Forum
u47207
u47207
no pozdravljeni! moje ime je barbara in živim v Piranu. imam bff Ines. torej, to je zgodba o mojih vzponih in padcih, srečnih trenutkih in žalostnih a zagotovim vam lahko da bo kar se da zanimivo!!
zato berite in komentirajte!!
P.S. dva komentarja in nextam!!

ponavadi nosim očala čeprav jih sovražim:

moja bff ines:

plisss berte:
jutre novo poglavje

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2011
u47207
u47207
1.poglavje: počasi sem se prebujala. Zvonil mi je telefon. Počasi sem se zaspano oglasila. Na drugi strani sem zaslišala inesin glas... (tu pišm n mobiteli)
05. maj 2011
u47207
u47207
počasi sem se prebujala. Zvonil mi je telefon. Počasi sem se zaspano oglasila. Na drugi strani sem zaslišala inesin glas. "pa kje si no? pouk se je že začel tebe pa od nikoder!" mi je ines vpila. v trenutku sem bila budna. hitro sem se oblekla v modro bluzo (moja najljubša barva), kavbojke na korenček, modre allstarke. stekla sem po stopnicah dol v kuhinjo s pulta pograbila ključe in mobi. bila sem že pri vhodu ko sem se spomnila da nimam torbe na ramenih! o bog! zamudila bom prvi dan pouka! končno sem se znašla v avtu. ravno pred dvema mesecema sem naredila vozniški izpit.

moja soba (samo da je v modri barvi)

moj avto (mama mi ga je kupla za rojstni dan) za streho dvignt ima

in naše stanovanje

kuhinjo si pa kar sami predstavljajte vednar je v istem stilu
več jutri!!!
06. maj 2011
next
07. maj 2011
u47207
u47207
vsaj eden, tenks anči
07. maj 2011
u47207
u47207
zamudila bom najpomembnejši dan pouka!
končno sem se znašla v avtu. ravno pred dvema mesecema sem naredila vozniški izpit. vzgala sem motor in odpeljala proti šoli. zaklenila sem avto, vzela torbo in stekla v šolo. ni se nam treba preobuvati. pohitela sem do učilnice kemije in se zadihana vstavila. previdno sme potrkala po vratih in od znotraj se je zaslišal glasen "naprej". preplašeno sem vstopila. Kislina (tako kličemo učiteljico kemije) me je grdo gledala. "kako da zamujaš?" je zarjula name. "gost promet" sem se izgovorila. ines se je hudomušno nasmihala. kislina naju je premerila nato pa mi pomignila "za kazen mi boš po koncu pouka pomagala, zdaj se pa usedi" je odločila. o, ne! krasno, po pouku imam glasbeno šolo. "ampak..." sem hotela ugovarjati ko me je grdo pogledala. tudi jaz sem jo in cel razred se je zasmejal. odločno sme se usedla v zadnjo klop in še naprej namršeno gledala. ines me je potolažila da bo ona kislino prepričala naj mi dovoli oditi. naslednje ure smo imeli mato, slovo (i love u) in biologijo. hvala bogu smo potem imeli odmor in tudi malico. jaz si jo sama prinesem. šla sem v wc ko sem se zaletela v....
07. maj 2011
next
07. maj 2011
07. maj 2011
u40126
u40126
next
07. maj 2011
NEXT
07. maj 2011
u47207
u47207
c najbolj luštkanega fanta na svetu. bil je čudovit. "pardon" sem se opravičila z mojo najpogostejšo besedo. zazrla sem se vanj in ga natančnejše preučila. imel je temno rjave lase, in tudi temne oči. bil je čudovit. hladno me je pogledal in slišala sme ga zamrmrati "je že vredu..." nisem ga zanimala kar je povsem očitno. z očali sem bila zelo grda in sploh pravijo da so vse blondinke kokoši meni pa so pravili piflarka. uf... včasih je kar težko! odšel je naprej in celo sem ga vspela vprašati "še nikoli te nisem videla, si nov?" sem ga boječe pogledala "ne samo prišel sem malo pogledati." je zopet zamrmral. videla sem da...
09. maj 2011
NEXT! FAJN PIŠEŠ!
09. maj 2011
u47207
u47207
da ga ne zanimam in da sme zanj le navadno nerodno dekle. toda ne!!! dobila ga bom pa če bom morala...em... imate kakšno idejo?! nosaj ni važno, debelo sem gledala za njim dokler ni za ovinkom izginil. razočarano sem mu sledila. odšel je k skupini fantov. šla sem nedolžno mimo in si pri tem žvižgala, ko sem zaslišala Matejev glas "si nov?" fant je pokimal. "kako ti je ime? boš ostal na tej šoli?" ga je še naprej zasliševal. " iz Štanjela sem, ime mi je Tilen in bom tu ostal do konca š. leta. tu bom tudi študiral." saj res! pozabila sem vam povedati da sem zadnji letnik srednje šole in da naslednje leto že študiral. a sem že naprej prisluškovala...
10. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg