Forum
Začenjam z zgodbo

Nekoč je živela Violet, imela je 3 konje ponija Blueflame (blue), frizijca Hayjumper (jumper), in arabko lionbeauty (lion), vse je imela enako rada a do frizijca je čutila nekaj posebnega, nekaj čarobnega bil je zelo divji in težko ga je bilo jahati. Nekega dne pa je šla z njim na teren bil je zelo divji in ni hotel iti v pot v katero ga je vodila Violet, nato se je odločila da ga bo "poslušala" in dovolila mu je da jo on vodi...

Za nadaljevanje next!?
13. april 2015
Next
13. april 2015
Ok, jumper jo je vodil do nekakšnega slapa, bil je čuden saj je iz njega tekla vijoličasta voda Violet je zajela vodo a je bila zelo vroča videla je da je na drugi strani nekakšna pot, odločila se je da bo nadaljevala pot zajahala je jumpera in pognala v galop hitro sta bila na drugi strani in vrata od slapa so izginila ostala sta ujeta v temni jami brez izhoda. Hodila sta v tej temni jami in jumer je naenkrat stopil na nekakšen kameni gumb. Prižgale so se sveče in na stenah od jame so bile poslikave čred divjih konj(v njihovi deželi so izginili), Violet in jumper sta se odločila da bosta nadaljevala pot in naenkrat sta na koncu jame videla kup kamnov in za kamen veliko odprtino skozi katero je uhajala močna svetloba ko je Violet pogledala skoznje je videla...
Za nadaljevanje napišite next vsaj 3?
13. april 2015
To je svetovno next
13. april 2015
Hvala bom nadaljevala samo nebom zdaj
13. april 2015
ok, ne morem več čakati
Ko je Violet pogledala skozi odprtino je zagledala božansko deželo, v njej pa ogromno divjih konj, bili so samorogi, pegazi, itd. Violet je jumperu zašepetala na uho naj brcne u te kamne a jumper je tako zelo močno brcnil v skale da so se porušile, ko je violet stopila v ta magični svet je vse okoli njenih stopinj postalo grdo in uničeno ko pa je jumper stopil na tla pa so se le zalesketala, zato je Violet za vsak slučaj zajahala jumpera in odjahala sta v ta magični svet. ko ju je zagledala čreda divjih konj so hitro zbežali v gozd in izginili,... za nadaljevanje next
13. april 2015
u191176
u191176
Next
14. april 2015
bom ju3 danes sem bla v avstriji
14. april 2015
u187099
u187099
Nextt pliss
14. april 2015
sory zmantrana sem ju3 bom
14. april 2015
u187099
u187099
Ok
14. april 2015
next
14. april 2015
ok, potem sta jumper in Violet jahala naprej, ko se je jumper ustavil nekje sredi gozda, so divji konji počasi prihajali nasproti in nato so začudeno gledali jumperja, počasi je spreminjal črno barvo v čarobno vijoličasto in zrastel mu je rog, Violet je vrgel s hrbta in se priključil čredi ter še ji zašepetal na uho "to je moja čreda katero sem čakal vso mojo življenje, ko so prišli ljudje so požgali gozdove in mi ubili očeta bil sem žrebiček sredi gozda ker še nisem dopolnil 5 let sem bil popolnoma navaden, sedaj ko sem dopolnil 5 let sem postal vodja črede in poiskati moram svojo mamo nikoli me več neboš videla sledi tisti kobili ona te bo vodila do izhoda". Violet je zajokala vedela je da je z njim preživela 5 najlebših let v svojem življenju ko je sledila kobili in končno zagledala izhod...
"Violet, Violet" jo je klicala njena mama,"zajterk je na mizi pridi jest"
Violet je začudeno pogledala vse okoli nje bila je njena soba, in oddahnila si je da so to bile le njene sanje hitro se je preoblekla in sedla za mizo,
"Kdaj greš danes orediti onje?" jo je mama vprašala
"Ko se najem" ji je odgovorila,
"Tako hitro" je njena mama začudeno rekla
Violet pa si je namazala kruh s pašteto in rekla "vedno grem ob takem času, je kaj narobe!?"
"Ne" je zaskrbljeno rekla mama "le..."
"kaj le!?" je rekla Violet
"le jumper je izginil, ne najdemo ga..."
Violet pa je takoj pomislila na svoje samnje in šla osedlat lion.
za nadaljevanje NEXT ! hvala vsem ki berete to
14. april 2015
konje*
14. april 2015
next
14. april 2015
ju3
14. april 2015
oki
14. april 2015
u187099
u187099
Next
15. april 2015
ok, ko je osedlala lion sta šli jahat v gozd Violet se je skušala spomniti poti ampak ni vedela kam mora, naenkrat pa je zaslišala šumenje vode, ko je zagedala reko ji je sledila, in končno prišla do rdečega slapa. ko je probala ali je voda topla je bila zelo hladna in na drugi strani slapa je bila res nekakšna pot z lion sta šle na drugo stran slapa in lion je stopila na kameni gumb. vse okoli njiju je bilo poslikano z hudiči. in vrata slapa so spet naenkrat izginila. Violet in lion sta končno...
next za nadeljevanje
15. april 2015
opsprvo se preberi tisto ko sem napisala danes ob 15:34, Violet in lion sta končno videla izhod in ko je Violet stopila na tla je vse okoli je postalo grdo in oničeno ko pa je lion stopila gor je se rdeče zalesketalo. Violet je raje zajahala lion in odšli sta v gozd ko se je lion naenkrat ustavila je vrgla Violet s svojega hrbta in zrastli so ji hudičevi rogi in rep se ji je spremenil v hudičev rep. Še zadnjič je Violet zašepetal na uho "to je moja čreda ko sem jo čakal 10 let bil sem še žrebiček ko so ljudje požgali gozdove in nekam smo morali pobegniti, ubili so mi mamo in ostal sem med vami saj sem bil popolnoma navaden sledi tisti kobili ki te bo vodila do izhoda". Violet pa je res ji sledila dokler...
"Violet!,Violet!" se je drl njen oče...
za nadaljevanje next
15. april 2015
u187099
u187099
Nexttt nujnooo
15. april 2015
next
15. april 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. april 2015
hvalaaa bom zdaj en dudiiii next napisala samo malo
16. april 2015
ok,ko je prihitel v njeno sobo je Violet spet bila v pojstelji, očeta je vprašala kaj je narobe, in rekel ji je "zdaj je še lion izinila to je zelo čudno saj ni noben bil tam", in vprašala ga je "kako pa sem jaz prišla domov?" rekel ji je "prišla si sama, peš vsa umazana in zmantrana". Violet pa mu ni mogla verjeti te čudni dogotki z konji so jo čisto pretresli ni vedela ali je resnično ali pa so to njene sanje, odločila se je da bo vse skupaj raziskala in odšla je v knjižnico. upala je da bo tukaj kaj našla in začela je z knjigo z naslovom zgodovina konj, v njej je našla celotno zgodovino le o teh čarobnih konjih ni bilo ničesar iskala je in iskala dokler ni našla knjigo brez naslova staro okoli 100 let. na platnici je bil le čuden znak na njem so bile 3 barve, rdeča v kateri so bili hudičevi rogi rep in krili, vijolična v kateri sta bili vilinski krili in rog ter še bela barva v kateri je bil angelski obroč in angelski krili. našla pa še je nekakšen "zemljevid" na katerem so bili 3 slapovi različnih barv in 3 različne poti. pomislila je da je morda to to kar je iskala 3 različne poti mogoče je to resnično in z blue se je odpravila na pot vzela je knjigo in zemljevid ko je iskala pot je ugotovila da blue sili pa pot proti belemu slapu , v knjigi je prebrala da si ti konji živeli pred več leti in da so izumrli in da legenda pravi kdor ima 3 konje in živi blizu 3 slapov bo te konje nekoč najdel. Violet se je veselila svoje postulavščine ko je prišla do belega slapa je stopila dol s blue in jo privezala na drevo. probala je kakšna je voda in bila je normalne toplote. ko je prečkala pot je šla naprej in ko je stopila na kameni gumb je bilo vse okoli nje poslikano z angeli in konji angeli. ko je prišla na konec jame so bila vrata in ne kup kamenja, odprla jih je in zagledala vse polno angelov. ko je hodila naprej so jo vsi začudeno gledali in spremenila se je v pravega angela...
za nadaljevanje next <3 <3
16. april 2015
še slike:

Hayjumper (jumper) vilinski ni ful vijoličast ampak malo pa je:

Lionbeauty (lion) hudičeva:

Violet angelska:

Blueflame (blue) navadna:

16. april 2015
next
16. april 2015
zemljevid da si lažje predstavljate:

grb: