Forum
Hello hello, tukej sm s svojo prvo zgodbo, upam da vam bo ušeč in da jo bo sploh kdo bral, če ne pa bejži od mene in mi ne rabiš pisat komentarjev z bujnim »besednim zakladom«… (če je že taka nuja mi lahko prek zasebca poveš kolko moja zgodba ni dobra ok?) No, here I go!
Naj vam opišem svoje krasno življenje. Sem Maja, imam 23 let, živim v Ljubljani in delam v cvetličarni Biser, ki je od mojega bloka oddaljena približno osem kilometrov. V stanovanju sem sama, včasih mi je družbo delala mačka Svinja ampak mi jo je na parkirišču speštal tovornjak. Mama živi čisto na drugem koncu mesta in me ne more niti videti. Zakaj? Z očetom sta se pred leti ločila, in ker imam še vedno stike z njim, je jezna name. Jezna, pa ja… Res ne vem, kako se je oče lahko zaljubil vanjo. Vem, da so mame obsedene s pospravljanjem, ampak moja mama je hujša kot Chuck Norris – ona vidi prah na polici preden ta sploh pade nanjo. Obsedena je s tem kaj si bodo drugi mislili o njej, kaj bodo rekli, kako bodo gledali nanjo… Eh. Eh. Eh. Ko smo bili še vsi trije pod isto streho se je za sosede Scary movie odvijal v živo. Z oken so lahko opazovali našo družinsko predstavo in samo vprašanje časa je še bilo, kdaj si bodo priskrbeli pokovko. »Zgini v svojo sobo pizda ti materna!« se je drla mama name, že če sem kaj raztresla ali polila ali ušpičila kakšno malenkost. Potem, ko je prišel oče z dela, se je spravila nanj. »Kje si bil do zdaj?! Poberi se ven in kaj naredi! Misliš da bom jaz pokosila travo pizda ti materna?!! Kaj si bodo mislili sosedje – da živimo v džungli?!!« In tako je bilo skoraj vsak dan. Obsedeno je menjavala posteljnino VSAK DRUGI DAN, menjavala zavese VSAK TRETJI DAN, sesala VSAK DAN, brisala prah VSAK DAN in se drla VSAK. DAN. AMEN. Bila je čisto mahnjena na to, kaj bodo rekli drugi, v bistvu pa ni bilo skoraj nikoli nikogar k nam na obisk. Prišla je z dela razjarjena kot pes, čistila do onemoglosti in potem tarnala kako je ona kot Pepelka, kako ji noben ne pomaga, kako sem gnila ker ji nič ne postorim – a vsakič ko sem jo vprašala če ji lahko pomagam me je napizdila da nič ne znam. No, zdaj pa dovolj družinskih zadev, že tako jih imamo vsi prek glave… Next?
29. april 2012
u50889
u50889
Ql piši dalje Next!!!
30. april 2012
u50889
u50889
Če hočte brat to zgodbo morte it sm: http://www.igre123.com/forum/tema/zver-na-motorju-d/33267/
...ker se je Vampires_suck! odločla nej jst pišem zgodbo naprej...
30. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg