Forum
evo, ja vem, dolgo me ni blo na igrah, ampak zdej sm se odločla da bom začela pisat novo zgodbico. naslov je kot vidte ''I'm not okay, I promise'' in upam da vam bo ušeč use kritike glede zgodbice (kaj ni dober, oz. bi se dalo izboljšat) bom poskusla opuštevat, najraj pa seveda berem pohvale
okej, dost pisanja, tuki ste da berete zgodbico ne pa moje nakladanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Še zadnjič sem se ozrla v ogledalu preden sem stopila na hodnik. Danes je ta dan. Dan D. Nanj sem čakala odkar sem dopolnila 13 let. Besede, ki so mi še vedno odmevale v glavi. V moje srce so rezale kot britev, ki je le 20 minut pred tem pustila sledi na moji koži. Tako dolgo, tako dolgo sem zdržala, a pogrešala sem to. Pogrešala sem bolečino, ki je za nekaj kratkih trenutkov prevladala nad notranjo bolečino. ''Prihajam!'' sem zakričala v odgovor očetovemu hupanju, ki je že čakal v avtu. Stekla sem skozi vrata in sedla na pri sedež. Nihče še ni ničesar opazil. Niti mama še ni opazila mojega boja s samo sabo.

05. maj 2013
next
05. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg