Forum
Živjo ti! Bi bral/a mojo zgodbo Zvezdno nebo? Vesela bi bila vsakega bralca. Hvala.

.......................................................................................................................................................
ZGODBA BO NAPISANA: po resničnem življenju (ne mojem)
UVOD: Viktorija, stara 15 let v šoli spozna fanta. Z njim se zelo dobro razume. Skupaj preživita veliko časa. Dokler se ji nekega dne vse obrne na glavo. Ne zna se pobrati s tal in začeti vse na novo. Družine nima, ima samo dedka in babico. Nihče je ne razume nihče ji ne pomaga. Razen nekdo. Razen neka oseba. Ta oseba ji pomaga vstati iz tal. Ta oseba ji spremeni celotno življenje...

...................
za začetek 3 NEXTe

Boš bral/a zgodbo Zvezdno nebo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
Next
evo zdj mas tri nexte!
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
Sem Viktorija Stone. Stara sem 15 let in hodim na srednjo veterinarsko šolo, prvega letnika. Po poklicu bi rada postala veterinarka za velike živali. Nimam očeta ali mati niti sestre ali brata. Živim z dedkom Luisom in z babi Angelo (mimogrede počutita se zelo mlada zato nemarata, da ju kličem dedek in babica). Povedala sta mi, da sta moja starša umrla v prometni nesreči, saj je letalo strmoglavilo. Bom kar nehala govoriti v moji družini, tudi nikar ne sprašuj preveč, ker me boli že sama misel na to, da sem brez staršev.
(jaz)

(Angela in Luis)

Z Angelo in Luisom živimo na ranču. Imamo 4 konje (Atlantis,Harry,Philis,Willow) in 2 kobili (Bella in Elsa). Poleg tega imamo še psa Buddya. Zelo rada pomagam na ranču. Vsako jutro iz boksa pripeljem mojo kobilo Bello, jo opremim z jahalno opremo in greva jahati po gozdu. Ponavadi s seboj vzamem še kitaro in pojem pesmi. Ko pridem domov pride k meni moja najboljša prijateljica Lily in skupaj jahava po dvorišču še vstale konje. Lily je moja najboljša prijateljica in soseda že od 7ga razreda in sedaj še skupaj hodiva na veterinarsko šolo. Ampak sedaj je šola in nemorem vsako jutro peljati konje jahati. Ker pa Luis in Angela nemoreta poskrbeti za vse konje pa jima pomaga moja sestrična Christy.
(Bella)

(Buddy)

(Lily)

(Christy)

Ja še to sem vam hotela povedati…v našo vas se je priselil neki fant Austin. Kar je pa najbolje je pa to, da hodi na veterinarsko šolo isto kot jaz in isto kot jaz je prvi letnik. Kaj ni to dobro? Več v naslednjem nextu….
.................................
za naprej 5 NEXTov
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
Next
dobro napisano
12. julij 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next super
12. julij 2017
Zelo dobro napisano
Next
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
Zelo dobro
Next!
12. julij 2017
jih maš že 7
12. julij 2017
Prebudim se v nov dan. Grem v kuhinjo in poljubim Luisa in Angelo za dobro jutro. Skuham nam kavo in pripravim zajtrk.
»Je Christy že prišla?« ju zaspano prašam.
»To sva ti hotela povedati. Christy bo pri nas nekaj mesecev noo…« bol jecljaje pove Luis.
Iz rok mi skoraj skoči skodelica. Jaaa…pozabila sem povedati… s Christy se nerazumem najbolje oz. se sploh ne razumeva. Ona je dekle bolj fine vrste. Stara je 18. Narejeno ima gostinsko šolo. Dela v bogatem baru kakšnih 52 km stran od te vasi. Veliko zasluži, to se pozna na njenih oblačilih hihi. Ja iskreno! Zavidam ji! Pa ne zaradi oblačil, plače, čevljev, avta ali kakršnih koli zadev z denarjem. Zavidam ji, da se tako dobro razume z dedkom in babico. Da jo imata onadva rajši kot mene. Da ji nudita več kot meni. Zavidam ji da ima družino. Dobro dovolj bo preden mi v oči priplavajo solze.
Govorim na trenutek resnice: »Toda zakaj? Nerečem teden ampak kar mesec?«
Nato hitro nadaljuje Angela, preden se Luis spet zajecla: » Viki za Christy so težki časi. Včeraj so jo odpustili in še fant je končal z njo…«
Še preden je nadeljevala sem ji skočila v stavek: » Težki časi? Težki časi praviš?...« Vedela je da je storila napako s tem ko je rekla 'težki časi', vedela je da mi je dvignila živec. Nato sem vsa v sovzah nadeljevala.
»Edina jaz sem tista, ki preživlja težke čase, jaz sem dekle,ki je izgubilo starše ne pa ona, ki ima vse! Preveč jo crkljata! Preveč ji nudita! Pot ji posipata z cvetjem! In to delata njej, ki ima vse?...«
Počasi sem se umirjala. Videla sem situacijo Luisa. Nemara hrupa, neprenese ga. Ko je vse preveč hrupno se začne tresti. In to zelo. Odrinem stol, da pade po tleh. Rečem samo še »žal mi je Luis« nato pa šprintam v mojo sobo pograbim šolsko torbo in tečem proti izhodnim vratom. Na hodniku, pri telefonu srečam Christy,ki nekaj momlja »…ja seveda nujna pomoč hitro…« nezmenim se zanjo samo tečem naravnost v šolo.
...........................
napisem Next ko bo 8nextov
12. julij 2017
Wow,Next!!
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
just Next
12. julij 2017
čak porineš dedka, omg kako lahko to
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
ne ne dedka haha stol sem porinla
12. julij 2017
aja sori nevem kako sm sploh to vidla
12. julij 2017
sori
12. julij 2017
sj je kul nezamerm
12. julij 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next
ful zanimivo
12. julij 2017
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
nujno začni pisat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! carsko
13. julij 2017
Next
full je dober začetek
13. julij 2017
Next
13. julij 2017
Next
13. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg