Forum
u78054
u78054
Heey no jaz bom začela pisati novo zgodbico. Zdejle bom naredila samo kratek povzetek kaj se bo dogajalo in če ti bo všeč bi bilo dobrodošlo če bereš če pa ne...lej ni ti treba bit tuki ane?
No na kratko:

Pisala bom o punci,ki ima veliko željo po nastopanju na velikem odru,a se ji sanje zdijo ne uresničljive zaradi njene mame,ki ji ne dovoli skoraj ničesar.Ima dve mlajši sestri,oče in mama pa nista skupaj že od njenega rojstva. Zgodbica bo imela veliko zapletov,ljubezni,tudi na žalost nekaj smrti () ampak tko pač je...
slikce:

Bella (glavna oseba) :

nekaj vprašanj:
A sploh nextam?
A vključm One Direction al ne?
Če mate kšn predlog ga lah u izi poveste
Čauuu :*
15. november 2012
u103092
u103092
Ja nextaš
JA MORŠ JIIIH!
Pa ne vem, ti sam piši, ker mi je ušeč zamisel zgodbe
15. november 2012
u78054
u78054
o jeej usaj eni
hvala :*
15. november 2012
u103092
u103092
Ni zkei
15. november 2012
next pa ja morš uklučt 1D
15. november 2012
u78054
u78054
okok že pišem na word nadaljevanje
15. november 2012
jeeej komi čakam da preberem
15. november 2012
u78054
u78054
gracias!:*
15. november 2012
np
15. november 2012
u103092
u103092
Jst tudi
15. november 2012
u78054
u78054
a vaja kej mot če bo kšna kletvica...?
15. november 2012
mene ne mot
15. november 2012
u78054
u78054
okok
15. november 2012
u103092
u103092
Huh ne Jst velik preklinjam
15. november 2012
u111578
u111578
Next < 3
16. november 2012
pikicaaaaa nexti :********
16. november 2012
u78054
u78054
next pride zvečer hvala za nexte!:*
16. november 2012
u78054
u78054
tole je za use k so mi napisale next!
hvala vam! :***
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Piiiiiiiiiiiip!
O shit! Moja budilka za krizne razmere! Jaja mam pač tako budilko...Aja točno zamujam. Hmmmm pa sej bi lahko špricala,sej je samo zgodla. Ne! Nehaj s takimi idejami! Hitro se preoblečem v prve stvari,ki mi padejo v roke:

Nabašem si nekaj zvezkov v torbo. Upam,da je vsaj kakšen pravi :$
Hitro stečem iz bloka,skoraj bi pozabila zakleniti vrata za sabo. V šolo bi skoraj zamudila,ampak nisem. No prvo uro imamo zgodovino tako,da imam ravno prav časa da se predstavim. Moje ime je Bella in hodim v 2.letnik srednje šole. Smo ravno pred jesenskimi počitnicam. Če koga zanima imam prav dobre ocene na srednji umetniški šole,smer drama-gledališče. Nimam najboljše prijateljice,samo nekaj s katerimi se občasno družim. Imam veliko problemov z mojo mami. Res mi ne pusti ničesar! Pa saj bom kmalu stara 17! Ah tako je življenje. No lahko vam ga na hitro opišem. Imela sem par fantov nič resnega. Zdaj ga že nekaj časa nisem imela,ker mislim,da so z njimi samo težave. Poslušam rock glasbo,včasih tudi pop. Odvisno od izvajalca.
učitelj: Bella!
B : Ammm...Prosim?
u : Med poukom ne spimo!
B : Prav prav saj poslušam... -.-
Samo teži in to samo meni in to samo zato,ker sta z mojo mami hodila in sta grdo končala zvezo! Od takrat me ima zmeraj na piki. Res nevem kaj naj. Oh končno konec te ure! Zdaj pride na vrsto še slova potem pa praksa! To imam najraje saj sem se zaradi nje sploh vpisala na to šolo. Zdaj ne bom opisovala dolgčasa,ki bo med slovo in bom kar preskočila na prakso. Stojimo na odru in čakamo na učitelja. Zagotovo bo danes dobra ura saj bomo igrali novo igro! O kurac! Pa ne te kurbe! O ja. Tudi jaz imam sovražnico. In to je večno blond v glavo in zunaj nje Ariana:

Hodi tako ,kot da je cel svet njen. Misli,da je najbolj popolna samo zato,ker hodi z najbolj "hot" tipčkom na šoli. Pa saj sploh ni lep! Samo bogat je. Jaz pa sem daleč od tega. Končno pride profesor in pove,da bomo igrali muzikal High School Musical prvi del. O jes! To sem si vedno tako želela. Plesati in peti na odru,ko so samo vate uprte vse oči! To mora biti tako fantastično. Začela sem sanjariti,ko mi je sanje razbila vedno glupa Ariana.
A : Učitelj jaz zelo lepo pojem in mislim,da si zaslužim glavno vlogo!
u : Draga Ariana,verjamem v tvoje sposobnosti ampak mislim,da si to vlogo zaslužijo tudi drugi,zato sem se odločil,da bom naredil avdicijo. Po pouku se oglasite pri meni,če mislite,da ste dovolj dobri za to vlogo.
Ohhh,kako je pogledala! Točno je vedela,da nima šans proti drugi na avdiciji. Haha. Kako upam,da bo imela najbolj grozno vlogo,kot je na primer sam plesalka v ozadju. To bi jo tako osramotilo...Uhh spet sanjarim moram nehati,resno mislim. To je samo za skrajne primere,kot so pouk in ko se mami dere name. Pouk je hitro minil jaz pa sem razmišljala samo o avdiciji. Kako upam,da bom dobila vlogo! Prišel je trenutek resnice. Čakam vvrsti pred dvorano. Zvočno je izolirana zato ničesar ne slišimo. Čas je hitro minil in na vrsto sem prišla jaz. Vstopim v dvorano in previdno zaprem vrata.
u : Naj te ne bo sram,kar pridi bližje!
B : Vredu prihajam.
u : No povej zakaj hočeš to vlogo?
Oh kako sem mu želela povedati,da zato ker sem hotla dati Ariani vetra!
B : Pravzaprav zato,da se dokažem mami in ostalim,da sem jaz tudi zmožna takih stvari.
u : Zanimiv odgovor in lahko povem,da zame do zdaj najboljši.
Rahlo se nasmehnem,ko mi reče naj nekaj zapojem. O Fak! Kaj naj zdaj?! Ah nič bom pa eno,ki mi je že nekaj časa všeč.

Začnem peti. Zaprem oči in se čisto vživim v pesem.Ko končam odprem oči. Vidim,da se učitelj zadovoljno smehlja sam pri sebi. Reče mi samo še,da sem dobro opravila in da sem mu dala veliko za premisliti. Nevem kaj je s tem hotel povedati,ampak sem se še vseeno odpravila ven. Zunaj je bila že kar dolga vrsta in sem bila presneto vesela,da sem zmigala rit in prišla malo prej. Odšla sem domov kjer sem skuhala kosilo in počakala,da pridejo vsi domov. Na žalost sem morala iti še po sestrici v šolo. Ja med nami je kar velika razlika saj hodita šele v 1. in 2. razred. V miru smo vsi pojedli in odšla sem v sobo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ewo tole je začetek vem da ni nevem kaj ampak obljubim,da bo kmalu bolj zanimivo
Next?
kisses :**
16. november 2012
nextaj čimprej
16. november 2012
next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. november 2012
neeext ;3
17. november 2012
u78054
u78054
ewo next
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naslednje jutro.
Oh začuda nisem zaspala in imam čas,da se vsaj spodobno oblečem.Odprem omaro in name se usujejo obleke.Upss... Mogoče res že nekaj časa nisem pospravila omare ampak kaj naj,sem pač lena oseba.Iz kupa izbrskam nekaj oblačil in se grem urediti.
obleke:

frizura:

Danes sem imal celo še čas,da sem pojedla nekaj malega.Nato sem se odpravila v šolo.Aja nisem še omenila vozim se z avtobusom in danes je bil še posebno poln.Nekaj časa stojim in se brigam zase,ko mi v glavo prileti listek.Obrnem se in zagledam najbolj hot tipčka na svetu.Pomignil mi je naj pridem bližje.To je bilo lažje reči,kot narediti,ampak mi je uspelo.
t: Hey kko si?
j : Uredu ti?
t : Fajn.Kko to,da sama stojiš tam?Tako lepa punca ne bi smela biti sama.
O jej.Pa ne še to.Zdaj sem pa še čisto rdeča postala.Po vrhu pa se je še začel smejati.
t : No povej raje kako ti je ime...
j : Bella tebi?
t : Nik.Na kero šolo pa hodiš?
No ja ne da se mi zdaj opisovati celega pogovora.Nekaj časa sva se še pogovarjala in ugotovila sem,da hodi na oblikovno in da je eno leto starejši :3.Na žalost sem morala nato dol iz avtobusa,ampak mi je obljubil,da me bo dodal na facebooku.Ahh zdaj pa imam razlog za sanjarjenje.Končno se je morda moja ljubezen,ki je odšla medtem na počitnice,vrnila.V šoli je bil dolgčas dokler se mi ni začela praksa.Šele zdaj sem se spomnila,da bo danes učitelj povedal rezultate avdicije!Tako sem stala tam na odru v skupini ostalih učencev in vsi smo se živčno prestopali in mencali.Čez 5 min (po naše celo stoletje) se je učitelj končno primajal,čez vrata našega gledališča.Ves vesel je stopil pred nas in prav zanalšč malo zavlečeval.Nato pa je končno začel govorit.
u: No odločil sem se tako.Tistih katerih ime ne bom povedal boste plesali ali peli v zboru.Pa začnimo.Vlogo Sharpay bo dobila...Nina!
Vsi smo ji zaploskali ona pa se je srečno vsedla na stol v bližini.Predstavljajte si,da ob vsakem napovedanem zaploskamo.
u : Pa nadaljujmo.Njenega brata bo igral Matic.Chada pa gospodič Mark.No pa preidimo na glavne vloge!Za Troya sem izbral...no ubistvu ga še ne poznate.No ime mu je Nik in je gost na naši šoli.Prišel pa je iz oblikovne.Upam,da ga boste lepo sprejeli.Izbral pa sem ga zato,ker je že nastopal v nekaj filmih.Seveda slovenskih.No pa konec z njim.Gabriello bo igrala...Bella!No to pa bo tudi vse.
O.Moj.Bog.Toooo!Uspelo mi je!Glavno vlogo imam.Kar ne morem verjeti.Poleg tega je pa še Nik tukaj!Morali bi videti obraz na gospe poraženki.Nos se ji je podaljšal za najmanj en meter. Moje zmagoslavje pa je prekinila smotana misel.Kaj bo rekla mami?Upam,da mi bo sploh dovolila igrati.Jo bom že nekako prepričala.Vsaj upam.Odločila sem se,da preženem to misel in grem raje pozdravit Nika.
N: Hey beautiful!
B: Živjo Nik.Kaj pa ti tukaj?
N: No kot vidiš sem tvoj soigralec.
B: O ja vidim.In si zadovoljen s tem kar si dobil?
N: No ja mogoče bi bilo lahko še malo boljše,če bi šla danes z mano na pijačo?
Zapeljivo se mi nasmehne in pomežikne.Zakaj mi to dela?!Že tako se komaj zadržujem,da ga ne posilim.Čakaj malo...Kaj pa govorim?Ne smem se delati tako dostopne zato se odločim malo zavlačevati.
B: Hmmm...Nevem,če je to dobra ideja.
N: Zakaj pa ne bi bila?
B: Mogoče zato,ker bi se mi pretežko uprl.
Čakaj malo.Pa kaj se z mano dogaja?Kdaj sem postala taka?Pa saj nima takega učinka name.Ali pač...No vseeno zapeljivo sem se mu nasmehnila in se obrnila ter odšla stran.Ko sem hodila sem prav čutila njegov pogled na meni.Takrat pa me ustavi Ariana.
A: Pusti Nika pri miru.On bo moj!
Začne mi groziti zato samo zavijem z očmi in ji odgovorim:
B: A si mogoče pozabila,da imaš fanta?
A: Pa kaj?Saj ga lahko pustim.
B: No če ti uspe Nika dobiti pred mano ga lahko imaš.Pa samo za opombo.Me je že povabil ven.
Veselo se ji zasmejim v obraz,da postane rdeča,kot paprika in odidem stran.Končno nekaj dobrega.Pokazala bom tej prasici,da ni edina,ki ima lahko vse fante.Pa ne me narobe razumeti.Nisem samovšečna,samo res mi greni zadnje 2 leti mojega življenja in ji hočem vrniti.Tako pridem vsa vesela domov,ko zagledam odprta vrata.Takoj se mi nasmeh izbriše iz obraza.Počasi pogledam skozi špranjo in zagledam....

Nik:

ostale sošolce si predstavljajte v domišliji
Koga bo Bella zagledala v stanovanju?
Kaj se bo zgodilo med njo in Nikom?
Kaj pa bo z Ariano?
Next?
17. november 2012
neext po hitrm postopku ly ;*
18. november 2012
neeeext čimprej! <3
18. november 2012
u78054
u78054
hvala! pride zvečer,ko se bom nehala učiti kemijo -.-
18. november 2012
next!!!! :*
18. november 2012
u78054
u78054
In zagledam kužka?!Kako pa se je on znašel notri?Nič mi ni jasno.Pa saj sem zaklenila za sabo.Odprem vrata in pogledam po stanovanju,če je kdo doma.Nikjer žive duše.Nekdo zapre vrata za mano.Obrnem se in vidim mami kako stoji za mano s prekrižanimi rokami.Nič mi ni jasno,zato jo čudno gledam ona pa se kar naenkrat začne smejati.
m: Hahahaha.Pa sem te.Kajne?
j: Mami meni ni nič jasno.Kaj se greš?Kaj dela kužek pri nas?
m: Za darilo sem ga kupila Anne.(to je moja sestrica starejša)
j: Ahaa točno danes ima rojstni dan.In ima že kakšno ime?
m: Ne to sem pustila Anne.Je pa fantek,če te zanima.
j: Super vedno sem hotela imeti psička.
m: Saj ni tvoj.
j: Jaja saj vem.
Odpravim se do kužka,ki veselo maha z repkom in ga poberem in začnem crkljati.

to je kužek:

Mami začne kuhati kosilo.Očitno je danes prišla prej iz službe da,bo lahko naredila primerno kosilo in da je šla kupit kužka.Spustila sem kužka,da je šel po svoje in odšla v sobo.Vpisala sem se na facebook.Zagledala sem eno prošnjo in 20 obvestil.Prošnjo mi je seveda poslal Nik.Moram povedati,da me je zdaj že nekam minilo vse skupaj z njim,ampak zdaj ne smem odnehati,ko pa moram pokazati Ariani,da ni samo ona na svetu.Zavzdihnem in se izpišem iz fb-ja.Ne me obtoževati saj vem,da se ni pametno igrati s čustvi.Je pa tudi res,da se zelo hitro naveličam moških in mislim,da je to tudi razlog zakaj nimam fanta.Kar naenkrat zaslišim krik v kuhinji.Hitro grem pogledat kaj se dogaja.Ko opazim kaj se je zgodilo se začnem smejati na polno.Kužek je ravno kar polulal mami po celem naročju,zdaj pa jo gleda s tistim ogromnimi očmi,ki pravijo "Jaz nič kriv!".Mama se začne nekaj pizditi,jaz pa še bolj v smeh.Vsa dobre volje se odpravim v sobo,ko se spomnim,da moram mami še vprašati,če mi dovoli igrati.Jo bom vprašala pri kosilu,ko bo boljše volje.

mami:

sestrici:

vem da ni velik sam jutr pišemo kemijo in se moram učit
next?
18. november 2012
u103092
u103092
Hmm i like it ;D Nexti
19. november 2012
next!
19. november 2012
u78054
u78054
Hvala!
Pri kosilu:
j: Amm...Mami?
m: Ja?
j: No pri praksi je učitelj rekel,da bomo igrali nov muzikal in smo imeli avdicijo za vloge.In sem pač šla na avdicijo,pa me je učitelj določil za glavno vlogo.A lahko proooosim igram?Proooosim?
m: Hmmm...Malo moram premisliti najprej.Vredu?
j: Jaja itak!
Pojedli smo do konca in tamale dve sta že čisto navdušene pričakovale kaj bo Anna dobila za rojstni dan.Na žalost sem morala biti z njimi,čeprav se mi ni ravno dalo,ampak za igranje vse!In tako je mami se skrila v njeno spalnico,Matjaž (očim) pa je Anne zavezal oči.Mami pride čisto teatralno v sobo in Kelly zavpije tako glasno,da se vsi primemo za ušesa.Anne si hitro odveže ruto in ko zagleda kužka skoči mami v naročje,takoj zatem pa že začne crkljati kužka.Nekaj časa še opazujem kako se vsi smejijo,nato pa se odločim da so čisto pozabili name in se odpravim v sobo.V roke vzamem kitaro in si začnem po tiho prepevati pesem Imagine od Johna Lennona.Kakšno uro za tem pa se še malo učim in grem gledat film.Nič posebnega.Ko pa se že odpravljam spat pride v mojo sobo mami.
m: Malo sem premišljevala glede tvojega igranja in se odločila,da zaradi tvojega odgovarjanja,jezikanja in ker so se ti ocene poslabšale ne bom dovolila igrati.
j: Kaj?!Mami ne prosim!Saj veš koliko mi to pomeni!
m: Vem in ravno zato mislim,da je dobra lekcija za naprej,če ti zdaj ne dovolim igrati.
To pove in odide z brezbrižnim obrazom iz sobe.Samo sedim.Gledam pred sebe in se ne premikam.Po licu mi kar naenkrat začnejo teči solze.To je bila najhujša stvar,ki mi jo je do zdaj naredila.Kako je lahko tako zlobna?!V tistem trenutku nisem razmišljala,ampak res mi je bilo tako grozno,da sem vzela svoj švicarski nož in se počasi urezala po roki.Sploh ni bolelo tako zelo.To je bilo preveč.Nisem več zdržala tukaj.Od kar je spoznala Matjaža in dobila tamale mene niti opazila ni več razen,ko sem morala kaj narediti ali ko sem dobila oceno.Najprej mi ni bilo hudo,ampak s časom je postajalo vse huje.Mislim,da me niti ne bi pogrešali,če bi odšla.Nekaj časa sem premišljala in se odločila,da odidem.Po možnosti v katero drugo državo.V torbo si spravim najpomembnejše stvari in kitaro si oprtam čez ramo.Ura je bila že polnoč in vsi so že spali.Odšla sem v kuhinjo po moje prihranke.Nekaj sem jih tudi vzela iz drugih denarnici,ker po resnici povedano jih malo bolj rabim kot oni.Počasi odklenem vrata in jih za sabo tudi zaklenem.Počasi stopicam po stopnicah.Imam zadnjo možnost,da se obrnem in grem domov.Ampak ne.Preveč bi mi bilo hudo.Stopim skozi blok in mrzel veter mi zapiha v obraz.Počutim se svobodno,pa čeprav sem pobegnila.Vsedem se na klopco in preštejem denar.Vzela sem 500 evrov in še mojo kartico na kateri sem imela prihranjenih 1000 evrov.Ravno prav,da si kupim vozovnico do kakšnega mesta zunaj Slovenije.Vem da imamo vse punce angleška imena v naši družini ampak tako je bilo všeč mami.Ughh...ne smem več misliti na dom.Odpravim se do glavne avtobusne kar peš,ker se mi ravno da hoditi in še raje šparam denar.Ko pridem tja najprej pregledam vozni red.S pogledom se ustavim v mestu v Španiji,Madrid.Odpelje čez eno uro.Ravno prav.Pa še karta ni draga.150 evrov (si zmišljujem).
čez eno uro:
Avtobus je prispel in odpravim se gor.Avtobusar se je zdel prijazen in plačala sem mu za karto.Pozanimala sem se tudi kako je kaj s postanki in rekel je da bodo,ko bom želela,ker ne pričakuje veliko ljudi.Vsedla sem se na bližnji stol,stvari pa sem kar vrgla na stola zraven mene.Nekaj časa še čakava,nato pa se mi skoraj zaleti ko pijem sok.Skozi vrata namreč pride...
kitara:

avtobusar:

proooosm a date kšno mnenje?kakšna vam je zgodbica do zdaj?
zdaj pridejo malo boljši nexti,ker pridejo bolj zanimivi deli
next?
19. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg