Forum
u150768
u150768
Zgodba kot zgodba zame.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nekje u zgodbi..
Sm Pia Kim.15-Letna Pia Kim.Zelo prestrašena.Sedaj sem u sobi zaprti Im tema je.Skrivam se pred morilcem moje nojboljše prijateljice.Z krvavim nožem teka naokoli in me išče.Nekje u temi.Preprosto je.Hoče družino Kim ubit.Zakaj?Nisem jaz kriva zato.Nato pa...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hej sm Pia Kim.15 let imam in grem sedaj u šolo.Ponoči.Nevem kako to ,da imamo ponoči pouk.
Kakorkoli že , morm it .

(desno Rebeka ,Levo jaz).

Grem u šolo z najboljšo prijateljico Rebeko.Res smo si blizu.Ko smo prišle do šole smo videle enega čudnega človeka.Zares čudnega.Smo ustopile u šolo in začel se je pouk.Po pouku nama je ta člouk sledil.Imel je nož in je zagrabil Rebeko....
05. september 2013
nekšt
06. september 2013
u150768
u150768
In naglas rekel : " Če ne daš mi osedeset evrov , bo mrtva!Jaz sem se ustrašila in stekla proti domu.Slišala sem kako nekdo reže z nožem.Bilo me je še bolj strah.Nisem vedela kaj bo z mano.Šla sem domov is se skrila.U temi.

Gledala sem čez okno in gledala , kako prihaja z krvavim nožem sem.Tako me je bilo strah..
Sm Pia Kim.15-Letna Pia Kim.Zelo prestrašena.Sedaj sem u sobi zaprti Im tema je.Skrivam se pred morilcem moje nojboljše prijateljice.Z krvavim nožem teka naokoli in me išče.Nekje u temi.Preprosto je.Hoče družino Kim ubit.Zakaj?Nisem jaz kriva zato.Nato pa... Odide.Oddahnila sem si.Vendar sem ostala v sobi.Nisem preveč prepričana če je res ušel.Pogledala sem čez okno in ga videla ,kako odhaja.Odprla sem vrata in sem videla kaplje krvi...
07. september 2013
nekšt
09. september 2013
ojoj napeto
09. september 2013
u150768
u150768
Šla sem po stopnicah in se obrnila proti kuhinji.Šla sem ven na teraso in poklenila in začela jokati.
"Zakaj njo?Zakaj?"Sem se skos spraševala.Nikoli si nisem mislila ,da bo bilo tako.Šla sem po nakupih.Nikoli se nisem bila tako žalostna .Nato je prišrl tusti človek.Tekla sem in tekla.On je pa rekel : "Počakaj no malo,kam pa greš?"
"Čim bolj stran od tebe. Saj si mi ubil naboljšo osebo na celem svetu!" in začela sem jokati.
"To ni bila tvoja prijateljica."
"Kako to misliš?"
"To je bil prevarant , ki se je igral s tvojo prijateljico.Zaprl jo je v temno sobo , da bite nadlegoval."
"Čakaj ,čakaj ,čakaj ,čakaj.To je bil moški?Kakšne korlarijo si pa to naredil ?"
"To ni nobena kozlarija.To je Real World."

09. september 2013
nexšt
09. september 2013
u150768
u150768
"Ok verjamem ,ti .Samo ,da ne bo kdo kej kriv.By the pot, kdo si ti?"
Sleče si masko in ... Kdo je bil? Harry Styles! Moj fav iz 1d!
"OMG,OMG.OMG,OMG,OMG!"Samo to sem spravila vem in ga kar naskočila.
On pa se je kaj zasmejal in se mi še bolj prikupil.Spustil me je dol in me poljubi.

Niti vedela nisem ,kaj počne.Potem sva šla na kraj ,kjer je bila moja prava prijateljica.Odvezala sva ji noge in roke in potem šli u McDonald'sa.Zabavali so see.
Potem pa še enkrat ne poljubi na lice.Misla sm si WTF? A me osvajaš?
..
11. september 2013
Nekst
13. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg