Forum
u104781
u104781
Živjo, tukaj je moja nova zgodba, ki pa je nebom pisala sama. Z mano jo bo pisala Kuža2002. Upava, da vam bo všeč!
_____________________________________________________________________________________
Hay, sem Lejla in imama starejšo sestro Nadijo. Z mamo, očetom in Nadjo živim v Ljubljani.
To sem jaz, stara sem 17 let:

Sestra Nadija, ki je stara 20 let:

Z Nadijo zelo radi potujeva po vsem svetu, a vsaka hoče drugam. Zelo radi greva v znane in v mam znane kraje in nikoli nama ne zmanka želja po potovanju. Vsaka ima tudi svojega kužka. Jaz Škotskega ovčarja, Nadija pa zlatega prinašalca. Moja samička Bella:

Nadjim samček Timi:

Oba gresta vedno z nama po vseh potovanjih. Jaz imama svojo Bello tako rada, da je nemoram pustiti doma, čeprav bi se ji tudi doma dobro godilo. Z Nadijo pa je isto. Jaz imama Bello že kar nekaj let, Nadija pa ima Timija kakšno leto, malo manj. Obe imava zelo radi živali in tudi go potujeva včasih prineseva kakšno domov.
No dosti predstavljanja, ko dobiva nekaj nextov, bo Kuža2002 napisala 1. dan, nato jaz 2. in tako naprej. Upava, da vas bo zgodba pritegnila k branju, saj bo zraven tudi veliko slik.
____________________________________________________________________________________

Naj nextava?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. februar 2013
next in to hitro
04. februar 2013
24.6.2012
**************************************************************************************************
Danes mi je budilka zazvolila ob 6:00. Ko se je začela dreti sem z vso silo udarila po njej. Tako je utihnila!!!Moja soba:

Ko sem se dvignila iz postelje in odšla v kopalnico.Moja kopalnica:

Lejlina kopalnica:

(Obe imava lepo in razkošno kopalnico samo da je moja vedno razmetane lejlina pa pospravlhjena)! No ko sem prišla v jedilnico sem sebi in Lejli pripravila:

Ko sem vse pripravila in spekla je bila ura 7:00. Odšla sem zbudit Lejlo. Stekla sem v njeno sobo. Njena soba:

Začela sem upiti "LEJLA ZBUDI SE ZAJTRK JE NA MIZI" to sem ponovila nekajkrat nato pa je vstala. Skupaj sva odšli v jedilnico in pojedli. Nato pa pogovor:j-jaz l-lejla
l-zakaj si v pižami
j-sej st ti tud
l-če si me pa poklicala ko je blo že vse narejeno
j-ja ja ja no greva se obleč
Odšli sva. Vsaka v svojo kopalnico kjer imava najlepše obleke. Jaz sem obleklla:

Lejla pa:

Ko sva bili zrihtani sva pograbili torbi in stekli na avtobusno postajo prvo je prišev moj avtobus ki pelje v šolo za uskrbnico v živalskem vrtu. Nato pa avtobus ki pelje na igravsko šolo. No najbrš zdaj že vete katero šolo obiskuje katera. No še enkrat ponovim jaz hodim za vskrbnico za v živalskem vrtu Lejla pa tja kjer se učiš za igravca. No pouk je miniv zelo hitro. Ko pa sem prišla iz šole sem še malo poklepetala s bff. Bff:

Ime pa ji je Nina.
*********************************************************************************************
koliko nextov dobiva????????
07. februar 2013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttt
07. februar 2013
nadaljujem
************************************************************************************
No to pa je tista k mi skoz teži in je največja važička:

No ja no ko sva nehali klepetati sem odšla domov. Ko sem prišla domov Lejle še ni bilo zato sem nama pripravila

Ribo in krompir. Ko je Lejla prišla sva pojedli nato pa naredili nalogo. Potem pa sem se spomnila da je biv to zadnji dan počitnic. Tako sem se razveselila da sem stekla na teraso in skočila v morje. (Se opravičujem da sva pozabili dati hišo) No to pa je naša hiša:

Ko sem skočila v vodo sem izgledala tako:

potem pa sem takole uživala:

Nato se mi je pridružila še Lejla. Skupaj sva plavali in se špricali nato pa sta v vodo pritekla še najina kužka seveda si moj Timi ne upa sam v vodo zato sem ga dala na mojo desko no ja zdaj je od Timija:

Nato smo se skupaj ekaj časa kopali nato pa sem jaz odšla na morje sama:

To počnem že več časa da se sprostim in tam kjer plavam jaz je tudi en zelo lep fant. Precej zaradi fanta hodim kja ampak Lejla tega še neve. Ko sem prišla domov je bila doma že mami. Mami Helena ki je stara 39 let in je modna oblikovalka:

Pogovor j-jaz m-mami l-lejla
j-oooooo mami
m-oj ljubica
j-midve z lejlo sva že jedli
m-no saj a sta že kaj lačni
l-malo
j-no ja za sladico je še malo prostora
m-hahahahhahahaha
j-kaj se smeješ
m-pojdi na sonce da se posušiš
Res sem odšla vn na sonce takrat pa je prišev oči.
Očka ki mu je ime Andrej star je 42 let in je fotograf:

Ko pa sem se jaz posušila sem se odšla oblečt v tisto oranžno obleko. Nato pa sem odšla na kosilo.
07. februar 2013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. februar 2013
Za kosilo je bilo:

ampak jaz sem jedla samo:

Bilo je okusno. Ko pa sem počila trebuh sem se odšla preoblečt v:

Ko sem odšla dol me je mami uprašala
m-kam greš
j-na sprehod grem
m-a niso malo previsoke pete za sprehod
j-ne
m-preoblect se pejt
Nato je mami odšla z mano v sobo in mi dala za oblečt nekaj kar jaz nemaram nositi. Zato sem se preoblekla v:

(brez očal)
Ko sem to oblekla sem hitro odšla po timija in zgasnila vn. Odšla sem še po Nino. Odšli sva na sladoled. Jaz sem jedla tega:

Nina pa :

Ko sva pojedli smo odšli na sprehod po travniku, parku, gozdu in nakoncu še po plaži ko smo hoteli odiiti domov sem jaz videla trgovino takoj sem odšla notr. Kupila sem veliko stvari. Takole sem prišla domov:

Nato je bila moja garderoba povna:

Mami je čisto znorela, Lejla pa mi je bila fovž ker imam jaz toliko novih oblačil ona pa ne. Nato sem še Lejlo odpeljala v trgovino in ona si je tudi nakupila povno lepih oblek. Domov sva prišli zelo pozno zvečer. Zato sva se hitro zrihtali in odšli spat.
**********************************************************************************
Nočko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. februar 2013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
07. februar 2013
ana321 ga mora dati
p.s. Moji nekako rečeni sovražnici je ime Anja a kličejo jo ani
08. februar 2013
tam kjer sem napisala da je zadnji dan počitnic sem hotela dati zadnji dan šole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
se opravičujem
08. februar 2013
u98059
u98059
next
08. februar 2013
u104781
u104781
Torek, 25. 6. 2012

Ko sem bila zrihtana sem odšla v kuhinjo. Za mano je takoj prišla še Nadija. " Jutro tamala!" me je Nadija posmehljivo pozdravila in me rahlo udarila po rami. " Dej nehi no!" sem se razjezila. Najin pogovor zjutraj:
J= jaz N= Nadija
N= Ooooo, mami bo jezna ko bo videla, da si v petkah!
J= Joj, pust me pri miru!
Takrat sem imela zadosti, zato sem začela pripravljati zajtrk. Na koncu sem naredila tole:

" Mami, oči, Nadija, pridite na zajtrk!" sem vse poklicala ko je bilo vse pripravljeno. Vsi so takoj prišli in se vsedli. Nato smo začeli jest. Pogovor med zajtrkom:
J= jaz N= Nadija M= mami O= oči
N= Mami, kam bomo letos odpotovali?
J= Ja, v Paris, ker so tam najbolši igralci!
M= Kam pa bi ti šla Nadija?
N= Ne vem!
J= Oči, ti povej kam gremo!
O= Jaz se strinjam z Lejlo. V Paris bomo šli! Se strinjate?
J= Itak! Hwala oči!
N= No, ker sem se prej grdo obnašala do tebe Lejla, se strinjam.
J= Oooo, hwala! Kaj pa ti mama?
M= Naj bo ljubica!!
Ko sem pojedla, sem odšla v svojo sobo in v roke vzela telefon. Moj mobitel:

V imeniku sem poiskala svojo BFF Demetro. Demetra:

Ja res, moja BFF je Demetra Malalan, ki je zmagala na X factor-ju! Ko sem jo našla v imeniku, sem pritisnila tipko KLIČI in jo poklicala. Pogovor:
J= jaz D= Demetra
J= Živjo! Kako si?
D= Živjo! Super sem, ti?
J= Enako. Ej a gremo danes kej po mestu?
D= Ja loh, sam jaz mam danes ob 13.00 snemanje videospota.
J= Aja, ura je pa zdele 9. 40. Se dobiva po snemanju?
D= Ja itak, loh greš pa z mano na snemanje?
J= Ja pa bom šla no!
D= Ooooo, super!! Se dobiva ob 10. 30 pri meni. Ok?
J= OK, se vidva. Čav!
D= Čav!
Ko sem prekinila sem stekla dol v dnevno sobo. " Mami, jaz bom šla hmal k Demetri.Dovoliš? " sem vprašala mami. "Seveda, in z očijem sva se zmenila, da odpotujemo že pojutrišnem. Prav?" mi je povedala. Strinjala sem se, nato pa odšla v pred sobo, kjer smo imeli škatljo z denarjem. Odprla sem jo in iz nje vzela 100 evrov. Mami sem povedala koliko sem vzela, nato pa denar spravila v trobico. Notri sem dala še mobi, šminko, ključe hiše, fotoaparat in tablični računalnik. Nato sem odšla na avtobusno postajo in se z avtobusom odpeljala do Demetrinega doma. Njihova hiša:

Odšla sem do vrat in pozvonila. Še par minut ni minilo in je Demetra odprla. Vstopili sva in jaz sem pozdravila njeno mami Romano. Njena mama in njena sestrica Lina:

Odšli sva v njeno sobo, ki je takšna:

Imela je pograd, da lahko jaz prespim pri njej.
Vsedli sva se na postelo in jaz sem se spomnila: " Mi lahko posodiš tisto knjigo o zmaju?" Demetra je pokimala in odšla do police z knjigami. Poiskala je knjigo in mi jo dala. Jaz se si jo spravila v torbo, anto pa sva se odšli igrat Monopoli. Igra je bila tako dolga, da je bila ura en dva tri 12.30. Pospravili sva igro in se oblekli, nato pa odšli v RTV SLO. Tam smo posneli prvi del videospota, nato pa smo odšli še v Ljubljanski luna park, kjer smo posneli še drugi del. Na koncu smo vse združili in nastalo je tole:

Ko smo vse posneli, sva z Demetro odšli v kino. Tam sva gledali film Mamma Mia. Končal se je ob 17.00, nato pa sem Demetro povabila k nam. Seveda je povabilo sprejela, zato sva odšli. Pri nas, naju je že čakala večerja. " Demetra, veš, da gremo pojutrišnem v Paris?!" sem navdušeno rekla. " Kaj res?! Oooo, z vami bi šla!" je bila navdušena tudi ona. " Mami, gre lahko Demetra z nami? Prosim!" sem prosila mamao in očeta. Oba sta prikimala, nato pa je mama rekla: " Seveda, še njeno mamo bom poklicala in jo vprašala, drugače pa seveda lahko." Bila sem zelo vesela in mamo sem prosila če lahko njeno mami vpraša še, če lahko danes prespi pri meni. Mama je bila tako prijazna, da je takoj stopila, do telefona in poklicala njeno mamai. Pogovor:
M= moja mama NM= njena mama
M= Živjo, eno vprašanje imam.
NM= Živjo, kar povej.
M= Mi gremo pojutrišnem v Paris in Demetra bi šla rada zraven. Zanima me, ali ji dovoliš.
NM= Jaz ji seveda dovolim, ampak če ji ti...
M= Seveda tudi jaz dovolim. Kar naj gre!
NM= Prav, potem pa je zmenjeno.
M=In še nekaj. Lahko danes prespi pri nas?
NM= Seveda, jutri pa naj pride po kovčke, za v Paris. Prav?
M= Prav, zdaj pa moram prekiniti. Nsvidenje!
NM= Nasvidenje!
Ko je mama prekinila nam je vse povedala. Tudi Nadija se je strinjala, da gre Demetra zraven. Ko sva z Demetro pojedli, sva se oblekli v pižemo, se umili in nato sva imeli pižama parti!
Nočka!!!
NEXT??
09. februar 2013
u98059
u98059
next
09. februar 2013
sreda 26.6.2012
Danes sem se zdudila ob 7:00. Ko sem se dvignila iz postelja sem odšla na svojo teraso.Seboj sem uzela knjigo se ulegla na klop in brala. Kmalu je v sobo pritelka Lejla. In se zadrla "MAMI KJE JE NADIJA" jaz pa sem ji rekla "NA TERASI SM TAMALA" ona pa mi je rekla "NE KLIČ ME TAMALA" nato je prišla do mene in se vsedla zraven. Pogovor
l-komi čakam da gremo v paris in Demetra gre z nami
j-ja okej če gre loh tvoja BFF bo šla pa še moja!!!
l-mami ti nebo dovolila
Lejlo sem vrgla vn iz sobe se zaklenila in odšla v garderrobo. Oblekla sem se v:

nazo pa obula:

Nato sem odklenila vrata in odšla v kuhinjo. Naredila sem si zajtrk. Medtem ko sem ga pripravljala je prišla mami jaz pa sem jo uprašala:
j-mami če gpe laoh od tamale Bff zravn bo šla pa še moja
m-ljubica z veseljem ampak toliko denarja pa spet nimamo
j-uredu bo šla pa Nina na potovanje katero bom jaz izbrala
m-uredu, zmenjeno
Ko sva se nehali pogovarjati je biv tudi moj zajtrk nared. Biv je tak:

in

Nato sem se vsedla za mizo in umiru pojedla. Nato sem posodo odnesla v pomivalca in odšla v sobo. Preoblekla sem se v :

Nato pa sem odšla v vodo. Za mano je priletev še timi. Dala sem ga na desko in skupaj sva plavala. Odšla sva tudi v globejše vode.Nato pa so v vodo prišli še mami,oči,in tamala (Lejla). Nato je v odo pritekla še Bella. Takrat nisem imela več zasebnost. Nato sem vstala in odšla iz vode in rekl Lejli "lahko bi dala demetri kopalke da bi se nam pridružila!!!" ona pa mi je odgovorila da je pozabila uprašati če bi se ona tudi rada kopala. Zato sem jaz odšla do Demere ki nas je gledala. POGOVOR:
j-bi se ti tudi kopala
d-ja če dovolite
j-itak
d-hvala
j-pridi greva se preoblečt
Nato sem ji dala svoje kopalke ki so mi bile že malo tesne. Nato sva skupaj stekli v vodo. Naenkrat pa pozvoni "DIN DON" odšla sem odpret pred vrati pa je stala soseda z svojo punčko. Pogovor s-soseda j-jaz m-mami
j-ooo dober dan
s-odber dan lahko vstopia
j-seveda
s-ali lahko pokličeš mami
j-ja MAMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Mami je bila pred vrati kot bi migniv.
m-prosim
s-prišla sem na obisk
m-super kaj pa dela Kales tukaj (Kales je njena hči)
s-če bi se lahko kopala
m-seveda
s-no pojdi z Nadijo
j-mami js grem zdele po morju in nebom mogla mekrat Kales
m-potem jo daj pa Lejli in Demetri
j-ok
Odšla sem in Kales izročila Lejli jaz pa sem odšla na morje. Sabo sem vzela tudi timija. Ponovno je izgledalo takole:

Tam sem bila kar dovgo. Seveda je tako čisto morje da sem se lahko notri kopala. Skakala sem notr in malo sem pošpricala Timija. Po dovgem času sem odšla nazaj. Nazaj nebi odšla če nebi prišli fantje. Ob tistem trenutku ko pridejo me je vedno sram zato raje grem. Ko sem prišla domov je bila ura že 16:00 a sosedi sta bili še vedno pri nas. No ja jaz pa sem odšla v sobo in se preoblekla v:

(glejte samo svetlo rjavo)

Nato sem obrisala Timija in ga opremila za spreod nato pa sem hotla iti a me je mama ustavila:
m-Nadija počakaj
j-kaj
m-Demetro pospremi do doma
j-prav
Pospremila sem jo do doma in Timija peljala na zelooooo velik krog. Ko sva prišla domov se je Timi zlekniv v kot in še dovgo ni ustav. Jaz pa sem mu zamenjala vodo in hrano. Nato je bila ura že 19:00 odšla sem se umit.
09. februar 2013
Ko sem se umila sem odšla po kovčeke in spakirala celo svojo garderobo in potem še najlepšo obleko iz kopalnice. Ko sem naredila to sem odšla v dnevno sobo in prižgala TV nato pa sem odšla po Timija.Medtem ko sem gledala film Mardadjug sem čohljala Timija. Ko je bilo konec filma sem odšla po lep top in odšla v sobo. Prvo sem še malo brala knjigo nato pa sem odšla na balkon in seboj vzela laptop.
Na laptopu pa sem poslušala:

potem pa

Nato pa sem odšla spat.
Nočko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. februar 2013
u98059
u98059
next
09. februar 2013
u104781
u104781
Četrtek, 27. 6. 2012
" Ljubica vstani!" me je zjutraj ob 7.00 zbudil mamin glas. Začudeno sem jo pogledala nato pa me je prešinilo: " Saj res, danes ob 9.00 uri odletimo v Paris!" Hitro sem vstala iz postelje, mamo napodila iz sobe in odšla do svoje omare. Zrihtala sem se tako:

" Tudi ti lahko že vstaneš Demetra." sem v smehu izjavila. Ona me je takoj ubogala in vstala. Odprla je svoj kovček in se zrihtala. Na koncu je bila takšna:

Ko sva bili obe zrihtani sva odšli dol. " Jutro vsi!" sem vse pozdravila. "Ooooo, Demetra, ti si še tukaj! Ali nisi šla včeraj zvečer domov?" je mami začudeno vprašala. " Ja včeraj sem šla domov po kovčke, potem pa sem prišla nazaj." je razložila. Nato smo se skupaj vsedli za mizo, ko je pridrvela Nadija. Vsedal se je nato pa je mami na mizo prinesla zajtrk. Jedli smo:

Ko smo pojedli je mami pomija posodo, jaz in Demetra pa sva odšli v sobo po kovčke. "Saj res, še Belline stvari moram vzeti." sem se spomnila. Vkovčet sem dala Belline igrače, deko, posodico za vodo in hrano in še veliko. Nato sem Bello pripela na povodec in skupaj z Demetro in vsemi kovčki in stvarmi smo odšle dol. Tam so že vsi čakali. Odšle smo do avta in vse stvari spakirale notri, nato pa smo se vkrcali v avto še mi. Demetra se je vsedla ob okno, jaz zraven in poleg mene še Nadija. Nekaj časa smo se peljali nato pa smo prišli na letališče. Vso svojo prtljago smo dali noter, se vsedli in privezali nato pa odleteli. Ped potjo sva se z Demetro pogovarjali in zraven tudi Nadija. Pogovor:
J= jaz D= Demetra N= Nadija
J= Komaj čakam, da vidim Paris!!
D= Jaz tudi!! In v svojem stanovanju bova!
J= Ja, to bo super in še Bella bo imela mer. Vsaj mami ji ne bo skos prepovedovala, da nesme pit iz stranišne školke! Hahahahhahahahaa!
N= Kaj vidita tako lepega v Parisu?
J= Najbolše igralke, in modne oblikovalke..
D= In pevke!
J= Tako ja!! Tebi ni všeč??
N= No ja, seveda. Če je zraven Timi, je vse drugače.
Tako smo se med potjo smejale, pogovarjale, ... Čez nekaj ur smo že prišli v Paris! Izstopili smo in odšli proti našemu hotelu. Mene je takoj prevzel takšen pogled:

Iz torbice sem vzela fotoaparat in slikala vse te lepe stvari. Kmalu smo prišli do hotela, nato pa smo vstopili notri. Pri recepciji smo dobili vsak svoj kluč. Jaz, Demetra in Bella smo dobile kluč št. 317, Nadija in Timi kluč št. 320 in mami in oči pa kluč št. 318. Odšli smo vsak do svoje sobe in vstopili. Jaz, Demetra in Bella smo si začele ogledovati prostore. Najprej naša dnevna soba:

Vzelo nama je dih in tudi tudi Bella je nehala lajati. Potem kopalnica:

Sivka! Povsot je dila sivka. V vazah in v kopalnici je bila obešena na steni! Zelo je bilo lepo. In kuhinja je bila takšna:

Bila je velika, ampak lepa in malo prevelika za naju. Nato pa sva odšli pogledat še najino sobo. Ko sva odprli vrata sva zagledali tole:

" Vav, vse je prelepo!" sva bili navdušeni. Ko sva si vse ogledali, sva vse razpakirali. Obleke v omaro, ličila po policah, .... In jaz sem seveda najprej Belli pripravila ležišče, posodo za vodo ih hrano. Ležišče sem dala zraven najine postelje, posode pa v dnevno sobo. Ko sva vse uredili sva odšli k mami in očetu. Vsi smo pogledali naše sobe, nato pa je bila ura že 19.00. Odšli smo na kosilo. Jedli smo pire krompir, zelenjavno solato in za sladico še palačinke. Nato sva z Demetro odšli v najino sobo. Vlegli sva se na posteljo in k nama je pritekla še Bella. Skupaj smo ležale in se žgečkale, Bello pa smo čohale. Nato smo šle gledat še film in ob 23.00 uri smo končno zaspale!
Nočka!!
NEXT??
10. februar 2013
next
10. februar 2013
u100166
u100166
next
11. februar 2013
u98059
u98059
next
11. februar 2013
next zlo lepe slike in zlo dobra zgodba

plz a bereš(moja prva zgodba in nima niti enga bralca)
http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljstvo/50422/1
11. februar 2013
Petek 28.6.2012
Danes sem se zbudila ob 7:00. (Še moje stanovanje):
spalnica:

dnevna:

kopalnica:

( predstavljajti si kopalnico bolj pospravljeno)
kuhinja:

V kuhinji so bili vsi aparati in pripomočki. Seveda sem si vse dobro ogledala nato pa sem se odšla oblečt . Oblekla sem:

Nato je na mojih vratih potrkalo. Odšla sem odpret. Pred vrati je stala Nina. Ko sem jo zagledala sem se jo tako razveselila da sem jo kar objela. Pogovor:
j-kaj delaš tu
n-danes na vse zgodaj sva z mami prispeli sm
j-v kateri sobi si
n-v 319 mama pa 321
j-supr
n-ja čisto blizu sva
Obe sva smejali nato pa sem odšla v Ninino spalnico, bila je zelo lepa.
*************************************************************************************
koliko nextov dobim za tole??????????????
11. februar 2013
Nexxxxxt
11. februar 2013
u100166
u100166
next
12. februar 2013
u100166
u100166
♥Kdor zelo rad bere zgodbice:
http://www.igre123.com/forum/tema/v-iskanju-belega-samoroga/49489/
Zgodba govori o Alishi in Alice,ki sta sestricni. Njun dedek se ukvarja z nadnaravnimi bitji in nekega dne ga ni domov iz potovanja. Zacnejo se zapleti in noro napeta zgodba o svetu vil,trolov,piratov,zmajov... in tako rekoc ali ta dezela v resnici res obstaja?
Vredno bo prebrati!
12. februar 2013
next
12. februar 2013
nadaljujem
Nina ima samo sobo in kopalnico in ne kuhinje ter dnevne.
Soba

kopalnica:

Pri njej sva se dogovorile da bova odšle malo po nakupih. Nato pa sva odšli v mojo sobo. Nato pa je potrkalo na vrata. Odšla sem odpret in pred vrati je stala mami.
j-kaj želiš
m-prišla sem pogledati stanovanje
j-aha
m-ooo kako lepo maš
j-bi pa še ti pa oči rekla da želita raskošno sobo
Mami me je namršeo pogledala nato pa je zagledala Nino.
m-Nina kaj pa ti delaš tukaj
n-z mami sva prišli
m-zakaj pa
n-nevem, na dopust pa saj sama nebom
m-ja uživaj
j- no pejt zdej že vn
m-kako se pa obnašaš
j-me prov briga............. spoki
Mami me je zelo jezno pogledala nato pa odšla. Jaz in Nina pa sva uzeli torbico, denarnico, telefon, šminko..... Nato pa sva odšle. Odšle sva v veliko trgovin a nikjer nisva našli čisto nič. A v zadnji trgovini sva si kupili-jaz:

Nina pa:

Ko sva plačali sva odšli domov sva se ustavili še na neki klopci ob poti. Tam sva se spčili in naenkrt sta mimo šli Lejla in Demetra. Sploh naju nista opazili. Seveda da ne če pa sta imeli en kup vrečk. Ah pa kaj. No midbve z Nino pa sva odšli naprej proti domu. In kar naenkrat sva videli slaščičaro kjer so prodajali zelo lepe torte. Meni je prvo v oči padla tale:

Nato ko sem si jo hotela bolje ogledati pa me je Nina zvlekla stran. In odšli sva na plažo. Nato pa sva se začeli pogovarjati
j-do hotela je čisto malo
n-pa kaj
j-dosti mam postankov
n- ok pa pejva
Odšli sva do hotela. In ko sva vstopili vsaka v svojo sobo sva začeli zlagati obleke v omaro. Seveda sem jaz dala v omaro obleke ki sem jih prinesla od doma. Nato pa sem odšla na kosilo. Iz kosila pa takoj v sobo kjer sem se igrala s Timijom. Nato pa sem odšla po povodec in ga zapela. Odšla sva na dovg sprehod. Seveda nisva pozabila Nine.
kdaj mislite da smo se vrnili
a) 17:00
b)17:30
c)18:00
č)18:30
d)19:00
?????????????
odgovorite kaj mislite
12. februar 2013
Next d
12. februar 2013
u104781