Forum
Sem Sarah Anabella Minchen stara sem 17let in živim v Londonu z mami Marie Sama Minchen. Živive v hiši, ki pa je definitivno prevelika za naju. Očeta nepoznam saj mami o očetu nesprašujem o njem saj mami to zelo boli ko jo spomnim na očeta, vem samo to da jo je zapustil ko je izvedel da je noseča. Velikokrat razmišljam kdo bi lahko bil moj oče ampak zaman saj vem samo to da je zapustil mojo mami in to je vse kar vem. No pa pajmo na zgodbo.
Bil je ponedeljek zjutraj, zopet sem bila sama doma saj mami dela skoraj po cele dneve zelo malo sva skupaj. Zbudili so me sončni žarki ki so posijali v mojo sobo. Vstala sem in odšla v kopalnico kjer sem upravila jutranjo rutino nato sem se odšla oblečti in odšla sem na zajtrk. Navajana sem tega da zajtrke med počitnicami jem sama saj mami skos dela, ko sem prišla v kuhinjo sem na mizi zagledala listek na njem pa je pisalo ' Jutro ljubica odšla sem v službo v omari imaš palačinke. Zabavaj se. Poljubček mami' ha zabavam se naj s kom. Ko sem pojedla zajtrk in pospravila sem se odločila da grem malo na sprehod, vzela sem telefon in slušalke in odšla. Med potjo sem poslušala glasbo, zelo rada imam različno glasbo saj nisem tip človeka da bi poslušala skos glasbo od določenega glasbenika. Zunaj je bilo prijetno toplo saj je bilo poletje, ko sem prišla do parka sem se vsedla na prosto klopco in opazovala okolje in vse. Videla sem veliko mladih družin, ki se igrajo na bližnjih igralah. Najbolj me je zabolelo ko sem videla ko je neka mala punčka objela svojega očeta takrat sem si mislila zakaj jas tega nikoli nisem mogla narediti. Takrat sem se odločila da hočem spoznati mojega očeta.
21. november 2014
next
10. december 2014
nnwxt
10. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg