Forum
u131714
u131714
Ura je odbila 8.00 in morala sem se odpraviti v šolo. Kakšna groza. Spet eno in isto. Spet me bodo vsi zafrkavali da sem piflaka, očalarka, budala, prasica... Moja sestra.. No.. Ona je lepotica. Kar trosi lepoto. Oh, vse punce na šoli bi bile rade takšne kot ona ali pa vsaj njene prijateljice. A nekega dne se je vse to spremenilo. Le da me na poti do sanjske lepotice čaka še veliko dogodkov ki so nori. Aja in moje ime je Kim od sestre pa Sarah.

Jaz:

http://data.whicdn.com/images/47509187/430752_372394422849187_1155871761_n_large.jpg

Sarah:

http://fc06.deviantart.net/fs27/f/2008/157/8/f/Oh__bad_girls_get_you_down__by_Klaamka.jpg

3 nexte za nadaljevanje...
17. maj 2013
next
17. maj 2013
next
17. maj 2013
next
17. maj 2013
next
17. maj 2013
u131714
u131714
Vav nisem si predstavljala da bojo že tako hitr nexti prišli. Aja in lahko tudi oglašujete.
Oblekla sem se in si nadela očala. Nekaj sem si spackala na obraz (na hitro sem se tako bolj naličila) in odšla proti avtobusni postaji. Ko sem se usedla na klopco sovsi ki so sedeli odšli in rajši stali kot pa bili z mano. Bila sem žalostna. Potem pa je prišla sestra z očkom in mamo v avtu (ona se vsak dan v šolo pelje z avtom) jaz pa moram čakati n a avtobusni. Potem pa ki reče "ej rit a ćakaš da te mama in očka pobereta z avtom.Oh, pozabila sem. Tebe očka in mami še pogledata ne ---> HAHAHA, by rit zabita." Žalostno sem strmela in gledala za avtom kako se pelje naprej. Ko prispe avtobus pograbim svojo torbo in grem. In reče šoferju da bom danes do šole odorakal peš. Šofer si če sem prav videla kar malo oddahne. In kar brez odzdrva zapre vrata. Z visečo glavo se obrnem in si v mislih rečem " vseeno mi je v življenu ne more biti slabše". Dokler ne zagledam moje tečne sestre ki koraka do mene.

Rabim 4 nexte
17. maj 2013
neext
17. maj 2013
next
next
next
next
17. maj 2013
next
17. maj 2013
next
17. maj 2013
NEXT!!!!
17. maj 2013
u131714
u131714
Jezno je prišla in mi prisolila eno zaušnico. Nisem vedela čemu to. Potem pa mi je pokazala zvezek ki je bil moj notri pa je bilo napisano prasica Sarah + sovražim my sister. In sem ji rekla "pa saj nisem napisala tega in kaj moj zvezek dela v tvojem nhrbniku?" Odvrnila pa mi je to " ka te briga pezde?" In mi prisolila še eno klofuto. Malo se mi je zdelo sumljivo. Potem pa sem videla fante kako se v kotu smejijo..
next
17. maj 2013
u131714
u131714
Aja pa če poveste mnenje.
17. maj 2013
men je ta zgodba tok dobra res dobra je
17. maj 2013
u131714
u131714
Hwalla
17. maj 2013
zanimiwu pa neeext
17. maj 2013
nzk
17. maj 2013
u131714
u131714
Odšla sem do njih in jih prijazno vprašala kaj je narobe ko se pa tako režijo?

R - Rob M - Miha K - Kevin J -jaz
J: Kaj se smejite?
K: Ja kvo se nebi smel?
J: Ja če teoretično gledamo(sem začela nakladat)
M: By, piflaritis!
R: Ja by špeglaritis (smeh)!

S povešeno glavo sem odšla v razred in se hotela vsedit zraven neke punce a je na stol prislonila torbo in rekla "tukaj ni več prostora" Potem sem odšla v čisto zadnjo vrsto in se osedla zraven najbolj voreča fanta na šoli. Potem pa me ogovorine sekiri se sej veš v življenju je veliko padcev še več pa uzponov" Potem pa sem si mislila " ja samo v mojem live je več padcev če je sploh kej vsponu". In potem pride v razred učiteljica im mi reče če je z mano kaj narobe. Vprašam jo zakaj. Vsi sem mi smejijo. Potem pa se oglasi nek fant. Reče "kaj je šminka šla po obrazu?" (smeh). Potem se učiteljici upr5avičim in grem WC. Widela sem da se mi ni šminka razmazala ampak da mi je nekdo narisal rdeče pike z šminko. Hočem si sprati dol a ne greeeeee...

___________________________________________________________ž

5 nextov
17. maj 2013
u131714
u131714
No dejte hitr nextat ko pol pa bo šele smešn --------> neki se zgodi ko sploh zdle ne bote pogruntale kaj
18. maj 2013
če bo nadaljevanje taku pol pa.........................NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
18. maj 2013
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
18. maj 2013
u131714
u131714
še tri nexte in me veseli da vam je zgodba všeč
18. maj 2013
u131714
u131714
Potem sem odšla nazaj na vlak. A to še ni vse. Ko sem kupila ustopnico je bilo vse zapuščeno, prav tako na vlaku. Usedla sem se in pojedla čokolado ki sem si jo dala v nahrpnik. A ko sem hotela pojesti še zadnji košček je bil plesnil. Vsa hrana v nahrpniku! Začel me je lotevati strah.. Kar naenkrat pa opazim veliko senco......

Če vas zanima kaj se bo zgodilo pritisni na spodnjo povezavo:
http://www.igre123.com/forum/tema/grajski-duhovi/54222/
To je zgodba Grajski duhovi ki jo imam tudi jaz...
18. maj 2013
lepo.....ti zdej pr tej zgodbici nextej
18. maj 2013
u131714
u131714
Ja sej bom sam ko bo še 5 nextov lahko pa še komu sporočiš za to zgodbo
18. maj 2013
neext
18. maj 2013
u131714
u131714
Za vas jo bom kar zdajle nextala keer ste najboljšii
Jooo, šit ne gre dol! Sem si govorila. "Pa ka je to?". Potem pa nekdo vstopi v WC. Obraza nisem videla saj je imel kapuco. Rekla sem "nehi se zezat ok? in kdo sploh si ti??"On pa mi odgovori samo "a to sprašuješ?" Js pa "ja to in prosim daj kapuco dol ker me kr mau srh spreletava" Potem pa on "oh saj tako mora biti hahahaha". Najbolj nedolžno punčko na šli bom osmešil hahahaha". Kaj, kaj se dogaja sem si govorila. Potem pa zinem "sej sem se že tak al pa tak že dost usmešla". On pa "oh potem pa sem pravo izbral" in se začne bližat proti meni. Potem me začne slačit pa čeprav se mu upiram da naj me pusti a ne pomaga. Potem me začne oblačiti v takela oblačila:
http://www.mesec.org/xfiles/sajmodrcbisigordala.jpg
Bilo je obupno. Upirala sem se mu a ni in ni pomagalo. Potem je moja oblačila stlačil v neko torbo in me spustil ter odšel. Jaz pa sem... Tam obležala in se nisem mogla premaknit toliko me je bilo strah. "Kaj bom naredila?" Sem se spraševala ko zaslišim kako sestra govori z nekom, bil je nekakšen pogovor:
S - sestra T - tujec
S: ali si upravil??????????
T: Jp, notri leži skoraj gola in moram priznat da ima lepo telo.
S: No zgini že. No tule maš dnar pa bejš u svoj razred da ne bo učitelj pobesnel ko te ni.
In tako se je končal pogovor. "Torej je bil nekdo iz te šole ". Sem razmišljala. A še oseeno sem imela mejceno težavco. A potem pa še večjo. Ko sem ugotovila da so prišle sestrine goske ko me zmeri mučijo so bile šele težaveeeee. Potem pa me začne tlačit v neko vrečko kot da sem kak papir. Prej pa so me še tesno zvezale. Potem sem čez špranjo vrečke videla da me je sestra nekomu prodala za denar. Potem pa so me stlačili v kombi....
18. maj 2013
u131714
u131714
aja pa še spraševalnik
18. maj 2013
a) newem puščam se presenett
b kull
c neeeeeeeext
18. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg