Forum
Hey,

ime mi je Carolina, toda vsi me kličejo Cari. Stara sem natančno 15 let. Živim sama z mamo Emmo, ker sta se z mojim očetom, ki ga v bistvu sploh ne poznam, razšla. Rodila sem se maja leta 1996, na petek 13. Mislim, da vsem prinašam nesrečo. Nekega oblačnega jutra med poletnimi počitnicami, sem se zbudila zelo zgodaj, kar pa mi ni v navadi. Stopila sem na hodnik. Presenečena sem ugotovila, da mame ni doma. Kar naenkrat pa sem v kuhinji na pultu zagledala sporočilo- in ne boste verjeli! Bilo je mamino!!!!Napisala je.....

Ali naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2011
u47734
u47734
plisss nexaty!!1
04. maj 2011
Napisala je:

Draga moja Cari,
zaradi službe sem se preselila v Francijo. Pazi nase, New Yourk je veliko in nevarno mesto. Če bo vse po sreči se srečava v nebesih. Tvoja mami.

Šok. Šok. Šok. Ja, to je bil največji ŠOK v mojem življenju. Vzela sem telefon in poklicala bff Barby naj pride k meni, ker sem popolnoma paf in v šoku. V nekaj minutah je bila pri meni saj je v bloku le nastropje nad mano. Pač, vse sem ji razložila, pokazala sem ji tudi pismo...
Barby je postala lačna in odločili sva se, da si pripraviva palačinke. Čimj je Barby stopila v kuhinjo je na tleh zagledala mamin obesek, obesek, ki ga mama nikoli,nikoli ni pozabila kam vzeti seboj. Nosila ga je ves čas. Tukaj nekaj smrdi, je bila odločena Barby. Tisti trenutek pa je na okno potrkal neki plešasti možakar, ter na okno zapis moje ime- z KRVJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. maj 2011
u47734
u47734
next
04. maj 2011
Takrat sva z Barby stekli v mojo sobo in se tja zaklenili ter zagrnili zavese. Poklicali sva teto Kati (sicer ni moja teta ampak gospa iz mojega nadstropja, ki mi je kot teta) naj pride k nama ker naju je na smrt strah. Prišla je in na vratih je pozvonilo. Stekli sva k vratom da bi odprli teti Kati. Skoraj vstopila je že, ko se ji je za vrat priplazil plešasti moški. Zgrabil jo je, in nama zagrozil, da če ga pripriči ne spustiva v hišo bo "stari babi" odpihnilo glavo. Tedaj pa je teti Kati prekipelo. Hodila je na tečaj karateja, zato je pleškota spretno onesposobila. Ko je ležal na tleh mu je rekla: "ja ka te je dečko? Ma nisi več heroj veš? Nea nadleguj več tote stare babe, ja?? Pa totih lepih deklic tui ne!!!", in je zaloputnila z vrati. Skuhala nama je čaj iz koprive, da bi naju pomiril. Teta je prinesla spalno vrečo in rekla, da bo zaradi varnosti nocoj spala pri nama. Toda ponoči je nekaj začelo......

Jutri nadaljujem.
04. maj 2011
u20249
u20249
nadaljuj pa ta baka je carica hehe
04. maj 2011
u47734
u47734
next
04. maj 2011
next!
04. maj 2011
u47734
u47734
next
04. maj 2011
Toda ponoči je nekaj začelo rožljati. Kot, da bi nekdo hotel udreti v stanovanje. V paniki sem se zavila v odejo. Zaropotalo je in na hodniku sem zagledala svetlobo- nekomu je uspelo vlomiti v naše stanovanje! Začela sem se tresti! Toda po nekaj trenutkih so koraki odšli iz našega stanovanja in zaprla so se vhodna vrata. Ko sem bila stoprocentna da nikogar ni več sem stopila do vhoda, tam pa sem zagledala majceno darilno škatico. Odprla sem darilce in zagledala listek, ki je ležal v mlaki krvi. Pisalo je:

Carolina...
če do 10.00 jutri ponoči ne prideš v park poleg tvoje šole, se bo tvoji prijateljici drugo jutro na poti v šolo nekaj zgodilo...
Tvoj "demon".

Zakričala sem. Ja, od same groze sem zakričala. Bilo me je na smrt strah za Barby- kaj je tisti "demonski" pleško mislil z "nekaj zgodilo"??!!Tega ni mogoče doumeti, toda povsem očitno je da Barby ne bo peljal na sladoled ali v kino. Takrat pa se je zbudila teta Kati: "ka te je otrok božji?Ka se te tak dereš?", rekla pa sem ji: " lej teta Kati lej sam poglej kaj piše!Tisti pleško mi grozi, prav... izsiljuje me!!". Teta Kati besno: "A oni ne ko je taki heroj?Bo že vido če bo vaju, deklici lepi, kaj nadlegoval!Ka te misli da je?!". Rekla je naj ležem v posteljo in vse skupaj prespim. In res pomagalo mi je. Toda vsega lepega je enkrat konec....
05. maj 2011
u47734
u47734
nextt
05. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg