Forum
No jst bom pač npisla zgodbo o punci, ki vsi mislijo, da je pravo nasprotje, v resnici pa je zlobna in se hoče vsem ljudem maščevati za vse, kar dobrega imajo in jim tisto vzeti/pokvariti.

a pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. september 2010
jap, drugač obstaja podobna knjiga: SOBA NOČNE MORE IME MI JE ZLOBA
27. september 2010
jap. sm brala. men je ful carska. sam ta bo pa čist neki druzga, k ona bo to zanalašč delala.
27. september 2010
žiujo. sm Leila. Mam 2 bff. ubisvi niso moje bff ampak jih mam, sam da jih izkoriščam. one tega ne vejo.. no sicer izdajam se, da hodim z nekim tipom in to vedo samo moje bff. in v resnice sm vanj že 2 leti. in one mi pa baje ful zavidajo. no pa take pa to. ampak posvetimo se raje moji zlobi. uglaunem usem želim le najslabše v življenju. Boste vidli, kaj use počnem itd. Drgač pa me majo usi za nevem kok prijazno. No moje (BFF) so Lara in Anja. Moj kao fant pa je Vid. [img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:1hx6_6B-26XWOM:https://img35.imageshack.us/img35/4129/imgthingczk.jpg&t=1[/img]

to je Lara- debela zato, da jo lah še bol zajebavam
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:w-6Ioh8CdFQhGM:https://pix.motivatedphotos.com/2009/9/23/633893185490805975-ihateemos.jpg&t=1[/img]
pa še grda piflarka Anja
27. september 2010
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:w-6Ioh8CdFQhGM:http://pix.motivatedphotos.com/2009/9/23/633893185490805975-ihateemos.jpg&t=1[/img]
anja
27. september 2010
ma sej je useeno
27. september 2010

jst
27. september 2010
neextttt1!!1!!!!1!1
1000100110001100010001 virus"
27. september 2010
ok
nekega dne v šoli sem opazila, da ja Lara rekla Anji, da bo začela hujšati. Hitro sem pristopila k njej. Pogovor: A-Anja J- jst L-Lara
j: o žiujo poncu, kko sta kej
a: ooj
L: ooj. nekaj ti moram povedati
J: kaj pa?
L: začela sem hujšati.
J: kaj res al kaj.
L: ja res. saj veš, da me noben fant ne mara, ker sem debela.
J: ne govori tako. Važno je kar ima človek v srcu, sem rekla, da ne bi res začela hujšati.
L: to že ampak ko gledam vaju se počutim, kot pravi pujs!
takrat je zazvonilo za 4. uro. Šli smo v telovadnico. No še prej pa v garderobo se preobleči. Laro je vedno zelo sram, zato se dostikrat preobleče že prej, kot ostali. In vedno je 1. ko se je treba preobleči. Na začetku smo imeli 2 minuti teka. Ves čas sem se smejala, kako se lari ves špeh trese, ko teče. Nisem se mogla zadržati, zato sem naredila, da sem padla po tleh in rekla da me zelo boli noga. tisto uro nisem več telovadila, zato sem se šla hitro preobleč šla nazaj v telovadnico. Po tevi uri mi je Anja povedala, da bo dobila očala. No vsaj 1 dobra novica po dolgem času. Rekla sm ji, da bo to dobro zanjo oz. njene oči. Ampak bolj me skrbi Lara. Nekako moram preprečiti, da shujša. Pa naj še povem, da je velika 160 cm, ima pa 79 kg!!! Zvečer sem šla pisat dnevnik. pišem ga vsak dan. Takrat so se udprla vrata sobe. V tistem trenutku sem dala dnevnik pod posteljo. Bila je Anja. Pozdravila sem jo. Vprašala me je kaj skrivam.
A: kaj mi skrivaš?
J: nič!!
A: ne pa nekaj si dala pod posteljo!
J: no bilo je res nekaj, ampak ti ne smeš videti, ker je darilo zate.
A: Saj sem imela pred enim mesecem rojstni dan.
J: ja in
A: zakaj bi mi že tako zgodaj kupila darilo?
J: zato saj se ne bo pokvarilo in do tvojega rojstnega dneva bi že pozabila kaj naj ti kupim, pa še lahko bi zmanjkalo zalog v trgovini!!!
A: zakaj imam občutek kot da lažeš?
J: če mi ne verjameš nisi prava prijateljica.
A: ja sorry no. se lahko nehava kregat. Povedat ti moram veselo novico. Lara je izgubila 1 kg!!!
J: ojoj res ful moram rečt
A: za začetek ja
J: ou ma shit čez 2 meseca je že tabor.
A: jap jap maš še čokolado milko?
J: ja še mal jo mam ja
A: greš iskat?
J: ok

