Forum
Opis vsebine:

Kuharica Ellie v cerkvici najde dojenčico, ki jo posvoji. Annika tako odrašča med služinčadjo treh ekscentričih profesorjev sredi Dunaja, ki slovi po cesarju in plemenitih belih konjih - Lipicancih. Njeno pisano življenje je skoraj popolno; rada kuha in ima dobre prijatelje. Kljub temu vsak dan sanjari, da jo bo nekega dne prišla iskat prava mama.

Se ji bo želja uresničila?

3 nexte za začetek
02. januar 2015
Neext!
02. januar 2015
Hvala, še 2
02. januar 2015
Neeeexxxxtttt!!!!!!
02. januar 2015
Še 1
02. januar 2015
Nexxxt
02. januar 2015
Neee! VSE se mi je zbrisalo
03. januar 2015
1. Poglavje; Najdenka
Ellie je bila kuharica pri treh eksentričnih profesorjih z Dunaja. Bila je majhna, okrogla ter bolečih nog. Neko nedeljo, ko sta imeli na in njena prijateljica Sigrid prosto, sta se odločili, da bosta šli v hribe. Na pol poti sta zagladali malo jaso. Sredi jase je stala majhna bela cerkvica. Ellie se je odločila, da bo pomolila za svojo mamo, Sigrid pa je prepričala, naj gre naprej. Ellie je vtopila v cerkvico, sedla na klop in si odvezala vezalke svojih čevljev. Nato je pomolila za svojo mamo in zaprla oči. Spala je le nekaj minut, ko se je zbudila, ker je zaslišala nek zvok. Ozrla se je čez ramo in zagledala omot na rdeči preprogi pred oltarnimi stopnicami. Na njeno veliko presenečenje je omot začel cviliti.
"Mlada mucka...ali pa kužek" je pomislila Ellie.
Zavezala si je vezalke in se odločila, da si bo stvar podrobneje ogledala.
"O moj bog!" je rekla. "O, moj bog, O, moj bog!"

*
Sigrid je medtem že prišla na vrh gore in začela jesti obložene kruhke in slivov kolač. Naenkrat je zaslišala, da jo nekdo kliče. Ozrla se je čez ramo in zagledala Ellie, kako teče k njej. V rokah je imela rdeč omot. Ko je prišla do Sigrid je rekla: "To je nekdo pustil v cerkvici. Pokazala ji je malo Anniko. "Sveta nebesa, odnesi jo nazaj" je rekla Sigrd.
"Ne morem je kar pustiti tam! Kaj, če nikogar ne bo ponjo?"

* Kaj bosta naredili? *
* Next? *

5 nextov za nadaljevaje
03. januar 2015
next
03. januar 2015
Jo vzeli k sebi? N E X T
03. januar 2015
Annika

Ellie

Sigrid

03. januar 2015
Še 2 nexta
03. januar 2015
* Mslim, da jo bosta vzeli s sabo. *
* Seveda!!!! *
N E X T
03. januar 2015
Ups ZDEJ je še 2 nexta
03. januar 2015
s sabo jo bosta vzeli
next+nov bralec
03. januar 2015
še en next, samo mislm, da mi danes ne bo uspelo napisati nexta, ker grem smučat...mogoče zvečer.
03. januar 2015
Aha, to sem pozabila povedati, Sigrid je bila služkinja
03. januar 2015
Annika je zelo luškana
03. januar 2015
03. januar 2015
Kdaj bo next?
04. januar 2015
Jutri
04. januar 2015
Oprostite za zamudo, a mi ne uspe napisati
Obljubim, da ko bom imela čas bo next dolg.
05. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg