Forum
Heejla!
No mam novo temo in sicer govori o eni punci,ki živi v gozdu(vem ja,čudno) brez staršev in sama proti divjim zverem.
Ime ji je Lolita() in je stara 15 let.Ko je bila stara 5 let so ji umrli starši v prometni nesreči.Ker je ujeta v gozdu-ful vlkem- kjer ji preti ogromno nevarnosti.
Evo to je ona:

Da začnem pisat.Upam,da vam bo ušeč :$
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Wiiii končno mami in atii!!''Kam bomo šli za moj peti lojstni dan?'' sem vsa polna upanja vprašala.Mama mi je rekla,da na čolnarjenje na reko Nil.Naložili smo čoln in kopalke ter se odpravili.Vozili smo se hitro z dirkalnim avtomobilom,saj smo bili premožni.Vožnja je bila dolga nato pa naenkrat vidim skalo na cesti.''Mami,ati!!Skala na cesti paaaziii!'' ampak bilo je prepozno.Zapeljali smo v skalo in se zvrnili naravnost v reko.Pritisk je zablokiral vrata in vsa panična sem planila v jok.Uspelo mi je odpreti vrata.Pograbila sem mojo mlado mucko in psičko ju zbasala v torbo in zaklicala mami in očetu: '' Pridi hitro!!podaj mi roko!''.A avto je potonil.Preden sem odšla sem slišala le zadnje besede očeta in mame.''Vse bo še dobro'' in avto je potoniil globoko v globino reke Nil.Vsa premočena sem prišla na površje in se nekaj ur jokala na bregu.Ob meni je bila mucka vsa prestrašena in psička,ki me je lizala po obrazu v spodbudo.Končno sem se sprijaznila s tem,da je svet krut in ne more biti drugače.Morala bom postati samostojna.
Zgradila sem si majhno hišico na drevesu(ravno prav zame in za moja dva ljubljenčka) in izumila nekaj stvari,ki so pripomogle k življenju v divjini.
Lolita kot mala 5-letnica:

10 let kasneje...
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Danes mineva 10 let odkar sta mi umrla oče in mati,jaz pa sem bila prepuščena sami sebi.Odšla sem iskat hrane v gozd saj sem bila lačna prav tako kot moja ljubljenčka.Našla sem nekaj sočnih jagod in ulovila dve ptici.Splezala sem na domače drevo in spekla hrano ter se najedla.Po kosilu sem ljubljenčka pustila in se odpravila raziskovat jaso.Bila je ogromna in na njej na stotine živali.Sredi te jase je stalo drevo,ki bi bilo primerno za hišo saj je imelo veje že tako prepletena,da manjka samo nekaj desk za okna.No pa smo opravili selitev sem si zadovoljna rekla.Jaz in moja dva ljubljenčka smo veseli bili v večjem novem domu,ki je imel celo posteljo narejeno in vej in kožuhov.Naredila sem tudi dve blazini in ju napolnila s perjem.Vsako blazino sem položila ob posteljo in ljubljenčka sta se že vsak v svojo ulegla ter zaspala.Ta čas sem iskoristila za raziskovvanje.Odšla sem nekaj metrov stran in že sem zaslišala nekaj podobnega obupu.Skrila sem se med travo in se potiho splazila do njega.Zagledala sem prečudovitega konja s kot kaže zlomljeno nogo.Odšla sem do njega in nabrala nekaj trave,da bi si pridobila zaupanje.Ponudila sem mu jo in z veseljem jo je sprejel v naslednjem trenutko pa me je že polizal po roki.Z povoji,ki sem jih sama naredila sem mu zavila nogo in jo namazala z zelišči.Pustila sem ga čez noč v hlevu,ki sem ga naredila v treh urah.Pustila sem mu tudi nekaj trave in vode.Zjutraj ko sem se zbudila mu je že bilo bolj v tistem trenutku pa....

Konj:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Kaj se bo zgodilo?
Je veliko divjih zveri,strupenih rastlin in jam.
To je namig
Za popravke mi lepo prosim pišite.Rabim pa 3 nexte za nadaljevanje
20. april 2014
u169919
u169919
next
20. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg