Forum
Živijo. Napisala bom zgodbico , ki bo izmišljena in naslov je zvedza Miley. No , pa začnimo.

Ime mi je Miley in to sem jas :

Da , vem na sliki sem čudna saj sem imela 14 let. Sedaj jih imam 16 in imam tudi najboljšo prijateljico seleno . Ima prav tako 16 let in to je ona :

Jas imam najraje lepe obleke in sem pevka oz. zvezda. Nastopam rada in imam veliko oboževalcev. No , šla sem spat. Zjutraj me je zbudila mama in zaklicala : Miley , pohiti in se uredi , danes imaš nastop ! Joj , danes pojem ! Sem se spomnila. V šolo ne hodim saj sicer nebi morala nastopati vedno. No , včasih lahko grem v šolo . No , šla sem in se oblekla (tako kot na sliki ) danes pojem v New Yorku in odpeljala sem se z

letalom tja. Aja , saj res živim v Los Angelesu in tu mi je zelo všeč. Odločila sem se ,da tokrat s seboj vzamem tudi mojo najboljšo prijateljico Seleno . Selena je bila takoj za in že sma se z letalom peljali - no ona je prišla na letalo malo pozneje. Ko sma prispeli , je moral biti ves čas ob meni varnostnik , saj bi me sicer vsi objemali in mečkali to pa ni prav prijetno. Ko sem izsptopila iz limuzine , me je varnostnik prijel za roko in že vsi so vzklikovali Miley . Za mano je prišla tudi Selena. Potem sem bila v zaoderju na ličenju stilinga pa nisem rabila , saj sem bila že oblečena. Ko je napočil čas , sem vesela odšla na oder.

next ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. marec 2011
next ? (sory sliko mi je dalo 2 krat )
14. marec 2011
Pa tak make up so mi naredili :

14. marec 2011
next ?
14. marec 2011
dajte že komentirat 1 komentttttttttttttttttttt
14. marec 2011
no 1 next pliss al pa bom kar nextala
14. marec 2011
Na odru so spet vsi izgovarjali moje ime in se drli Miley , Miley , Miley.. ! Teh krikov mojega imena sem bila navajena že pri 11 letih , ko sem postala mala zvezdnica in sedaj sem že skoraj odrasla. No začela sem peti pesem. Ko sem tako gledala in se ozirala po dvorani kot vedno , sem pri vratih v kotu na enkrat zagledala lepega tipa v katerega sem se takoj zatreskala. Gledala sem ga vso pesem nato pa se odločila , da grem do njega in se pomenima. Tako sem šla do njega.
Pogovor : M - miley T - tip ki je bil lušen

M - živijo , sem zvezdnica Miley pa ti ? (malo dobim rdeča lička )
T - aha , me veseli ! Obožujem te.. ja in seveda jas sem Justin.Imam 17 let..
M - me zelo veseli =) jas pa jih imam 16.. si za , da bi si izmenjala telefonske ?
T - z veseljem dam telefonsko št. taki lušni punci kot si ti (zardi )
M - haha..hvala
T - dobro. Pa napiši kaj in tudi jas bom ; ) dijooo
M - ok bom brez skrbi čawww !

Potem sem šla domov v Los Angeles in takoj , ko sem prispela sem si shranila njegovo fonsko. Odločila sem se za zmenek z njim tako sem mu napisala tako sporočilo :
Hey , Miley sem !
Bi šel z mano jutri na pijačo ? Če gre ob 8:00 zjutraj v Los Angelesu pri kavarni Niah ?
Čaw..rada te mam kot prijatelja in oboževalca
Miley (mwa)

Nato sem čakala in čakala da odpiše. Čez 15 minut sem dobila vrnjen SMS in sicer pisalo je takole :
Živijo lepotička Miley !
Kot že veš sem Justin (17 let ) in seveda zakaj pa ne ? Am..bi bil naj to zmenek ? (smeško ki zardi ) seveda pridem se vidima !
Čaw !

Odpisala sem še :

Nekaj takega
Miley fsm

Drugo jutro , ko sem vstala sem se pri priči začela pripravljati na zmenek in začela sem kar z ličili. Ko sem se oblekla , sem šla še nekaj pojest nato pa sem šla do kavarne Niah.

Nextam ?

Slike pridejo
14. marec 2011
To je Justin :

To sem pa oblekla za zmenek :
oblekca :

Čevlji :

pa še torbica :

nextam ? (2 nexta !! )
14. marec 2011
u40746
u40746
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
14. marec 2011
ok ok bom pa nextala xd
14. marec 2011
Pri kavarni me je že čakal Justin in njegove oči so mi povedale , da ima nekaj zame.. le kaj.. to sem se spraševala vse , dokler ni iz za hrbta potegnil lepe dišeče rdeče vrtnice in mi je izročil. Zraven je še rekel : Zate je . Nisem si mislila , da je tak romantik. Kar v nebesih sem bila ker sem bila tako srečna. Nato sma šla na pijačo , tam pa se je zgodilo.Začel mi je govoriti , kakko zelo a sem mu všeč in me osvajati , malo je manjkalo , da me ni vprašal če bi bila punca od njega , ko je v kavarno prišla neka punca. Že na prvi pogled , ko sem jo ozrla , sem zagledala , da bodo z njo problemi. In res prišla je do Justina , ki je prej že skoraj bil moj in ga začela osvajati. Za njega me sploh ni več bilo. Za hrbtom Justina se mi je smejala. Zvedela sem , da ji je ime Lana. Jooj koza ! Tako sem bila več dni žalostna in ko sem morala spet na nek nastop v New York je Justin seveda spet prišel. Odpela sem neko žalostno pesem , ki me je tako spomnila na Justina in tisti dogodek iz kavarne ,da so mi na odru začele teči solze. Letela sem v zaodreje. Justin je to zagledal in prihitiel za mano. Potem sem se tam jokala. Ko je prišel , me je našel vso objokano in v solzah. Vprašal me je , zakaj te solze.
Pogovor : M - jas J - justin

J - zakaj te solze ? (začudeno )
M - zaradi tebe ! (padla sem še bolj v jok )
J - zakaj pa zaradi mene ? Razloži mi prosim prisluhnil ti bom.
M - odkar sma bila takrat v kavarni , ti zame sploh ni več mar le še za tisto Lano , kar pojdi k njej ! Ob pesmi sem se spomnila na ta dogodek katerega nemorem pretrpeti !
J - ampak..meni je mar zate ampak bilo me je preveč sram..v resnici povedano Lana me sploh ne zanima ampak le ti.. hotel sem te vprašati,, Miley , bi bila moja punca ?
M - .......................................................................
nextam ?

To je Lana
14. marec 2011
Veste kaj kar nextala bom

J - Miley , bi bila moja punca ? To si že dolgo želim vprašat , vednar nisem zbral poguma..
M - tudi jas sem to vprašanje pričakovala že v kavarni potem pa je Lana vse pokvarila...
J - ah ne misli na tisto kozo ! Pridi k meni , da te poljubim !

Potem sma se poljubila
slika :

Ta dan mi je bil najljubši. Potem mi je še Justin rekel : Miley , ljubim te ! Tudi jas tebe , sem mu rekla in ga objela. Nato sma odšla domov in se tam malo dolgočasla ker je bilo že pozno pa sma šla ven nekaj pojest - denarja nama ni manjkalo saj sem za vsak nastop dobila 70000€ to pa je zeloooooo veliko

next ? (2 nexta )
14. marec 2011
u40746
u40746
Neeeext!
14. marec 2011
Juuj. cool zgodbicaa. (: .
nextiii!.
14. marec 2011
o bdd člouuuk!!!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextiii taakoooj!
*___*
zdjzdjzdjzdjzdjzdjzdjzdjzdj!!!!
14. marec 2011
u40746
u40746
Deeeej Deeeej Deeeeej toj že 4. NeeexxxT.!
O: :'D.
14. marec 2011
nextamm zdej hvala za komente
15. marec 2011
Naročila sma si ribe saj so bile obema zelo dobre in sma jih oba rada jedla. No bila sma v New Yorku sredi kosila , ko mi je na enkrat zazvonil telefon in opazila sem , da kliče moj urednik oz. menedžer pogovor je potekal tako : M-menedžer J-jas

M - heey Miley ! Zrihtaj se čez 2 uri leti letalo za Slovenijo v Ljubljani imaš nastop ob 20:00 danes in hitro spakiraj in pridi ! Pričakujem te ! Lep pozdrav iz Ljubljane !
J - hmkm kaj ?!!! Mi nisi mogel prej sporočiti ? Sredi kosila sem ! Omg ! Ja pridem in še nešče gre z mano. dobro ajd čaw !
M - bay u Ljubljani.
Tako je odložil in telefon je 3 krat zapiskal. Hitro sem povedala Justinu da imam tam nastop.Spakirala sma in odletela z letalom v Ljubljano v Slovenijo. Ker je bila ura komaj 16:34 sma se odločila , da si Ljubljano malo pogledama. Šla sma na sladoled in ko sma se takole sprehajala po trgu , je nešče zavpil : GLEJTE ! DVA NAJBOLJ SLAVNA PEVCA STA TUKAJ - MILEY IN JUSTIN ! NJUNE KOMADE LOVAM ! Justin ? sem ga z začudenim glasom vprašala. Pogledal me je , in takoj vedel zakaj moje vprašanje , odvrnil mi je ; Ja vem , to sem ti zamolčal ker sem na to pozabil. Tudi sam sem zelo slaven pevec a vseeno te obožujem Miley. Bi posnela duet z mano ?
Hmm..sem premišljevala.. Pa naj bo ampak drugič se takoj spomni tako pomembnih stvari ! Sem povedala nato pa odšla v Halo se pripravljat na nastop saj je bila ura 19:30 in postajala sem vse bolj živčna pa čeprav sem nastopala že prek 2000 krat.

Nextam ?
15. marec 2011
(1 next
15. marec 2011
u40746
u40746
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. marec 2011
ok ok nextam
16. marec 2011
,
Ko je napočil moj čas nastopa , sem šla na oder. Justin me je od zadaj gledal s pogledom ki mi je v mislih govoril nekaj in sicer : Vzdržži moja ljubica rad te imam potrpi in dobro zapoj ali vsaj podobno. Počutila sem se tako dobro , kot da bi bila doma in ne tukaj. Potem sem začela pokati oboževalcem in zagledala , kako mi v sredini gledalcev en fant drži plakat z napisom : Ljubim te , Miley ! Naenkrat se mu je Justin približal in se zdrl : Ljubim te , moja Miley. Potem se je začelo najhujše. Tip ga je do krvi pretepel saj je bil zelo ljubosumen. Nemudoma so prišli boddyguardi in ga odstranili še prej pa sem ga jas na gobec . Potem smo Justina peljali v bolnico in bilo je 98% možnosti , da še preživi. A na srečo je preživel. Bila sem zelo vesela , potem pa smo tipa tudi prijavli. Prišel je dan sojenja in midva z Justinom sma zmagala. Tip je bil na srečo ravno polnoleten in imel je 18 let kmalu 19 . Zaprli so ga v zapor in dobil je prepoved na vse moje koncerte obiskovati.Tako sem se zjutraj zbudila , in spet sem morala na letalo.

Next ?
16. marec 2011
u37607
u37607
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. marec 2011
ok pozneii
17. marec 2011
u40746
u40746
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
17. marec 2011
nextam xd
17. marec 2011
Ko sem prispela na letalo , ni bilo več prosteg sedeža in morala sem vso pot stati. Groza ! Tega si nisem morala niti predstavljati.Čeprav sem bila zvezda mi sedeža ni odstopil niti eden . Le vsi so me objemali še prej pa seveda vprašali za dovoljenje. Justin je prišel iz bolnice pravi čas , da me je na koncert lahko prišel poslušat in bilo je zabavno. Po končanem koncertu sem še celo dobila priznanje najboljše pevke leta in še najlepše ! To pa je nagrada. Justin je ploskal z nasmeškom na ustih in z zadovoljstvom v srcu. Odločila sem se , da nekaj časa na odru posvetim še Justinu preden odidejo da bodo vsi vedeli , koga resnično ljubim. Tako sem ga poklicala na oder , se obrnila proti njemu , ga prijela za roke in rekla , da ga ljubim. On je to ponovil potem pa sma se pred vsemi poljubila. Nato sem še zapela The Climb in po nepozabnem nastopu odšla nazaj domov se z Justinom veselit in predvsem spat saj je bilo že zelo pozno in zunaj je bilo temno noč je bila seveda

Next ?
17. marec 2011
u40746
u40746
Jaaaa Neeeexxxt!!!!!!!!!!!!!
:'D.
17. marec 2011
čakaj še 2 nexta
18. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg