Forum
u112761
u112761
alohaa
Karin tuki... vem še ena zgodbica in močnoo upam da bo ta uspešna!!!
pravila:
ne fejkaj
ne oglašuj
ne uničuj teme
in napiši pod komentarje next (nujnooo) x'd

okeej začnem

umm...umm.... gledala sem na tablo vendar številke pred očmi so mi kar poplesovale. pravi kot plus 40%.... nisem imela pojma. učiteljica me je gledala in na njenem obrazu se je prikazal nasmeh. sovražim to učiteljico. ima me na piki zato se vedno potrudi da dobim cvek.
no chloe, ali veš rešitev?
ne, ga. učiteljica. žalostno sem pogledala tablo in sedla v klop.
aja, ime mi je Chloe McFluffy

pogledala sem mojo eno in edino frendico Ally Fene. dvignila je roko in povedala rešitev. ona je najboljša pri matematiki.
učiteljica je dvignila pogled in z zadovoljstvom rekla '' Chloe, to bo cvek! reči svoji mami naj pride na govorilne ure, prosim.'' žalostno se vzdihnila in gledala učiteljico ki je v redovalnico pisala številko ena. in to prav pod moje ime.

končno je zvonilo in stekla sem ven iz šole na igrišče. tam sem čakala. čakala sem na človeka, ali nekoga neznanega. včeraj sem v nabiralniku našla pismo, v njem je pisalo naj nujno pridem po pouku na igrišče. ko sem čakala me je zajela panika. kaj če je kakšen morilec? posiljevalec?.....
neext??
aja, ta zgodbica je posvečena moji bodoči ženi Nini ki jo imam radaa najbolj na svetu! <33
16. april 2013
next... Pa hvala za zgodbico zame
16. april 2013
u112761
u112761
np... še vsaj en next!!
16. april 2013
u129285
u129285
neext!
16. april 2013
neeeeexxxxxxxxxxt
17. april 2013
u112761
u112761
nextam sam maau... da pogledam še vsa obvestila
19. april 2013
u112761
u112761
ko sem čakala že kake pol ure in sem mislila že oditi se je izza vogala prikazal zelo čeden in seksi fant. stopil je do mene in me pozdravil ''hej. torej si dobila moj listek?'' še enkrat sem pogledala fanta in ugotovila da je to Max Seels-najbolj popularen fant na šoli. ''da prejela sem listek. verjetno si me zamenjal z kako drugo punco kot je Alexandra Stiller ali pa Sally Fox?'' sem ga pogledala in si predstavljala vse te lepe punce. ''NE, NE! o bog s tistimi grdobami pa že nebi bil. želel sem te nekaj vprašati, vendat me je zelo strah tvojega odziva...'' živčno je poskusil prijeti moje roke. ''kar povej, ne boj se!'' globoko je vdihnil in začel '' zelo si mi všeč. bi midva bila par?'' ojoj... bog. me je ravnokar naajlepši fant na šoli uprašal če bi bila njegovo dekle? '' umm, menda da ja. mislim, potem me bodo vse punce sovražile, ampak take priložnosti nemorem zamuditi!'' nasmehnil se mi je in me poljubil. nato je le hitrlo stekel proč, mene pa pustil samo.

tudi jaz sem šla domov.

sedla sem za računalnik in šla na fb. ena prošnja za prijateljstvo!
Max Seels. on je bil! potrdila sem in bil je gor. počakala sem da me klikne, in tudi me je!

Max: Hej!
Jaz: Aloha : )
Max: oprosti če sem se prej preveč vsiljeval
Jaz: ne, ne!

potem je prišlo novo obvestilo. pogledala sem in bila je prošnja za razmerje od Max-a. sprejela sem in pogledala če je še gor. vendar je šel že dol : ( prvič po dveh letih sem zaklela ''fak no!'' občutek je bil tako dober, ko sem lahko izgovorila kar si mislim! .....
next?
19. april 2013
nexxxxxt!!!!!!
19. april 2013
next!
19. april 2013
neext+nova bralkaa
21. april 2013
u120071
u120071
next+nova bralka
26. april 2013