Forum
''Težko se je skrivati. Še težje ob tem obdržati pravo ljubezen. Biti zaljubljen v pravem pomenu, je zelo redko. In še takrat ko se res zgodi, nekdo pokvari magično pravljico in spremeni nebesa v pekel.''

~Harry~
Tekel sem po ulici navzgor ter upal, da me nihče ne prepozna. Težko je biti slaven. Zavil sem za vogal ter se znašel pred majhno trgovinico, ki je še nisem nikoli prej opazil. Kot da bi se kar naenkrat znašla tukaj. Pogledal sem navzgor ter zagledal ime.''BRAVE'' je pisalo z velikimi rdeče svetlikajočimi črkami. Prav bodle so v oči ter privabljale poglede. Očitno je v mestu nova oseba, ki še ne ve, da s tem ne bo uspela. Nasmehnil sem se ter potisnil vrata, na katerih so bile obešene majhne fotografije. Domače. In čudaško obenem. Še nikoli nisem bil v takšnih trgovinicah. Vrata so zazvončkljala in oseba z modrimi lasmi za pultom se je obrnila ter prijazno nasmehnila.

''Kako vam lahko pomagam?'' je vprašala z visokim piskajočim glasom ter se nasmehnila, da je pokazala draguljčke na prednjih zobeh. Kaj sem pa drugega pričakoval od čudaške trgovine? Da bo za pultom sedela nova Pamela Anderson? Samo v sanjah. Previdno sem se pomaknil do pulta ter se izogibal krami, ki je ležala povsod. Neodprte škatle so se kar vrstile ob pultu.

''Khm..rmh..emmmm…'' sem začel,''spraševal sem se če imate kaj dragocenega?Nenavadnega in edinstvenega.'' Sem končno izdavil v upanju, da mi nebo oseba porinila pod nos mrtvo vrano zavito v ukradene dragulje ali zapestnico iz mačjih zob. Oseba se je zamislila in takrat sem prvič dobro pogledal osebo. Bila je punca. Imela je dolge valovite modre lase, ki so izgledali magično. Velike rjave oči so prav izstopale in vabile poglede. Nos in ustnice povsem povprečne brez posebnega vzbujanja zanimanja. Toda na levem licu je imela brazgotino, ki je spominjala na brazgotine kriminalcev, ki so jih pretepli. Toda ona ni bila kriminalka. Bila je malo bolj nenavadno dekle.

Ko je opazila, da strmim v njeno brazgotino, mi je predirno pokazala s pogledom, da me prezira. Očitno ne ve kdo sem. Dodaten plus za oba.

''Imam edinstvene stvari, toda trenutno so nekje v škatlah. Če želite lahko pridete jutri spet in vam jih bom pokazala,'' je že bolj prijazno rekla ter se opravičujoče nasmehnila ter s pogledom ošvrknila kramo. Razumevajoče sem ji prikimal ter se poslovil. Ko sem prijel za kljuko vrat, da bi jih odprl, me je nekdo prijel za rokav majice. Obrnil sem se ter zagledal majhno punčko velikih oči, ki me je zijala. Počutil sem se neprijetno, saj nisem vedel kaj naj storim.

''Tessa pusti gospoda,'' je zavreščalo dekle ter deklica je v solzah stekla nazaj med škatle, od koder je tudi prišla. Zmajal sem z glavo ter pomislil, kako čudni ljudje živijo. Saj pravijo, naj ne obsojamo ljudi po videzu, toda to ni lahko.

~Louis~

''Kdaj pride Harry nazaj?'' sem zdolgočaseno vprašal ter vrtel telefon med prsti. Že celi dan ga nisem videl in zdi se prava večnost. Zayn je odšel s Perri neznano kam kot po navadi. To dekle ga je spremenilo. In ne vem če na boljše ali na slabše. Zdaj je še bolj skrivnosten kot prej. Liam se tudi nekje skriva, tako da mi je ostal še samo Niall.

''Kmalu,'' sem zaslišal Nialla iz kuhinje ter nato ropotanje. Spet je naredil sranje. Tudi če je mrtev se ne bom zdaj vstal in šel pogledat. Ga bo že nekdo drug našel. Čeprav mi je dolgčas, še ne pomeni, da mislim kaj delati. Noge sem položil na klubsko mizico ter čakal. V kuhinji se je zaslišalo odpiranje vrečk. Očitno je živ.

''Fantje,'' so se kar naenkrat odpre vrata in noter je vstopila oseba, ki mi je zagrenila življenje. Njen nadležen glas ti je prav odmeval v ušesih. Saj ne pravim, da jo sovražim, sam če bi imel dva naboja v pištoli in bi ona bila v sobi z Hitlerjem in Gaddafijem bi njo ustrelil dvakrat. Samo pravim. Če bi se spoznala v drugačnih okoliščinah in če bi bil drugače usmerjen bi še mogoče lahko kaj imela. Toda zdaj jo komaj prenesem. Vse za ljubezen.

Vstopila je v dnevno ter se mi široko nasmehnila. Ona misli, da jo imam rad. Niti predstavljat si ne more, kaj bi naredil z njo, če bi bilo zakonito.

Toda vem, da ona ni nič kriva. Opravlja le svoje delo. Tako je če je tvoj oče zagret homofob ter vodi modest. Ko je odkril najino skrivnost sem samo čakal, kdaj bo izvlekel pištolo ter nas vse ubil.
Toda našel je boljšo rešitev. Ker ima dve popolnoma enaki hčeri, ki se razlikujeta le v višini in v majhnih obraznih potezah, se je odločil, da dobim tako imenovano ''dekle''. Harry pa tudi. Toda pri njemu niso ostale dolgo časa in je bolj popularen, kadar je samski.

Nekoč, ko bo vsega tega konec, se bom opravičil El, da je morala trpeti in ker sem jo sovražil. Toda zdaj še ni ta čas in še vedno mi je najhujša sovražnica.

06. julij 2014
fuuulll kuuuuuul zgodbaaaa <33 neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
06. julij 2014
Larry hell yeah<3

Neeext
06. julij 2014
next
06. julij 2014
neeeext
06. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext <3
06. julij 2014
Neeeeeeeeeext<33333
06. julij 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext
06. julij 2014
u165577
u165577
omg sploh ne vem o čem se gre haha
neeeeeeeext+nova bralka<333
06. julij 2014
neeeeeeeeeeeext *o*
06. julij 2014
Jeej še ena Larry zgodbica ki jih obožujem
ful fajni začetek
iiii mala punčka je pa ziher fanica
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. julij 2014
ja se strinjam da je včasih težk ne obsojat po videzu
men so larry zgodbice tut zakon
hvala za link
ful fajni začetek
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. julij 2014
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10441385_333736950111906_3374471031106463400_n.jpg

~Harry~

Izstopil sem na dokaj prazno ulico. Peščica ljudi, ki so nemirno hodili navzgor, se je skoraj zaletela vame. Kot da ne bi opazili, kaj se dogaja so hodili naprej. Dandanes so ljudje res čudni. Jokajoče deklice si nisem mogel nikakor izbiti iz glave. Zakaj je jokala, ko jo je prodajalka nadrla in kdo je deklica? Poskušal sem pozabiti pretekle dogodke ter se osredotočiti na to, kako bom fantom opravičil svoje nenadno izginotje. Po navadi sem vedno povedal kam grem, toda danes sem pobegnil ,saj nisem prenesel več zadušljive hiše.

''HARRY!'' se je zaslišalo grozno kričanje ter vedel sem, da so me prepoznali. Skupina kričečih najstnic je tekla proti meni. V paniki sem iskal kam naj pobegnem pred njimi in edini izhod, ki sem ga našel je bila majhna trgovinica od prej. Raje se še enkrat soočim s čudaško prodajalko, kot pa da me do krvi poteptajo kričeče najstnice. Ker zelo slabo reagiram na vse in težko najdem pametne rešitve, sem v zadnjem trenutku zaprl vrata trgovinice pred najstnici. Ves zadihan sem se naslonil na vrata ter globoko vdihnil in izdihnil.

''Kaj pa je bilo to?'' sem zaslišal piskajoč glas ter se počasi začel zavedati, da me prodajalka začudeno gleda in zahteva odgovore. Obrnil sem se ter si popravil lase in nadel najlepši nasmešek kar jih premorem, nato pa s počasnimi koraki odšel do pulta.
''Nič omembe vrednega,'' sem ji rekel ter se ji zapeljivo nasmehnil. Očitno je bila še vedno v šoku, saj me je le zmedeno gledala. Zmajala je z glavo, da so se ji lasje razsuli po prednjem delu telesa ter si spet nadela izraz nezanimanja.

''Ne padam na ženskarje, tako da lahko prenehaš s tem butastim nasmeškom,'' mi je še kar nesramno rekla ter pogledala navzdol. Očitno je nekdo slabe volje. Opustil sem nasmešek ter se razveselil tega, da se nebom rabil več pretvarjati.

''Oprosti, če sem te užalil z vsem tem. Kako se ti lahko opravičim?'' sem vljudno rekel ter poskušal zveneti čim bolj profesionalno. Dvignila je pogled ter njene rjave oči so se zasvetile. S takšnim posebnim leskom, ki ga še nikoli nisem videl.

''Če misliš, da bom predlagala, da greva v posteljo se hudo motiš,'' je začela in čeljust se mi je skoraj povesila do tal. Še nikoli nisem srečal takšnega dekleta. Po navadi bi mi dekleta plačala, da bi šel v posteljo z njimi. ''lahko mi pa pomagaš odpreti vse te škatle in pospraviti njihovo vsebino, toda vedi, da se to delo lahko zavleče pozno v noč,'' je končala ter se rahlo nasmehnila. Še kar solidna ponudba, toda ne preveč mikavna. Nisem želel izpasti snobovsko, zato sem ponudbo pogumno sprejel.

~Louis~
''Kje so ostali?'' je rekla z preveč veselim glasom, ko je vstopila v dnevno. Odločil sem se, da jo bom ignoriral, zato sem se delal kot da berem nekaj nujno pomembnega na telefonu, v resnici sem pa buljil v sliko Harrya.

''Danes me je Max vprašal, če bi bila njegova punca. Razumeš Max! In seveda sem mu rekla ja. Tako, da zdaj imava oba dve zveze,'' je govorila El ter prekipevala od veselja. Sovražim kadar je tako srečna. Kako ji uspe? Od kar se pretvarjam sem že skoraj depresiven.

''KAJ NE RAZUMEŠ, DA ME NE ZANIMA TVOJE ŽIVLJENJE?'' sem zagrmel nad njo, da me je s solzami v očeh pogledala ter videl sem kako ji bolečina spreletava obraz. Prijel sem se za glavo ter začel odkimavati. Nikoli je še nisem nadrl. Niti bil preveč nesramen do nje.

Toda danes sem pretiraval in še sam ne vem, kako se je to sploh zgodilo. V enem trenutku sem poslušal blebetanje in gledal Harry-evo sliko, že v naslednjem sem pa grmel nad njo. Toda nisem se imel namena opravičit.
Vstal sem se s kavča ter odšel mimo El, ki je še vsa zaprepadena strmela v steno in solze so ji tekle kot dež. Prvič jo vidim jokati in malo me je stisnilo pri srcu. Mogoče sem res bil preveč krut. Odšel sem v kuhinjo, kjer je Niall sedel na tleh ter jedel čips. Ko me je zagledal je odkimal z glavo ter previdno rekel, da nisem bil preveč prijazen z El. Skomignil sem z rameni ter odšel na teraso.

Sonce je srednje močno pripekalo ter začel sem se spominjat dni, ko sva s Harryem lahko brezskrbno uživala. Res pogrešam to. Zdi se mi da sva se zdaj oddaljila in da vsi najini prelepi trenutki postajajo le prelepi spomini. Nočem tega. Hočem da traja zavedno! Solza bolečine mi je spolzela po licu, toda grobo sem si jo obrisal in se zastrmel v majhne otroke na sosednjem dvorišču.

Začel sem sanjati kako popolne otroke bi imela s Harryem. Majhno punčko Darcy ter mlajšega bratca Kevina. Bili bi popolna družina. Midva s Harryem in najina potomca. Še več solz mi je spolzelo po licu in pustil sem, da jih je topel veter osušil.

07. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
07. julij 2014
neeeeeeeeeeext
kolk žalostno vendar še vedno popolno *w*
07. julij 2014
joj kak žalostn
no sam louis je biu pa zdle res mal preveč nesramn do el
upam da bota harry pa louis lahka spet skupi
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
07. julij 2014
Jene tut zanima ka je blo s tisto punčko