Forum
----hej----jaz zelo rada berem različne forume in sem se odločila da tudi sama začnem pisati enega. Torej ime mi je Tea in živim v Mariboru. Ta zgodba bo izmišljena in imena bodo tudi. Upam da boste brale. No, zdaj pa na začetek.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ime mi je Meta in hodim v 2. letnik gimnazije.Treniram nogomet in pogosteje se družim s fanti kot s puncami. To leto sem prišla na novo šolo in takoj sem se ujela z fantom po imenu Lovro. Lovro je bil prijazen do mene, me je predstavil drugim, me branil...lahko bi rekli da sva bila že na začetku bestika. No, čez nekaj časa sva postala. S puncami se nisem prav nič razumela. Njih so zanimala ličila, obleke in najpomembneje FANTJE. Mislim saj mene tudi zanimajo katere punce pa ne? Vendar mene predvsem zanimajo ocene in moji plani, kako postati najboljša golmanka na svetu. Najbolj od punc pa sovražim to avšo ki ji je ime Tamara.BIla je ''kraljica'' šole, vsi so ji zavidali, le jaz ne sam imam najboljšega prijatelja za svetu.
Ravno hodila sem iz treninga ko sem na pločniku zagledala Tamaro.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M-jaz, T-Tamara
T: oh poglej jo našo nogometašico!
M: Tamara sem ti že stokrat rekla da mi daj mir.
T: Ja Metka je našpičena. Kje si izgubila Jankota! (in se zarežala)
M: Tamara daj mir razen če jih hočes fasati. Veš ravno skregača sem se s punco na treningu in nočeš da se ti zgodi isto kot njej.
T: Veš prav nič ti ne verjamem. Avšica mala mi moraš dokazati. hehe
M: (odvrgla sem torbo in ji šla naproti)
T: Jooj ne, nism misnla resno veš samo šalila sem se!!!
M: Bolje zate.
(in obe sva odšli v svojo smer.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Na poti domov sem buljila v telefon in poslušala One direction. hodila sem in hodila ko sem kmalu zavila v našo ulico. In kar naenkrat BUUUUM!!! Zaletela sem se v...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 next pa nadaljujem

ali boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. oktober 2016

jaz, Meta

Tamara

Lovro
19. oktober 2016
Next
21. oktober 2016
Next
22. oktober 2016
bom kar nadaljevala....
BUUUMM! Zaletela sem se v nekega fanta s prelepimi modrimi lasmi in rjavimi skodranimi lasmi. Pomagal mi je vstati jaz pa sem kot neumna zijala v njegove oči. V sebi sem si mislila: JOOOJ nehaj že strmeti vanj...strah ga boo... Nato pa me je le ogovoril....
----------------------------------------------------------------------------------------------------M-jaz, O-on
M: OMG sorrri ress....ammm nism gledala kje hodm.....OMG res sorii....
O: ej ej...uredu je no, haha pomir se...jst tut nism gledu hehe...Faaaak zamujam na trening... BTW sm Filip...Filip Krajnik
M: okej ammmm.... jst pa Meta Smrekar....sam se eno uprašanje....ammm na kero šolo hodš??
O: lih začeu sm na novi gimnaziji 2. letnik, hehe ti??
M: Isto haha...
O: No klikn na fbju pa se mal menva da se spoznava haha....
M: okeej se vidva...
(in odšla sva vsak v svojo smer)
----------------------------------------------------------------------------------------------------Ko sem prišla domov sta me starša čakala za mizo in se hotela pogovoriti z mano. Nevem zakaj, vendar nekaj me je zelo strašilo. Čakala sta me najmanj 20 minut. Oče je najprej močno zavzdihnil potem pa je omenil novega stanovalca...
O: očka, M: mami, J: jaz
O: Meta, nekaj ti morava povedati...ubistvu Karmen(moja mama) kar ti ji daj...
M: ohh Klemen(moj oče)...Veš ljubica, dobili bomo novega člana družine....veš posvojili smo fanta starega toliko kot ti. Nebodi jezna ni imel staršev ali sorodnikov več...
J: Čakaj KAAAJ??!! Kar pričakujeta da ga bom takoooj sprejela kot brata??!!
O: Nisva te tega prosila. Umiri se...
J: Ali mi lahko saj povesta njegovo ime...
M: Ime mu je Filip Krajnik...
(Takrat se mi je ustavilo srce...)
J: Kdaj pa pride k nam?? In kje bo spal!?
O: Pride danes zvečer...
M: ...In spal bo na jogiju v tvoji sobi, dokler mu ne uredimo sove na podstrešju...
( Nemo sem odšla v svojo sobo)
----------------------------------------------------------------------------------------------------

(Filip)
4 Next za nadaljevanje
29. oktober 2016
Next Next Next Next
29. oktober 2016
u215804
u215804
Next!
29. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg