Forum
1.DEL:
Bil je navaden dan ko se z družino odpravimo k sestrični. Normalno smo prispeli tja, ko me sestrična Teja pocuka za rame in mi hoče nekaj novega povedati. Šli sma k računalniki in pokazala mi je najbolj pupolarnejšo skupino v Veliki Britaniji. One Direction so se imenovali. Na prvi pogled sem se takoj zaljubila v črno lasastega lušnega fanta po imenu Zayn. Teja se pa je že pred mano zaljubila v blondinca po imenu Niall. Ti fantje so se mi zdeli zelo simpatični. Ko smo prispeli domov, sem šla brskat po internetu malo več informacij od 1D. Ugotovila sem mnoga človeška informacije o njih. Zdele so se mi kar normalno za človeka, saj se lahko to pač zgodi vsaki/emu. Ugotovila sem tudi, da so izdali že kar nekaj pesmi. Seveda si to downloadam in čakam da jih začnem poslušati. Vse sem poslušala in so se mi zdela zelo dobra da se mi je kar prepevalo pa glavi. Začela sem zbirat posterje in postala sem prava »directionerka«. Zelo sem bila obsedena z njimi saj so me prav res navdušili nad njihovim talentom. Tudi sošolke so jih začele oboževat saj so se jim zdeli zelo dobti fanti ki majo veliko talenta. Dobesedno sem bila obsedena z njimi, tako, da so sošolci bili močno ljubosumni nanj. Celotna družina so začeli me gledat postrani, kaj je z mano narobe da sem e tak navdušila z poslušanjem glasbe od 1D. Ugotovili so tudi da sem se močno zatreskala v Zayn in so me začeli izivati z njim, da sem padla v nezavest. Mama je šla z mano k zdravniku in mi je zdravnik rekel naj začnem jemat tablete proti glavobolu vsaj en teden, saj sem imela majhen pretres možganov….
19. februar 2013
če hočete da nadaljujem zgodbo rabim vsaj nextov
19. februar 2013
next
19. februar 2013
vsaj 5 nextov*
19. februar 2013
next
19. februar 2013
u98320
u98320
next
19. februar 2013
next
19. februar 2013
next
19. februar 2013
neeeext
19. februar 2013
neeext
20. februar 2013
2.DEL:
Po parih dneh sem se počutila bolje, da sem lahko dalje hodila v šolo. Tisti dan ko sem hodila v šolo, so se mi sošolci in sošolke (ker so bile ljubosumne) začeli posmehovati, da imam rada 1D in kako mi nebo zayn v življenju nič rekel ker sem »cipa«. Zelo sem bila užaljena, saj me je to močno prizadelo. Vame so zmetali vse kar so imeli pri roki. Celo lasi so mi začeli rezat. Prišla sem cela raztrgana domov. Mama se začne dreti name zakaj sem taka prišla domov. Mami sem del povedala kaj se mi je zgodilo, medtem ko brat stopi objokan do mame in ji reče žalostno novico , da je oče umrl v prometni nesreči. Takoj se mama in jaz razjočeva in čez nekaj dni smo imeli pogreb očeta. Nisem rabila te dni iti v šolo, me niti ni bilo več tako stran. Pogreb je minil in mama pride do mene in me vpraša kaj se je z mano zgodilo da sem prišla takšna domov. Začela sem se jokati saj ji nisem znala odgovorit. Celotno zgodbo sem ji povedala kaj se je v šoli dogajalo. Naslednji dan greva z mamo v šolo. Mama se nad vse moje sošolke in sošolce zdere da je bila popolna tišina, jaz sem se pa počutila zelo osramočena. Zelo me je bilo sram, da je to mama storila, ker ko je odšla so se z mene in z nje norčevali. Tudi drugi dan pride mama v šolo in se še enkrat zdere nad sošolce, sošolke a ni bil mir. Ko sma se odpravili domov si je mama zvila gleženj ko je šla po stopnicah. Peljemo jo k zdravniku, a zdravnik sporeče popolnoma šokirano novico…., da ima mama raka in da je smrtno nevarno a jo ne znajo ozdravit…. Mama popolnoma obleži in zdravje se ji naglo slabša tako da z bratom skrbiva zanjo. Mama je totalnoma obležala…

06. marec 2013
rabimo 10 nextov
06. marec 2013
next
06. marec 2013
next
06. marec 2013
u98320
u98320
neeext
06. marec 2013
u125310
u125310
next
06. marec 2013
u121679
u121679
next
06. marec 2013
next
06. marec 2013
next <3
06. marec 2013
next <3
06. marec 2013
Next!
06. marec 2013
next<333
06. marec 2013
next
06. marec 2013
daj naslednji del:*
06. marec 2013
06. marec 2013
3.DEL:
Tega noben ni pričakoval v enem letu,da ti umreta starša. Žalostno sem nadaljevala šolanje. Tudi prijateljice, ki bi stopila po moji poti ni bilo. Drugi dan vstanem iz postelje žalostna, saj sem imela veliko težav, katerih nisem znala rešiti sama, zato sem potrebovala prijateljico. V šoli pride nova sošolka. Zdi se mi oprava fajna oseba, tudi ona meni to reče. Ime ji je Mojca. Ostali sva najboljši prijateljici. Tudi Mojci so bili 1S všeč, a zatreskana je bila v Harryja. Mojci sem predstavila sestrično Tejo. Bile smo najboljše prijateljice. Mojca nama je za dolgo prijateljstvo kupila 3 karte, da bi lahko šle me 3 na 1D koncert v London. Mojca pide vv šolo in ker je Teja hodila z mano v šolo nama je dala Karti, da smo vse šle na koncert Marca 2013. Vse smo tako čakale na ta dan da bi šle. Seveda se vse pripravimo saj je marec že pred vrati. Uredile smo se in šle na koncert. Trajalo je 3 ure, da so fantje odpeli Up all night in take me home album. Zelo smo se zabavali. Zayn mi je še bil zmeroma všeč. Verjetno se je Zayn tudi vame zaljubil, ker me je tako na široko gledal im mi mahal z odra. Ko je bil koncert konec smo se odpravile fantom gledat kaj se dogaja. Skrile smo se jih v garderobo na wc-je in jih opažovale ko so se preoblačili. Na srečno nas noben ni videl tako , da predno so šli na avtobus smo zabrle gardarobniške vrate in jih zaklenle ter ključ vrgle iz okna tako, da smo Jaz, Mojca in Teja ostale z njimi v garderobi. Vsi so se odpeljali tudi menegerji in varnostniki. Bili smo za res z njimi sami. Pogovarjali smo se in naenkrat je Niall rekel, kdo je komu všeč.?* Teja je rekla da ji je Niall, Mojca pa da ji je Harry. Jaz sem bila zlo tiha, saj nisem verjela kaj se z mano dogaja. Na moj odgovor vsi čakajo..Bila sem zelo rdeča, saj nisem vedela kaj naj rečem…..Rekla sem vsi ste dobri samo v Zayna sem se pa zatreskala. Niall in Harry sta začela kar hoditi z Tejo in Mojco….Zayn je hotel z mano sexat. Nisem vedla če bi rekla ja ali ne. Rekla sem najprej hodima da te bolje spoznam….

rabimo 10 nextov
06. marec 2013
next
06. marec 2013
next
06. marec 2013
next
06. marec 2013
u125310
u125310
neexxt <33
06. marec 2013