Forum
Heloouuu! Včasih so bile borbe pisateljev zeloooo popularne ampak zadnje čase jih ne vidim več. Torej štos borbe pisateljev je da se prijavite in delate izzive. Pri izzivih boste mogli pisat kratke zgodbice ali pa krajše odlomke. Izzivi ne bodo težki in za njih boste imeli 3-4 dni časa. Če manjkate (ste na počitnicah, nimate dostopa do interneta...) se lahko opravičite za največ 6 dni.
~PRIJAVNICA~
vaša slika:
št. vaše pisarne:

Slike pisarn bodo odspodaj med komentarji! =) Upam da se boste prijavili, če hočete videti kako so borbe pisateljev izgledale pa pobrskajte po forumu in si malce poglejte =)

Vaša voditeljica:

11. junij 2013
~SLIKE PISARN~

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Potrebujemo vsaj 6 prijav da začnemo! =)
11. junij 2013
sprejeta! Še vsaj 5 tekmovalcev!
11. junij 2013

pisarna št. 3
11. junij 2013

pisarna št. 5
11. junij 2013
sprejete!

proste pisarne: 1, 4, 6, 7,8
11. junij 2013
u128653
u128653
pisarna 8
lahko dam sliko ju3 ker sem zdej na telefonu
11. junij 2013
u105556
u105556
Piarna 4

12. junij 2013
u105556
u105556
Kdaj bi next??
Komi čakam
12. junij 2013
ok, če ne bo nobenih novih prijav do danes zvečer bomo kar začeli..
usi ste sprejeti! =)

proste pisarne: 1,6,7
12. junij 2013
u128653
u128653
pisarna 8

12. junij 2013
u105556
u105556
Večer je!!
Daj iziv!
Komaj čakam
12. junij 2013
~MAIL~

Tukaj je že vaš prvi izziv! Napisati morate krajšo zgodbo ali odlomek z naslovom: Ne nehaj sanjati. Lahko govori o vaših velikih sanjah ki se uresničijo... karkoli! Časa imate do sobote.

Med prvim izzivom se lahko še kdo prijavi.
12. junij 2013
u110484
u110484
http://www.igre123.com/forum/tema/za-vse-nadarjene-pri-pisanjun-zgodb/56442/ lpo prosm nj kdo sodeluje

pa foooool sori k te motim
12. junij 2013
u110484
u110484
Želiš da bi nekje lahko devali več kot 3 smajlije?
-coool5
-*little-mix*
-pia
- flow R*
-kristinči*££
-lovely dogs
- love hip hop>3
-luka melinc
-lanaa.+
- jennifer..
-ma$te
-mmaajja maja
-klarči <3 <3
-D@rK @r€H GłrŁ
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Če zmanka črtic jih pripiši.To pošlji najmanj 5 forum tem , da bomo zbrali podpise.
12. junij 2013
u105556
u105556
Za iziv lahko damo tud v kratki zgodbi not slike????
13. junij 2013
Ko sem nekoc sanjala da bi postala slavna plesalka ali zvezda. Mi je mama rekla da naj neham sanjati bedarije in to se je dogajalo vseh 7 let. Nekoc pa sem to tudi sanjala ko sem spala in naslednji dan sem se zbudila na odru in zacela sem plesati ko sem se uzgala po glavi sem se spomnila da so to spet samo moje sanje. Nekega dne pa se mi je zgodilo resnincno. Poklicali so me po telefonu in mi sporocila da sem nominirana na evropsek tekmovanju. Ko sem prisla tja in zacela plesati sem se pocutila neizmero dobro. Takrat sem bila po televiziji in postala sem slavna. Od takrat pa je moj moto nikoli ne nehaj sanjati tudi ce traja dolgih 7 dni

A je uredu??
13. junij 2013
u105556
u105556
za iziv v zgodbi lahko damo tud slike?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????'''''''''''''
13. junij 2013
ko se enkrat sanjala da bi bila bogata in lepa je rekla mama de ne bom nikoli.ampak jaz nisem poslušala mame in sem odšla vsak dan igrati jackpot in nikoli nisem nič zadela.zelo sem bila jezna sama nase in sem sklenila da se bom poročila.čez en mesec sem se že poročila z bogatim fantom.ko sem odšla en dan igrat jackpot sem zadela 500.000€.zelo sem bila vesela in hodila sem h kozmetičarki,frizerki in na masaže.čez leto sva z možem imela že tri otroke in bili smo zelo bogati,lepi in srečni.
13. junij 2013
u105556
u105556
Moj iziv:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Bilo je jutro in zbudila sem se! Premanila sem si oči in odšla ven! Na klopci sem srečala prijateljico. Odšla sem k njej in jo objela ter jo pozdravila! Tudi ona me je. Potem pa mi je povedala! Veš kaj se je meni zgodilo?
Veš da sem oboževalka selene gomez in da sanjam o njej! Ampak ko sem včeraj z mamo naročala pico in mimo je prišla selena gomez! Nisem mogla verjeti!
Skos sem jo gledala kako so jo slikali in jo spraševali! Nisem si mogla pomagat! Odšla sem k njej in ko sem jo končno po dolgem času dobila pri sebi sem jo vprašala:
Hmmm... ti si moja oboževalka in zelo vesela bi bila če bi se lahko s teboj slikala? Hmm
Selena je rekla:
Seveda!!!!!
Ko sva se slikali mi je še na roko napisala podpis in se poslovila!
Odhitela sem k mami da bi ji povedala!
Najprej nisem mame zagledala v baru ampak potem pa sem jo!
Vse sem ji povedala!
To je bil moj najsrečnejši dan v življenju mi je povedala prijateljica!
Rekla sem ji:
Res si imela srečo! Sej si jo zaslužiš!
Ko sem bila doma sem razmišlala, mogoce pa se moje sanje tudi da uresničiti!
Že dostikrat sem sanjala o letenju!
Hecam se!
Sanjala sem o 1DIRECTION!
se nasmehnila in zaspala!!!

.
.
.
.
.
.
A ti je vredu??
13. junij 2013
Lahko daste tudi slike!
13. junij 2013
u105556
u105556
Kdaj bo next!
Pokaž legendo?
13. junij 2013
kadar usi končajo bo next ok?
13. junij 2013
ok
13. junij 2013
Zjutraj me je iz sanj zbudila mama. "Vita zbudi se!" je kričala kot vedno. Zdolgočaseno sem se postavila pokonci. Kako sem si zaželela da bi se mi zgodilo kaj razburljivega!
Moj navaden dan je: zbujanje, sprehod v šolo, učenje, učenje, učenje, ...., kosilo, sprehod domov, igranje na igrišču, vaadba kitare in večerja ter spanje. Močno sem si želela da bi se današnji dan spremenil. Kot v sanjah. Vedno sem rada sanjala o fantih.
Nenadoma sem stresla z glavo in se zbila iz sanjarjenja. Ni bilo mogoče da bi se moje sanje uresničile. Fantje se niso ozirali za piflarskimi blondinkami. Bolj so jim bile všeč ostale punce z globokimi izrezi in skoraj prozornimi kratkimi hlačami.
Oblekla sem si kavbojke in kratko majico in se odpravila v šolo. Zajtrkovati včasih nisem mogla. Sprehajala sem se po pločniku v mojih udobnih all-starkah, ko sem nenadoma zaslišala kako se mi je od zadaj približevala gruča barbik. Hitreje sem stopila in jih kmalu pustila daleč za sabo. Približala sem se šoli. Pogledala sem nazaj, da bi videla kje so barbike. Obrnila sem se naprej in se močno zaletela v nekoga. "Ohh... Oprosti." sem rekla in se spretno pobrala. Pogledala sem fantu v obraz. Definitivno je bil nov tukaj.
Nasmehnil se mi je. "Ni problema," mi je rekel in se pobral. Imel je ljubek obraz, kot fant ki sem si ga zamislila v sanjah. Sklonil se je naprej k meni in se nežno dotaknil mojih ustnic.
Potem sem izvedela da je moj sošolec in ostale bi skoraj kap ko so izvedele da je nekdo tako lep in popoln moj fant. Končno sem začela živeti svoje sanje.
Verjemi v svoje sanje, mi je govorila babica preden se je preselila v drug kraj in je seveda mama ni imela časa obiskovat. Z Chrisom sva se pogosto dobivala.
Bil je prečudovit, kot v sanjah.
Nikoli nisem nehala sanjati.
*
*
*
*
*
Oki.....
Oprosti ampak to je za mene mal drugačna tema in to je bilo prvo kar mi je prišlo v glavo.
Tk da Srečno ostalim
13. junij 2013
u105556
u105556
Kolk še jih more?
14. junij 2013
A mormo dt nujno slike
14. junij 2013
u105556
u105556
Next
16. junij 2013