Ko pridem nazaj v sobo s čokolado in limonado mi padeta kozarca in čokolada z rok...
zakaj izveste v naslednjem delu!
next???
28. september 2010
a nextam
28. september 2010
Comment number: Uffff
Koordinates: Remember what i say in the story PIRATINJE S KARIBOV! BUMBAMTRASK!!!
Populations: I will see this
06. oktober 2010
next next..!! men se svita kej dela anja!
06. oktober 2010
hm ok.. čaki
06. oktober 2010
HITTTRRR!
06. oktober 2010
Anja!!!!!
Kaj pa je?!
J:Zakaj gledaš moje darilo zate?!
A: phahaha. to ni darilo ampak tuoj dnevnik!!!
J: ne. to je zgodbica, iz katere bo nastala knjiga!!!
A: ja jst ti pa verjamem.
J: glwj če mi ne verjameš nisi moja prava prijateljica.
A: ne očitno ti nisi moja prijateljica!!!
J: glej. če mi ne verjameš lahko vprašaš mojo mamo!!!
A: no pa prau!
Šle sva v dnevno sobo, kjer je mama gledala film. in res.
J: mama povej anji da se ne zafrkavam glede dnevnika oz. zgodbice. (mami pomežiknem z očesom)
M: da seveda se ne zafrkava!
A: zakaj si pa potem rekla, da se lahko pokvari i da bi zmanjkalo zalog v trgovini???!!!
J: to sem rekla zato, ker nisem vedela, maj bi rekla. mojega darila zate pa nisem hotela razkriti, ampak zdaj je useeno. tako ali tako bom se skupaj vrgla v smeti!
ufff za las je šlo pa me bi ugotovila!!! no zatem sva se z anjo še malo pogovarjali, neto pa sem šla spat. Naslednji dan v šoli pri malci lara noče nič jesti. Da bi anja mislila, da je res, tisto o zgodbici sem rekla lari, da ima prau. Dala mi je njeno žemljo in jaz sem jo pojedla, ker tko al tko se ne nikol zredim, pa še lačna sm bla fulllll!!!!!! No ampak še vedno nevem, kaj naj nardim glede LAre. pa saj je useno 2 kg dol ali gor. toda zdaj ma tipica že 77 kg!!! Nej gre use u 3 p.m.! kaj naj storim?! MAlo brskam po spletu in najdem neko stran, kako se zrediti. Zvečer morš ful jest!! PA en dam nardim party pri men in povabm sevede tut eni2 kozi, da se nažirata. traja pa pozno u noč in potem gremo spat. da bi poable na hrano pa se začnemo pogovarjat od tipou in tega...IN spimo pri meni v sobi. Naslednje jutro pa me zbudi zelo čuden zvok podoben kot......no next??
06. oktober 2010
u29164
u29164
next
06. oktober 2010
next
06. oktober 2010
jokanje. Whattttt KAj je blo?? rečem Lari. klicala me je hana in je rekla, da so prestavili tabor na ponedeljek!
J: Kaj?! ma ne že!! čez 2 dni!!! omg. u shopping morm!!! sam zakaj se pa jočeš?!
L: zato ker nebem mela časa shujšat!!!!!! od zdaj naprej ne jem več prau nič!!!!
J: (ou jeaaaaaa bajsa bo za na tabor še bolj debela!!!!!!!) ojoj. no prau. a gremo zdej u shopping?? . u mislih sm si mislila. tko al tko ti ne bo nobena obleka prou bajsika!!! No in res gremo. potem pa lari ponudm ene ful velike hlače XXXXXL xD in ona si jih pomeri pa ji ne grejo prau! Lara se začne cmerit sredi trgovine. In reče Anja nej nam neha delat sramoto! Potem pa Lara pograbi torbico in steče s trgovine.
Mi2 z anjo sam buliva. Anja reče, da ji gre Lara prou na žiuce in naj kupujeva dalje.
jast pa se sam čudm odkdaj gre lara anji na žiuce. in si kupiva fulllll stvari. Ko greva domou pa mi anja reče da ne misli bit več frendica z Laro. WTF rečm. In ANja mi pove neki fulllll šokantnega in jst sam obstanm.
A: ne prašuj kako, ne sprašuj od kdaj.......... next?
06. oktober 2010
next ja next ja next ja next ja next ja next
07. oktober 2010
u29380
u29380
Jaaaaaaaaaaaa. ^-^
08. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg