Forum
Hej! To je moj prvi fanfic in upam da vam bo všeč

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sem Isabella James Horan, kličejo pa me Isa. Stara sem 16 let. Živim na Irskem, kjer imam veliko izjemnih prijateljev. In ja, sem sestra tistega Nialla iz One Direction. Z Niallom se že od nekdaj odlično razumeva in jaz sem ga tudi prepričala, da se prijavi na X-Factor. Oba imava blond lase in bodeče modre oči. Niti nisva tako visoka, sva pa oba vitka.
Vem da govorim neumnosti, ampak priznam, da zdaj obžalujem, da se je prijavil na X-Factor. Vem, da so se mu uresničile sanje, ampak nisem si mislila, da bo pristal v neki fantovski skupini in bo več časa preživel na turnejah kot pa z mano. No, zaradi Nialla sem v šoli zelo popularna. Najbrž vsi mislite, kako je moje življenje popolno, ampak ni! Vse od začetka do konca X-Factorja sem bila močno zatreskana v Harrya, ki je v skupini z mojim bratom. On se zame seveda ni zanimal. Saj, kateri šestnajstletnik bi se pa zanimal za neko trinajstletnico, ki je izgledala, kot da bi jo ravnokar povozil avto. Ampak življenje gre naprej in tudi moja ljubezen do Harrya je počasi zamirala. Do nekega usodnega dneva…

»Isa!!« se je zadrla Lisa, moja najboljša prijateljica. Odprla sem oči in sonce je posijalo v moje oči. Bila sem dobre volje. Liso sem potegnila k sebi v objem. »Jutro' Lisaa!!« sem jo pozdravila prijazno in jo še bolj močno objela. »Tvoj brat je tukaj!« je rekla navdušeno. »Pa saj Greg je tukaj vsako jutro…« sem rekla začudeno. »Isa, ne Greg.. Niall je tukaj!!« je zavpila navdušeno. Sreča mi je preplavila telo. Samo gledala sem jo z odprtimi usti. Potem sem začela vpiti in skakati po postelji. »Isaa! Se ne bi umirila in ga šla pozdravit?!« je rekla ter se začela smejati. Ja, Lisa je najboljša prijateljica ne tem svetu! Že od nekdaj je malo zatreskana v Nialla. Lisa ima lase zelo svetle rjave barve. Njene oči so kostanjevo rjave. Je zelo suha in lahko bi rekli da je malo razvajena, saj dobi vse kar hoče, pa tega nikoli ne ceni. Ampak vseeno jo imam rada.

Uuuu saj rees! Hitro sem kar v pižami stekla v kuhinjo, saj sem vedela, da ga bom sigurno našla tam. Ravno se je pogovarjal z mami, ki je imela na obrazu napol vesel in napol žalosten nasmešek. »Niall!« sem zavpila še s stopnic in stekla k njem v naročje. »Isaa!! Mojaa malaa 'sis'!!« je zavpil in me zavrtel v zraku. »Kako močno sem te pogrešala!« sem zavriskala in videla kako je po stopnicah prišla tudi Lisa. »Tudi jaz tebee!« je rekel Niall in oponašal moj glas. Postavil me je na tla in rekel nekaj, kar je takoj obžaloval. »Isa, zdaj me ne boš več pogrešala, saj boš bila z mano!« je rekel in zavriskala sem. »Prihajaš domov?!« sem bila vsa navdušena. »No pravzaprav greš ti z mano… Seliš se v London!« je rekel in ni vedel ali naj uporabi vesel ali žalosten glas. Samo obstala sem in ga gledala z odprtimi usti. V glavi so mi odzvanjale besede 'seliš se v London, seliš se v London'. Naenkrat so se meni in Lisi vlile solze in sesedla sem se kar tam, na kuhinjskih tleh. »Prosim te mami, reci, da se šali!« sem vpila v histeričnem joku. »Ne Isa, greš v London!« je rekla mami ter me začela tolažiti. Niall me je dvignil v naročje kot majhno deklico in me tolažil. »Pa daj no… saj ne more biti tako hudo!« je rekel z otožnim glasom. Jaz sem seveda začela še bolj jokati. »Ljubica, saj lahko še prideš nazaj kadarkoli boš hotela.« je poskušala mami. V kuhinjo je prišel tudi oči in videl, da sem že izvedela novico, ter želel pobegniti. »Očiii!« sem že začela ovijati roke okrog njegovega vratu. »Em.. Is umiri se! Saj ni tako zelo hudo!« je ponovil Nialla. Pa naj še kdo reče, da nista oče in sin. Niall je prizor samo gledal s pokovko v ustih. »Pa dajte noo! Tukaj imam šolo, prijatelje in vse življenje!« sem jih prepričevala. »Isa… Greš takoj, ko bo konec šolskega leta, torej čez tri tedne in tam se boš vpisala na eno boljših plesnih akademij. Prijatelje pa lahko obiščeš kadar hočeš, ali oni tebe.« je rekla mami, jaz pa sem jo samo začudeno gledala, saj ona naj nebi vedela, da sem se vpisala na to šolo. Mislila sem , da tako ali tako ne bom sprejeta, zato sem se prijavila. Zdaj pa so me sprejeli! Uresničila se mi je največja želja… moje največje sanje! Mami sem samo gledala s široko odprtimi očmi. »Niall mi je povedal!« se je hitro izgovorila mami. »Kaaj? Če jo pa hočem ob sebi!« je rekel Niall zaščitniško. Takoj mi je bilo lažje ob misli na odhod. Šla sem do Lise in skupaj sva v tišini odšli v mojo sobo. Usedli sva se na posteljo in bili sva tiho kot za stavo. »Saj ne more biti tako hudo! Poglej sprejeta si bila na eno najboljših plesnih šol na svetu!« je rekla Lisa z zaigranim navdušenjem. »Hočem, da greš z mano!« sem rekla ter jo objela. »Saj veš, da ne morem!« je rekla žalostno. »Jooj, kako te bom pogrešala!« sem rekla spet v joku. Lisa se je odpravila domov, jaz pa sem dan preživela z Niallom. Povedal mi je o vseh dogodivščinah in nevšečnostih, ki so se jim zgodile. Omenil je tudi, da so še vsi fantje prosti in da se on nikakor še ne namerava zaljubiti, saj je trenutno v ljubeči zvezi s hrano. Potem sva se poslovila in Niall je odšel nazaj v London.

Naslednji trije tedni so minili kot bi trenil. Naenkrat je bilo konec šolskega leta. Zbudila sem se in nikjer ni bilo sonca. Vedno me je zbudilo sonce in sedaj je bilo kar čudno dan začeti brez pozdrava sonca. Spomnila sem se, da me čez 2 uri ne bo več tukaj in kdo ve, če se me bo naslednjič ko bom prišla sem, še kdo spomnil. Oblekla sem se in umila, potem pa sem odšla na zajtrk.

Drugi del pride po dveh nextih
08. marec 2014
u167524
u167524
Hudoo !!!

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. marec 2014
u155895
u155895
neeeeeeext
11. marec 2014
next
11. marec 2014
Hvalaa za nextee<33 Od začetka ne bo nekej posebnega ker sem to pisala že lajk eno leto nazaj Ampak vam bo mogoče poznej bl zanimivo...pam haha

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tam me je že čakal Niall in jedel palačinke. »Jutro!« sem rekla zdolgočaseno. »Jutroo mala!« je ves vesel rekel Niall. Samo grdo sem ga pogledala in se spravila nad svoje palačinke. »Wow… nekdo pa je danes slabe volje…« me je še kar izzival. Ko sva pojedla, je oči moje kovčke odnesel v avto, mami pa me kar ni hotela nehati objemati. Prišel je tudi Greg in ni mogel verjeti, da že odhajam. »Poglej, še sonce ne sije, ker vsi žalujemo…« je rekla mami na robu joka. Tudi jaz nisem bila nič boljša, zato sem vse še enkrat na hitro objela in stekla v avto. Ko je Niall odpeljal z domačega dvorišča, pa se je spet začel moj izbruh histeričnega joka. Niall me je samo zaskrbljeno gledal. »Isaa… saj ni tako hudo tukaj v Londonu! In še z mano boš… ter ostalimi fanti skupine…« je rekel ves navdušen Niall. Jaz pa sem bila vedno manj navdušena. Vedel je, da jih ne maram ravno, zato je te besede izrekel bolj previdno. Kar naenkrat sva se znašla pred čudovito, ogromno hišo. Bila je pravljične oblike in bilo je zelo veliko oken. Za hišo je stal velikanski bazen in vse je bilo fantastično. Moram reči, da me je popolnoma prevzela in sem za trenutek pozabila na vso žalost.
--------------------------------------------------HARRY---------------------------------------------------------------------------
»Harry!!« se je zadrl Liam. »Pa kaj bi spet rad?!« sem se zadrl nazaj, saj sem ravno gledal svojo najljubšo serijo. »Niall in njegova sestra sta prišla!« je rekel. »Ja in? Pa pojdi odpret!« sem zakričal nazaj. »Ne! Vsi gremo lepo ven!« je rekel ter me potegnil s sedežne. Tako smo se vsi odpravili ven. Takoj ko sem jo zagledal, kako trmasto sloni na avtu, mi je zastal dih. Zvilo me je v trebuhu, noge so se mi zatresle in imel sem občutek, da bom omedlel. Ko sem tam kar stal, me je Zayn boksnil pod rebra, da sem se spet zbral in odšel do avta.
-----------------------------------------------ISABELLA---------------------------------------------------------------------------
Takoj ko sem stopila iz avta, so ven že prišli tisti neumni bebci Liam, Zayn,Louis in…Harry. Resno mi grejo na živce. »Heey!« jih je pozdravil Niall. »Heeeeeeeey!!« so ga pozdravili nazaj in se obrnili proti meni. Jaz sem le slonela na avtu in gledala v svoj telefon. »Emm…. Isa, jih nebi pozdravila?« mi je rekel Niall. »Ja, whatever…« sem rekla in spravila telefon v žep. Zdaj pa sem ga zagledala. Jooj kako se je spremenil! Bil je še lepši kot pred tremi leti. Videla sem, kako me je poželjivo gledal. Ampak ne Styles, ne bo šlo kar tako! Čas je za maščevanje izpred treh let. Zdaj si me boš ti želel. Niall jim je nekaj razlagal o tem, kako je bilo doma, ampak ga nisem poslušala. Če sem že v Londonu, bi rada vsaj kaj videla. In svojo novo šolo! Odšli smo noter in Niall mi je pokazal mojo sobo.Nad njo sem bila naravnost navdušena. Po celi površini tal je bila bela mehka preproga, nekje v bližini sredine je stala velika zakonska postelja in vse je buli urejeno kot za princesko. »Ti je všeč?« me je upajoče vprašal Niall. »Iiiii obožujem joo!« sem rekla navdušeno, ter objela Nialla. »Me veseli, da ti je vsaj nekaj všeč!« je rekel Niall in si vidno oddahnil. Resnično mu je bilo hudo za vse kar se je dogajalo. »Res si najbojši brat ever!« sem rekla ter ga objela. »Potrudila se bom vesti lepše.« sem mu obljubila. »Is, vem da ti je težko, tudi meni je bilo, ampak saj se navadiš. In jaz vem, da boš imela že danes kup prijateljev, saj ti nimaš toliko težav s tremo, kot sem jih imel jaz. In če ti bo kdo kaj rekel, ali te prizadel, sem jaz vedno tukaj zate, saj sem tvoj bro'!« je rekel ter me objel. »Hvala ti Niall. Počasi si bom razpakirala…« sem rekla in Niall je odšel iz sobe. Vrgla sem se na posteljo in razmišljala o fantih v Londonu. Ampak njih sem že malo naveličana. Raje bi še uživala samski stan in žurirala s prijateljicami in prijatelji. No, seveda če si jih bom omislila. Začela sem si pospravljati v omare, ko me je Niall poklical na kosilo. »Jaa že greem!« sem zakričala nazaj. Res sem bila že lačna, zato sem se hitro odpravila v jedilnico. Vsi so že bili tam. Usedla sem se med Nialla in Harrya, saj drugje ni bilo prostora. Jedli smo špagete in moram reči, da fantje znajo kuhat! »Hey, Is po kosilu sem te nameraval peljat na ogled nove šole, pa ima trenutno čas samo Harry tako da te bo on zapeljal…« Skoraj se mi je zaletelo. Je rekel, da me bo Harry peljal?! Jooj, to bo še dolga vožnja. Žalostno sem pogledala Nialla. On me je le pogledal, s pogledom, ki pravi: 'Da ne bi slučajno!'. Šla sem v sobo in se preoblekla. Niall in ostali so že odšli in v hiši sva ostala le midva s Harry-em. No, sicer še vedela nisem kje je on, ampak mislim, da nekje v hiši. Naenkrat se je prikazal v moji sobi. »Em, a si že pripravljena? Lahko greva?« je vprašal, ne morem verjeti kaj bom sedaj rekla, ampak zdelo se mi je, da je bil rahlo sramežljiv. »Ja.« sem mu rekla in pograbila svojo torbico, ter stekla k vratom. Harry je le umirjeno prišel za mano. Stopila sem do avta in končno je spet posijalo sonce. Šla sva v avto in se odpeljala k šoli. »Lahko ti razkažem še kaj drugega če hočeš.« mi je ponudil. Naj grem ali ne? Rada bi si sicer še ogledala plesne centre. »Ne.« sem ga zavrnila. »Prav, kakor želiš.« je rekel trmasto in zavil proti šoli. Lahko le rečem O MOJ BOG! Bila sem več kot navdušena nad šolo in izgledala je še boljše kot na sliki. ROYAL ACADEMY OF DANCE! Šola je bila ogromna in opremljena v starinsko-modernem slogu.

»Wooow!« je bilo vse, kar sem lahko izrekla. »Waaw!« je bil navdušen tudi Harry. Hitro sem stekla proti šoli Harrya pa sem kar pustila tam, pri avtu, potem pa je pritekel za mano. »Em Pudeljček, kaj se ne bi ti malo zakril? Ne bi bilo ravno najbolje če bi te začele kar obletavati vse fanice!« sem mu rekla in ga proseče pogledala. »Pudeljček? Kaj a si ljubosumna, da bom z drugimi puncami?« je rekel in se začel režati. Jaz sem ga zelo grdo pogledala. »Pudeljček sem ti pač dala tako ime. In ne, nisem ljubosumna! Zakaj bi bila?« sem rekla in še vedno grdo gledala. Harry se je še vedno režal kot pečen maček. Samo šla sem stran od njega in prišla do recepcije. »Gospodična, sami ne smete na ogled. Z vami mora biti še ena polnoletna oseba.« je rekla receptorka ter se mi prijazno nasmihala.

Vam je všeč? Ja, ne, kej popravm...? Z veseljem sprejemam predloge
11. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+
nova bralka
11. marec 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+nova bralka
12. marec 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. marec 2014
Hello Hvala za nexte<3 In ja vsak dan bom nextala ker mam že od prej napisano tk da jeej Upam da vam bo všeeeč;****

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

»Pudeljček!!« sem zakričala in on je pritekel sem. »Kaj a zdaj sem pa dober?« je rekel in se še naprej režal. Samo zavzdihnila sem in ga povlekla za sabo noter. Hodila sva po šoli in nad njo sem bila naravnost navdušena. Zagledala sem dve dekleti, ki sta bili, kakor je zgledalo, tukaj že domači. »Hey!« sem ju pozdravila. »Heey!« sta obe odzdravili prijazno. »A vidve sta tukaj že domači?« sem ju vprašala in se jima nasmehnila. Nasmehnili sta se mi nazaj. »Ja, tukaj sva že od malih nog!« je rekla ena od njiju. »Uhh, kar zavidam vama!« sem rekla in to resno mislila. »Ja, saj je res lepo tukaj!« je rekla druga. »No, jaz pa sem nova tukaj. Bi mi mogoče lahko razkazali šolo?« sem ju vprašala v upanju. »Ja, seveda!« sta obe veselo rekli v en glas. »Hvala vama. In mimogrede, jaz sem Isabella.« sem se jima predstavila. »Ni problema! Jaz sem Elizabeth in to je Ashley, lahko pa naju kličeš Eli in Ash!« ju je predstavila Eli. Skupaj smo odšle proti Harry-u. No, njega seveda ni bilo tam. »Pudeljčeek!« sem se zdrla in nekaj ljudi je pogledalo proti meni. Za to se seveda nisem zanimala. Kmalu je Harry prišel izzavogala in videla sem, kako sta se Eli in Ash skoraj stopili. »Ti si z njem, tukaj?!« je zavpila Ash. »Aaaaaaaaaaa!« sta zavpili obe v en glas. Spet so vsi pogledali v našo smer. Na srečo so bili tam sami starčki in Harrya niso prepoznali. »Heey!« ju je veselo pozdravil Harry. »Okeej…. Huh… em Isabella kako ga ti poznaš in si tukaj z njem?« me je vsa navdušena vprašala Eli. »Em… nisem vama pa povedala svojega priimka… Jaz sem Isabella James Horan.« sem jima rekla nasmejano. »O moj bog!« sta zavpili obe. »Jajaa, njegova sestra jee! Gremo lahko zdaj naprej ker nimamo vsi toliko časa!« je rekel Harry sarkastično. »Ja pudeljček!« sem rekla in odšli smo. Eli in Ash sta mi vse razkazali. Nad vsakim prostorom sem bila zelo navdušena. »Res hvala, ker sta mi razkazali šolo!« sem se jima zahvalila. »Ni problema!« je rekla Ash. »Če nimata nič v načrtu, nas lahko Harry še zapelje v Starbucks!« sem jima predlagala, Harrya pa sem ignorirala. »Nama je ok!« je rekla Eli. »Khm khm… Jaz vas peljem, se ne bi prej malo pozanimala predenj kaj rečeš?« mi je rekel Harry. »Mislim da si ravnokar potrdil, da boš peljal!« sem rekla in se zarežala. Tako smo se odpravili v avto in se odpeljali do Starbucksa. Harry nas je le spustil in odšel naprej po fante. Me smo se pogovarjale in veliko smejale. Moram reči, da sta taki kot je moja družba na Irskem. Vmes sem tudi ugotovila, da je Eli všeč Liam, Ash pa Louis. Rekli sta, da imata še 2 najboljši prijateljici in da bi bilo lepo če bi se spoznale, saj bi se zelo hitro vzljubile. »Heey sis'!« sem zaslišala za sabo. Takoj sem prepoznala ta glas. »Ni!« sem rekla in ga objela. »Kako je bilo v šoli?« me je vprašal. »Zelo je lepa in nad vsem sem naravnost navdušena!« sem mu potrdila. Videla sem, kako se Eli in Ash topita ob pogledu na fante. »Em to sta Elizabeth in Ashley, Eli in Ash na kratko!« sem jih predstavila. »Heeey!« sta jih pozdravili. »Heeeeey!« so jim odzdravili fantje. »Onidve sta nama razkazali šolo!« sem rekla veselo. »Torej je le šel s tabo! Mislil sem, da te bo kar pustil tam in šel naprej.« je rekel Zayn. Zdaj pa sem videla Liama in Louisa kako si ogledujeta Eli in Ash. Punci sta se še nekaj pogovarjali s fanti, potem pa smo si izmenjale telefonske številke in se poslovile. Eli ima temno rjave, rahlo valovite lase in zelo polne ustnice, ki so obarvane v pinki barvi. Ima svetlo rjave oči in vitko postavo. Ash pa ima za odtenek svetlejše lase, ki ji lepo ravno padajo čez rame. Ima zelene oči in bolj temno polt.

https://onlybackground.com/wp-content/uploads/2013/12/tumblr_mayx0nIkoM1rykht7o1_500_large.jpg (Eli, brez pirsinga in tatujev lol)

https://2.bp.blogspot.com/-171hQdIK8Ls/UWACRauqmUI/AAAAAAAAAKE/0ZMucOb8V-s/s1600/tumblr_mkqyzb35sK1qjd0avo1_500.jpg (Ash)

https://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/65/49/29/6549293de84189ca048daa0140037c5e.jpg (Isa)

Ko smo prišli domov, sem stekla v kuhinjo in bila razočarana nad svojim odkritjem. »Kako za vraga lahko živite brez nutelle?!« sem se zadrla, da so me lahko vsi slišali. In ja, jaz in Niall ne moreva živeti brez nutelle, zato sem bila tako razburjena. »Niaall!« se je zadrl Liam. »A si spet vse pojedel?!« ga je vprašal in se mi zdi, da smo že vsi vedeli odgovor. »Pa saj jo je bilo še čisto malo!« se je zagovarjal ko so vsi prišli v kuhinjo. »Ubistvu smo imeli še 2 celi!« je rekel Lou. »Ja dobro noo, jo grem pa kupit..« je rekel Niall in se je delal da je žalosten, a smo vsi vedeli, da bo nazaj prišel s tremi vrečami nutelle in bo 2 vreči obdržal zase. Ko je prišel nazaj, mi je podal mi je eno nutello in jaz sem vzela žlico, ter se odpravila pred televizor. »Torej, kaj bomo gledali?« je rekel Zayn in vsi so se vrgli na sedežno zraven mene. »Nameravala sem ga gledati sama, ampak če ne gre drugače…« sem zasikala a me ni nihče slišal, ker so se že prepirali ali bi gledali Titanic ali Remember me. Nad izborom nisem bila ravno navdušena. Na koncu so izbrali Titanic in cel film so prejokali. Jaz sem le urno jedla nutello in Niall mi jo je vmes jemal s prstom. »Louis!!« sem zakričala, ko sem videla da joče v mojo ramo. »Sorry, ampak če je pa tako žalostno!!« je rekel in dobil ponoven napad joka. »O moj bog! In vi ste najbolj popularna FANTOVSKA skupina na svetu!« sem rekla sarkastično. Po končanem filmu sem odšla v svojo sobo in poklicala Liso. »Isaaaaaaaa!« je zavpila Lisa in na drugi strani se je slišalo polno navdušenja. »Heeey družba!« sem pozdravila vse. »Kako je v Londonu?« me je vprašala »Šola je super, spoznala sem dve dekleti in sta mi razkazali šolo, fantje so znosni… in kako je pri vas? Zelo vas pogrešam!« sem jim razložila. »Tudi mi te pogrešamo in da nas ne boš pozabila, ko boš slavna plesalka!« so rekli vsi. Zdaj so se mi v očeh spet začele nabirati solze. »No družba, zdaj pa jaz grem! Čuske!« sem se poslovila in prekinila. Svoj obraz sem zakopala med blazine, da ne bi kdo vedel da jokam. Ko me je minilo, sem šla na Niallov ask. Že pred meseci mi je dal njegovo geslo, jaz pa sem dala njemu svoje. Bilo je polno nekih fanovskih izpovedi. Videla sem tudi vprašanja od Eli in Ash. Odgovarjala sem na vprašanja in spoznala, kako imajo ta dekleta rada mojega brata in kaj vse bi dale, da bi se ga le dotaknile. Bila sem neverjetno prijazna z njimi in dekleta so me vzljubile. Kmalu sem se naveličala in šla na svoj ask. Kar naenkrat pri mojih vprašanjih ni bilo nobenega hejta, ampak so vsi samo pisali, kako me pogrešajo in vprašanja povezana z Niallom. Potem sem odšla dol k fantom, pogledat kaj delajo. Bili so vsi, razen Harrya. Ko sem prišla, sem zagledala zelo čuden prizor: Lou je jedel korenček, Liam je tekel pred Zaynom ker se je ogledoval v žlici, Niall pa je sedel na sedežni, jedel nutello in gledal risanko Tom&Jerry. Okej, vsaj v tem se Niall ni spremenil. »Resno?« sem rekla, a nihče me ni slišal. Lou se je pogovarjal s svojim korenčkom, onavda debila sta kričala kot zmešana, Niall pa je kričal: 'Run Jerry, ruuun!'. Ko sva bila mlajša sem jaz vedno navijala za Toma, on pa za Jerrya. Ker me nihče ni opazil, sem vzela telefon in šla nazaj v svojo sobo. Ko sem šla mimo nekih vrat, so se ta kar naenkrat odprla in nekaj me je potegnilo noter. Zakričala sem in oseba mi je zakrila usta. Obrnila sem se in zagledala par lepih zelenih oči. Nekaj me je spreletelo po telesu. »Harry!!« sem zakričala in ga ugriznila v roko. »Awč!« je zajavkal in se prijel za roko. »Kaj misliš da počneš?!« sem zavpila nanj. »Dobro sem te ustrašil a?« je rekel in se zarežal. »O moj bog! Mislim, da imaš dol pametnejše delo kot tu!« sem rekla, odprla vrata in šla naravnost v svojo sobo. Vmes med mojo in Harry-evo sobo je bila še Niallova. Vrgla sem se na posteljo in skoraj bi že zaspala, če me ne bi zbudil moj telefon. Klicala me je Eli. »Heey!« sem se oglasila. »Hey Isa, hotela sem te povabiti danes zvečer z našo družbo zažurat, da ti pokažemo malo Londonske zabave.« je rekla ter se zasmejala. »Ja, seveda. Kje pa se dobimo?« sem jo vprašala vsa vesela. »Lahko prideš do mene in greva potem skupaj tja.« je predlagala, jaz pa sem se strinjala. Šla sem dol in hotela Niallu reči, da danes zvečer grem ven in če bi me lahko peljal, ampak so bili še vedno močno zasedeni s svojim otročjim vedenjem. Šla sem nazaj v svojo sobo, tokrat po drugi strani, se stuširala in uredila. Oblekla sem belo majico z velikim srčkom na sredini in povrhu še krajšo rjavo, usnjeno jakno. Oblekla sem tudi rdeče krilo, ki mi je segalo do pasu. Lase sem si spela v čop in jih rahlo nakodrala.
Nisem vedela, kako naj pridem do Eli. S taxijem ne maram hoditi, ker mi vozniki nikoli niso všeč, tako mi je preostal edino Harry. Šla sem do njegove sobe in odprla vrata. »Hey, Pudjček bi…« sem začela in obnemela ob prizoru, ki sem ga imela pred očmi.

Kaj mislte da bo?
12. marec 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. marec 2014
u167582
u167582
wau, še ena super zgodba vesela sem, da sem jo našla <333
Next!
12. marec 2014
nexttttttttttttt
12. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. marec 2014
u167524
u167524
neeexttt
13. marec 2014
u167582
u167582
a bo danes next?
13. marec 2014
Ja danes bo next sam bol proti večeru ker mam dans trening:/
Pa hvalaa za nextee<33
13. marec 2014
u167582
u167582
ok (:
13. marec 2014
Mal pozen next ampk je hah Upam da je všečen hihi in hvalaa za vsee nextee sploh ne morm vrjet resno haha<333
-------------------------------------------------------------------------------------
Bil je Harry brez majice. Zgledalo je kot, da bi tudi on obnemel ob pogledu name. »Si hotela kaj reči?« me je vprašal Harry posmehljivo, jaz pa sem zardela. »Emm, hotela sem te prositi, če bi me zapeljal do prijateljice, saj veš kakšno stanje je tam dol.« sem mu rekla hitro. »Ja seveda!« je privolil in si hitro oblekel majico. Šla sva do avta in na GPS sem napisala Eli-in naslov. »Tako, tukaj sva!« je rekel Harry in se mi nasmehnil. »Hvala!« sem rekla in stekla do vrat. Pozvonila in Eli mi je v trenutku odprla. »Heey!« je pozdravila ter me objela. »Heey! Veš, da živiva čisto blizu?« sem rekla čisto navdušeno in obe sva začeli vpiti. »No pridi greva, ker sva že pozni!« je rekla Eli in hitro sva se odpravili. Šli sva peš, da sva se lahko še pogovarjali. »Veš, fantom sem pokazala tvojo sliko in eden od njih je zelo zainteresiran.« je rekla in me pogledala. Zasmejali sva se. Prišli sva na dogovorjeno mesto in takoj sem zagledala Ash. Pritekla je do mene in me objela. Moram reči, da so britanci zelo vljudni. Potem pa sem zagledala zelo zanimivega fanta. »To je ta!« mi je zašepetala Eli, ko je videla kam gledam. Pogledala sem jo in se ji nasmehnila. Zdaj pa se nama je pridružila še Ash, z njo pa sta bili še dve dekleti. »Heey!« sta pozdravili v en glas. »Heey!« sem jima odzdravila. »Jaz sem Isabella, ampak kličita me Isa!« sem se jima predstavila. »Jaz pa sem Zoella in to je Emma, kličeš pa naju lahko Zoe in Em!« ju je predstavila Zoe. »No pridi, da te spoznamo še s preostalo družbo! Če te me obožujemo, te bodo tudi oni!« je rekla Em in me potegnila za sabo. Spoznale so me še z vso ostalo družbo in moram reči, da sem se že v prvih petih minutah počutila kot s svojo staro družbo. Tisti tipček me je ves čas gledal in moram priznati, da sem se rahlo spogledovala z njim. Šli smo v klub in je veliko boljše kot na Irskem. »Isa, hodila boš na našo šolo kajne?« me je vprašala Zoe. »Ja. Tudi vidve obiskujeta Royal academy of dance?« sem bila čisto navdušena. »Jaa sošolke bomo! In Isa, vem da se poznamo šele kakšno uro, ampak za nas si že ena izmed nas!« je rekla navdušeno. »Jooj hvalaa. Enako!« sem se čisto raznežila. »Zdaj pa se dobro pokaži!« se je zasmejala, meni pa ni bilo nič jasno, dokler se ni tisti tipček prikazal pred mano. »Heeeey!« me je pozdravil, jaz pa sem se skoraj stopila. Tako je HOT. »Heey!« sem mu odzdravila in se mu prisrčno nasmehnila. »Jaz sem Chris, in ti si?« se je predstavil. »Isabella, Isa na kratko.« sem se mu predstavila. »Bi zaplesala?« me je vprašal in jaz sem seveda privolila. Pleše pa odlično, obvlada. Pozneje ga moram vprašati, če tudi on obiskuje našo šolo. Po treh pesmih sva šla nekaj spit k drugim. »In koliko si stara? 16?« me je vprašal. »Ja, in ti?« sem bila radovedna. »Jaz sem 17.« mi je odgovoril. Ves večer sva se pogovarjala in plesala. Ura je bila 1 ponoči in bila sem že utrujena, saj je za mano naporen dan. Družbi sem rekla: »No jaz grem počasi domov.« »Žee?« je bila užaljena Ash. »Ja, za mano je naporen dan!« sem ji razložila. »No, potem pa prav. Se vidimo jutri kajne?« je bila upajoča Zoe. »Seveda.« sem ji potrdila. »Jaz te bom pospremil!« je takoj najavil Chris. Nasmehnila sem se mu in v ozadju so se slišali: uuu in ooo glasovi. S puncami smo se poslovile in s Chrisom sva odšla proti mojemu domu. Waw, celo rekla sem moj dom. Chris je zelo zabaven in zanimiv fant, ampak moje srce pripada zelenim očem. O moj bog! Tega nisem ravnokar rekla!

Pogovarjala sva se in kmalu pripešačila domov. Prišla sva do vrat in sva se samo gledala. »Danes sem se imel zelo lepo, Isa.« mi je rekel, ter se mi približal. »Jaz tudi.« sem rekla in se mu še sama malo primaknila. »Zelo si lepa. Najlepša!« mi je poklonil kompliment in me poljubil. Bil je zelo lep poljub, ampak nič posebnega. Po koncu poljuba me je vprašal če bi šla z njim na zmenek v petek. Seveda sem rekla da ja. Potem sva se poslovila in ko sem prišla v hišo me je pričakalo presenečenje. Na sedežni so me sede v spanju čakali Liam, Niall, Zayn in Louis. Potiho sem se pretihotapila po stopnicah do svoje sobe in vmes me je ustavil Harry. »Ohh kako smo zgodnji!« me je izzival. Samo pokazala sem mu jezik in šla proti sobi. »A ne dobim poljubčka za lahko noč?« me je vprašal sarkastično in naredil puppy face. Jaz sem mu le pridržala kazalca in sredinca v zraku, šla v sobo in zaloputnila z vrati. Oblekla sem se v pižamo in šla v posteljo. Razmišljala sem o Chrisu. Sicer sploh ni tako slab. Vredu se poljublja in je zelo prijazen. Lahko se je pogovarjati z njim. Ampak Harry-eve oči… Tako so lepe in zelene, da se kar izgubiš v njih. Joojj, tega nisem ravnokar rekla! Pozabiti moram take misli, zato pa rabim le malo Chrisove pomoči. Skoraj sem že zaspala, ko je naj moj mobitel priletelo sporočilo: »Lahko noč lepotička! Sladko spi:*<3«. Ja, to je bilo sporočilo od mojega predragega Chrisa. Nič mu nisem odpisala, saj sem takoj zaspala.

Em je na videz zelo sramežljiva, vendar ko jo spoznaš si misliš čisto nekaj drugega. Ima svetle ravne lase in temno modre oči. Ima popoln nasmeh in vedno je nasmejana. Zoe je zelo suha, čeprav zelo veliko poje. Ima kostanjevo rjave lase in sivo-zelene oči. Chris pa je zelo poseben fant. Ima mišičaste roke, obvlada ples in kot sem se prepričala, tudi poljubljanje. Res je krasen fant. Je za kake 5cm večji od mene in ima temno rjave lase. Njegove oči so rjave in nežne, ki imajo v sebi nekaj takega, da se skoraj malo spozabiš ko pogledaš vanje.

https://esteeotten.fashionblogster.com/files/2013/08/large-1.jpg (Em)

https://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/68/40/d6/6840d668c91084acdf565af2f7cacebd.jpg (Zoe)

https://distilleryimage0.s3.amazonaws.com/c7643ba03f2911e387d322000a1dda92_7.jpg (Chris)

Drugo jutro sem se zbudila ob 10. uri. Oblekla sem se ter umila. Bilo je toplo, kar v Londonu ni pogosto. Oblekla sem navadno črno majčko in visoko, barvno krilo
Šla sem v kuhinjo in fantje so ravno zajtrkovali. »Jutro'!« sem pozdravila vse, saj sem bila dobre volje. »Jutrrrooooo!« so vsi odzdravili veselo in me gledali, saj so hoteli, da jim povem kaj od včeraj zvečer. Jaz sem se le mirno usedla za mizo in si namazala kos kruha z nutello. Pogovarjali so se o njihovi naslednji turneji in bili so naravnost dolgočasni. Igrala sem igrice na mojem telefonu, ko mi je prišlo sporočilo: »Danes pri meni?«. Seveda je bilo od Eli. »Seveda! Ob 12.00!« sem ji odpisala. Ko smo pojedli sem šla na sedežno in ravno je bila na MTV neka plesna oddaja, ki jo rada gledam. Pridružili so se mi tudi ostali. Na koncu sva ostala le še midva z Niallom, saj oba obožujeva risanko Tom&Jerry. Spet sva se kregala, kot včasih ko sva gledala to risanko. Po koncu je bila neka bedna oddaja in vsak je visel na svojem telefonu. Ko sem si nehala dopisovati z Jamie, prijateljico iz Irske, mi je bilo dolgčas, zato sem slikala Nialla in naredila gif:

https://24.media.tumblr.com/9642c2fcfa8e4a5f5c414b5d36c4572d/tumblr_mhw34qCGXl1s4anxbo1_500.gif

Objavila sem ga na twitter in zraven napisala: »My bro picturing himself again He's soo cutee! It's obvously he's my brother!<3:**!«.

Ura je bila že pol dvanajst. »Niii!« sem poklicala NIialla. »Ha?« se je oglasil med fotografiranjem. »Jaz grem k Eli.« sem mu povedala. »Prav, ob 5-ih domov!« je rekel ukazovalno. Pokazala sem mu dvignjen palec in šla.

Naslednji next pridee jutriii
13. marec 2014
u155895
u155895
neeeext
13. marec 2014
u167582
u167582
haha. kar ukazovalen je
next!
14. marec 2014
Heeejlaaa Jeeess peeteeeek končnn:$$ In moj neeeeext jej al neki haha...
✉ reαder ✉ haha ja tut tak je naš Niall

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

»Heeey!« je zakričala Eli, ko je pritekla k meni in me objela. »Hey hey!« sem ji veselo odzdravila in ji vrnila objem. »Povej mi vse!« je začela navdušeno. »Kaj naj ti povem?« sem rekla, saj sem glede včeraj že resno pozabila dogodke. »Isa, ne delaj se norca! Chris! Zato sem ti rekla, da pridi že zdaj. Še punce pridejo čez nekaj časa in vse nam boš povedala. Potem pa gremo k našemu mestu, kjer se z družbo ponavadi dobivamo. Tam bo tudi Chris! Jooj komaj čakam!« je bila vsa navdušena in govorila je kot navita. »Em prav, čeprav ni bilo nič tako zanimivega…« sem jo zanalašč jezila. Obe sva se zasmejali in prišle so še Zoe, Em in Ash. »Heey!« so pozdravile in se vrgle na posteljo zraven naju. Nekaj časa so bile čisto tiho, potem pa so me napadle z vprašanji. Sploh jih nisem več dohajala. »Daj, naj raje pove sama od začetka do konca!« se je končno spametovala Ash. »Hvala!« sem rekla, ter jih zaigrano grdo pogledala in vse so se začele smejati. »No daj že!« je bila neučakana Zoe. »Okej. Najprej me je vprašal kako mi je ime in še nekaj drugega, potem pa sva šla plesat. In o moj bog kako dobro pleše! Potem sva se še bolje spoznala in potem sem šla jaz domov. Pospremil me je, kot že veste in celo pot sva se pogovarjala. Moram reči, da se je z njem zelo prijetno pogovarjati. Potem me je pospremil do vrat in mi rekel, kako sem lepa, ter me poljubil.« vse so zavzdihnile in jaz sem nadaljevala. »Potem pa sem prišla noter in fantje, ki so me zgleda da čakali, so spali sede na sedežni. Potiho sem se pritihotapila v zgornje nadstropje, kjer je bil buden Harry. Nekaj me je spraševal in potem sem končno lahko šla spat. Ko sem že skoraj zaspala mi je Chris poslal SMS: 'Lahko noč, lepotička. Sladko spi!<3'. In to je to.« sem zaključila svojo pripoved. Eli in Ash sta bili čisto: awww, Zoe in Em pa ni bilo jasno pri besedi 'Harry' in 'fantje'. »Awww, kako cute!« sta zavriskali Eli in Ash. »Počakaj, počakaj malo…. Fantje? Harry? Daj ti to malo razloži!« je rekla Em in komaj dihala. »Em ja, jaz sem Isabella James Horan, če vama to kaj pove…« sem rekla in se namuznila. Nekaj časa sta Zoe in Em le strmeli in potem se je po celi hiši razleglo kričanje. »Jaz hočem spoznati Zayna!« se je zadrla Em. Zasmejale smo se. »Naj ugibam! Harry?« sem vprašala Zoe. Rahlo je odkimala. »Lou, Liam, Zayn…?« sem še naprej naštevala in Zoe je samo odkimavala. Zdaj pa mi je prišlo. Zoe je všeč Niall! »Niall?« sem rekla in se nasmehnila. Samo pokimala je in rahlo zardela. »Iiiiiii, awwww!!« sem začela kričati. Vse so se zasmejale. »In kako to, da ni nobena zatreskana v Harrya?« sem rekla in samo spogledale so se. »No, zgodba je zapletena. Nek dan smo vse razglasile, da nam je všeč Harry in zaradi tega smo se skregale. Nismo se pogovarjale celi dve uri! Potem, pa smo se dogovorile, da to zatreskanost pozabimo in se osredotočimo na drugega člana, ki nam je bolj podoben.« je razložila Ash. »Ja, meni je bolj podoben Liam-po stilu in še zelo mi je všeč ker je tako romantičen, Ash je Louis-podoben stil in humor, Em je Zayn- je bolj sramežljiva in je muslimanka po veri, Zoe pa je bolj podoben Niall, ker oba rada jesta in ona ima rada blond fante.« je razložila Eli. »In mislimo, da je tebi najbolj podoben Harry in je najbolj primeren zate!« je rekla Zoe. Zdaj pa sem se jaz začela režati na ves glas, druge pa so ostale resne. »In, Zoe, sva že dve, ki sva podobni Niallu, tako da respect!« sem izjavila. Nekaj časa smo se še pogovarjale in obljubila sem jim, da jih pripeljem enkrat do njih. Potem pa smo odšle na njihov zasebni prostor, kot mu rečejo.
Tam je bil že Chris in dva fanta. »Heeeeeey!« smo jih pozdravile. »Vazuup?« so nas pozdravili po njihovo, Chris pa je pritekel k meni in me poljubil, kar tam pred vsemi. Iz ozadja so se slišali ooo-ji in uuu-ji. »A vidva sta zdaj skupaj?« je vprašal eden izmed fantov, mislim, da je Nick. »Ja!« je ponosno odgovoril Chris, jaz pa sem ga le začudeno pogledala. »A skupaj sva? Od kdaj pa to?« sem ga vprašala izzivalno in se nasmehnila. »Kaj pa? Misliš, da vsako punco pospremim domov in jo poljubim pred vrati?« mi je rekel in se mi nasmehnil nazaj. »Hja, upam da ne!« sem rekla in vsi smo se začeli smejati. Torej imam po novem fanta! Waw! Hahaha. Bili smo na strehi nekega bloka v bližini in razzgled je bil več kot fantastičen! Od tam se je videla vsaj polovica Londona.

Nad krajem sem bila popolnoma navdušena in bilo je zelo romantično. Podoben razgled pa imam tudi iz sobe.
Nad Londonom sem, priznam, naravnost navdušena! Čeprav pogrešam prijatelje, imam tukaj prijatelje, ki so mi v manj kot dveh dneh postali družina, z Liso pa se še zdaj ne razumeva tako dobro in vedno je bila glavna tema najinih pogovorov Niall in drugi fantje iz One direction. To sem ugotovila šele zdaj, ko sem videla kako boljše se je pogovarjati z Em, Ash, Eli in Zoe. Z družbo smo se imeli zelo lepo in Chris me je ves čas objemal. »Ura je 5. Morala bom iti, drugače bo bratca skrbelo!« sem rekla in vsi so se zasmejali. »Pospremil te bom!« se je ponudil Chris. »Nene Romeo, tokrat gremo me! Rada bi spoznala 1D!« je trmasto rekla Zoe. »Zoe, zdaj me bo pospremil Chris, jutri pa vas povabim k sebi na sleepover! Ok?« sem rekla ter se zasmejala. Potem sva s Chrisom odšla. »Em, Isa, jutri imava zmenek si pozabila?« me je vprašal rahlo žalostno. »Lahko me imaš cel dan, le zase!« sem mu rekla in se mu nasmehnila. Nasmehnil se mi je nazaj in me poljubil. Prišla sva do hiše in se primerno poslovila.
»Domaa seem!« sem se zadrla, ko sem prišla v hišo. »Jaaa smo slišaliii!« se je zadrl nazaj Harry. Šla sem v dnevno in videla prizor, ki mi ni bil niti najmanj všeč.

Naslednji del pride po petih nextiih enjoy<3
14. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. marec 2014
u167582
u167582
Neext! (:
14. marec 2014
nexxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!
14. marec 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext +nova bralka
(i love your story!!!)
15. marec 2014
nnnnnnnnnnnnnext
15. marec 2014
aja pa +
N
O
V
A

B
R
A
L
K
A
15. marec 2014
Wow hvalaaa vam<33
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bil je Harry z neko punco v naročju. Pa vi se morate hecaat! »Hey! Ti pa si najbrž Niallova sestra!« me je veselo pozdravila. Zdela se mi je zelo znana. »Hey! Ja, to sem jaz…« sem ji odvrnila in se prisiljeno nasmehnila. »Ne morem verjeti kako si se spremenila! Jaz sem Gemma, če se me še spomniš!« je rekla ter se zahihitala. Saaj rees Gemma! Harry-eva sestra. Spoznali sva se že na finalih X-Factorja. »Oo, saj res! Zdaj se te spomnim!« sem rekla veselo. Zasmejali sva se. »Kje pa je Niall?« sem vprašala radovedno. »Kje misliš?« je rekel Lou in moram reči, da je bil prvič slabe volje. »Kaj pa je tebe pičilo? In, Nandos?« sem ga vprašala. Samo pogledal je stran in nekaj zamomljal. Pogledala sem druge. »Eleanor…« je rekel Liam. »Kdo?« sem bila radovedna. »Moja bivša punca, ki me je pustila z besedami: preveč je zame! Preveč si slaven in vedno si v središču pozornosti!« je rekel Lou razburjeno. »O moj bog! To je pa če je ženska preveč potrebna pozornosti!« sem rekla in postala prav jezna. »Okej, ampak sem že prebolel! Všeč mi je ena od tvojih novih prijateljic!« je rekel navdušeno. Začudeno sem ga pogledala. »Uuuuu, katera paa?« sem rekla vznemirjeno. »Emm, mislim da je Ashley…« je rekel zamišljeno. Nasmehnila sem se. »No, dobra novica zate! Jutri pridejo sem, za prespat!« sem oznanila veselo. »Woow, girl sleepover! To vam bo še fajn!« je rekla Gemma in obe sva se zarežali. Lou pa se je le zvito nasmehnil. »In kaj bo za kosilo?« sem vprašala, saj sem bila že sestradana. »Ne vem, Zayn nekaj čara v kuhinji!« je rekel Harry in vsi so bili preveč zaposleni z dogajanjem pri sosedovih, zato sem šla v kuhinjo in zagledala prizor, ki ga najbrž ne bi smela. Zayn, ki se brez majice vrti za štedilnikom in neka kuha v ponvi.

Wuopsala! Zayn je ravno pel What makes you beautiful. »Hey hey! Kaj pa ti čaraš?« sem ga vprašala. »Presenečenje! Zdaj pa ven iz kuhinje!« me je napodil. Tako sem šla nazaj v dnevno in zagledala najbolj čuden prizor dneva. »O moj bog!« je bilo vse kar sem lahko rekla. Vsi smo le strmeli čez okno z odprtimi usti. Razlog za to pa sta bila soseda, ki sta delala stvari, s katerimi se dela otroke. In to na vrtu! »Okej, jaz tega ne morem več gledati!« sem zavpila po petih minutah in šla spustit žaluzije. »Pa daaj noo!« so začeli fantje. »Okej, dosti zafrkancije! Tadva nista normalna, smo pa lahko vsaj mi! Zato hvala Isa, da si spustila žaluzije!« me je zagovorila Gemma. Ta čas pa je domov že prišel Niall. »Heey! Poglej, kdo se je SPET pritihotapil domov!« je rekel izzivalno in na srečo je takrat Zayn poklical na kosilo. Vsi smo se zapodili za mizo kot majhni otroci, razen Liama seveda. »Mmm, kako diši in hvala bogu, da je že na mizi, saj sem sestradan!« je rekel Niall in planil po hrani. »Pa si ti človek resen? Ravnokar si prišel iz Nandosa!« sem mu očitala in še sama planila po hrani. Vsi smo zelo hvalili Zaynovo umetnino. »Em, fantje, saj je ok če jutri pridejo moje 4 prijateljice za prespat kajne?« sem vprašala ter upala na zadovoljiv odgovor. Vsi so se strinjali. »Ampak nas do 10-ih zvečer ne bo doma!« se je spomnil Niall. »Em, Ni, dosti smo stare!« sem rekla, ter ga pogledala. »Awww my little sis is growing up!« je rekel, ter me objel. Vsi smo se zasmejali. Nekaj časa smo se še pogovarjali in medtem sva z Gemmo pospravili posodo z mize. Kmalu je prišel Simon in Gemma je na žalost odšla domov, jaz pa v svojo sobo. Malo sem brskala po računalniku, ko me je klicala mami. J- jaz, m- mami:
J: Heey mami!
M: Živjo Isa! Kličem te, ker se mi Nialler ne oglasi.
J: Ja, Simon je tukaj.
M: No, hotela sem vaju spomniti na Gregovo poroko!
J: Joj, mami kako bi lahko pozabila na tako pomembno zadevoo?? …..Em čakaj, kdaj že je?
M:Isa, kako si mogla pozabit? Kakorkoli, je drugo soboto in upam, da se bosta spomnila vsaj 1 dan prej!
J: Ja mami! Saj tako pozabljiva pa spet nisvaa!
M: Dobro potem. Lepo se imejte! Love ya! By!
J: Love ya too, by!
Ojoj, kako sem morala pozabiti. Nekaj nakupov bo treba opraviti. Poklicala sem punce, da sem jim povedala natančne podatke za jutri. Vse so bile navdušene in tudi jaz sem bila. Bila sem na twitterju in odgovarjala na twitte. Kar naenkrat pa je v sobo prišel Harry. Ampak ni bil sam. Z njim je bila še Lux, hčerka od njihove maskerke. »Heey!« je pozdravil Harry. »Mislila sva, da ti je dolgčas in ti bi prijalo malo družbe.« je rekel in Lux je pokimala. Nasmehnila sem se jima. Prišla sta do mene in se usedla na posteljo. »Hey, Lux!« sem rekla in ona je priplezala do mene in me objela. »Awww!« je bil sarkastičen Harry. »No, kakorkoli, paziti jo moraš, saj se Simon in Lou dobita, da se pogovorita o nečem 'pomembnem'. In mi gremo k Justinu, saj smo zmenjeni že nekaj časa, da se dobimo pri njem in Seleni na večerji.« je pripovedoval, meni pa se je življenje ustavilo ob besedi Justin. »Resno?! Vi greste najbolj hot tipčku in mene pustite doma?!« sem se razburjala. »Em ja, tako nekako bo to šlo ja!« je rekel plašno. »Niiii!« sem zakričala in to tako glasno, da sta se Lux in Harry kar zdrznila. »Kaj se dogaja?« je priletel v sobo Niall. »Ti veš kako jaz obožujem Justina, saj sva skupaj zbirala njegove plakate in vse možne stvari!« sem mu potožila, Niall pa je samo grdo gledal Harrya. »Resno Harry? Si ji mogel povedati?« je rekel Niall. »Ja pa če je bilo v trenutku! Nisem vedel, kaj naj drugega rečem!« se je branil Harry. »Okej, obljubim ti, da te bom enkrat osebno spoznal z njim, če boš danes pazila na Lux. In da ne bo pomote, to šteje tudi ponoči.« je rekel in oba s Harryem sta odšla iz sobe. Torej imam na vesti še otroka! Super!

Lux ima krajše in zelo svetle lase. Z majhnega otroka ima zelo dober stil. Ima zeleno-rjave oči, v katere se takoj zaljubiš. Lux je eno tako dete, ki vsakogar sprejme v svoje življenje brez pomisleka.

https://pbs.twimg.com/media/BAiXGB-CAAAFBin.jpg:large (Lux)

Jujj, ta otrok je tako luškan!

Ura je bila 8 in Lux sem umila, ter jo spravila v pižamo. Po tem je bila ura že 9. »Si zaspana?« sem jo vprašala in sem upala, da bo rekla da ja. »Nee!« je rekla in začela skakati. »Okej, torej kaj bi rada delala?« sem povprašala. »Harry-eva soba!« je rekla ter stekla v njegovo sobo. Samo začudeno sem jo gledala in ji sledila. »Lux, kaj boš tukaj?« sem jo vprašala, ko sem prišla do nje. »iPad!« je rekla in ga vzela. O mati božja, jaz bi tudi. »Okej, vzemi in greva nazaj.« sem rekla ter jo napotila nazaj v mojo sobo. Zlezli sva pod odejo in bile vsaka na svojem računalniku. Lux je igrala igrice, jaz pa sem se pogovarjala s prijatelji. Še dva tedna in videla bom moje stare prijatelje. Komaj čakam. Jaz sem se šla še umit. »Lux, zdaj pa spat!« sem bila ukazovalna in še sama sebi nisem mogla verjeti. Ona me je seveda ubogala. To je tako pridno bitjece. Lepo se je ulegla, jaz pa sem šla ugasnit luč. »Night night!« je rekla Lux in zaprla oči. Jaz sem bila še na računalniku in ura se je počasi približevala polnoči. Slišala sem, da so fantje prišli domov. Res so zgodnji. Niall in Harry sta prišla v mojo sobo. »Hey!« sta zašepetala. »Hey!« sem jima zašepetala nazaj. »Je bilo tako hudo?« je rekel Niall posmehljivo. »Ne, prav pridna je!« sem rekla in ga grdo pogledala. Potem je Niall odšel, Harry pa je še kar slonel tam na vratih in naju gledal.
Kk se vam zdii? Mogoče bo popoldne še en del če bo dovolj nextov <3
15. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
(škoda ker nimaš več bralcev :/)
15. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg