Forum
u20395
u20395
jas bom napisala eno zgodbo. sami si predstavljajte nastopajoče.pa nisem tolko stara kot piše.
Nastopajo :
Glorija jas 15 let.
Miha moj sošolec ali fant 15 let.
Patricija naj frendica 15 let.
Jaka sošolec od Patricije 15 let.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Jas sem se vračala domov is šole. Hotela sem poklicati Miha a sem se spomnila da moram poklicati Patricijo ker ima rojstni dan.
( J = Jas P = Patricija.
Najin pogovor :
J : heeeeej!!! Ojla!!!
P : hay!!!
J : vse najbolše stara!!!
P : sej res!!! Jas mam rojstni dan!!! Hihi.
J : ravno se vračam is šole!!!
P : a prideš čes kako uro k meni?
J : jasno!!!
P : O.K.
J : adijo.
P : adijo.
Ko pridem domov pojem senvič in grem v trgovino. Moram ji kupiti darilo. Le kaj bi ji kupila?
Nadaljujem?
13. junij 2010
u21701
u21701
ja
13. junij 2010
u20395
u20395
več comentov pa nadaljujem
13. junij 2010
u20395
u20395
ok no pa bom nadaljevala
13. junij 2010
u20395
u20395
Poklicala sem še Miha da bi mi pomagal izbrati darilo. Kmalu je prišel. Rekla sem mu da moram izbrati darilo in da nemorem izbrati kaj bi bilo primerno. Miha me je vprašal kaj ima Patricija najraje. Odgovorila sem da školke.
Aha!! Že vem!! Kupi ji Škatlico iz školjk in videla boš da bo čudovito!!! Seveda!!! Hvala lubi!!!Takoj sem šla gledat in naenkrat se mi je pred očmi nastavila prečudovita škatljica iz školjk s bleščicami. Takoj sem vedela da bo prava ta.
Adijo druge stvari, pozdravljena škatlica!!! sem si mislila.
COMENT
13. junij 2010
u20395
u20395
zej nisem vedla kaj bi še napisala
13. junij 2010
u20395
u20395
halo?
13. junij 2010
u20395
u20395
Ampak... kaj bi ji kupila v škatlici? Aja!!! Seveda!!! Kupila ji bom prstan s diamantom!!! Ne ne ne pre dragi je. Navadni prstan!!! Ne ne ne prstan dajajo fantje puncam če bi hodla... Kaj pa kako ogrlico? Ne ne ne, ne nosi jih. Malo pomisli Glorija!!! Saj res!!! Zapestnico je izgubila zadnje dni. Lahko bi ji kupila novo in bi jo nadomestila!!! Super!!! Ko ji kupim zapestnico, bo najbolj vesela pa še škatlica iz školjk!!! Ko ji kupim, grem domov da ji zavijem darilo. Darilo sem zavijala 15 minut saj me je mašelj malo jezil. Ura je bila zelo hitro mimo. Ko sem že bila na poti, sem poklicala Patricijo.
Najin pogovor :
J : heeeeej stara!!!
P : hejla!!! Kdaj prideš?
J : čes nekaj minut!!!
P : ki pa si?
J : na poti!!!
P : O.K. se vidiva!!!
J : adijo stara!!!
P : adijo tastara!!!
Na poti srečam muco ki je imela zlomljeno tačko. Ojoj!!! Kaj pa zdaj? Nemorem je kar pustiti tu!!!
13. junij 2010
u20395
u20395
Zgrabila me je panika. K patriciji grem in jo želim presenetiti, dobila sem mačko ki ima zlomljeno tačko... OJOJ! Kaj naj storim? Saj res!!! S Patricijo lahko greva k veterinarju, na koncu jo pa presenetim s darilom!!! Super!!! Nisem si mislila da sem lahko tako inteligentna!!! Ojej! Spet ta Patricija. Ja kaj bi še rada?!?!?
Najin poovor :
P : ki hodiš?
J : ja nekaj sem našla!!
P : kaj pa?
J : nekaj pač!!
P : dej no povej!!
J : povedla ti bom ko pridem k tebi!!
P : zakaj?
J : ja pa zato.
P : a j boš prinesla?
J : jasno!!
P : O.K.
J : O.K.
P : adijo!!
J : adijo!!
Hureeeeeeeeeeeej!! Presenetila sem jo!! Zaj pa pot pod noge.
13. junij 2010
no nadaljuj ...
pa upam da mi tud ti kej kometiraš XD
13. junij 2010
no nadaljujj!!!
pa bi lohk prebrala se mojo zgodbo??
scary book?
13. junij 2010
u20395
u20395
mogoč
13. junij 2010
u20395
u20395
dobra je sam ni strašna... =/
13. junij 2010
u20395
u20395
ok zaj nadaljujem...
13. junij 2010
u20395
u20395
Ko sem prišla k Patriciji sem ji povedala od kje se je mačka vzela. Staršema je takoj povedala da moramo k veterinarju. Ko smo se peljali se je Patriciji mačka zelo smilila. Ko smo prispeli je veterinar rekel da ni hudega in da se je samo vdarila. Kmalu bo bolje. Ko se peljemo nazaj k Patriciji sva se s Patricijo pogovarjali :
P : prav nič se mi ni smilila!!
J : e daj no, vsi smo videli kako si jo božala in še polek malo jokala ko si gledala v njeno tačko.
P : O.K. naj ti bo res se mi je smilila ampak zaj več ne.
J : zakaj pa ne?
P : zato ker vem da nima zlomljene tačke.
J : ja in če nima?
P : O.K. no.ne rabiš se pritoževat.
J : saj se ne
P : jas nisem povabila tebe da bi se kregala s mano.!
J : O.K.
P : sej ni nič
J : zaj pa moram pustiti mačko nazaj na cesto.
P : kje pa!!! Raje jo boš pustila kot da ti jo še enkrat povozijo.!?!
J : nee.! Kje pa!
P : no?
J : kaj no?
P : a jo boš obdržala?
J : am...
P : no?
J : O.K. ampak zadnjič.
OMG spet imam mačko.!! Drugače sem pa srečna.
NADALJUJEM?
13. junij 2010
Ja
13. junij 2010
u20395
u20395
bom samo več comentov
13. junij 2010
u9447
u9447
amm..sorri sam ta zgodba nima smisla o.O
ti kr nadaljuj sam mau ie čudna..
13. junij 2010
u20395
u20395
Jupiiiiiiii.! Mačko mam!! Kako naj dam ime če je ženski spol? Hmm... Pika? Nika? Kika?Lana?Čara? Kara? Že vem!! Muca bo Pikica.! Super ime za mačko! Nikoli še nisem slišala boljšega imena.! Patriciji sem še podarila škatlico in odšla.Piiiiiip , piiiiiiiiiiip.! Ojoj sporočilo!Od mihe je!! Kaj mi je poslal???????
Najina sporočila :
M : Povabilo na zabavo za roj. dan : Pridi lubica k men kr nebo prave zabave brez tebe! Zabava bo 14.6.2010 ob 5-ih zjutraj se začne ob 3-eh pa konča. Malo bo dolga. Podpis : Miha.!
J : hvala miha.!
M : ni za kaj.!
J : kako dolgo bo pa trajala?
M : mislim da nekje 10 ur.!
J : to bo prava žurka.!!
M : ja pa pozabil sem napisat da lahko prespiš pri meni.!!!
J : Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej xD
M : adijo.=)
J : adijo.=D
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!! Še ena žurka.! Hitro Po obleko.!
NADALJUJEM?
13. junij 2010
u20395
u20395
COMENT
13. junij 2010
u20395
u20395
Comenti
13. junij 2010
u19393
u19393
NadaŁjuuj. (:
13. junij 2010
u20395
u20395
takoj
13. junij 2010
u16515
u16515
jeeej moj ime xD
13. junij 2010
u20395
u20395
Ko sem odhajala v trgovino, sem videla mnogo prečudovitih oblek. Ena je bila še naj naj res najlepša. Bila je rdeča s dragimi kamni.Bila mi je zelo všeč in sem se odločila da jo kupim. Nisem imela druge izbire. Ko sem jo kupila sem si morala kupiti čevlje. Kupila sem si rdeče čevlje. potem pa še darilo.! Hm... Kaj ma najraje? Aja!!! Strelske igre!!! Takoj jih mu kupim. Ko mu jih kupim grem spat. Moram se namreč zbuditi ob 5-ih. Ko zaspim, sanjam da je Miha poljubil Patricijo. Ko se zbudim, vem d bo to jutro nekaj posebnega. Ko pridem k njemu, vidim nekaj čisto nenavadnega. Miha je... NADALJUJEM?
13. junij 2010
u16515
u16515
nadaljuuj...
13. junij 2010
u20395
u20395
Miha je poljubil Saro. Sara je moja in Mihova sošolka in je ena najbolj tečnih ki so v razredu. Ker so bili vsi tako glasni, sem zakričala : kaj nebo prave zabave brez mene če pa poljubljaš saro?!? Vzela sem moje darilo za Miha in odšla domov. Solze so mi tekle po licih, vendar si jih nisem obrisala.Miha me je takoj poklical.Piiiiiiiip! Piiiiiiiip! Kaj bi spet rad?!? Najin pogovor :
M : eeeeeeeeeej!!!
J : kaj ej?
M : oprosti mi za tisto prej.
J : nemorem ti oprostiti ker si mi str srce.(govori žalostno)
M : ampak Sara je poljubila mene.!
J : ti kar govori.!
M : saj govorim!
J : ja ampak neumne stvari kar ni res!
M : nič neumne stvari.!
J : poljubil si jo in zdaj me nič o tebi več ne zanima.!
M : ampak...
J : nič ampak.!
M : pikica, Sara me je poljubila.
J : niti enkrat v življenju mi ne reči pikica.!
Takoj za tem sem prekinila. Nisem hotela da bi bila tako otročja da se bi pustila fantu ki je v resnici prevarant vseh punc. Kaj se je zgodilo? Nisva več skupaj?
NADALJUJEM? ;D
14. junij 2010
JA NADALJUJ SAM TO ZGODBO PONAVLAS!!!...
SORRY SAM JE RES.!!!
14. junij 2010
u20395
u20395
Ki? Aja sej vem ja. Komaj zaj sem opazla
14. junij 2010
u20395
u20395
Potrta sem. Fant me ne mara. Mam mi reče da naj nebom žalostna ker je to naredil samo zato da bi se te za kakšen dan znebil. Nič ni hudega. Postala sem še bolj žalostna. Nisem vedela kaj naj naredim. Ker mi je mama rekla naj nebom žalostna ravno zaradi tega, sem še bolj žalostna. Ker se bi me rad znebil?!? sem si po tiho rekla.Nisem vedela da je takšen froc. Rad bi se me znebil, potem mi pa še oprošča. Neverjetno!! Mogoče se je mama zmotila in mogoče mu je res žal. Ampak, kaj ko pa se je poljubljal s saro.Res mi je žal
Nadaljujem?
14. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg