Forum
u86656
u86656
Živjo,sem Sarrah in hodim v 3. letnik. Ja imam fanta Nata,ki je tudi v 3. letniku. Skupaj se res zabavava. Tudi moja mlajša sestrica Nelly je zelo vredu. Upam,da se bo to nadaljevalo. To,da bomo vsi srečni,vsi ena družina. Imam mami,ki ji je ime Laurah in atija Robbija(Roby). Kot sem že umenila,res upam,da bomo vsi srečni,vsaj do takrat... In sem že omenila,da imam najboljšo prijateljico Molly? Ja upamm,da bomo res srečni vsaj do takrat,ko se bo to zgodilo...

Jaz:

Nelly:

Moja prejšna frizura:

Mami:

Ati:

Nate:

Molly:

Neeeeeeext??
22. april 2012
next
22. april 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/emoti-and-love-story/32818/1
sorry da objavlam..barte..emotii
22. april 2012
u86656
u86656
Ok! Hwala moji prvi bralki lisici!! Samo zate:
"Drinkk,"bodilka,spet,sem si zamislila. " Omg,saj dons je spet ponedeljek,"sem si rekla. Ja in Molly pride že čez 10 minut. Preoblekla sem se v moja najljubša oblačila in odšla v kuhinjo,da bi si pripravila zajterk. Kot ponavadi sem jedla evrokrem in kruh. " Mami,dons me do 4. ne bo domov,ker bom šla verjetno v Magdonalc,"sem ji rekla. Počakala sem,da je prišla Molly,ter odšla v šolo. V šoli je bilo,kot običajno. Čistilka se je spet drla na učence iz. 4 letnika,saj so kadili v šoli in metali ogorke na njeno nogo,ter na punce,ki so naprfumirale celo garderobo z moškim sprejom. Ravnateljica pa nič,kot vse po starem. Seveda vsi smo se navadili tega,razen čistilk. "Natee,"sem zakričala,ko sem ga vidla in stekla k njemu. "Sarrah,kako si,"me je vprašal. "Kot običajno,"sem mu odgovorila. Res je bilo vse,kot običajno,a kmalu ne bo več...

Neeeeeeeext??

Današnja oblekca za v šolo:

22. april 2012
tnx.....aja pa next!!!
22. april 2012
u86656
u86656
NP.
Ja prva ura matematike,nisem odlična. Bila je živa beda. Stara ga. Janet,se je obrnila in rekla potihoma" Ali vsi razumete,kako množiti točke?"seveda se meni še sanjalo ni,kaj to pomeni. Ta starka je bila res podobna zombiju. Seveda je na šolo prišla pred 2. tednoma in je bila res tako čudna. V šolo je zmeraj zamujala,kakor učitelj z geografijo,učiteljica za slovenščino in celo čistilka. "Nate,res je čudno zdaj na šoli,ko smo dobili toliko novih učiteljev in učiteljic,"sem mu rekla,ko sem ga videla na hodniku. "Saj vem,samo ne skrbi Sarchy ,saj veš,da sem ob tebi," mi je prišepnil. Tako ga imam rada.

Po končanem pouku smo z Natom in Molly odšli v Magdonalc na kosilo. Moj pomfri in coca cola mmmmmm. Vse je dišalo,kot ponavadi. Rada imam magdonalc. I magdonalc. No,saj ga imam res rada. Ko sem popila coca colo,sem se lotila mesa,ki je bil tako dober,sočen in mehek. Njammi. Ali sem že omenila,da je moja najljubša hrana riž?? Zelo,zelo,zelo,zelo ga obožujem. Tudi Nate ga. Ja Nate me je po koncu pospremil domov. "Adijo,"sem zakricala za njemu. "Čauu,"mi je odgovoril. Ko sem prišla v hišo,pa sem se morala soočiti z nenavadno odločitvijo...

Neext?
22. april 2012
next!!
22. april 2012
u86656
u86656
In ta nenavadna odločitev je bila,da se selimo. Selimo na drugi konec mesta,ampak,da bom na isti šoli. Druga odločitev pa je,ali,da se ne selimo in,da zamenjam šolo. 1. odločitev,je zame veljala. Nikoli ne bi zapustila šole. Zaradi prijateljev.

" Kakšni pa bodo sosedje,"sem vprašala očeta. "Nevem,nisem še vprašal,ampak selimo se že jutri" " KAAAAAAAAAAJ???? A se ti je čist udtrgal??????? " Lej ali prvo ali drugi ali bi že jutri hodila na novo šolo,ali pa bi že jutri bila v novi hiši. "Zakaj natanko pa se selimo?? " Ker,ker nni važno.

Ja minil je dan in že takoj po šoli smo se selili. To hišo,bomo imeli za vikend,ampak j bomo obiskali le rredkokdaj. Hiša je bila res grda. In moja soba,da ne umenjam. Bila je res fuj nagravžna. In,in,umazana od pajčevine. Ker smo s seboj vzeli še stole,sem jo čisto spremenila. Imela sem staro škripasto posteljo,ampak ker smo s seboj vzeli še barve za steno,sem vzela modro in zeleno,ter malo pobarvala stene.

Spala sem res zelo zelo zelo neudobno. Nalsjednji dan pa sem videla sosede. Ojoj naša soseda je bila...

Neeeeext??

Naša nova hiša:

Next??
22. april 2012
NEXT
22. april 2012
next
22. april 2012
next
22. april 2012
next
22. april 2012
nexxt!
24. april 2012
next
24. april 2012
neeeeeeeeeeeeeXT
24. april 2012
u86656
u86656
okk
25. april 2012
NEXT!!!
25. april 2012
u86656
u86656
Naša nova soseda je bila naša učiteljica ga. Janet! Nisem vedela,da živi tukaj v tej stari okolici. Ja no,ampak njena hiša je bila nenavadna. Bila je lesena podrtija,njena streha pa je bila z zelo velikimi luknjami. Na njenem vrtu je kot bi padla bomba. Imela je polno lukenj in polno križev na njeni ne čisto zelenici ampak bolj razdejanju. Na srečo še ni pogruntala,da sem jaz njena nova soseda,no in upam,da še ne bo. Tako všeč mi je,ko urejam sobo,ampak moram priznati,da me je strah. Moja bff Molly,je seveda skoraj dobila živčni zlom,ko sem ji povedala za mojo sosedo,saj jo je strah zame in bila je tako čudna. Ja ni bila čudna samo ona,ampak tudi drugi. Res zelo me je strah,saj gre ona ga. Janet pozno ponoči ven in potem spet ob 7.00 nazaj domov. Ko bom raziskala upam,da bo vse vredu...

Neeeeextt??
HWALA USEEM ZA NEXTE!
25. april 2012
NEXT!!!
25. april 2012
next
25. april 2012
Nextii!!
25. april 2012
u86656
u86656
oki thx za nexte
02. maj 2012
u86656
u86656
V šoli je kot ponavadi vse čudno. Zdaj se večinoma pogovarjamo o naši krvi,in učiteljice,kar naprej delajo teste o našem življenju,teste krvi in ostalo. Ko zagledajo kri,se začnejo sliniti. Pogovarjamo se tudi o... Mesu! Fuj,vsem nam se to kar gabi. In učiteljica je čisto zmešana,mislim neumna.

Sorč,dons je mnal mal napisan naslednič več!
02. maj 2012
Neeeeext!!BIG NEXT!!
02. maj 2012
nextii!
02. maj 2012
neext!!
zelo dobro pises
19. avgust 2012
u90832
u90832
Am zbrisala sem se na temu uporabniku in sm si nrdila zdej hot chocolate! Mam že novo serijo! Dam link kuj!
19. avgust 2012
u90832
u90832
Jst sm bla Emo Love!
19. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg