Forum
Zoja; 12 let. glauna useba.
Leja; njena sestra. am. 16 let (;
Aljaž; zojina simpatija n.n 13 let.
Katarina; zojina BFF :3
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
n.n
25. december 2010
Zazrla sem se skozi okno. Zunaj je snežilo in jaz obožujem sneg. Rada imam sankanje in smučanje. Stara sem 12 let in imam sestro Lejo. Lepa je kot… ne vem… sonce ali luna na nebu ! ima črne lase ter živo zelene oči. Njena koža je brez ene napake in bleda kot sneg. Use je bilo v čistem nasprotju z mano. Moji rumeni lasje ter moje rjave oči… nisem si bila všeč. V šoli so me radi zbadali z zajkljo samo zaradi mojega trapastega imena. Zoja? Je to sploh kakšno ime?!
sovražim se… v razredu imamo fante ki me ves čas samo zafrkavajo ! ves čas si izmišljajo trapaste vzdevke ali laži s katerimi lahko vzbujajo pozornost. Morda se ne zavedajo da ljudje nismo iz kamna kot so morda oni sami ampak da imamo čustva in nas take žaljivke prizadenejo. A seveda ne verjamem da bi njim bilo vseeno če bi jas njih zbadala ! z Lejo pa se tako ali tako nisem pogovarjala. Bila je tako važna da mi je šla na živce in sploh se ni želela pogovarjati z mano. Rekla je da sem »debilka« in ji je žal da sem njena sestra. Res nimam sreče. Všeč mi je en fant na naši šoli… ime mu je Aljaž ! včasih me pogleda naravnost v oči in buli vame da mi je že malo nerodno.
25. december 2010
nextala bom če boste brali & komentirali.
so..?
25. december 2010
Jaa pliiz ann...
N
E
X
Š
T
25. december 2010
(;
25. december 2010
nexti noo!