Forum
u199774
u199774
živijo!!!
napisala bom eno zgodbico o deklici po imenu Isabella
sem Isabella imam španske korenine po mami in norveške po očetu.
(slik ne bom objavlala zato ker se mi jih preprosto ne da)
zlato-rjave lasje ki bolj vlečejo na oranžno in imam pege po obrazu in rjave oči.
stara sem 16 let in 2 letnik.
Imam brata 1 leto starejši od mene ime mu je Alex in je najbolj popularen fant na šoli!!! ima modre oči in rjave lasje.ima. tudi sestro ki je 6let ima rjavo zelene oči in zlato-rjave oči.
moja mama je stara 38 let in ima zlato rumene- rajve lasje in rjavo-zelene oči med tem ko ima moj ata star39 in ima modre oči in rjave lasje.
aja moje ime imam zaradi mojih starih staršev zato ker so hoteli španski stari starši da imam isa medtem ko so se norveški popolnoma drugač hotei so mi dat ime Bella zato sem isabella.
zakaj sem izobčena v tem pozneje ko dobim kak next.
16. oktober 2015
Next
16. oktober 2015
u199774
u199774
~zadnji teden na osnovni šoli~
pipipipipi...!!!!
mi je zvonila budilka. ni se mi dalo vstat nato je prišla moja sestrina lili skočila je name in se zadrla ZADNJI DAN ŠOLE!!!!!!!
napodila sem jo iz sobe in semse šla stuširat nadišavit itd...nato sem se šla obleč.oblekla sem se v raztrgane čne kavbojke in zlato črno majico na njej je pisalo THE END! nakoncu sem se počesala in vzela črno torbico.šla sem še po Lili in sva že bile vni imeli sva 2min do avtobusne postaje lili je šla k prijateljicam jaz pa sem se vsedla na klopco. mimo so šli fantje izz našega razreda začeli so se smejati zato sem si naredila meziko in dala slušalke v ušesa končno je prišel avtobus vsedla sem se nanj na začetku avtobusa potem je v mojo glavi priletel zmečkan papir na njem je pisalo Zdravo!! Kako si kaj zguba?!?!? podpisali so se vrgla sem jim nazj v glavo naj priljubljenega fanta v našem razredu. razrezil se je ni vedel da tako dobro mečem ker so me sošolke srovrazle in mi niso dale možnosti da pri telovadbi kaj mečem. ko smo stopli iz avtobusa je me primel za vrat in me skoraj vrgel a ored tem se ga pehnla da se je zgrudil na tla nato je pomignil fantom naj me pretepejo ampak sem se znala branit videle so me punce kaj sem naredila jim zato sem odvihrjala do vrat in hotla odit not .e je ustavila najpriljublejena punca in me hotela vdarit a sem se izmaknila in potisnila na tla videla me je učiteljica zato me je vidella in me poklicala noter...
16. oktober 2015
Neeext
16. oktober 2015
Nnneeexxxtttt!!!
16. oktober 2015
u199774
u199774
odšla sem not. hvala bogu da me je poklicala najboljša učiteljica . vprašala je kaj se je zgodilo odvrnila sem ji fantje so mi na avtobusu vrgla v glavo papir na njem je pisalo zdravo kako si zguba in sem jim vrgla nazaj nato se je en fant spravo name in sem se obranla nato so se drugi fantje spravli name in potem še nakoncu taylor!
seveda so se mi mogli opravičit a jaz se jim nisem rabila. taylor in fanti so bili tako ponižani dali so mi mir celli dan. končno sva z lili prišli domov tam sva zagledali
alexsa in...
oprostite za manjši next!
17. oktober 2015
next
17. oktober 2015
Next
18. oktober 2015
u201156
u201156
Next
18. oktober 2015
u199774
u199774
tam sva zagledali alexsa in neko punco imela je črne-rjave lasje in modre oči. alex naju je grdu pogledal isto časno sva rekle »Živjo« in ocvrle vsaka v svojo sobo. bilo mi je dolgcajt ko sem takoj prišla v sobo in začela prisluškovat.
»Kdo je bil to poleg tvoje sestre lili?«
»to je bila moja druga sestra Isabella«ji je odgovoril
»zakaj mi nikoli nisi povedal za njo??«
»zato.. zato.. si že videla naše skupinske slike?«
»Ne ali se navezuje kaj na to?« ga je vprašala
»Ja. ona ima edina skoraj oranžne lasje in totalno rjave skoraj črne oči edina in tudi pege ima edina v našidružini poleg tega ji punce v šoli zavidajo «
19. oktober 2015
u199774
u199774
nič še nextat zto ker sem na mobilcu in mi dela preglavice
19. oktober 2015
u199774
u199774
poleg taga ji punce v šoli zavidajo in zato so jo izobčili in mi jo težko gledat kako se muči preslišat vse žaljivke in vse..«
»OMG to je tako grozno ali lahko grem malo k njej.«
»Lahko. Ampak je redka vrednost saj spusti noter samo lili in mamo.«Ko sem to slišala sem zdrvela po torbo nadan privlekla zvezke in si dalo muziko natelefon in si dala slušalke v ušesa malo sem zaslišala trk po vratih preslišala sem ga. odprla so se vrata nekdo je vstopil not in začutila sem moško dlan videla sem da je prišel alex odrinla sem ga in sem ga natulila
»ZMENILA SVA SE KER SI NAJBOLJ PRILJUBLJEN FANT NA ŠOLI NIMAŠ KAJ ISKAT V SOBI IZOBČENKE TAKO ODIDI VN IN TVOJA PUNCA DA SI NEBI DRZNILA STOPIT V MOJO SOBO RAZUMEŠ NEBOM SE ŠE TEPLA Z TABO KER SEM SE ŽE DANES TEPLA Z 5 FANTI TAKO DA.. odidi iz moje sobe..PRAVZAPRAV SOBO TVOJE SESTRE PLUS IZOBČENKE!!!!«in ga odrinila in tresknila z vrati moje sobe.
19. oktober 2015
Neeeeext
20. oktober 2015
u201156
u201156
NEXT!!!!!!
20. oktober 2015
u199774
u199774
tresnila swem z vrati nato sem šla pomagad lilil pri dn ki jo je imela za čez počitnice po dolgem pomaganju sva šle naredit palačinke za večerjo in pomarančni soknato je lili šla poklicat na večerjo ko smo začeli jest je lili rekal
l lili a alex p punca j jaz
l to je najina kuha z isabello!
j popravek peka.
a joj no sej je nerabiš tako ponasnjevat
j res?? si jo vprašal kaj bi bla po poklicu??
a Lili kaj bi rada postala ko boš večja?
l Kuharica bi rada bila
j noo ona ma strast do peke kuhanja idt.
a ja ja ja sej to je vredu!
j ja to je tud vredu da ko prideš domov pa te brat grdo pogleda in da potem še povrhu najmlajši sestri ne pomagaš pri Domači nalogi!
sploh si ji gdaj sploh!?!? NE NISI ZATO KER NIMAŠ CAJTA ZA FAMILIJO IN POTEM SE TI ŠE TVOJA SESTRA SMILI KER SI JO TI SPRAVIL V TO DA JE IZOBČENKA!! FUL SMEŠNO EJ!!
tako je pogledala punca alexsa
p samo malo kako zaradi njega??
j ja če nebi šel zblebetat v šoli v koga sem se to nebi totoalno bilo tako ampak zgodilo se je pač kar se je zgodilo ampak nekatere punce so ga takoj zapustile ko so me videle. vem da mi alexs ni hotel nič žalega saj je zelo fajni brat a nezna pokazati kajne??
alex je bil čisto tiho.
nato so vsi pojedli in sem šla pomivat posodo ko je počasi prikorakala punca do mene skoraj je bila že pri meni dokler...
20. oktober 2015
Next
20. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnneeeeexxxxxttttt ni slabo s hecam se super je
20. oktober 2015
u199774
u199774
skoraj je že bila pri meni in sem začutila da imam v žepu telefon z slušalkama tako sem jih hitro zgrabila in potisnila v ušesa in se je začela pred ajat glasba. ko je punca bila čisto pri meni je me hotela reč živijo a ko je videla da zmano nebo nič je odkorakla stran.končno sem imela mir zdaj sem lahko uživala. nato sem šla v svojo sobo tamsem videla punco ki me čaka
p punca j jaz
j želiš?
p ja pogovorit
j o čem??
p nisva se še predstavli.
j nerabiva se zato ker je alexs me že predstavil zdaj pa prosim odidi ven da ti ne om kaj naredla ker sem se že tepla z 5 fanti in 1 punco.
p okej okej
in počasi odide od vrat.me pogleda in reče adijo.
nato si prižgem muziko in lili zdirja v mojo sobo in ji podam plastični mikrofon in začnema pet...
21. oktober 2015
u193093
u193093
hahahaha nextaj hitro nnnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttt
21. oktober 2015
u199774
u199774
prvo sva pele od eda sheerna pesem photograph nato je prišla hip hopovsk muzika oblekle sva se v hlače posranke al kak vi rečete in majico nato pa kapo to sem jaz mela lili pa je imelahlače posranke al nekak tak in majco namesto kape pa je imela pentlijico todsakonje prišla muzika lili je pa kr poskakovala in začele sva plesat trajala je kaki 3 minute potem sva se preobleke in odšle na moj leptop gledat filme pregledale sva vse dele somraka nato pa še šle gledat nove minione in neko novo nebi rekli glih risanko reče se ji in to the woods. potem pa sve še šle gledat smešnice bilo je 9 zvečer ker so se začele počitnice lahko lili bedi do 10 zvečer in to je vredu
l lili j jaz
j in ti je kdo všeč iz šole??
l seveda da
j in kdo je to??
l sj neboš povedala ane
j ne nisem taka kot alexs plus vem kako je zato ti nebi privoščla tega.
l okej všeč mi je Jack on je iz našega razreda.
j kako pa izgleda?? prinesla mi je sliko od njega in zrdela
j pa sej je kjut!
l in ti??
j ne več in tudi nikoli!!
j pa spat boma mogle it
l žee
j ja
nato sem ji potiho zapela neko pesmico ki sem si jo zmislila in se potiho odšla v kuhno saj sem bila res lačna odprla sem hladilnik in se odločila da bom naredila za zajterk specijaliteto ko sem videla da televizor gori in da onadva tam spita bila sta kjut ugasnila sem televizor in ju pokrila z deko...
21. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttt koga si pokrila z deko?
21. oktober 2015
u199774
u199774
pa alexsa pa ono punco ko sta spala pred Tv
21. oktober 2015
u193093
u193093
hvala in kdaj bo next
21. oktober 2015
u199774
u199774
mogoče čez kako uro
21. oktober 2015
u193093
u193093
ok
21. oktober 2015
next
+nova bralka
21. oktober 2015
u199774
u199774
pokrila sem ju z deko in se napotila k hladilniku vzela sem smetanoin spekla nove palačinke ampak manjše in vaflje končno sem šla spat zbudila sem ob 6 zjutraj odšla sem se stuširat in narestnareedit zajterk v vaflje sem dala brorvnice in nalila pomarančni sok ura je bila 7 lili se je zbudila in stekla dol vzela je eno palačinko in se ji nasmehnila pusti kaj za druge in ob 8 imamo zajterk in obleči se. tako končnoje bila ura 8 lili sem naročla naj ju zbudi(aja starši so na počitnicah)zakričala je MELISA ALEXS ZBUDITA SE ZAJTER JE NA MIZI!!!alexs se je takoj vstal ko je zavohal vaflje prvo je zgledal vaflje z borovnicmi nato pa vaflji z nutelo melisa in lili sta prišle in končno začeli jest ko je melisa začela pogovor...
21. oktober 2015
next
21. oktober 2015
u193093
u193093
neeexxxtttt
21. oktober 2015
Next+ nova bralka
21. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg