Forum
u49122
u49122
nextttttttt*
01. januar 2012
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. januar 2012
u26059
u26059
sory, kr nism prej nextala, sam sm mela najprej praznovanje za novo leto, danes pa še smučanje....
nadaljevanje:
naslednje dni so seveda zafrkavali obe. samo zaradi tistega pladnja. ko sva se z liso kot ponavadi pogovarjali in hodili do avtobusa naju je Alex poklical. nisem ga želela niti pogledati (bala sem se, da bom spet govorila o vremenu). rekel je:
''pridita na hodnik pri hišniku.'' hodnik pri hišniku! tako pravimo majhnemu hodniku pri hišnikovem kabinetu. je v pritličju in skoraj nihče ne hodi tam. niti kamer nimajo. vedela sem, da se bo nekaj zgodilo in nisem želela iti.
''NI ŠANS DEBIL!!!!'' je zakričala lisa in se šele kasneje spomnila, kaj čutim do njega. sledili sva mu kar se da pogumno. in kakor sem pričakovala nas je čakala cela Alexova tolpa.
''kaj hočete?'' sem vprašala.

''no, upamo, da nista pozabili, kaj smo vama napisali'' se je oglasil Dan in me pogledal. o, ja. vedela sem. liso sem primila za roko in želela zbežati. ampak hodnik je ozek in seveda so nama zaprli pot.
''kaj je mala,'' je rekel Tom. ''se bojiš? ah, še sreča, da imaš v bližini telesnega stražarja.''
lisa je zavila z očmi. fant je nadaljeval:
''ne skrbi. nič ti ne bomo naredili, če nas boš ubogala. najprej se moraš nehati videvati s tole črnuhinjo.''
lisa ga je takoj želela udariti, toda Alex jo je zadržal. Ah, ko bi jo samo zadržal. udaril jo je!

.........
01. januar 2012
nextttttttt plisssssssssssssss
01. januar 2012
u20311
u20311
next
01. januar 2012
next!!!
01. januar 2012
neeeeext
02. januar 2012
u26059
u26059

''NIKOLI vas ne bom ubogala!'' sem zakričala.
''pa nič. sama si škodiš,'' je rekel Alex. pogledala sem ga in o nobenem soncu nisem blebetala. preveč sem bila jezna nanj. udaril je mojo prijateljico!!! ta se je zvijala na tleh in niti dihat ni mogla. dobila je udarec v pleksus. in alex me ni več privlačil. pač, lepe oči, blablabla... ampak je nasilen, hudoben...bila sem jezna nase, ker mi je bil lahko ta debil všeč. mislim, da sem gledala samo njegovo zunanjost, to pa še zdaleč ni vse.
''debili ste vsi!'' sem zakričala, nato pa ponovila besede, ki jih je enkrat rekla lisa:
''boječke ste! sploh si ne upate biti sami! nikoli vas nisem videla samih. brez pomoči drugih si sploh ne upate napast petletnika! ''
Lee se mi je približal in mi dal plesko. iz nosa mi je ulila kri.
........
02. januar 2012
naj ga ona nazaj pa u njegovo "bogatsvo". bedaki
dragč pa nexttttttttttttttttttttt
02. januar 2012
Neext!
02. januar 2012
Next!!!!
02. januar 2012
u67755
u67755
next!!!
02. januar 2012
neext
02. januar 2012
next!!!!!!
02. januar 2012
u26059
u26059
bila sem osupla. kaj takega! ampak naolečino nisem niti utegnila misliti. bla sem takoo jezna! sklenila sem, da ne bom bežala (saj bi tudi čudno izpadlo, če bi bižala glede tistega, kar sem prej rekla). Leeja sem močno brcnila v ****** in padel je na tla ter začel preklinjati. na kri, ki mi je še vedno tekla se nisem niti spomnila. lisa si je medtem opomogla in udarila mika, jaz pa Oliverja. nato me je Dan zgrabil za noge in povlekel, da sem padla na trebuh. grozen pretep! kmalu smo bili vsi tako zdelani, da sva se z liso kar pobrali in za vsak slučaj še vsakega fanta malo brcnile. česa takega še nisem doživela!

vse zdelane sva šli do postaje in seveda, avtobus je že odpeljal.
.......
03. januar 2012
next!
03. januar 2012
Neext!
03. januar 2012
nextttttttttttttttttttttttttttttttttt
03. januar 2012
u60547
u60547
neekšti ;3
03. januar 2012
next!!!!!!!!
03. januar 2012
Next
........................
03. januar 2012
next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. januar 2012
u26059
u26059

lisa je imela plavico nad levim očesom in na kolenu rano. jaz sem dobila buško na glavi in imela sem čisto rdeč komolec. tudi majica je bila povsem razvlečena.
take sva morali čakati do naslednjega avtobusa in vsi so naju postrani gledali. tudi na avtobusu nisva veliko govorili. edino kar sva izrekli je bilo:
lisory, ma tvoj 'princ' ni niti malo cool.
jz: ah, mogoč pa je njegova oznaka princa kar malo oz. precej zbledela.

ponoči sem ves čas razmišljala (spet). večinoma o pretepu, nekaj pa tudi o alexu. teko me je razočaral...vedela sem, da je malo nesramen in vzvišen, toda vedno sem upala, da se le dela in morda globoko v sebi obžaluje dejanja. ampak, ko je udaril liso je bilo grozno.
naslednji dan mi je prijateljica na avtobusu rekla:
''starši mi ne pustijo, da se družim s tabo.''
''čaki malo, STARŠI ti ne pustijo?! in ti jih boš ubogala?''
lisa je odkimala.

''ej,'' sem se spomnila. ''Zakaj pa si jim za tisto sploh povedala?''
''drugače ni šlo...oče je takoj ugotovil...''
DREK!!!
.......
04. januar 2012
u26059
u26059
lisa: sory....*
04. januar 2012
u67755
u67755
Next next nexttttttttttttttttttttttttttttttt
04. januar 2012
Next!
04. januar 2012
Neext.
04. januar 2012
u26059
u26059
zdej malo bolj kratko...sam tko malo:
seveda sem pričakovala, da bodo tud alex in fantje precej zdelani. imela sem prav.
alex je imel npr. krvavo ustnico.
v šoli nas je razredničarka obvestila s presenetljivo novico: za 1 teden gremo v šolo v naravi!!! groza! saj, ok, če bim malo stran od staršev, ampak...le kako naj bi mi vzpelo zdržati sedem dni s tistimi idioti???

gre cel prvi letnik- od a-jevcev do e-jevcev. ojoj, sploh ne vem, ali naj komaj čakam ali ravno obratno.

......
04. januar 2012
Next
04. januar 2012
nextttttttttttttttttttttt
04. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg