Forum
1.<<Dovolj mi je! Moja najboljša prijateljica si ! Kako si mi lahko to naredila?>> sem se ji zadrla v obraz in po licih so se mi vlile nežne solze..
<<Oprosti>> je hlipala <<Bila sem pijana..on tudi..bila sva pijana..ni te želel varati,prav tako te tudi jaz nisem želela prizadeti..prosim oprosti mi...>> V očeh sem videla,da ji je žal,toda nemorem sprejeti opravičila.
<<Ne! Pusti me na miru,Tayra! >> sem se ji zadrla,odšla v sobo ter zaloputnila z vrati. Zaslišala sem njeno mehko jokanje..
<<Ne!! Proosiimm!!! Lola !! Potrebujem te !!!>> jokala je kot dež, toda ni mi bilo mar. Ni bila več moja prijateljica. Nikoli več. Slišala sem samo še vrata..Odpravila sem se iz sobe in ugotovila,da sem v stanovanju sama. Bilo mi je hudo pri srcu. Ali sem naredila prav? Zazrla sem se v strop in razmišljala. <<Prekleto saj mi je uničila življenje>> sem rekla na glas in nenadoma so se odprla vrata. <<Heeeeej ! >> Bila sem tiho. Mami je prišla v mojo sobo ter me videla kako se jočem.
<<Kaj je bilo ,ljubica?>> me je mirno in razumevajoče vprašala.
<<P-p-prosim mami,pusti me..prosim..>> Pobožala me je po licu in zaskrbljena odšla. Še dolgo časa sem razmišljala potem pa se odločila ,da grem v sprehod. Da si umirim živce. Po gozdu sem hodila in hodila dokler me ni ustavil nek fant.
<<Ugani kdo je ! >> prijel me je za oči. Umaknila sem se mu. Brad. Prekleti prevarant!
<<Zgini!!! Takoooj vstraaannnn!!!!!! Ne želim te več videti>> Sem vreščala kot nora. Mirno me je gledal in pripomnil:
<<Srček>>

Kritike?Pohvale?Vam je bilo všeč?
Kaj mislite da se bo zgodilo z Lolo in Bradom?
08. maj 2013
neextttt super zgodba.....in odlična pisalka siiiii
17. maj 2013
še 3x nexti pa nadaljujem
17. maj 2013
wooww ful dora zgodba..pa mislim da bo lola oprostila bradu !
pa neeextttt nujno !! )
17. maj 2013
Kritik ni. Pohvale: najboljša zgodba ever pa ful zanimiva vsebina ! )
Zelo všeeč !!! Am kot je rekla mia bo oprostila bradu,pol pa spoznala da to ni vredu odločitev? nevem vglavnem next hočem !
next next next
17. maj 2013
am še 1 next pa bom nadaljevala
pa poslala bom sliko kak zgleda brad in lola....
hvala vsem za pohvale !
17. maj 2013
omg ful like it !
ni kritik..pohvala: 1000000% najnajnaj zgodba ))
17. maj 2013
aja ups pozabla sem napisat NEEEEXTTT TAKOJJJ !! nadaljuj
17. maj 2013
bom zvečer ker se mi zdaj neda
17. maj 2013
al pa v pondeljek,bom vidla kdaj bom lahko !
17. maj 2013
čimprej prosim : D
18. maj 2013
Oprosti vsem ki ste brali,koncala sem s to zgodbo..nebom nadaljevala kr mi se zacetek ni biu vsec Zaj sem nehala in pisem drugo zgodbo:
https://www.igre123.com/forum/tema/napacna-ljubezen./57507/2 berite ce vam je!!! ; )
30. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg