Forum
S Lara in sm stara 17 let.
Živim z mojo mami ker očija nimam. Vedno zutri ustanm in si nardim zajtrk in z mami skupi jeva.
Ampak dons je blo ZELO drugač...
!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*!*
sj bom pisala več ampak plis nextite... hwala :3
13. maj 2012
Sm***
13. maj 2012
no sj je useen js bom kr nadeljevala pa mi je useen če gdo nexta al pa ne
************************************************************************************************
ponavadi ustanem ob šestih zjutraj in se umijem in nato skupaj z mojo mamo pojeva zajtrk. imam samo mami ker se je oče ponesrečil... no nerada priznam ampak naredil je samomor. zelo nerada govorim o tem. no vseeno... zjutraj pojem kosmiče in se z mami odpraviva vsaka po svoje.
v šoli nisem prav priljubljena. punce me opravljajo za mojim hrbtom ter fantje me zmerjajo s piflarko. jah kaj pa naj počnem popoldne če nimam prijatelja kot pa da se učim?
imam svojo domačo žival in to psa ki mu je ime IKO.
Zjutraj sm se zbudila ko sem hotela poklicati mojo mami da se mi pridruži pri zajtrku se mi ni oglasila in sem jo šla iskat v njeno spalnico.
NI je bilo tam... Ni je bilo nikjer po hiši niti pri sosedih. rekla sem si.."ko pridem domov me bo 100posto čakal listek ali pa bo mami doma...
Bilo je tako nekako vendar da listka ni napisala moja mama.....

Jz:
http://data.whicdn.com/images/11811104/beutiful-blond-blue-eyes-cute-girl-pretty-Favim.com-88944_large_large.jpg
14. maj 2012
u68138
u68138
nextyyyyyyyyyyy cool pišeš bom tvojo zgodbico mal reklamirala,...
14. maj 2012
ii tenx
15. maj 2012
na začetku je vedno zelo težko oblikovat zgodbo zato bo ta odlomek verjetno malo bolj dolgočasen...ampak saj bo...upam
********************************************************************************************************
...Bil je listek in ni bila njena pisava in tudi podpis se mi je zazdel tuj. Ven sem odšla na klopco in začela brati. po telesu me je zmrazil mrzel pot ko sem prebrala sporočilo.
Pisalo je:
♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫
Lara!
Verjetno se ne zavedaš kaj preživljaš. naj ti na kratko obrazložim.
Tvoja mama se skoraj vsak večer odpravi ven za pol ure kot že veš. včasih greš z njo. tokrat z njo nisi šla ti vendar ugani kdo? Da, jaz.... Če hočeš svojo mamo še kdaj videti jo poišči...vendar ti ne bo uspelo. Zberi denar. Rabim ga in to v znesku 700.000 Evrov.
P.S.
Če komu kaj zineš te bo doletela kazen. ko boš najmanj pripravljena bom prišel.Kot si videla sem prišel že v hišo.

P.S.
če zneska ne plačaš bo kazen doletela tvojega edinega starša. TVOJO MAMO.
Premisli kaj si želiš ker to lahko uresničiš.
Skriti
♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫♪♫♫ ♪♫ ♪ ♪♫

sesedla sem se tlahttp://www.google.si/imgres?hl=sl&gbv=2&biw=1876&bih=988&tbm=isch&tbnid=wJNHfhY1hQwV1M:&imgrefurl=http://prisonersfamiliesvoices.blogspot.com/2011_08_21_archive.html&docid=XHBycLEYp685tM&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/-jf8P4njpHPw/Tlldo7Av82I/AAAAAAAAFjI/1RYTym1GTM4/s1600/sad-girl.jpg&w=900&h=1024&ei=KEmyT8eTDPDS4QS9q9SxCQ&zoom=1&iact=rc&dur=304&sig=112174798279035044810&page=1&tbnh=157&tbnw=138&start=0&ndsp=53&ved=1t:429,r:12,s:0,i:90&tx=35&ty=109 in jokala bilo me je tako strah kot še nikoli. Isti trenutek sem vsako še najmanj sumljivo senco opazila in se je ustrašil. šlo mi je na bruhanje. tuhtala kaj naj naredim. nič pametnega mi ni prišlo na misel. Naprej se ne spomnim ničesar več. spomnim se le da sem se zbudila v svoji postelji. nisem imela pojma kako sem tja prišla...
15. maj 2012
Oprostite slika mi ne prime sj bom kdaj drugič kkšno drugo poslala
15. maj 2012
u68138
u68138
nextyyyyy
15. maj 2012
meni se pa zdi da ti svojo zgodbico ZELO dobro pišeš. tko zelo doživeta je, pa ušeč mi je. mislim da besede k jih jaz izbiram so proti tvojim NULA ne res mi je všeč tvoja zgodbica
15. maj 2012
KIO
nextteeej
15. maj 2012
najprej sem pomislila da je to samo hec ko pa sem prebrala spodaj P.S.-e sem se zavedala da se tako grdo z mano ne sme nihče zafrkavati. v tistem trenutku sem se sesedla na tla in si govorila da sanjam in da se to meni ne sme dogajati.Histerično sem jokala in se ustrašila prav vsakega avtomobila vsakega pešca ki je šel mimo. upala sem da sanjam.... od takrat dalje se ne spomnim več le še bolečino strah in prdvsem JEZO. hotela sem razbiti vse kar mi je šlo pod roke a od utrujenosti nisem zmogla.

zjutraj sem se zbudila v svoji postelji se olajšano počutila in mislila da sem sanjala . Vendar še vedno sem občutila kako me nekaj boli in žge v prsih. Stekla sem v mamino spalnico in se zgrudila v dve grbi ko sem ugotovila in se spomnila vsega prejšnega dne.
Odločila sem se da danes ne bom šla v šolo in pozvonila pri vsaki hiši s sliko svoje mame in jih povprašala če so jo kaj videli. nato sem se spomnila da lahko pokličem policijo. že sem odtipkala drugo enko ko sem se spomnila kaj piše v pripisu (nobenemu ne smem povedati) hotela sem ostati doma a sem se opomnila da moja mama ni mrtva in se ne smem tako sekirati!!! zakričala sem:
NAŠLA JO BOM
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_**_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_(poemni da drugi govori in ne Lara)
Nekdo jo opazuje in si misli: nikoli je ne boš našla..haha
Vzadaj pa leži njena mama in nič hudega sluteč še vedno omamljena spi...
****************************************************************************************************
žou mi je če vam ni ušeč hvala pa k berete/bereta pa tut če sta sam dva
15. maj 2012
Jz:

Moja mama ko je lara bila stara le nekaj mesecev (druge ni blo):

15. maj 2012
KIO
nekstej danss
20. maj 2012
neeeeeeext.!
05. junij 2012
torej policiji nisem smela povedat in nobenemu drugemu... DRIIIIIIIIND!!! telefon. ustrašila sem se in se skoraj zaletela v vrata! previdno, oprezno sem odšla v spodnje nadstropje...prestrašena in jezna sem odšla in se oglasila.
bil je globok moški glas spregovoril je z globokim glasom kot tema.... a ko je rekel:" že zbiraš denar?" se mi je zazdel ogaben kot še nikoli. zagnusil se mi je.začela sem kričati v telefon da je prasec in kretenin me preglasil: MIŠKA, pomiri se. malo sem omilil kazen. če ne plačaš zneska svoje mame ne boš videla žive a prav tako ne mrtve...PIIIIIIIP......" prekinil je prasec, kaj naj naredim? kje jo naj iščem? zakaj se mora to dogajati meni? solze žalosti jeze in SOVRAŠTVA!! kje naj zberem tak KUP denarja?? ni bilo izhoda, n bilo mogoče..
Nekaj časa sem se borila. prodala sem veliko stvari začela sem delati po 10 ur na dan.majhna plača. zbirala zbirala..... nisem mogla ven iz tega. minili sta 2 leti!!!! navadila sem se že na novo, samotno življenje. tudi prijateljico sem dobila. revna čudna posebna. kot jaz. včasih se obnaša zelo čudno do nekaterih celo sovražno. pa tudi fanta imam...... ime mu je Aleks. dober po srcu pa še lep. ob njem se počutim smešno. tako svobodno spoštovano ljubljeno kot še nikoli.......
05. junij 2012
NEJA. (nova prijateljica):

Aleks:

05. junij 2012
neeextoooooooooo.(:
06. junij 2012
u68138
u68138
nextyyyyyyyyy
08. junij 2012
nextyyyyyyyyy!!!!!!!!!
ful doro pišeš