Forum
ojj, js prvic pisem tuki zgodbico pa upam da vam bo usec. sla se bo pa o zmajih, ljubezni.... u glavnem bo ena fantazijska.

Moje ime je Rose. Zivim na gorski kmetiji, kamor nikoli nihce ne pride. Zivim sama, pa ceprav jih imam komaj sestnajst. Doma skrbim za snezno belega konja.
Vsak dan grem jahat, saj me to spravi v dobro voljo po soli. Nekega dne pa sem v gozdu nasla OOGROOMEN pisan kame. Bil mi je tAko vsec da sem ga odnesla domov. Bil je zelo trd. A ob njem sem imela cuden obcutek. Ko je nanj posijalo sonce, je postal malo prozoren in izgledalo je kot bi bilo nekaj notri. Kamen sem doma polozila v stekleno krsto. Ces teden dni pa se je zgodilo nekaj cudnega. Ko sem prisla iz sole je bil kamen razbit na pol, hisa pa je bila se bolj razmetana kot ponavadi.......

next ??
20. marec 2013
next !!!
za začetek je kr dobro
21. marec 2013
zgrabila me je panika, stekla sen u svojo sobo. !!! tam je bil zmaj! sicer zelo majhen, ampak saj zmaji ne obstajajo! no tako se si vsaj mislila, do tedaj. ko me je zagledal je začel hoditi proti menii. malo sem se ustrašila samo sem videla da mi nič noče. bil je full cute.
in prijazen. pobožala sem ga. od takrat naprej je živel pri meni. en dan pa sem šla z zmajem v gore in tam je bbil en moj sošolec, ki mi je bil že od vrtca ušeč, a nisem vedela če se tudi jaz njemu, ker sva bila samo najboljša prijatelja. hotla sem skrit zmajčka (ki je bil takrat že tako visok kot sem jaz) pa ga je on že videl. byy the way fantu je ime Max. ima noro lepe zeleno modre učke in res noro postavo pa čupo in je na sploh najbolši.
M: O Rose... ka pa ti tuki??
R: emm... ja... nič, tuki sm usak dan...
M: ee... in kaj je tisto za tabo-če smem uprašat??
R: oo nič niiii... a si mar kej vidu ??
M: no dej nehi no... pa sj veš da ti pred mano ni treba nč skrivat !!
R: ja ampak vseeno...no ja.... a oblubiš da neboš nobenemu povedov ??
M: neee !!!
zdaj se pa umakni da vidim kaj je tisto kar skrivaš ..........
2x next ??
21. marec 2013
next next
21. marec 2013
drgač sm mela u mislih drgače sam hvala k se ti tok mudi brat
21. marec 2013
mal počak da se še naprej spomnem
21. marec 2013
ok
pa dej pliss še dons
21. marec 2013
bom mjbi
21. marec 2013
zvečer alpa če bo čs še prej, če pa nam mogla pa drugič...
21. marec 2013
no evo loh pa kr ze zj ceprov LlOoLlYyPpOoPp se edina zanimas za tole...

M: KAAAAJ!!?!!?!!
R: to ni kaj, to je zmaj....
M: a je toj??
R: ja moj je ja ka pa si mislu !??
M: emm... nc nism mislu sam... zaka mi nis nc povedala !!?
R: kerr... emmm... nevem noo... pac ... nobenmu nisem ane sicer pa tud js komi kej govorim z usemi ker sem vedno tiho in zato me ne marajo pa sama zvim in se nimam s komu za pogovarjat razen s tabo...
M: ja zakaj mi pa nisi povedala ce se samo z mano lohka zgovarjAs !!!?
R; ker mi nebi vrjeu in bi zgubla edinga prjatla k ga mam in k mi....
ah nc nism hotla rect pozabi....
M: kaj si hotla rec!?? povej!
R: no edino osebo ki mi pomen..
M: !??? ADIJO SE VIDVA !!!!
R: sem vedla da ne bi razumeu nooo... a ne morem zdrzat tih takt ko je treba nooo!!
ko je odsel sem se nekaj casa jokala tam , preklinjala tisti dan... potem pa sem odsla domov. tisto noc nisem spala. Tar (tako je bilo zmajcku ime, zdaj je bil star ze dobra dva tedna) je celo noc ropotav, da nisem mogla niti razmislat o Maxu, kaj sele da bi zaspala !! Zjutraj sem zbolela. Imela sem vrocino in neprestano sem bruhala pa cetudi nisem nic pojedla. Menda je bilo krivo ravno to, po zdravnikovem mnenju bi morala pridobiti na tezi... NI SANS !! raje umrem kot da se zredim... torej se mi je stanje zacelo slabsati. ko pa se mi je zdelo da mi res nebi moglo skoditi, ce bi pojedla kaj, sem se oflocila da bom od zdaj jedla malo vec. stanje se mi jemocno izbolsalo, teza pa se na sreco ni spremenila. Tista dva tedna ko nisem hodila v solo sem v glavnem pospravljala zmesnjavo ki jo je napravil Tar. bila je nedelja, ko je zazvonil telefon. bila sm presenecena, ker ga ubistvu uporabljam le kadar poklicem zdravnika ali v solo. bil je Max !!
M: hejj... lej sori ka sem biu zadnic tak samo... vsa ta leta sva ze najboljsa prijatelja ti pa mi do zdej nisi upala poved da sem ti usec !??
R: Ce sm se pa bala da nebos vec hotu bit moj prjatel...
M: !!!!!!!!!
R: ka je ??
M: ehhh... mmm... aves... sj ti si tut meni usec... pa ko si rekla da nimas prjatlou... nism biu jezn nate, ampak zato ker so usi tako neumni... a si vedela da je sedetipou iz nasga klassa vate !!? pa noben ti nupa povedat ker misljo da niss druzabn covk pa...
R: cak mal a poj mam prjatle !??
M: jaa ampak ti tega ne upajo pokazat ker jih je strah da bi jih zavrnila...
R: kot je bilo strah mene da ti povem to !!
M: no ja tako nekako...
R: jooj hvala ti
M: kaj pa sm naredu ??
R: ti m3e razumes in to mi velik pomeni ves...
M: no pa zdej... ko veva da ..... sva drug drugmu usec a bi...... hodila zmano ??
R; se prasas !! itaq da JAA !!
....mogoce se naucim biti druzaben clovek??
M: haha mogoce ti pa uspe haha... me lahko jutri zjutraj poakas zunaj pa greva skupaj u solo ... mislim ce si ze zdrava ....
R: ja okej super komej ze cakam !!
Naslednje jutro pa..........
21. marec 2013
next !!?
21. marec 2013
hey hoy sm ze nazaj
nexxt... a lahko js tole stran delim da bo folk mal vec brau k je dost kul... komi cakam da se bo res zacel
21. marec 2013
ti kr del ni problema...
tnxx k misls da je kul...
pa ja, to je biu res samo uvode
21. marec 2013
hitr next k me ze zanima ka je blo pol...!!!
21. marec 2013
waiiiit !! neda se mi sto delov na dan ampak se bon pa pac mal potrudla glede na to da mam cas .....
21. marec 2013
tko da ubistvu kr pocas pisi aprov ker js poca berem in se mi res neda sto na dan brat ok ??
21. marec 2013
ok ok
21. marec 2013
nextjte pliss
.........................................................
ko sm stopila skozi uhodna vrata me je ze cakal Max. Rekeu je da mora govorit zmano.
Js: kaj pa je... mislm nekam cudn si dones
M: amm nc ni no se bova drugic zmenla dijo
Poljub za pozdrav pol je pa kr seu !! ko sm hotla it nazaj noter sem na vratu zacutila nekaj vricega in toplega... bila je kri !! no pravzaprAv krvau list... na njem je pisalo:
Ce jutri do 12-ih ne pripeljes zmaja na Dvozob nebos nikoli vec videla Maxa. Odloci se. Pridi sama in poskrbi da nihce ne izve kje si.
OMFG!!! Ne ni pa sj ni res stari to se mi sam sana... najbolsbo da use skp prespim.
MAX !! je bila moja prva misel zjutraj, in kar vrglo me je pokonci. Hitro sem dala gor kratke hlace in navadno belo majco potem pa vzela Rixso in zacela hodit. Dvozob je bil navvisji vrh tukej pr ns in je bil precej blizu moje hise. Razmisljala sem o tem, kaj bova z Rixo ko prispeva... mislim saj ce je Maxa ugrabil nek serijski morilec mu jas nebom mogla pomagat, Rixa pa kljub temu da je zmajevka se ni zacela bruhat ognja.
Koncno sva prispeli. In zagledala sem...
.................................................................................................................
Nextejte no pliss pa kdo mislte da je biu tm ??
10. junij 2013
u102679
u102679
nexttttttttt
10. junij 2013
tnx za nov next
..............................................................................................
Tam je biu Max !! Lezal je na travi in iz rane na glavi mu je tekla kri. Stekla sem tja in se zacela jokat, Rixa pa je ostala skrita za vsak primer. Ko sem pogledala na uro sem videla da sva bili pozni in se mi je zdelo da je anonimni morilec ze sou in ubil Maxsa. Mislila sem da se bom ubila se jaz. Moj edini prijatel, moja edina ljubezen.... sm razmisljala. Potem pa sem v glavi zaslisala glas, Ne skrbi jerekel. Gdosi sem uprasala. Rixa sem, gdo pa drug. Sem dobila odgovor.
Kako naj ne skrbim ko je pa mrtev
Ni se mrtev, srce mu se rahlo bije. Dvigni ga name da ga odnesem v najino hiso.
Prav ampak morava biti zelo hitre.
Ko sem prisla domov sm ga oskrbela z vsemi zdravilnimi sredstvi ki sem jih premogla. Nasledni dan se se ni zbudiu. Potem je prisel ponedeljek pa torek in sreda in nakoncu je tudi Rixa priznala da je mrtev. Rekla sem da ga bom sla pokopat v jamo Lume, to je bil sveti kraj. Tedaj pa je Rixa pobesnela. zacutila sem naval energije in naenkrat je Max odpru oci. Povedala sem mu kaj se je zgodilo in od takrat naprej se nisva vec locila. Nato sem kmalu za tem na istdan u soli dobila tri negativne ocene. In ko sem ze mislila da ne more bit se slabse...
10. junij 2013
nextejte
P.S. enkrat umes bom skenirala slikce d oseb pa to k bom sama ilustrirala pa bim objavla ko se mi bo dal

nextejte plss
10. junij 2013
nexxt
10. junij 2013
u102679
u102679
nextttt
10. junij 2013
next next next no ne da se mi spet tri mesce cakat ;P
10. junij 2013
sorri lolipop sam tiste tri mesce k si ti cakala sm se js utaplala u šol... kos sm ze sita
..........................................................................................................................................................greva na malco
je reku Max
fuuuj noo ze spet smo mel plesnov kruh... haloo !!? a res nimajo kj normalna za jest... glih nesla sm svoj kruh u smeti ko je u jedilnci zapihau vetr. kr tako on niker je zapihau veter. in pol je nastala megla. in punce so zacele vrescat. potem pa sem na drugem koncu jedilnce slisala maksa. na ves glas je zaupiu naj mu pomagam stekla sm tja, zgrabija miskega za nogo in izginila skupaj z njima. pojasvili smo se na nekem pokopaliscu. blo je res skeryy. midva z Maxsom sva se stiskala drug h drugemu moski pa je hodil v krogu in naja opazoval. potem sem zaslisala krik. no ja ni bil ravno grik, bolj glasen raskav zvok je presekal tisino. z Maxsom sva prestraseno gledala okoli sebe pa nisva nasla nic. tudi moski je izginil kar tako. naenkrat pa so zaceli iz vseh strani prihajati ljudje.
hvala bogu, sm si mislila... zdaj sva resena. a potem se je izkazalo da so bili to pravzaprav zombiji. Kricala sem. Kricala , a iz sebe nisem spravila niti piska. Nihce ni slisal, videl niti cutil mojega strahu. Vsaj tako sm mislila. Bila sva na robu smrti. Potem se je zabliskalo in padla sem v nezavest. ...
...................................
nextejte/oglasujtepredlagjte karkol
10. junij 2013
nexxtt dej hit k si ublubla da mi nou treba do 2014 čakat... po fbju sma se menle !!
21. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg