Forum
hii.js bom skori 15 in mi doma nikol nč ne pustijo,pa vedo da ne kadim in ne pijem (sej nemorm,če nism nikol bla odzun)
Dans je nek žur in usi frendi bodo taam,...usi me vabjo in vedo,da itaq mi nkol nč e pustijo ne nč...z mojmi pa se nemorš normaln pogovarjat.
ko kej omenm,da gredo usi,rečejo da jih ne briga za druge,da do 18.leta blabla oni skrbijo zame,da če se mi kej zgodi,da te lohk kdo po*ili pa te fore,da so usi pijaaaaaaani... :-P
Bedni so!
A vs pustijo it vnn,po 9.uri?
alpa od kerga leta naprei so vam pustili?

?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. februar 2012
jest sicer ne hodm ful na partije pa tut kdr grem grem na šolske plese ( na šoli mamo sicer srečo k pridejo sam tiste učitlce k z nami žurerajotko 20- 30 let max ) ampak če bi hotla it kam na partije bi mojim tastarim povedat kje bi bli pa zmenl bi se do kdaj sm lohk tm (učasih tut kako bom domov pršla k žvimo dost vn iz mesta ampak redko k moja mami dela na šoli do devetih tko da grem s njo domov) pa k sm se zmer vsega držala mi tut zaupajo k vejo da nebi začela kadit pa tut ne pijem ne razn učasih kkšn radler z frendico
tko da ti svetujem da jih prepričaš da ti dajo eno šanso pa jim vse razložiš kje boste pa kdo od odraslih bo tm itd pa še en nasvet sklicevanje na druge nardi tastale ful jezne pa še predavanje ti prpravjo pa lohk si poskušaš mal nihovga zaupanja pridobit pa pr pogovoru če lohk greš vn mal začni govort o tem česa se morš pazt oz ne smeš narest na partijih tko da jih mal impresjoneraš
pa sori k tok na dovg pišem
21. februar 2012
aja pa tok sm stara kt ti
21. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg