Forum
Ta zgodba govori kako je moja najboljša prijateljica najde oglas,da bi pela pred publiko...Moj fant Jan pa se ne strinja s tem saj sva si prej zadala svoje cilje....

Boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2011
No jaz Jessica:
[img]http://www.google.si/imgres?imgurl=http://static.mojvideo.com/foto/dulce-maria/59866/12857/21385.jpg&imgrefurl
03. julij 2011
Jaz Jessica:

03. julij 2011
Moja Bff Nika:https://lina1.blog.siol.net/files/2007/10/shakira-hips-lie.jpg

Moj fant:https://4.bp.blogspot.com/-RA0SPIwqs-8/TdIifrj9quI/AAAAAAABVJo/fcW0YWDSywo/s1600/eric-saade-2011%2B%252810%2529.jpg Jan
In Nikin fant Nik:

03. julij 2011
Za moj fant me je mal zaštekal Jan:

03. julij 2011
Aja še Nika:http://www.westshoretickets.com/images/shakira_tickets.jpg
03. julij 2011
Nika:

03. julij 2011
No prišla sem s šole ko sem videla,da je doma vse kakor,da bi bomba padla...(J-jaz M-mama)(Velike začetnice kričanje)...
J-KAJ JE ZDAJ TO?!KJE NAJ SE UČIM??
M-Lahko pri bratu Maticu...Kaj se kregaš??
J-PRI NJEMU??On nabiva tisto bedno muziko na glas so 24 ponoči kdaj se bom potem lahko učila?!
M-Joj...
Zagledala sem velike škatle v katirih so bile moje stvari...Šla sem še do sobe odprla vrata in,da me bi skoraj kap..Kaj je z moji starši??
J-PRAV GREM PA ZA TEDEN K NIKI!!!!
Pograbila se nahrbtnik in iz škatel vzela vse kar bi najnujno rabila...Nato se mama cela našpičena oglasi.
M-EM NE VEM,ČE BI TI KDO DOVOLIL?!!!!!
Hvala bogu,da je tisti čas prišel oče.(oče O.)
J-Oče grem lahko za en teden k moji prijateljici Niki ker tu se res ne da žvet.
O-Pojdi saj te razumem.
VSAJ EDEN!!
M-Saj se bote učile??
J-Ja,ja bodi brez skrbi se bomo.
Nato sem se obrnila proti vratom in jih z sunkom zaprla.
Iz žepa sem uzela telfon hitro poklicala Niko,ki je bila takoj za...
Prišla sem do njene hiše in ona me je že čakala tam je bila tudi Jana,ki je bila pri njej samo na obisku.Nika me je potisnila v hišo in skupaj smo odšle v njeno sobo.(J-jaz,N-Nika,Ja-Jana).
Pospravila sem prtlago in se pridružila prijateljicama.
Gledale smo revije .Kar naenkrat Nika zatuli.
N-JESS GLEJ TU IMAJ POVABILO NA AVDICIJO ZA PETJE!!Ti res odlično poješ!
Postala sem rdeča v obras.
Ja-Ja prijavi se podujno..
J-Kam?Kje?Zakaj?
Obe so me pogledal kot znak,da mislijo resno...
N-Poglej splača se kaj,če zmagaš?
J-Oh saj ne bi...Pa tako ali tako ne grem kar sama tja ti pa zagotovo nebi šla Nika...
Napačno sem usekala...
N-Ja grem!Pridi ispolnimo prijavnico...
Šle smo do njene pisalne mize in napisale ime priimek itd.
Nato pride vprašanje:Kaj delaš v prostem času...
J-Kaj naj napišem tu?Gledam Tv?
N-Neee!!Napiši pojem,igram na glasbilo klavir in poslušam vse zvrsti gasbe..
J-To ni RES!
N-Saj ni važno...
J-Ok kakor rečeš.
KO smo končale smo dale prijavnici v koverto.
J-Ali lahko dve v eno ovojnico?
N-Ja.Zagotovo.Pridi gremo jo oddati v nabiralnik.
Šle smo ven in Nika je še preden dala ovojnico v nabiralnik jo dvakrat poljubila seveda ne zares samo za srečo ter jo pahnila skozi režo.
Nasmejala se mi je in odšle smo noter.
Jana je hmalu odšla saj je bila že ura 11.30.Tudi midve smo morale spat.Še na hitro sem napisala Janu sporočilo:Lepo pančkej se slišimo jutri!Noč.
Odgovor:Nočko mucica moja...
Z nasmehom na ustih sem nato zaspala.
03. julij 2011
Vsaj pet nexstov pa nexstam!!!
03. julij 2011
Ja lpo je
03. julij 2011
Nexst?
03. julij 2011
u53154
u53154
NeexT.!
03. julij 2011
neeeeeext
03. julij 2011
Drugi dan sem se zbudila in opazila,da Nike ni v sobi...
Vstala sem in se pretegnila.Kar naenkrat pride v sobo Nika in se s sunkom vrže na posteljo.
(J-jaz,N-Nika)
J-Kaj pa je??
N-SPREJELI SO NAJU!!!!!!!
Zdaj sem počasi padala skupaj...
J-Kkkkkaj??
N-Na avdicijo gremo!
Čudno sem jo pogledala.
Saj ne misli resno.Vsedla sem se poleg nje in pogledala prijavnici te pisma oz.odgovore..Torej je to vse RES!
Nika se je od veselja ža valjala po pojstli...
J-Toorej je vse to res?
Nika me začudeno pogleda.
N-Kaj še nisi dojela??Naprej GREMO!!!
Okej sem si mislila in se začela pripravljati na avdicijo.
J-Kaj sploh naj oblečem,zapojem??
N-Prepusti to meni!
Nika je res imela velik smisel za modo...
Odšla sem ven in se vsedla na klopco.Uzela iz žepa telefon in na napisala sporočilo Janu...:Nora novica.!Grem na avdicijo za petje.Včeraj smo jo poslale na SUPERSTARS...
Odgovor je bil pa tak:KAJ??Ali mi nisi obljubila,da greva v Havaje plavat?Mi nisi tega obljubila?Pa še skupaj sva trenirala...
To je bilo res..V oči so mi stopile solze...Kaj naj zdaj?
Nika je prišla ven in me zagledala objokano...
N-Kaj je bilo?
J-Jan se ne sprijazne s tem,da grem naprej...
N-Oh na to pa res nisem pomislila pa tudi želela ne...
J-Kaj bom zdaj?Kdo me bo podpiral?
N-JAZ!
Ampak še vedno mi je bilo hudo...
04. julij 2011
Nexste prosim!!!
04. julij 2011
NeXttt!!!!!!!!!!!!! ej a mi plissssssssssss lohk sporošči ko bo nadaljevanje !?!??!!?!
04. julij 2011
u45226
u45226
next
04. julij 2011
Danes kar zdajle nexstammm!!
04. julij 2011
Mi noče napisat!!
04. julij 2011
Jutri.
04. julij 2011
Nika me je zbegano gledala...
N-Nerada to rečem ampak lahko,da sploh ne boš šla naprej...
J-Oh...Kaj pa vem.
Zazdelo se mi je da se bo cel svet zrušil name...
Iz žepa sem vzela telefon in pogledala koliko je ura.
Oh!Čas je že da se z Janom dobiva pred plavalnim trenigom.
Vsedla sem se na kolo in se odpeljala do plavalnega bazena.
Tam me je že čakal Jan.
(Jj-Jan)
Jj-Kod pa toliko časa hodiš?
J-Na cesti je bila gužva.
Jj-Ha-Ha-Ha...
Nasmejal se mi je in oba sva odšla v oblačilnico.
Odšla sem v kabino.Hmalu za tem je prišel k meni Jan.
J-Kaj pa ti tu??
Jj-Ah..Vse so zasedene.
J-Ja?
Jj-Mhm.
Ko sva bila oba že v kopalkah me je Jan grdo pogledal najbol grdo od kar me je že...
Jj-Potem res misliš iti na avdicijo?
J-Ja!
Jj-Potem ne boš uresničila najinih ciljev?Te ze njih res nič ne briga?!
Oči so mi zalile solze.Kaj me res more ponižati?
J-Res nočem razočarati prijateljice Nike.
Jj-Zame te ne briga?
J-Seveda me.
Bila sem že objokana.Začutil je,da ga je malo polomil zato me je objel.
Odšla sva proti bazenu.Ta čas sva se držala za roke.
Voda je bila tako prijetno topla,da me je čisto vspavala.
(T-Trener)
T-Jessica tukaj se NE SPI AMPAK MIGA!!
To zmiraj reče,ko nima kaj drugega.
T-Zmigaj se!
Oba sva se odrinila in zaplavala 4 kroge.
Trener je odšel po lanske razultate,da bi previril,če smo kaj vadila oz. ali je kaj bolje.
Jan je prišel do mene.Cela zadihana sem ga pogledala v oči.Takrat pa me je poljubil.Poljub je bil dolg,vroč in nežen.Za tem me je še objel in še enkrat poljubil.Za tem mi je zašepetal:
Jj-Jutri mi sporoči kaj boš Plavala ali Pela?
J-Oboje bom zmogla.
Jj-Ne!
Razumela sem ga.
Pokimala sem mu.Odšel je na svojo stran.Trener je že prišel s štoparico v roki in kartonom z razultati.
T-No dajmo!
Ko je zapiskal na njegovo piščalko je šlo skozi uha.Zagotovo si jo slišal tudi pod vodo.Jan mi je pomežiknil in odrinila sva se in začela.
T-Stop!!
T-Vse je bilo v redu razen s tabo Jassica kondicija peša?
Zardela sem...
T-Hh...
Šla sem do brisače se ovila v njo in šla proti moji kabini.Jan me je dohitel.
J-Kaj spet ti tu?So spet vse polne?
Jj-Ne samo s tabo mi je lepo.
J-Aha...
In že je bil navrsti poljub.
Ko sva se prevblekla in uštimala sva šla proti Nikini hiši.Tam sva se z Janom poslovila in dal mi je še en velik strasten poljub za lahko noč.
Stekla sem v Nikino sobo kjer sem Niko videla kako je sedela na pojstelji in z nasmeškom na obrazu brala pismo.
J-Kaj je tako zaminivega?
N-Pismo od Evrostarsa je.
Podala mi ga je in jaz sem ga prebrala.
Pisalo je:
Dragi kandidati!!
Sporočamo vam,da smo prstavili datu avdicije in,da je že jutri.Zato podnujno vsi pridite!
Podpis:Evrostars
Zbegano sem gledala.
N-Je kaj narobe?
J-Ne,ne.Vse je v redu.
Ura je že bila in šle smo v posteljo.Dobila sem sporočilo od Jana:
Lahko noč mucica sldko spančkej.
Jaz sem bila na potezi...Nič povedati mu bo treba.
Napisala sem mu tole:
Jan...Jutri grem na avdicijo jaz ne morem pristi več na treninge.Prosim razumi me!
Odgovora ni bilo.Bila sem malo vžaljena vendar lahko,da je že spal.Jutri še počakam potem pa morem ukrepati.Hmalu me je pobralo zato sem zaspala.
04. julij 2011
nexste!
04. julij 2011
u53154
u53154
NeexTT.!!
Nujnoo!
04. julij 2011
Se ne sekiri bo!!!
04. julij 2011
u53709
u53709
nenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnex nenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnex nenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnex nenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnex nenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnex nenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnenextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnex
05. julij 2011
05. julij 2011
u54964
u54964
nexttttttt
20. julij 2011
Sem z morja jutri nexstam!!
04. avgust 2011
u34748
u34748
next pa lohk pol napišeš u sporočil ko boš nextala??
drgač pa ful dobr pišeš
04. avgust 2011
u19573
u19573
next!!!!!!!!
plz
06. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg