Forum
Helllow!

Ne, ne bom rekla: "vem da je že teh blogov veliko, ampak še bo pač eden zraven." Pač mela bom blog. In to je to.<3<3
Pisala bom o vsem mogočim~《pač kaj si mislim o ljudeh, stvareh, o svojih občutkih in skratka o vsem možnim》
Da bo pa bol zanimivo in da ne bo brez veze, kar predvidevam da bo*_* pa lahko med svoje nexte napišete kar želite imeti za naslednjo temo. Skratka, karkoli vas zanima o meni in mojim mišljenjem. Next napišem ko dobim par nextov in kakšno željo o temi, ki bo v naslednjem nextu. No upam da razumete, ker se mi zdi da je vse skupaj malo nerazumljivo.*_* whatever
Next?♡♥♡
06. julij 2014
Next
06. julij 2014
next
06. julij 2014
No pa dej neki o svoji naj skupini (glasbeni) napiš
06. julij 2014
next
06. julij 2014
am....
opiši tvoj najljubši dogodek. Kje, kdaj, s kom.
06. julij 2014
next
07. julij 2014
u23133
u23133
next
07. julij 2014
* NAJ GLASBENA SKUPINA<;3
Ne, ne bom rekla one direcition. Rekla bom onerepublic. To, so oni če še jih mogoče ne poznate. Majo res cool pesmi. Izvajajo pa pop pa pop rock. In ja I LOVE ONEREPUBLIC!<3

Rayn terdder-glavni član skupine, ostali- zech filkin,brent kutzle, eddie fisher in drew brown
No, sej one direction so tud vredu. Ampak jaz nevem no. Zdaj ko so oni ful popularni, jih jaz ful redko poslusam, ker hocem jaz poslusat nekaj drugega, k ni tak popularno. Sicer no, onerepublic niso tak lušni ko one direction no. Ampak majo pa dobre komade, ne gledam na zgled, ker se mi zdi pomembna samo pesem. Pa tud njihovi videospoti so mi ful zanimivi pa zabavni. Všeč mi je tud njihov stil oblačenja, ful so mi všeč da nosjo one verige na hlačah. No zaj pred kratkim pa so izdali nov album -NATIVE <3*__*

Še nakaj njihovih pesmi, ki jih rada poslušam, verjetn je komu kera znana:
-something i need<3
-counting star
-good life
-if I lose myself
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Naslednje teme v nextu:
-NAJLJUBŠI DOGODEK, S KOM S ČIM
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
NAPIŠITE ŠE ŽELJE ZA TEMO V NASLEDNJEM NEXTU. ŽELJE SO NEOMEJENE.<3
07. julij 2014
u159600
u159600
next zelo dobro
07. julij 2014
u166818
u166818
next carsko
07. julij 2014
u175244
u175244
next
07. julij 2014
u142732
u142732
nexttttttttttttttn emm ja no kako si prišla na igre 123
07. julij 2014
next
07. julij 2014
<♥><>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥
Vaše želje za teme za naslednje nexte:
-NAJLJUBŠI DOGODEK, S KOM, S ČIM
-KAKO SI PRISLA NA IGRE123
-
-
...
<♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥><♥
07. julij 2014
neeext
07. julij 2014
nexttt
07. julij 2014
u175244
u175244
next
07. julij 2014
u169854
u169854
nneexttt kaj naj raje nosiš na sebi, mislim obleke.
07. julij 2014
Next
07. julij 2014
-NAJLJUBŠI DOGODEK, S KOM, S ČIM
-KAKO SI PRISLA NA IGRE123
-OPIŠI SVOJE FRENDICE
-KATERA OBLAČILA NAJRAJŠE NOSIŠ
-
...
07. julij 2014
next
07. julij 2014
NAJLJUBŠI DOGODEK, S KOM, S ČIM* <3
Moj najljubši dogodek,hm...Sicer jih je ful veliko in bi mogla res dolgo izbirat da bi našla najboljšega. seveda taki dogodki so s prjatlcami. Najbol cool pa je če so s simpatijami, ampak dogodki v pozitivne smislu.Če so v negativnem mi ni najbolj všeč, komu pa je?
Sploh če je fant popularen in te nemara, se te izogiba in te zbada z žaljivkami. Takih ne maram. Všeč so mi prijazni, nenasilni fanti. NO, spet sem zašla na drugo temo.
HAPPY DOGODEK:
Bil je zadnji šolski dan. In jaz in dve prjatlci smo se začele obmetavat z papirjem, za roke. Papir ni bil suh ampak smo ga prvo zmočle in nato vrgle druga v drugo. Zato ker so bli vsi v avli in so meli neki party smo šle gor v drugo nadstropje. M me je lovila in pol sem se skrila v moški WC. Ker sem vedla da ona za dobeno ceno ne bi šla na moški WC. Pol sma se z T zaprli v ženski wc in držali vrata, da naji ne bi M mogla zmočit s papirjem. pol pa ji je nekako uspelo in začele smo se obmetavat s papirjem. WC je bil cel moker. Od vrat, do sten. Pol smo hitro pobrisale da ne bi kdo videl. M sma z T komaj prepričali da neha.*_*No pol se je srečn končalo da nas ni dobedn videl

KAKO SI PRIŠLA NA IGRE123*<3
No, mam prjatlco, ki se je že ful dolgo pred menoj registrirala. Pol se je še registrirala še ena druga prjatlca. Neki časa sta me gnjavli, naj se prjavim. Ampak jaz sn menla da so igre123 čista bedarija in da bom brez njihtud lahk preživela. Pol me pa enga dneva pikne in se prijavim. In od takrat naprej sn na igrah res skor vsak dan in so mi THE BEST*_* stran na netu. No pol za menoj se je registrirala še ena prjatlca, ko sem ji povedla za igre123 in da so ful vredu. Zaj trenutno pa še eni gnjavim ampak se noče registrirat, ma pa isto mnenje ko jaz, takrat ko še nism bla registrirana. Drugač pa še igram tud Howrse. Sam zlo redko gor pridem. Če pa pridem pa pogledam sam sporočila.

07. julij 2014
u169854
u169854
nnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttt
cool
07. julij 2014
-OPIŠI SVOJE FRENDICE
-KATERA OBLAČILA NAJRAJŠE NOSIŠ
-
...
07. julij 2014
u169854
u169854
katero žival imaš naj raje in zakaj?
07. julij 2014
u166818
u166818
next carsko
moje frendice so kot metuljček ki ga kdaj resno potrebuješ ko si v stiski
najraje nosim kajboljke in cool majice
07. julij 2014
u159600
u159600
next cool
moje frendice so kot marjetice ko se skregamo jih odpihne veter ko pa jih potrebujem pa odtržem jih in z užitkom stisnim k srcu
narjraje nosim rastrgane kajbojke cool majice in all starke
07. julij 2014
Upsa. mal smo se narobe razumel lovedebby pa lovetine. tisto ka je tam gor napisano pa ka drugi pišejo morem jaz nekaj o tem napisat. Niso to teme za vas. Vi lahko napišetesvoje željice o temi v naslednjih nextih. Drugac pa ni panike
07. julij 2014
<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥<>♥
-OPIŠI svoje frendice
-Naj OBlačila
-naj žival
-
...
07. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike