Forum
~KRATEK UVOD~

V vsakdanjem življenju je znanih mnogo religij, krščanstvo, islam, hinduizem in tako dalje. Obstajajo pa tudi religije, ki so človeštvu povsem neznane. Poznajo jih le starodavni misleci in menihi, ki pa so po večini že odšli iz tega sveta, ali pa o teh stvareh smrtno molčijo. Te religije častijo čarobna, kot so demoni, pošasti, poldemoni, duhovi... Ta bitja večinoma ne morejo škoditi zemljanom, toda obstaja ena religija, ki so jo dolga tisočletja prikrivali in je na samem koncu padla v pozabo. Misleci, so bili prepričani, da je ne bo nobeden nikoli ponovno odkril. Ali so imeli prav? Kaj se lahko zgodi, če prehod v drugi svet odkrije povsem navadna, neškodljiva najstnica, ki je šele stopila v svet odraščanja?

~Kategorije zgodbe:
- komika
-ljubezen
-sovraštvo
-prijateljstvo
-zvestoba
-skrivnosti
-žalost (malo)

~slikovno gradivo:
- Slike bodo pogoste, da se boste lažje vživeli v zgodbo

~Pisanje nadaljevanj:
- Nadaljevanja bom pisala takrat, ko bom imela čas, da bodo lahko daljša. Včasih jih bom napisala več na dan, bodo pa tudi dnevi, ko nebo nobenega. Med počitnicami pa vam zagotavljam, da bodo vsak dan

~Drugi simboli:
-A/N (author's note) bom napisala, kadar vam bom jaz osebno kaj napisala
-POV (point of view) bom napisala, kadar se bo zgodba dogajala iz oči določene osebe
-flashback(spominjanje) bom napisala, ko bom opisovala spomine neke osebe

Boš brala/bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. december 2014
u184141
u184141
Neeeeeeeeeeext
kul zgodbica! seveda bom brala!
07. december 2014
Ja
07. december 2014
Next
07. december 2014
next
07. december 2014
yey se ena tvoja prfekcija
itak da bomo bral
next
07. december 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
07. december 2014
amnesia girl ne pretiravi drgač pa hwala vam :*
07. december 2014
u105006
u105006
Jej še en zgodba
Neeeeeeexttt
07. december 2014
js čist nč ne pretiravam
ti mene vedno presenečaš z svojim talentom in domišljijo
tko da:idi spisati prfekcijo
07. december 2014
amnesia girl pa ti si pijana ja saj prolog bo glizdaj nared
07. december 2014
~DEŽELA ZA TEMPELJSKIMI VRATI~
~PROLOG~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~FLASHBACK~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
''Dedek, zakaj ne smem v tisti tmepelj?'' sem kot petletna deklica vprašala dedka, ki mi je že od rojstva najbolj posvečal pozornost. Objel me je okoli ramen in odgovoril: '' zato ljubica, ker se za tempeljskimi vrati skrivajo temačna bitja, ki ne spadajo na ta svet''. Ob njegovih besedah me je zmrazilo, on pa je planil v smeh: ''ha ha ha ali te je strah ljubica? naj te ne bo, ker te pošasti ne bodo nikoli prišla na ta svet''. Grdo sem ga pogledala in našobila usta: '' dedek! jaz se ne bojim ničesar!!!'', on pa je odgovoril: ''saj vem ljubica, saj vem...''
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~KONEC FLASHBACKA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naj se predstavim! Moje ime je Ayame Faith Freedom. Ja, vem, hecno ime ne? Kakorkoli, živim v okolici mesta Forewill, kjer živim s svojo materjo Majdo, očetom Danilom, dedkom Augustom in mlajšim bratom Filipom. Živimo v hiši ob majhnem templju, v katerega že več kot 2000 let ni nihče vstopil, saj dedek meni, da je preklet. Kljub prekletstvu pa skrbimo zanj. Obiskujem srednjo šolo v forewillu, v kateri se učimo folkloro (zgodovino in tradicijo tega mesta), tuje jezike in marsikaj drugega. Imam tudi mačka Tačka, ki je vedno ob meni.

jaz:

mama:

oče:

Filip:

dedek:

tačko:

hiša:

tempelj:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
next?
07. december 2014
ja js sm zadeta tvojega talenta
07. december 2014
pa da mi ITAK nextaš!!!!!!!!!
07. december 2014
amnesia girl pomiri se no
07. december 2014
ne ne bom se!!!
človk kokrat pa kok ljudi ti mora povedat da pišeš nepopisno.RESNO!!!!!
07. december 2014
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. december 2014
amnesia girl obstajajo ljudje, ki so visoko nad mano...imenujejo se PISATELJI! drugač pa ja hwala ker tk misliš
07. december 2014
PA SEJ TI SI PISATELCA,IN TO ENA IZMED DOBRIH(TEH JE MALO).js poznam eno(odraslo)
in kako bi blo če bi napisala knjigo po tvoji zgodbici.se lahk dogovorimo
07. december 2014
amnesia girl bi bvo fajn ja
07. december 2014
nnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
07. december 2014
bom uprašala
p.s.a si ugotovila da midve pravzaprav chatava TUKI!!!
07. december 2014
jap sm ja
07. december 2014
aneda
07. december 2014
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1.POGLAVJE: VSE SE ZGODI Z RAZLOGOM~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~1.DEL: ŽELJA SE BO URESNIČILA?~
''Driiiin!Driiiin!'' je zazvonila budilka, ki je, kot vsak ljubi dan, pristala na dedkovi glavi, ki se je motal pod mojim oknom. ''Aya!!!! Ali bi že enkrat prenehala delai poskuse umora na meni! Zmigaj se iz postelje in pometi pred templju predenj greš v šolo! Zdaj!'' se je drl pod oknom, jaz pa sem ga le ignorirala in napol v spancu odtavala v kopalnico, kjer sem se ustrašila svojega odseva v ogledalu. Izgledala sem kot drevo s krošnjo, na kateri so gnezdile lastovke. Ko sem se osvežila, sem po hitrem postopku zajtrkovala in se vohunsko izognila dedku, da mi ni bilo treba pometati pred templju. Prisežem, da sem bila raje nekaj minut prej v šoli, kot pa pometala okolico templja, ki je že od daleč izgledal kot prekleti smetnjak poln nepotrebnih stvari. Dedek mi je že od malih nog pravil, da je ta tempelj nevaren in da ga moram strahospoštovati(A/N nimampojma kk se to prav napiše), ampak, če je res tako strašen, zakaj ga potem sploh imamo? Ah kakorkoli, point tega je, da se ga je najbolje izogibati.

Ko sem prišla v šolo, sta me tam že čakali Lizy in Sarah. ''Ayame!'' sta skupaj zaklicali in že smo se objemale. ''Ali veš kaj se bo zgodilo danes zvečer?'' sta me obe v en glas vprašali. Odkimala sem: ''nep, kaj pa?''. Ogorčeno sta me pogledali, kot, da bi bila nora: ''kako ne veš? Danes je pa ja dan želja! Kar si boš danes zaželela, se ti bo tudi zgodilo!'' sta ponosno odgovorili. ''ha? Vidve prav verjameta v te norčije? Kakšna idijota sta res!'' sem ju okarala onidva pa sta zaigrali prizadetost. Pouk je bil do konca zdolgočasen, razen folklore, tam smo imeli temo na demonih iz preteklosti. Baje ima vsak človek vez z demonom, ki pa jih je prepovedano imenovati. Demon je lahko tvoj prijatelj ali pa najhujšinsovražnik. Posebej me je pritegnila tema o templjih, kot je ta zraven naše hiše. Baje je vsak tempelj prehod v drug svet. Kljub zanimivi temi, pa nisem verjela v prav nič od tega.

Ob koncu pouka sem se počasi odpravila proti domu, na kar sem v glavo dobila nogometno žogo. ''auuuuuu'' sem podzavestno zakričala, nato pa sem ugledala perfekcijo na zemlji- Timoteja, šolskega playerja in najlepšega tipa na šoli.

Timotej:

''Oprosti, ali si vredu?'' me je prestrašen vprašal. Samo prikimala sem, saj mi je vzel dih. ''Ali si prepričana da ne potrebuješ pomoči? Nekam bleda si.'' me je še bolj zaskrbljeno vprašal, jaz pa sem se le nasmehnila in stekla po cesti proti domu. ''Kako sem se pa zdaj osramotila. Ah kakšna zguba sem. Še sreča, da je jutri sobota in bom lahko v miru premislila, kaj naj mu rečem ko ga srečam.

Doma sem jih njaprej slišala od dedka češ, da ne spoštujem demonov in tega sranja, zato sem hitro pospravila okoli templja, da sem ga končno utišala. Preodtanek dneva sem preživela v sobi ob Tačku in premišljevala o Timoteju. Zvečer sem malo za šalo, malo zares pogledala v nebo in si zaželela, da bi bilo moje življenje polno pustolovščin in ne tako monotono, kot je bilo do zdaj. Potem se je zgodilo nekaj, kar si nikoli ne bi mislila. Utrnila se je zvezda in se ''zaletela'' v tempelj. A kakor hitro se je vse zgodilo, tako hitro je tudi zamrlo, zato sem na vse skupaj v hipu pozabila in padla v globok spanec.

moja soba:

Ko sem se zjutraj zbudila, mi je dedek povzročil mini srčni napad. Sedel je na meni in debelo gledal vame. ''aaaaagh!''nagonsko sem ga potisnila z mene a je po nesreči pristal na drugi strani sobe. ''Dedek! Zakaj me tako strašiš, ti perverznež!'' sem se razburila, on pa je le odvrnil: ''samo spomniti sem te prišel, da danes ti čistiš notranjost templja!''. Debelo sem ga pogledala: ''ampak, rekel si, da se nikoli ne sme iti v notranjost...''. Nasmehnil se je: Saj zato boš pa šla ti, ker si nekaj posebnega!'' potem se je obrnil in šel iz sobe. Kaj je narobe s tem starcem. Zakaj bi bila kaj posebnega?

se nadaljuje...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
next?
07. december 2014
itak da next
pa da nauš več zanikala da pišeš prfektno kr če ne pošljem da te zadavjo.a je jasno???????
07. december 2014
nnnnnnnneeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
07. december 2014
u184141
u184141
neeeeeeeeeext
in ker dedek alo kak je smešen
07. december 2014
neeeexxxtttt
07. december 2014
next!!
07. december 2014