Forum
u86741
u86741
Odločila sem se da napiše zgodbico.To bo sicer že moja druga zgodbica,prvo zgodbico pa pišem z svojo prijateljico Katjašo če želite berite : http://www.igre123.com/forum/tema/poletni-soncni-zahod/40650/.
_____________________________________________________________________________________

Naj se vam predstavim sem Melody Clark Raintree stara sem 18 let živm v Los Angelesu sicer v veliki hiši z 41 letno mamo Suzan (ki je sicer igralka in po cele dneve je ni doma) !!z 43 letnim očetom Marcusom (ki je tudi igralec ina ga po cele dneve tudi ni doma) z devet letnim bratom Nejem in z devet letno sestrico Liz (seveda sta dvojčka )
In imam tudi dve najboljši prijateljici Clare in Nino.Seveda sta tudi stari 18 let ja itak če smo sošolke in BFF.
ZAČETEK:
DRRIIINNN DRIINNN,je zvonila budilka zjutraj.Enostavno se mi ni dalo vstati plus tega še je danes prvi dan šole joj sem rekla in hitro šla v kopalnico se uredit.Nato pa sem se še obleka v tole: http://www.polyvore.com/untitled_161/set?id=59147687#stream_box .
Halo saj si vendar ne bom oblekla bunde ali?? saj ne hec hh če pa je poletje naj še uživamo .No hitro sem se oblekla in nato šla po stopnicah v kuhinji in klicala Neja in Liz naj prideta v kuhinjo,in v trnutku sta bila zdraven mene.Danes sta mama in oče doma saj samo pol dneva zato,ker je danes prvi dan šole.Mama nam je prpravila zajtrk in nato nas je peljala v šolo.Ko smo se pripeljali do šole me je samo zmrazilo ko sem videla Klaro!!(Klara je moja sovražnica že od osnovne šole!!).Mamo sem vprašala če Neja in Liz pospremim do do razreda a rekla je da bo ona,ker se mora z učiteljico nekja pogovoriti.Okej rečem in odidem iz avto .
Za vogalo že zagledam Nino in Clare,takoj jima stečem v objem.Nekaj časa še se pogovarjamo nato pa je čas za pouk prva ura je bila dokaj kul druga in tretja pa brezveze.In končno malica z Clare in Nino smo se vsedle na naše staro mesto zunaj,za klopco.Po nekaj minutah pa pride klara in njene dve pudilci!!Nina in Clare sta mi rekli,da nima smisla da se kregam ampak ne morem dovoliti da me ima za kurvo in tašne stvari.pogovor :
Klara : oh glejte te tri pa so stoprocentno z smetišča prišle!!ah Melody ti bi pa bi lahko bila malo lepša hahah (vse so planile v smeh)
jaz:hahahh Klara(namenila sem ji grd pogled)v čem pa bi lahko bila lepša??
Klara:halo to a se že vidi v čem !!! ja normalno,da v obrazu v postavi in tako dalje ..
jaz: poglej se kakšna pa si ti sploh nimaš pameti !!
Klara:hahaahhah imam eno idejo če bo Nick šel s tabo na maturanskega te bom pustila na miru !!
jaz:kateri Nick??
Klara:halo Nick saj veš tisti kateremu se jas dopadem!!in on je lani prišel na našo šolo!!
jaz:glih ga preveč ne poznam !!ampak vem katerega misliš!!
Klaraaj nima veze uglavnem je tvoj in moj sošolec in če greš z njim na maturanca te pustim na miru !!!sploh pa ne bo hotel iti s tabo ,ker si zguba!!
jazoš videla !!!(in ji namenim grd ubijalski pogled)
odšle so vstran!!huh sem si rekla,katerega Nicka misl??
Nina: onega saj veš saj malo je kjut !!!!
Clare:malo on je zlo kjut!!
jaz: okej bom že videla kateri je !!!in bom ga tudi vprašala za maturanca!!
Pograbila se pladenj in se vstala in hitro odšla v jedilnico tam sem pustila pladenj.Po jedilnici sem šla ven k Nini in Clare ampak med hojo sem skoraj padla,ker mi je Klara podstavila nogo,nato pa me je negdo prijel ..

kdo jo je prijel Izvete kmalu .... next??
vesela bom kometarov in tega ......

boš bral/a??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. oktober 2012
u86741
u86741
jas Melody:

mama Suzan:

oče Marcus:

30. oktober 2012
u86741
u86741
brat Nej :

sestra Liz:

prijatelca Nina:

30. oktober 2012
u86741
u86741
prijateljica Clare:

30. oktober 2012
u86741
u86741
In to je naša hiša:

hahah vem zelo velika!!! hvala bogu še nimamo stražarov in totih ljudi hahah!!!
30. oktober 2012
Next!!!!!
30. oktober 2012
u86741
u86741
Pograbila sem pladenj in se vstala in hitro odšla v jedilnico tam sem pustila pladenj.Po jedilnici sem šla ven k Nini in Clare ampak med hojo sem skoraj padla,ker mi je Klara podstavila nogo,nato pa me je negdo prijel.Oh sem rekla fant pa se je samo zasmejal
jaz:hvala
on:ni kaj.mislim,da me še ne poznaš prav,sem Nick
jazh seveda točno,jas sem Melody.
(nasmehnil se mi je in jas njemu )
Nick:lepo ime
jaz:hvala.zdaj pa če mi prosi oprostiš bi morala iti adijo.
Nick:adijo
waw to je Nick sem si rekla wow sploh ni slabi haha.
no mislim,da bom zdaj šla v razred.....končno konec pouka danes sem šla peš domov zato,ker je mama v službi maladva pa sta pri teti.Oh sladoledar hah hitro sem si šla po sladoled in se vsedla na klopco ka pa naenkrat sem imela sladoled na svoji majici pa daj no sem rekla ter se vstala pa kaj je tebi Klara??
klara:meni ahhahha poglej sebe hahh oprosti ampak nimam časa za take luzere kot si ti!!
jaz:ti meni da sem luzerka.Klara prosim nehaj pa samo sebe poglej pa me že enkrat pusti pri miru !!
Klara: samo malo naj nekoga pokličem(pogovor je potekal takole
klara:živjo dragi brat prosim če prideš na igrišče v parku.
on..............
klara:hvala ti )
klara:no zdaj če ne boš odnehala aja pa saj ne rabiš povabiti Nicka na maturanca lahko odnehaš.!!
jaz: okej no sploh pa nisem imela namena!! morem iti adijo.
Glih ko sem hotela oditi me je negdo močno stisnil za roko auu sem rekla.
preobrnila sem se in videla nekega moškega.
klara:no vidiš to je moj brat in če boš pametna po te on spravil v red.!!
jas: pusti me !!
on: hahahhahahha
klara : no Melody zdaj pa hitro domov!!
odpravila sem se domov ampak roka me je še vedno bolela au
domov sem prišla okoli sedmih zveečer ker sem še šla malo v mesto.Ko sem prišla domov ni bilo nikogar.Na mizi pa sem našla listek pisalo je tole:
Draga Melody!
ta mesec in naslednji nas ne bo doma ker smo odšli na morje in pote še smučat tako da prosim pazi kaj delaš in bodi pridna tvoja .
starša ,bratec in sestra.

Kul sem rekla haha končno sama doma.Odšla sem pod tuš in nato spat,ker sem bila utrujena.
(zjutraj)
AHH kako se je lepo zbuditi roko sem hotela premakniti ampak me je bolela au sem reka že spet pa daj no pogledala sem si in omoj bog kako je bilo vijolično plavo šit hitro sem šla se uredit v kopalnico n nato sem še se oblekla: http://www.polyvore.com/untitled_149/set?id=56537073#stream_box
waw zdaj moram še meti dolge rokave na vse zadnje,zunaj pa tako vroče !!!sem zastokala.No hitro sem se odpravila v šolo med potjo sem srečala Nino.
jaz: hej Nina kje pa je Clare?
Nina: hej,Clare ne vem hhh
jaz: aha
nina: kaj pa ti z dolgimi rokavi ??
jaz: pa saj veš malo za spremembo (sem zmumlal nekaj)
nina: hahah aha
prišle sva pred šolo ojoj sem si mislila zato ker že Klara prihaj k meni.
Klara: zdravo (sovražno je rekla)
jas: zdravo
Klara: lahko govoriva na samem!!?
jas: nina me lahko prosim počakaš tam.
nina: ja okej
klara: kako si se odločila ?
jaz: če ti lahko po resnici povem se za sebe brigaj !!!
(klara me je močno prijela z roko ki me boli!!)
klara: da nisi nikomur povedala kaj se je zgodilo včeraj jasno!!
jaz: ja haha kaj pa če povem!!??
klara: potem pa se pazi muahahaha!!no zdaj pa hitro pojdi v razred!!
džala sem se za roko ker me je tako bolela.Odšla sem do Nine.
Nina: in si opravila z ono kurvo Klaro??
jaz: ja hhh
nina: no pridi grema se perinat skozi to gužvo,mam še eno vprašanje bi nocoj šle malo po lokalih da bi neke fante spoznele hh
jaz: lahko ja
nina: okej zdaj pa pridi.
KO sva se prerivavale skozi to gnečo dijakov sem se skoraj da zaletela v vsekega skoraj 100-krat.au sem rekla ko sva končno prišli v razred.z roko sploh nisem mogla nič,ker me je tako bolela.No zdaj mamo angleščino pa še prostor za sedeti si moram najti !!
Nina si je vsedla zdraven Clare končno je prišla sem si rekla huh tam š je bil neki fraj sedež zdraven nekega fanta.uhh in ta fant je bil Nick oh.
jaz:Hejj Nick (ga zmotim pri pogovoru z njegovimi prijatelji).
Nick hejj amm Melody saj ti je tako ime ali?
jaz:ja (vav še mojega imena si ni prav zapomnil jezos ahah).amm si lahko usedem zdraven tebe,ker nikjer drugi ni praznega stola .
Nick: ja seveda si lahko
(namenil mi je lep nasmešek)
jaz: hvala(in mu vrnem nasmešek)
učiteljica je nekaj razlagala midva z Nickom pa sva samo gledala drug drugega in se smehljala.nato sem pogledala malo vstran in videla Klaro ta pa mi je pokazala ,da me bo ubila ni mi bilo mar za njo raje sem še vedno gledala v Nicka.
next???
30. oktober 2012
omg kak svetouno next!!!!!!!!!!!!
30. oktober 2012
u86741
u86741
----------------------------------------------------Nick---------------------------------------------------

Sem Nick Donavan star sem 18 let sem edinec in živim s očetom mame nimam,ker je umrla v prometni nesreči.Z očetom živiva v veliki hiši.

jas Nick:

moj oče :

hiša:

Pri angleščini je bilo najboljše sedim s perfektno punco aw.Celo angleščino sva se samo gledala.Nič drugega sploh nisva poslušala učiteljice.Končno konec ure in zdaj malica Melody je odšla prej z razreda od mene,ker sem se pogovarjal z prijatelji.V jedilnici nkjer nisem videl Melody zato sem šel pogledat ven in jes bila je zunaj z dvema dekletoma zato sem se odločil,da se bom danes vsedel zdraven njih.

----------------------------------------Melody----------------------------------------------------------

Videla sem Nicka kako me gleda zato sem rekla Nini in Clare,da danes ne bom malicala in sem se vstale ter odšla vstran samo jaboko sem si vzela.Odša sem si sedet na tribune razmišljala sem o vsem mogočem.Ko na enkrat nekaj zropota bila je Klara in njen brat.
Moje oči so bile že polne solz ,ker sem vedela kaj sledi.
Klara: glej glej kaj pa j tukaj Simon haha
Simon ali njen brat: hahah a ni to Melody
jaz: Klara prosi pusti me,na miru!!
Klara: haha ne ni šans zakaj pa me nisi danes ubogala ko sem ti pokazala nekaj ??
jaz: zato pač ker nisem prosim pusti me!!
klara: Simon pridi sem
jaz: (klara je nekaj šepnila Simonu na uho,danisem mogla slišati)
klara : okej zdaj grem ja vidva pa se malo pozabavajta hahhaha
simon: seveda da se bova haha
jaz: ostala sem bre besed
Minilo je nekaj minut in hotela sem pobegnti ampak mi ni uspelo Simon me je prijel in boksnil v trbu.Takoj sem bila na tleh nisem imela moči.čez kakšnih 2o min.sem se vstala ter odšla v razred Nina me je vprašala kje sem bila rekla sem ji ,da na tribunah.Bilo je konec četrte ure po tej uri pa smo imeli športno nisem vedela kaj naj rečem učiteljici zato sem se vse eno preoblekla v športno opremo in še jopco da se moja roka ne ne bi videla.Na igrišču smo se postavili v vrsto sicer na eni strani igramo punce na eni pa fantje.Učiteljica mi je rekla naj si slečem jopico ampak si nisem hotela nato nas je razdelila v skupino in mene sicer na gol.Žogo je imela Klara in vedela sem kaj bo naredila z polno hitrostjo je teklapoti meni in mi žogo nabila v želodec auuuu sem zastokala,v svoji glavi pa sem si mislila že drug udarec v trebuh danes .Kar padla sem na tla.

......................................................Nick................................................

Igrali smo nogomet zunaj na igrišču punce na eni strani mi pa na drugi sicer smo mi imeli malo odmora in smo gledali punce kako igrajo.Naenkrat pa je Melody dobila žogo v trebuh takoj sem tekel do nje .Učiteljica za športno mi je rekla če jo lahko nesem v garderobo seveda sem jo takoj dvignil in nesel.
( v garderobi)

.............. izvete pol hhh next????
30. oktober 2012
alo next!!! nujno!!!!!
30. oktober 2012
u86741
u86741
že delam na tem
30. oktober 2012
u86741
u86741
...................................................Melody....................................................

odprla sem oči in rekla ah moj trebuh tako zelo močno me je bolel,da se niti premakniti nisem mogla zato mi je Nick pomagal vstati prvo nisem bila sigurna če je bil on potem pa sem bila prepričana,da je bil on hh,ker sem videla te njegove prelepe oceannsko modre oči bil je popoln.Ko sem bila na nogah sem stopila za omarco,da sem si laho preslekla majico,da Nick ne bi videl mojih modric po roki in trebuhu.Upss rečem in vidim da nimam jopce na klopi kaj pa zdaj sem se vprašala? nočem,da Nick vidi ,da imam modrico skoraj po celi roki.
jaz: Nick morda veš kje je moja jopica?
Nick : Ja tu je ti jo prinesem ?
jaz: ja prosim.
Nick: okej
jaz: Nick rajši ne prosim !!
Nick : zakaj pa ne Melody?
jaz: zato,samo mi jo vrži rajši bo boljše!!
Nick : okej izvoliš
jaz: hvala
Huh hitro sem si oblekla jopico in obula čevlje ter odšla do Nicka.
Nick: Si se že oblekla?
jaz: kot vidiš sem hh
Nick : okej lahko me tu počakaš pa bova šla skupaj domov če hočeš samo reoblečt se grem.
jaz: okej bom te počakala.
(po 10 minutah)
Nick: sem že
jaz super sam kje pa maš majco?
Nick : ah sam res to sem te glih mislo uprašati če si jo kje videla ?
jaz: ja mislim,da je v naši garderobi ti grem ponjo?
Nick: ne bom,kar sam -nasmehnil se mi je .
seveda sem mu nasmeh vrnila.
Oh Nick ima tako popolno telo aw. najrajši bi se raztopila !!
Nick: Tako zdaj pa lahko greva
jaz: okej
Nick: in se počutiš dobro ?
jaz: ja nigdar boljše(zakaj lažem joj)
Nick: okej
jaz: Vbistvu Nick sploh se ne počutim dobro !!
Nick : (samo me je gledal )
jaz: pridi hitro!!
Nick: kam?
jaz:v mojo hišo !!
Nick: aha
jaz: ja .no zdaj ti lahko povem zakaj se ne počutim dobro .
Nick: okej povej mi
jaz: amm amm ne vem če ti lahko zaupam
pi pip pi pip mi začne telefon zvoniti.
sporočilo
Če komur koli poveš vedi,da bo obžalovala!!sigurno veš gdo je to!!hahah

Bila sem ne vem kaj potrta nevem joj najraje bi začela jokati ampak ne smem zato,ker bo Nick vedela ,da je nekaj zares narobe!!

Nick: je vse vredu Melody??
jaz: ja Nick samo en predlog imam prosim ,da se nigdar več ne pogledava v oči in,da nigdar več ne spregovorva!!!
Nick : zakaj pa to?
jaz: zato Nick!!Ker bo to najboljše za naju oba !!! prosim če odideš!!

.................................................Nick.......................................................

Nisem vedel kaj se dogaja z Melody ampak je bila zelo prestrašena in oči je imela polne solz.Zato sem enostavno odšel nsem je hotel prestrašiti al pa kaj.
jaz: Melody ?
melody: ja ?
jaz: Lahko dobim vsaj tvojo telefonsko ?
melody: ja izvoli 031675489 (izmišljena)
jaz: hvala adijo(najrajši bi jo objel in poljubil a si nisem upal ne vem zakaj ne)
melody: adijo
Odpravil sem se domov stuširat ter problečt,ker danes bom šel malo v gostilo in tako naprej ....
30. oktober 2012
NEXT!!!!!!!!!!
30. oktober 2012
u86741
u86741
...............................................melody.....................................................

Po Nickovem odhodu sem neprestano jokala.Ampak enkrat sm mogla nehati zato sem hitro skočila po tuš in se uredila za nocoj ,ker greva z Nino ven juhu oblekla sem si tole v bistvu sem bila tako zrihtana: http://www.polyvore.com/untitled_109/set?id=53639830#stream_box
No ura bo kmalu sedem Nino moram poklicati ahh negdo je pravkar pozvonil hitro sem stekla dol in odprla vrata bila je Nina ahha
jaz:zdaj sem te mislila poklicat
Nina:res haahha greva komaj čakam da spoznam hude fante.
jaz: hahha okej greva .
med potjo
nina: ti pa že spet z dolgimi rokavi haha
jaz: tako mi je všeč heeh
nina:res lepo,končno prišli sva .
jaz: ja hahah
Lokal je bil poln zato sva se z Nino odločili,da greva do šanka
natakar: izvolita?
nina:meni dve vodki
jaz: dve teqili in dve vodki prosim.
Ko sva dobili pijačo sva šli plesat kdo pa ne i če je tako dobra glasba.
Kar naenkrat pa me negdo prime okoli bokov ko sem se bornila sem videla da je to..

next???
30. oktober 2012
omg next!!!
30. oktober 2012
u86741
u86741
Ko sva dobili pijačo sva šli plesat kdo pa ne i če je tako dobra glasba.
Kar naenkrat pa me negdo prime okoli bokov ko sem se obrnila sem videla da je to Nick samo sem gledala nisem vedela kaj naj storim.In kar je iz mene bleknilo
jaz: Nick kaj delaš tukaj?
Nick: z prijatelji sem šel malo ven pa ti?
jaz: z Nino sem.Ampak kot vidiš je več ni
Nick : vidim
(oba sva se zasmejala)
Nick : amm si za ples ?
jaz: oprosti Nick ampak ne moram iti.
Nick : okej

Hitro sem odšla domov zato ,ker nisem hotela ,da naredim kaj neumnega!! Enostano sem se bala Klare in njenega brata!!
Končno prišla sem do doma,huh brez kakšne nove modrice od Simona.
Hiro sem stopila pod tuš,da sem se malo sprostila.Ko na trbuhu zagledam modrico.Pa zakaj se to ravno meni dogaja!!Na roki več nimam no malo še mam plavo ampak me ne boli tako kot na trebuhu!!!No ko sem se stuširala sem si oblekla tole: http://www.polyvore.com/untitled_63/set?id=49586502#stream_box neke vrste moja pižama haha in hitro šla v posteljo ,ker sem bila utrujena!!

next??? bo pol
31. oktober 2012
next!!!
31. oktober 2012
u86741
u86741
..................................................Nick......................................................

Enostavno je nisem razumel zakaj je takšna!Zakaj se tako obnaša do mene morda ji nisem všeč ali ??? enostavno je ne razumem!!
No vse eno,ko sem jo vprašal za ples je že takoj morala oditi ne vem kaj se dogaja z njo!!
Odločil sem se da bom kmalu šel domov,ker mi je bil dolg cajt nisem si mel kaj za začeti!!
Prišel sem dmov in bila je tema čudno saj vedno je oče doma in je vse razsvetleno ko seem prišel noter sem šel v kuhinjo tam sem zagledal listek na njem pa je pisalo:
Dragi Nick !

Ta mesec in naslednja dva me ne bo domov zato ,ker snemam film.Zato te prosim,da ne delaš neumnosti.
Tvoj oče .

Huhu ne bo ga doma aww meni paše haha.No zdaj pa hitro pod tuš in spat !!
Bil sem nekako utrujen hh ne vem od česa.
(ZJUTRAJ)
pip pip pip pip jutranja budilka joj je že treba vstati oh .Ugasnil sem budilko ter odšel v kopalnico se pripravit za šolo nato sem šel v kuhinjo si naredit zajtrk in ura je bila že toliko ,da sem moral oditi v šolo.Med potjo sem neprestano razmišljal o Melody,ampak ne vem zakaj morda sem zaljubljen
(V šoli)
hej Chris sem ga pozdravil ter odšel do njega.
Chris:hej stari kje pa si ti kako dolgo te že nisem videl!!
jaz: hej koko kaj ?
Chris a gre in ti?
jaz: ma super hahha
Chris: hahhaha
odšla sva proti razredu in razmišljal sem,da bi lahko naredil party zdaj ko očeta ni doma
ni slaba ideja.
V učilnici so že bili skoraj vsi razem Melody malo čudno sem rekel Chrisu.
chris: kaj je čudno
jaz: ah nič hahha
Chris: okej pridi zdaj.
jaz: ja samo malo.
Cris: okej.
Jaz : hej Nina počakaj malo..
Nina: o hej Nick kaj je ?
jaz: amm si videl kje Melody ?
Nina: Melody ne nisem je videla zakaj ?
jaz: kar tako vprašam okej.
Nina: ah ok zdaj pa pojdi na svoje mesto ,ker je učiteljica že prišla v razred .
No odšel sem sedet na svoje mesto danes sicer sam,ker Melody ni,ker skoro pri vsakem predmetu sediva skupaj danes smo imel prvo uro angleščno in smo nekaj delali po skupinah zares je blo brezveze!!

..................................................Melody....................................................

Ah končno jutro takoj sem vstala ko je budilka zvonila.Hitro sem se umilia po obrazu,zobe.. in oblekla v tole: http://www.polyvore.com/untitled_70/set?id=50654097#stream_box .Odšla sem dol v kuhinjo si naredt zajtrk , z hladlnika sem si vzela mleko in z omarice pa kosmiče nato pa sem se vsedla za mizo ter vse skupaj lepo pojedla ,ker pa sem pač neredo pa se je tole zgodilo ,ko sem že pojedla sem se vstala ampak ne brez ,da bi se ruknila v rob mize v trbuh auuu in skodelica mi je samo padla z rok.Joj sem rekla ter začela pobirati koščke potrte skodelice.
Danes sem se odločila da grem prve tri šolske ure k zdravniku zaradi trebuha.
(v čakalnici pri zdravniku)
Prišla sem tja ter dalo svojo zdravstveno kartico medicinski sestri ta pa mi je rekla naj počakam v čakalnici da me bo poklicala ko bom na vrsti.
(žez kakšnih 20min.)
medicinska sestra : Melody Clark Raintree
takoj sem se vstala in odšla v sobo k zdravnici.
Zdravnica: zdravo.
jaz: zdravo.
zdravnica: midve pa sv se že dolgo ne videle.
jaz: ja hhh
zdravnica: no povej kaj je narobe.
jaz: no veste sem pač nerodna in sem se močno vdarila v trebuh z vogalom mize.
zdravnica: aha mi lahko pokažeš prosim.
jaz: ja (in sem ji pokazala trebuh)
zdravnica: uhhh si prepričana,da si se vdarila v trebuh .
jaz: ja
zdravnica okej počakaj malo naj grem po kremo .
jaz: okej
zdravnica : tako prosim lahko dvigneš svojo majico.
jaz: ja ( in sem si dvignila majico )
zdravnica : tako zdaj ti bom namazalo tole kkremo ter ovila okej
jaz : dobro.
čez par minut je bilo že vse gotovo .
zdravnica: samo malo še počakaj naj ti dam opravičilo da boš opravičena pri športni.
jaz: mislim ,da to ne bo pomagalo zato,ker je naša učiteljica za športno malo nora ali kako naj rečem .
zdravnica : aha okej potem pa adijo.
jaz : adijo.
odšla sem ven z sobe in ven z cele zradbe nato pa v šolo saj nisem imela daleč ,ker je bila šola skoraj zelo blizu.!!

next??? vesela bi bila če bi pisali komentare,mnenja ...
31. oktober 2012
next!!! zgodba je svetouna!!!!
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
u109822
u109822
Next.!
31. oktober 2012
next <333
31. oktober 2012
nextt.. ušeč mi je zgodba...
31. oktober 2012
next najbolša zgodba !!!!! :12
31. oktober 2012
31. oktober 2012
u86741
u86741
hvala <33 kmalu bo next ;D
31. oktober 2012
u86741
u86741
...............................................Melody......................................................
odšla sem ven iz sobe in ven iz cele zgradbe nato pa v šolo saj nisem imela daleč ,ker je bila šola skoraj zelo blizu.!!
( v šoli)
Po trtji ur smo imeli malico joj .Hitro sem odšla v jedilico in tam zagledala Klaro .Bila sem cela zmedena zato sem hitro odšla ven vsedla sem si na travo,Clare in Nina sta me kazali naj se vsedem k njima .Nato sem se vstala ter odšla proti mizi, ko se na pol poti prikaže Nick. Joj hotela sem ga tako objeti ampak si nisem upala zaradi Klare.
Nick: hej lahko govoriva?
jaz: Ne!!in sem se obrnila ter odšla vstran k Nini in Clare .
Nick : Melody prosim počakaj mi lahko poveš kaj je narobe ? je mogoče kaj z mano ?
jaz: Nick rekla sem ti,da bo najbolje če ne spregovoriva !!In ne nič ni narobe s tabo!Nick umakni se mi !!
Brez besed se mi je umaknl.In pogled mi je ušel k Klari samo me je gledala in se mi nasmehnila ( ta nasmeh naj bi pomenil da sem dobro opravila al ne vem vendar vem,da sem noro zaljubljena v Nicka in tako zelo si želim biti z njim!!).
Odšla sem do Nine in Clare.Vsedla sem se na klop zraven Nine.
Nina: kje pa si ti hodila te tri ure,kje si bila??
jaz: ah nič ...pri zdraniku sem bla!!
Nina : aha.
Clare: kaj pa si tam delala??
jaz: pač na pregled sem šla no,ker sem se slabo počutila!!(sovražim lagati njima !!)
Clare: ah oki no .
jaz: sori Clare nisem hotela biti nesramna ampak res nisem danes dobro.
Clare: ja saj ni nič hh
Nina: kam pa si mi včeraj zvečer pobegnila?
jaz: jaz kam hh ?? če si pa ti meni
Nina: ja halo če pa sem enega kjuteka spoznala haha
jazz in Clare : in ??
Nina: kaj in ja danes greva ven čaki bom ti ga pokazala na fotografiji hhh
vidiš to je on :

clare: wow je pa cuker haha
Nina: popvnež je ahha
Clare : in kaj ti misliš o njem Melody?
jaz : am kaj?
Nina : kaj misliš o Iani?
Clare: a tako mu je ime
Nina : ja
Jaz : ja ni slab (in pogledala sem proti Nicku)
vse smo se nasmehnile.
odšle smo proti razredu ko pa se,kar na enkrat prikaže Klara in njeni dve pudlci
jaz:Nina Clare lahko gresta v razred jaz pridem takoj.Okej sta mi odvrnili.
Klara: vidim da si se že naučila nekaj,da ne govoriš veliko z Nickom hahaha
jaz: hahhha ja veš ,da!!
Klara : super gremo punci .
Ko so se obrnile sem zbrala pogum in poklicala Klaro
jaz : Hej Klara ne bom odnehala zato ,ker ljubim Nicka !!
Klara : haha saj ne rabiš ampak bo te moj Brat spravil v red!!
Jas: Klara lahko prosim enkrat se postaviš zase in nehaš z svojim bratom !!
Klara: hahaha never!!pridite gremo!!
še dve minuti do zvonenje zato sem hitro odšla v razred .

---------------------------------------------------Nick-----------------------------------------------------
Raje sem se ji umaknil kod ,da naredim kakšen cirkus !!
No končno konec ure zato sem pohitel domov in takoj odšel za računalnik :

In takoj sem začel delati vabila za zabavo,ki bo jutri zvečer!
....................................................................................in konec naredil sem vse vabila.Komaj čakam jutri !!! No odločil sem se da grem malo na fb in nikogar pametnega ni bilo gor ! Ura je bila komaj 17.00 jas pa sem že mislil iti spat hhah kaki norec sem jas . raje sem si šel naredit nekaj za pod zob in ko sem pojedel sem šel malo ven.Skozi pot ,ki je vodila skozi park sem razmišljal o Melody.Nato sem se spomnil ,da sva tukaj šla do njene hiše zato sem se odločil da bom še do nje.Malo še ... in končno tukaj sem pozvonim na vrata in že ji bila Melody pred njimi bila je tak lepa .
Melody : kaj pa ti tukaj ?
Nick : malo sem prešel na obisk če smem .
Melody :amm ne vem...okej pridi noter !!
Nick : hvala.
Melody: in zakaj pa si prišel ?
Nick : tako malo.Se prosim lahko pogovoriva o tem kaj se dogaja s tabo??
Melody: z mano pha z mano se nič ne dogaja!
Nick : zakaj pa potem nočeš govoriti z mano v šoli?
Melody : zato pač imam en razlog in ne namerava ti ga povedati!!
Nick : okej no hh
Melody : am pridi v kuhinjo ... boš sok ?
Nick : lahko ja .....hvala
Melody : ni kaj
.
.
.
med tem ko si je Melody nalivala sok se je nekako polila po majici . ''O šit'' je rekla.
Melody : am lahko počakaš tukaj jas se samo gem preoblečem .
Nick : ja samo mi lahko poveš kje imate wc ?
Melody: ja samo v moji sobi je ,ker so ostali zaklenjeni !
Nick : okej .
Melody .. Nick greš??
Nick : oh ja grem hh
...........

kaj pa se zgodi naprej pa izvete mogoče še danes mogoče pa jutri!!
next???? lepo bi blo če napišete mnenja
31. oktober 2012
Itaaq da next!!! ful je fajna štorja..
31. oktober 2012
u86741
u86741
hahah hvala ;D
31. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg