direction noter
http://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3story-in-lt-3/55454/3
27. junij 2013
nnneeeexxttt
27. junij 2013
u76594
u76594
Prosim ne oglašuj.

ᴛʀᴇᴛᴊɪ ᴅᴇʟ

-Naslednje jutro-

Žarek sonca je pokukal skozi odprtino v zavesah. Videla sem svetlobo, ki je segala skozi moje zaprte veke. Imela sem najslabši spanec v zahvalo Harryju.

Vedela sem, da je čas da se zbudim, ker bo moral Harry priti iz hiše, preden bodo moji starši prišli iz srečanja danes zjutraj. Odrinila sem pokrov in nadaljevala svojo pot proti omari.

"Harry...zdaj lahko prideš dol." Sem mu sporočila na podstrešje. S svojimi rokami sem segla proti leseni lestvi in začela plezati. Tam gor nisem bila že zelo dolgo časa. Pogledala sem v sobo, saj bom verjetno zadnjič zgoraj.

Stopila sem Harryju. Sedel je poleg majhnega okna, ter gledal ven.

Sedla sem poleg njega.

"Dobro jutro." Sem rekla s toplim nasmehom.

"Dobro jutro." Je odvrnil

Oba sva bila tiho in strmela skozi okno. Pogledala sem proti Harryju.

"Harry, kam boš šel potem?" Sem zamrmrala.

"Ne vem še." je odgovoril med tem ko me je pogledal.

V njegovih očeh je bilo videti, da nima kam iti in da je resnično zaskrbljen.

"Harry, veš če nimaš kam iti...lahko ostaneš tukaj." Sem tiho rekla.

Njegov obraz je zažarel.

"Ne, v redu je..bom že našel prostor kjer bom ostal in erm..."

"Ne skrbi, vse je v redu lahko ostaneš tukaj." Sem vztrajala.

"Samo, ne se več pozno ponoči tuširati." Sem se zahihitala.

Harry se je tudi zasmejal, oba sva vstala ter se odpravila proti lestvi.

Harry je prvi odšel dol, na dnu je počakal mene. Ko sem prišla do zadnjega koraka, me je zgrabil za pas ter me dvignil in položil na tla.

"Hvala vam gospod." Sem se zahihitala.

"Danes te bom peljala v trgovino...Potreboval boš nekaj oblačil, če si moj novi sostanovalec." Sem smeje rekla.

Harry P.O.V

"Grem samo po denarnico...takoj se bom vrnila..Mi lahko samo nekaj izbereš?" Je dejala Ella med hojo skozi vrata.

"Seveda Ljubezen." Sem se nasmehnil.

Nisem bil povsem prepričan kaj naj naredim..Nimam pojma o tem kako dekletu izbrati obleko.Stopil sem k Ellini omari. Zbegano sem gledal po neskončnih stojalih oblačil. Začel sem gledati po vsej omari, poskušal najti Elli primerno obleko. Vzel sem eno iz belega obešalnika na stojalu. Vrgel sem jo na posteljo. Nato pa zgrabil modre vitke jeans hlače iz zadnjega dela omare.

Ella je prišla nazaj v sobo, s svojo črno usneno denarnico v roki.

''Našla." Je dejala med tem ko je mahala z denarnico po zraku.

"Torej, kaj si izbral zame Harry?" Je dejala med tem ko je hodila proti postelji.

Ella je dvignila top in hlače pred svojim telesom.

"Ali misliš, da izgleda dobro?" Je vprašala med tem ko je strmela v kombinacijo oblačil.

"Super je." Sem odvrnil z nasmehom. Zadovoljen sem bil z svojo odločitvijo.

"V redu, takoj bom nazaj." Je rekla smeje.

Hodil sem po njeni sobi in preučeval vsak centimeter. Njene stene so bile gole in na njih ni bilo nobenih slik. Opazil sem majhen okvir za sliko na njeni nočni omarici. Počasi sem stopil pred belo, leseno mizo in pobral srebrn okvir. V notranjosti je bila slika Elle in nekega dekleta. Nasmehnil sem se fotografiji v moji roki. Bila je tako ljubka.

"Pripravljena sem." Je zavpila Ella.

Sliko sem hitro poskušal postaviti nazaj na mizo, ne da bi opazila.

"Čudovito izgledaš Ella." Sem se nasmehnil.

Zgrabila me je za roko ter me potegnila ven.

Mnenje & Teorija?
27. junij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333
res fenomenalno :** zakon prevajaš :3
27. junij 2013
next
27. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani