Forum
nextaj
14. februar 2013
u103529
u103529
omg.. nisem si predstavljala takega odziva! hvala vem ker berete! <33
Tukaj je novi del (: in ja.. ugotovila, sem da sem se v naslovu zmotila -.- moralo bi bisati Memoy na pa memorie -.-
toliko o mojem znajnu angleščine no, tukaj je next
~Memori in the heart~ Part 4

Hitro je poljubila Louisa. Poslovili sva se in se odprvavile proti mojemu domu. ''Hey mami.'' rečem, ko z Eleanor stopiva na verando. ''Koga pa si pripeljala s sabo? Mar nisi ti od Louisa Tomlinsona punca? nama odvrne mami. "Ja. Jaz sem Eleanor od Louisa punca." reče prijazno in ji poda roko. Mami jo je sprejela. "Gabriele." ji odvrne mami. "Se nama lahko pridruži?" vprašam mami. "Seveda." mi odvrne in za trenutek izgine v hišo in se vrne s krožnikom. Podala ga je na Elanorino stran mize. "Palačinke!" rečem in si vzamem eno. Skupaj smo pojedle. Več ali manj je mami zasliševala Eleanor kakšni so fantje. Ko smo pojedle je mami odnesla posodo in ostala v kuhinji. "Tvoja mami, je zelo..." "Radoveda." jo prekinem. "Ne nemislim tega... Zelo je prijazna." mi odvrne. "Oh, tudi to vem." rečem in se zasmejem. "Veš, vrjetno se ti bo zdelo čudno, vendar ti si moja prva prava prijateljica. Vese 'prijetelje" katere sem imela do sedaj, so bili z mano samo zaradi Louisa, fantov, denarja in slave." mi reče. "Oh... No, me veseli, da me steješ za prijateljico. Nikoli si nisem mislila, da vas bom kdaj spoznala." ji odvrnem. "Mene pa veseli, da so se ti uresničile sanje." mi odvrne in se nasmehne. "Kateri od fantov,
ti je najljubši?" me vpraša. "Liam." ji odvrnem in zardim. "Uuuu... Liam a? Imaš srečo, da je prost." mi odvrne. "Nimam nobene možnosti pri njemu! Že nasproti tebe sem 'krompir'. " "Nisi krompir!" mi odvrne in se namrde. "Tako ti praviš." ji odvrne. Eleanor, je zavila z očmi in me grdo pogledala. "Veš, zelo si bodobna Zaynu, še preveč." mi reče. Skomignila sem z rameni. "Vsi mi to pravijo. Moj oči se tako piše, kot on in posledično tudi jaz." ji odvrnem. "Mogoče pa si njegova polsestra." mi odvrne. "Dvomim. Veš koliko ljudi obstaja, ki se pišejo Malik..." "Ampak mu vrjetno niso tako podobni kot ti." mi odvrne. "Eleanor... Nisem njegova sestra in pika." ji odvrnem. "Kaj pa veš." mi reče in se zasmeje. Zavila sem z očmi in se namrdnila. "Zakaj sta se Liam in Danielle razšla?" jo vprašam. "Ni zdržala vsega tega pritiska in sovražnih sporočil, katera so se v zadnem času kar kopičila... Saj je dobra oseba z Liamom sta prijatelja samo med njima ni nič več. Dani je šla naprej in si našla fanta. Liam pa...
Še vedno je ni pozabil." mi odvrne. "Oh... Pa tako lušna sta bila skupaj." ji odvrnem in se nasmehnem. "Vsega je enkrat konec." mi odvrne Eleanor. "Mogoče boš pa ti Liamu ukradla srce." mi reče in se nasmehne. "Eleanor! Ne sme se zaljubiti vame!" rpotiho zašepetam in pogled usmerim v svoje noge, ki so nenadoma postale tako zelo zanjimive. "Zakaj ne? Imaš fanta?" me vpraša. "Nočem govoriti o tem. In nimam fanta." rečem in požrem slap solz. "Tukaj bom kar dolgo. Če boš rabila pogovor mi samo reči. Vedno sem ti na voljo." mi odvrne. "Hvala Eleanor." sem hvaležno rekla.

*Bella*
"Kje si bila!?" me napade mami, ko stopim skozi vrata. "Pri Mayi." nejvoljno odvrnem. "Preveč se družiš z njo." mi odvrne. "Kaj tebi mar! Celo življene se nisi zanimala zame! Sedaj pa ti je kar naenkrat mar! Se ti je morda posvetilo, da imaš hčerko?!" zavpijem. "Bella nikoli te nisem vzgojila tako!" mi odvrne. "Ne nikoli me nisi. Problem je ker me sploh nisi vzgajala! Čudež je da veš kako mi je ime!" jezno zavpijem. "Spakiraj,
jutri odideš v Ameriko. Mayina družba ti preveč škodi!" jezno sikne. "Jaz, da bi spakirala kovčke? Sanjaj! Ne grem v to prokleto Ameriko! Tukaj bom ustala in bila z Mayo." jezno zavpijem. "Našla si boš nove prijatelje!" "Ne mami! Ne obstaja taka oseba kakršna je ona! Ne bom je zapustila! Lavkemijo ima! Hočem biti z njo! Ona mi je kot sestra! Ne bom je zapustila!" v joku zavpijem. "Bom premislila." reče mami. "Boš premislila?! Ne rabiš nič premišljevati! Nikamor ne grem! Tukaj je moj dom, tukaj je moja prihodnost!" sem zavpila in stekla po stopnicah v sobo. Vrgla sem se na posteljo in s solzami v očeh zaspala.

*Maya*

"Kako si spoznala Louisa?" jo vprašam. "Bila sem samo navadno dekle, katera je oboževala One Direction. Pred več kot enim letom sem se sprla s fantom. Bolje rečeno razšla sva se, ker me je prevaral. Takrat sva bila v parku. Ko mi je povedal, da me je pravaral, sem samo zavpila, da je konec med nama in stekla stran. Tekla sem po neki ulici v Londonu, ko sem se nenadoma zaletela v Louisa.
Takrat sva postala prijatelja, če ga nebi imela bi vrjetno končala že pod kakšnim mostom ali vlakom. Po dveh mesecih, sva z Louisaom postala par. In sva ševedno skupaj in srečno zaljubljena." mi odvrne Eleanor. "Awww..." sem rekla. "Si imela že kdaj fanta?" me vpraša. "Ne." sem ji odvrnila. "Kako je to lahko mogoče, da tako lepa punca kot si ti še ni imela fanta?" me začudeno vpraša. "Pač... Tudi nikoli ga ne bom imela zaradi bolezni." rečem. Sem mar rekla bolezen? Oh! Saj ko bi imela krajši jezik! "Bolezni?" me vprašajoče vpraša. "Levkemijo imam. Danes sem izvedela in jutri imam prvo kemoterapijo" rečem in po licu mi spolzi solza. "Oh... Oprosti, saj boš uzdravela?" žalostno vpraša. "Ni veliko možnosti. Pet procentov od stotih." rečem in si obrišem solze. "Zato nočeš, da se Liam zaljubi vate?" me vpraša. "Da. Ker bom umrla." rečem. "Maya! Ne boš umrla pozdravila se boš!" mi reče. "Ni možnosti... Vsaj ene sanje so se mi pred smrtjo uresničile. Videla sem v živo tebe in fante." rečem in se rahlo nasmehnem.
"Veš, če pa je tako ti obljubim, da boš spoznala fante, ne mislim tako, da boš pet minut v njihovi družbi, toda da bova dneve preživljali z njimi. Prav?" mi odvrne. "Hvala Eleanor. Toda vi ste sem prišli na počitnice uživati. Ne pa, da vam bo sedaj neka nora oboževalka sledila na vsakem koraku." rečem. "Maya nisi čudna! Toda jaz sem prekleto vesela, da sem te spoznala. Občutek imam kot, da te poznam že celo življenje ne pa nekaj ur. Si prava prijateljica, kateri lahko po celem enem letu resnično zaupam." mi odvrne. "Me vseli, da si to misliš o meni." rečem in se nasmehnem. "Samo prosim, tega ne nobenemu povedati." še dodam. "Prisežem, da ne bom povedala." mi odvrne in se nasmehne. Hvaležno sem ji prikimala. "Ampak tukaj je še Bella." rečem. "Kod je to?" me vpraša. "Moja najboljša prijateljica." ji odvrnem. "Je oboževalka?" me vpraša. "Da. Zayn je njen najljubši." ji odvrnem. "Super. Upam, da bo tudi ona takšna kot si ti." mi reče. "Seveda, da je." ji odvrnem. "Lepo je tukaj in mir. V Londonu
ni takega miru. Praznik je če je samo ponoči kakšno uro mir." mi reče.nasmehnila sem se in rekla: "Samo enkrat sem bila v Londonu. Vem, da je to malo čudno... Všeč mi je bil. Mami nima ravno visoke plače zato si ne moreva veliko privoščiti. " rečem. "Potem boš šla z nami nekega dne v London. In midve bova šle nakupvati... Oxford street." mi reče. "Mogoče res. Nekega dne v prihodnosti." ji odvrnem. Toda prihodnosti zame ni. Ne obstaja.
14. februar 2013
neeeeeeext
14. februar 2013
Neeeeext!
14. februar 2013
neeeeeeeeeext! boga maya in boga bella
14. februar 2013
u110366
u110366
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. februar 2013
u103180
u103180
next
14. februar 2013
Neeeeeeeeeeeext!
14. februar 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeext
14. februar 2013
neeeeeeeeeeeeext
14. februar 2013
Neeext !!!
p.s. nova bralka
15. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. februar 2013
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii+nova bralka
15. februar 2013
u73295
u73295
Neeeeext
15. februar 2013
u103529
u103529
Že pišem in next bo objavila Ančaaaa :3 ker meni ful računalnik in internet štekata -.-
enkrat bom računalnik vrgla skozi okno -.-
ugh...
16. februar 2013
~Memori in the heart~ Part 5
*Liam*
"Zayn! Spokaj se mi ven iz kopalnice!" sem jezno zavpil pred vrati kopalnice. "Ja! Samo še sekundo!" mi histerično zavpije nazaj. "To si rekel že pred pol ure! Paul nas bo ubil!" zavpijem. "Fantje kje za vraga ste!" se zasliši Paula in v naslednji sekundi jezen stopi skozi vrata. "Zayn! Da se mi v sekundi spokaš ven! Ker čene te bom odnesel ven!" se sedaj zadere še Paul. "JA!" jezno zavpije in pride ven iz kopalnice. "Haleluja!" reče Niall in vrže roke v zrak. "Gremo!" sedaj malo umirjeno reče Paul. Hitro smo se spravili v kombi in se odpeljali. Skoraj vedno zamujamo. Ponavadi je kriv Zayn zaradi svoje frizure ampak so tudi drugi kdaj. Harry zaradi oblek, Louis zaradi Eleanor, Niall zaradi hrane. Jaz, pa še zadnje čaše vse bolj tečen. Ja sam sebi priznam da, da sem zoperen. Po razhodu z Dani nisem več, tak kot sem bil. V meni je ugasnila tista 'otroškost' in se mi prižgala odrasla plat. Saj ne, da že prej nisem bil odgovoren... Ampak... Bom raje tiho. Zvenim kot politik. Neopazno sem rahlo stresel z glavo in zavzdihnil. "Kam sploh gremo Simon?" vpraša Louis. "Z Simonom, se dobiste v eni restavraciji." nam odvrne Paul. "Zakaj?" vprašam. "Da se dogovorite za koncert." "Pa saj nismo roboti! Ravnokar smo prišli iz turneje! Še med počitnicami nam ne, da miru!" se razburi Harry. "Hazz, to je naš poklic." mu odvrne Louis. "Že, ampak počitnice so." še naprej godrnja Harry. "En koncert, boste že preživeli." se uglasi Paul. "Upam, da res." mu odvrne Hrray. Zavil sem z očmi in se zstrmel skozi okno.
*Maya*
Eleanor se je okoli desetih poslovila in šla nazaj domov. "Maya, pojdi spat, jutri moraš zgodaj ustati." zaslišim mami. Prikimala sem ji. "Lahko noč." sem rekla in jo objela, ter se odpravila v sobo. Iz postelje sem vzela pižamo in šla v kopalnico. Hitro sem se stuširala in si umila zobe tre odšla nazaj v sobo. Vrgla sem se na posteljo in v trenutku zaspala.
"Maya ustani!" zaslišm zjutraj. Odprla sem oči in pred sabo zagledala Eleanor. "Eleanor?" sem vprašajoče vprašala. "Daj no! ustani! Zamudila boš čene. Ura je pol šestih." mi reče. Po hitrem postopku sem vstala in stekla v kuhinjo ter pri tem skoraj padla po stopnicah. Od naše hiše pa do bolnice potrebujemo skoraj eno uro. "Jutro." sem rekla mami in si hitro naredila kosmiče. "Neverjetno ustala si." zavzdihne mami. Zavila sem z očmi in hitro pojedla. Stekla sem nazaj v sobo. Eleanor, je že v rokah držala moje obleke. "Hvala." sem rekla in šla v kopalnico. Hitro sem se stuširala in si umila zobe. Lase sem si spela v čop in nanesla malo maskare in eye-linerja. Oblekla sem kratke jeans hlače in majico z rokavi do komolcev. "Sem že!" sem zavpila, ko sem stopila iz kopalnice. "28 minut si porabila." mi reče Eleanor. Nasmehnila sem se in ji nastavila roko ona, pa je udarila po njej. (petko sva si dali )
"Kaj ti pravzaprav delaš tukaj?" vprašam Eleanor. "Namesto tvoje mami te peljem h zdravniku." mi odvrne. "Mami?" sem se zadrla. "Ja?" reče in pride do naju. "Oprosti Maya, ampak moram nujno v službo." mi oproščajoče reče. "Ok." sem rekla. "Najbolje bo, da se odpraviva." mi reče Eleanor. Prikimala sem ji in se odpeljali proti bolnišnici. "Fantje imajo konec tedna koncert." mi reče. "To je jutri?" vprašam. "Amm..." reče in se namrdne. "Jutri je že petek?" "Ja..." ji odvrnem. "Ja. Potem je to jutri." mi odvrne. "Na plaži zraven bara Palmas (izmišljeno) imajo manjši koncert." mi reče. "In ti greš z mano. Lahko še svojo prijateljico vzameš s sabo." še doda. "Odvisno kako se bom počutila." ji odvrnem. Prikimala mi je in zapeljala na parkarišče pred bolnišnico. "Me boš počakala?" jo vprašam, ko vstapiva v zgradbo. "Seveda." mi odvrne. "Eleanor, tukaj si na počitnicah na pa da čas zapravljaš z mano tukaj." ji odvrnem. "Torej me nemaraš?" me vpraša. "Seveda, da te imam rada, toda tukaj si na dopustu..." "Saj je vseeno. Fantov itak ni celo dopoldne. Ne sikiraj se." mi reče in me objame. Odšli sva v tretje nadstropje in se vsedli v čakalnici na klop. "Maya Malik?" zaslišim glas zdravnice. "Ja." sem odvrnila in z Eleanor sva vstali. "Pridita." nama reče. Sledili sva ji po hodniku v neko sobo. "Tukaj imaš haljo. Obleci se vanjo." mi reče zdravnica in mi poda neko haljo. Prikimala sem ji in se šla na stranišče preoblečti. Hitro sem se preoblekla in šla nazaj. Zdravnica, naju je odpeljala v nek prostor. "Ti boš počakala tukaj. Prav?" reče zdravnica Eleanor. "Prav." ji odvrne, meni pa se spodbudno nasmehne. Odpeljala me je v neko sobo, kjer je na sredini stala neka naprava. "Uleži se tukaj." mi reče zdravnica. Ubogala sem jo in se vlegla na neko mizo. "Začela se boš pomikati noter proti napravi. Čez eno uro, te pridem pogledati. Če ti bo slabo ali kar koli narobe, pa pritisni ta gumb." mi reče in mi v roke poda daljinec. Prikimala sem ji. Naprava se je začela premikati in kmalu sem bila z zgornjim delom trupa v neki čudni napravi. Nekaj časa sem preučevala napravo, toda kmalu sem zaprla oči.
*Čez eno uro*
"Kako se počutiš?" me vpraša zdravnica, ko zlezem iz tiste mize. "Malo mi je slabo." ji odvrnem in se skremžim od neprijetnega okusa v ustih. "Izvoli." mi reče in mi poda plastenko vode. "Hvala." sem rekla in spila malo vode. Zdravnica mi je podala obleke in zapustila prostor. Plastenko sem postavila na manjso mizico v kotu in se hitro preoblekla. Počasi sem šla ven iz sobe v čakalnico kjer me je čakala Eleanor. "Se dobro počutiš?" me vpraša, ko me zagleda. "Ne ravno najbolje." rečem. "Maya, naslednji teden v ponedeljek pridi spet." mi reče zdravnica in odide od naju. "Čisto si bleda." mi zaskrbljeno reče, ko se vsedeva v avto. "Malo mi je slabo in vrti se mi." rečem in zaprem oči, kmalu sem potonila v spanec. "Doma sva." zaslišim Eleanor. Počasi sem odprla oči in se skobacala iz avta. V glavi se mi je še desetkrat bolj vrtelo. Malo sem se zamajala in se oprijela avta. "Potrebuješ pomoč?" me vpraša. "Ne, saj bom sama. Hvala." rečem in se nekako spravim v hišo. "Jaz grem spat." rečem in grem v svojo sobo. "Prav." mi odvrne in me pospremi v sobo. Sezula sem si čevlje in se vrgla na posteljo. Noge sem privila h prsim in počasi zaspala. "Kako je z njo?" zaslišim Bello. "Ko sva šli iz bolnice mi je rekla, da se ji malo vrti in da ji je slabo." zaslišm Eleanor. "Toda sedej sem vredu." zamomljam in se pretegnem. "Jutro." rečem in odprem oči. "Dober dan." mi odvrne Bella in me objame. "Koliko je ura?" "Pol treh popoldan." mi odvrne. "Toliko?" zamomljam in se prestavim v sedeči položaj. Nasrečo se mi je nehalo vrteti in tudi slabo mi ni bilo več. "Lačna sem." rečem. "Gabi, je skuhala kosilo." mi odvrne Bella. Prikimala sem ji in se odpravila v kuhinjo. "Živjo mami." rečem in se vsedem poleg nje za mizo. "Hey. Kako se počutiš?" "Malo bolje kot prej." ji odvrnem in si vzamem kos lazanje. Ko sem pojedla mi je zoped postalo slabo. "Bruhala bom." sem zamomljala in v naslednjem trenutku stekla v kopalnico in izbruhala vsebino kosila. Zasabo, sem potegnila vodo in si splahnila usta. Zaprla sem pokrov od wc-ja in se vsedla nanj. "Si vredu?" zaslišim mami. "Ja." sem se zlagala, toda spet se mi je močno vrtelo. "Saj bo bolje." Mi reče in me objame. Prikimala sem ji in glavo naslonila na njeno ramo. Počasi sem se vstala in iz omarice v kopalnici vzela tableto in jo pogoltnila. Po nekaj minutah mi je postalo bolje. "Malo, bi šla na sveži zrak." rečem in grem ven. Malo sem se sprehodila po plaži in se po nekaj metrih vsedla na mivko. Pokrčila sem noge in objela kolena, ter naslonila glavo na njih. Po nekaj minutah se je nekdo vsedel zraven mene. "Hey..." začne "Maya." ga dopolnim in pogledam tisto usebo. Če bi se počutila malo bolje, bi ga vrjetno že naskočila () saj je zreven mene sedel Liam. "Hey Liam." sem mu odvrnila in se nasmehnila. "Se dobro počutiš? Nekam bleda si." mi reče. "Erm... Ja vredu sem." sem se mu zlagala in pogledala v morje. "Si za sprehod po mestu?" me vpraša. "Um... Lahko." rečem. Počasi sva se vstala iz tal in se odpravila proti mestu. Pogovarjala sva se v najrazličnejših stvareh in se v mes ustavila na sladoledu. "Liam jaz bom plačala." mu rečem in po žepih izbrskam bankovec. "Maya nehaj." mi reče in prodajalcu porine v roke drobiž. "Obdržite tisto, kar vstane." mu odvrne Liam in me zvleče stran preden sem uspela ugocarjati. "Naslednjič jaz plačem." mu rečem. "Plačala mi boš tako, če boš jutri prišla na naš manjši koncert." mi odvrne in mi pomežikne. Zardela sem in se posvetila svojemu sladoledu. "Nevem. Mogoče." rečem in se zasmejem. "Nič mogoče. Prišla boš. Naročil ji bom, da te mora v vsakem primiru privlečti na koncert." mi odvrne. "Liam, če so bom slabo počutila, ne bom prišla." mu odvrnem in se kislo nasmehnem. "Izgovori ne veljajo." "Resno mislim." rečem resno. "Ok, ok." mi odvrne. "Spominjaš me na Zayna. Isti način govorjenja imata, in čisto sta si podobna." mi reče. "To mi vsi pravijo. Je pač naključje." mu odvrnem in se nasmehnem. Počasi sva se odpravila nazaj domov. Na začetku naše ulice sva se poslovila in si izmenjala številki in odšla vsak v svojo smer. "Mami, doma sem!" sem zavpila, ko sem stopila skozi vrata.
Pa še vprašanj ;D
1.Bo Maya šla na koncert?
2.Če bo šla kaj se bo tam zgodil?
16. februar 2013
1. Jaa
2. Emmm nevem
16. februar 2013
neeeeeeeeeeeeext
16. februar 2013
u110366
u110366
1)ja
2) skp bo padla
Neeeeeeeeeeeeext
16. februar 2013
u73295
u73295
1.Bo Maya šla na koncert?Jap
2.Če bo šla kaj se bo tam zgodil? Omedlela bp

Neeeext
16. februar 2013
Neeeeeeeeeext!
16. februar 2013
1.Bo Maya šla na koncert? Jaa!
2.Če bo šla kaj se bo tam zgodil? Skupi bo pala in Liam bo ves zaskrbljen, pa mogoče bo zvedla da je Zayn njen bratec? (:
Neeeeext čimprej!
16. februar 2013
u103529
u103529

omg.. :''c jaz sem se čist zjokala še mami je dubila solzne oči, k je to gledala
16. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeext
16. februar 2013
1. bo, ja
2. skup bo padla al pa kej tašnga
neeeeeeext!
17. februar 2013
ofak jas sem se tuji jokala zraun ko sem to gledla :ccccc

- nextaaaj
17. februar 2013
neeeeeeeext
17. februar 2013